Jump to content

Μέχρι πόσα μαθήματα έχετε φτάσει να χρωστάτε;


bill_viper
 Κοινοποίηση

Μέχρι πόσα μαθήματα έχετε φτάσει να χρωστάτε?  

296 members have voted

  1. 1. Μέχρι πόσα μαθήματα έχετε φτάσει να χρωστάτε?

    • 0-5 (καλά είναι)
      69
    • 5-10 (χμ,κάτι πάει κι έρχεται)
      44
    • 10-15 (αμάν,πότε θα τα περάσω όλα?)
      51
    • 15-20 (μήπως να τα παράταγα καλύτερα?)
      62
    • Άστα να πάνε!Αιώνιος φοιτητής!
      70


Recommended Posts

Καλημέρα σας,για να δούμε ποιος είναι ο πιο επιμελής φοιτητής?! :D :p

Ποιο είναι το "ρεκόρ" σας στα μαθήματα που χρωστάτε/χρωστούσατε?

Και...για ποιον λόγο? :cool:

129026.png?1640591734

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 256
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος bill_viper (28 Ιαν. 2004 , 10:07)

 

Καλημέρα σας,για να δούμε ποιος είναι ο πιο επιμελής φοιτητής?! :D :p

Ποιο είναι το "ρεκόρ" σας στα μαθήματα που χρωστάτε/χρωστούσατε?

Και...για ποιον λόγο? :cool:

 

 

Πέρυσι το Σεπτέμβρη που γύρισα από τη Γερμανία χρωστούσα περίπου 30 μαθήματα γιατί οι κύριοι στο ΕΜΠ δεν μου αναγνώρισαν τίποτα. :mad:

 

Θεώρησαν ότι το Πολυτεχνείο του Μονάχου δεν αξίζει.

 

Φέτος πήρα πτυχίο.... :wacko: :wacko:

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/ZXRFlame.jpg
Link to comment
Share on other sites

Mπορώ να πω ότι είναι από τις πιο ενδιαφέρουσες δημοσκοπήσεις που έχω δει.... :rolleyes:

21 ολόκληρες ψήφοι... :confused:

Και μόνο 1 απάντηση... :blink:

 

Τι έγινε παιδιά? :D Δεν φαντάζομαι να έχετε κάτι να κρύψετε?!?!?! :devil: :devil: :devil:

 

Y.Γ. Εγώ χρωστάω δηψήφιο αριθμό.... :cry: Φιλοδοξώ όμως μέχρι τον Σεπτέμβρη να έχω ξεμεπερδέψει..... :whistle: Δεν είναι δύσκολο, απλά πρέπει να στρώσω τον κ**ο μου....

Link to comment
Share on other sites

Kanena!....xaxa...alla eimai sto e3wteriko....kai an den perasw ma8hma....se diwxnoun!

Apo th mia kalo....giati se anagkazoun me ta bias na diabaseis kai na teleiwneis....apo thn allh.....wraios kai o xabales kai h hremia....pou den ta exoume ka8olou ekei!

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος zxr (28 Ιαν. 2004 , 15:10)

 

Πέρυσι το Σεπτέμβρη που γύρισα από τη Γερμανία χρωστούσα περίπου 30 μαθήματα γιατί οι κύριοι στο ΕΜΠ δεν μου αναγνώρισαν τίποτα. :mad:

 

Θεώρησαν ότι το Πολυτεχνείο του Μονάχου δεν αξίζει.

 

Φέτος πήρα πτυχίο.... :wacko: :wacko:

 

 

άσχετο:Με Erasmus??

Σε ποια σχολή είσαι,ή ήσουν αφού πήρες πτυχίο :up:

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Trobocop® (28 Ιαν. 2004 , 17:55)

 

Mπορώ να πω ότι είναι από τις πιο ενδιαφέρουσες δημοσκοπήσεις που έχω δει.... :rolleyes:

Thanks a lot Alex!Άντε και με το καλό να ξεμπερδέψεις!

Ν'απαντήσω κι εγώ!Μέχρις στιγμής από τα 6 εργαστήρια έχω περάσει.........το ένα!!! :mad: :cry:

Να δούμε τί θα κάνουμε και στις θεωρίες! :happy:

129026.png?1640591734

Link to comment
Share on other sites

2 χρωστάω από το πρώτο έτος. Φιλοδοξώ στην επερχόμενη εξεταστική να μην ξεπεράσουν τα 4.

Παρακαλούνται τα fanboys των Samsung, Sony, Microsoft να σταματήσουν να μου γράφουν πμ με προσβολές γιατί γέμισε το inbox και πλέον δε θα τα λαμβάνω.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Δεν εχω κανει φοιτητης σε πανεπιστημιο κι ετσι δεν εχω περασει αυτη την δοκιμασια των μαθηματων.Στην Τριτη Λυκειου ομως απ τα 15 μαθηματα περασα μονο 2 (Περιβαλλον και υγεια και Αρχες λειτουργιας γραφειου).Τα γαλλικα που ηταν η ξενη γλωσσα εδωσα 8 φορες για να μπορεσω να τα περασω και να παρω το απολυτηριο Λυκειου το οποιο πηρα μαζι με το απολυτηριο του στρατου :o :cry:

Dust in the wind

 

 

http://briefcase.pathfinder.gr/download/snatch13/15577/183644/0/pao13.gif

Link to comment
Share on other sites

Έφτασα να χρωστάω μέχρι και 7, αλλά τα Σεπτέμβρη που μας πέρασε καθάρισα τα 4. Η αιτία ήταν το διάβασμα για το CPE (Cambridge % Michigan), το οποίο ευτυχώς δεν πήγε χαμένο! :)

 

Τώρα θα φάω ξανά τη μπανανίτσα μου φαίνεται, αλλά εμείς να είμαστε καλά!!! :)

seventh_heaven

http://www.myphone.gr/mp1/support/myphoneuser.jpg

Link to comment
Share on other sites

Egw prwtoetis, perasa ta ergastiria ws twra, alla thewries pou edwsa 1 fora to ena kobw na pernaw... K eimaste akoma psarwmena emeis, pou na megalwsoume ti exei na ginei.... :p
Link to comment
Share on other sites

Δεν έχω κάτσει να τα μετρήσω. Διψήφιος είναι ο αριθμός πάντως και τείνει προς το άπειρο, όπως είπε κι ο eLeKtriK Eye :worry:
Link to comment
Share on other sites

Wirelessly posted (SonyEricssonT630/R401 Profile/MIDP-1.0 Configuration/CLDC-1.0)

 

23 mono.exw teleiwsei ta eksamhna vevaia!mpravo mou:-)

the whore of babylon is here

http://briefcase.pathfinder.gr/download/anoim/18932/271109/0/size.jpg

Link to comment
Share on other sites

Από τι βλέπω το forum αποτελείται από επιμελής φοιτητές!! :rolleyes: Εγώ είχα φτάσει στο τέλος του τρίτου έτους (πέρσι δηλαδή) να χρωστάω 17 μαθηματάκια ενώ χάρης της απαλλαγής των Αγγλικών επειδή πήρα το lower και κάποιων που πέρασα Σεπτέμβρη τα μείωσα σε 13. Ελπίζω να πέσουν στην δεκάδα σε αυτή την εξεταστική, να γίνουν μονοψήφια στην επόμενη και από Σεπτέμβρη ποιος με πιάνει, αραχτός να περάσω και τα υπολοιπόμενα, ε με τη πρώτη μπήκα δε δικαιούμαι και μια χρονιά παραπάνω;; :whistle: :whistle:

Ο λογικός άνθρωπος προσαρμόζεται στο κόσμο γύρω του...

Ο παράλογος επιμένει να προσπαθεί να προσαρμόσει τον κόσμο στον εαυτό του...

Γι' αυτό το λόγο κάθε πρόοδος εξαρτάται από τον παράλογο!!!

 

George Bernard Shaw

Link to comment
Share on other sites

Εγώ είμαι πρώτο εξάμηνο και χρωστάω ήδη όλες τις θεωρίες και ένα εργαστήριο! :blink:

Ε, δεν είναι κατάσταση αυτή, να σου λένε να πας να γράψεις στις 8:00 το πρωί!!! :wacko:

Φοιτητές είμαστε, πως στο καλό να ξυπνήσουμε τέτοια ώρα!!! :whistle:

Never tell your problems to anyone...20% don't care and the other 80% are glad you have them.

 

Daily Article - Το Καλύτερο Άρθρο της Ημέρας

Link to comment
Share on other sites

Eimai trito eksamino kai gia na mathw posa xrostaw prepei na psaksw poli.opote einai pio eukolo na pw oti exw perasei 6 mathimata.. :whistle: :whistle: alla apo auto to eksamino thelw na allaksw prooptiki..elpizw na ta kataferw!
iPhone XS-Max 256GB | iPhone 7 128GB | Xiaomi Redmi Note 3 32GB
Link to comment
Share on other sites

Εγω το είχα παρακάνει στο γυμνάσιο... (Απουσίες)

Με αποτέλεσμα.. καμια 20+ ...

Και τώρα χαλαρά.. γύρω στα 9 ;) (Πάλι απουσίες :p)

Ελπίζω μέχρι τον Ιούνιο.. να έχουμε ξεμπερδέψει..

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν, έοχυμε και λέμε :

στο τέλος του 3ου έτους(Ιούνιο) είχα φτάσει να χρωστάω 18 μαθήματα(5/εξάμηνο είχαμε) επειδη από τις αρχές του 2ου έτους υπηρετούσα την μαμά πατρίδα, και σε αυτά προστέθηκαν άλλα 2 με τον εξής τρόπο: πριν παρουσιαστώ είχα παραδόσει στον καθηγητή γαλλικών(άλλης σχολής μιας και εμείς ΔΕΝ είχαμε καθηγητή γαλλικών λόγω νεότητας...) μία εργασία απαλλακτική για τα γαλλικά του 2ου έτους.Όσο έλλειπα όμως ο καθηγητής μας άφησε :blink: και δεν υπήρξε αντικαταστάτης του έκτοτε.Οπότε, σκέφτεται ο πρόεδρος της σχολής μου, αφου δεν τους είπε τίποτα για την απαλλακτική εργασία μου, θα με βάλλει να χρωστάω την ξένη γλώσσα του 2 έτους η οποία όμως μεταμορφώθηκε σε αγγλικά!!! Τί ταινίες και μλκιες, όλα τα περίεργα στην Ελλάδα γίνονται...

 

Πάντως παρόλες τις δυσκολίες, κατάφερα και πέρασα τα μαθήματα έγκαιρα και τελείωσα στην σειρά μου (σεπτέβριο φυσικά :D :D )

Τα πάντα ήταν διαφορετικά, πριν αλλάξουν όλα.
Link to comment
Share on other sites

Στο 2ο έτος δεν έδωσα κανένα μάθημα,οπότε υποθέτω χρωστάω τουλάχιστον 10 :whistle:

Δε θέλω να δω την αναλυτική μου πριν την επερχόμενη εξεταστική :p

Μα που ξέρεις, μπορεί,

να ταξιδέψουμε μια μέρα ή μια νύχτα μαζί.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...