Jump to content

Sony Ericsson C510


TN97
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Αργεί αρκετά στους φακέλους να το ξέρεις..

 

 

Το μονο του μειον κατ εμε.. Αναμενω με ανυπομονησια την επομενη αναβαθμιση

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 976
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Παιδιά θα ηθελα να κάνω μια ερώτηση.Αγόρασα τα handsfree HPM - 82 για το C510 κ οταν τα συνδεω ξαφνικα μετα απο 3 δευτερολεπτα αποσυνδονται χωρισ να τα αγγιξω κ μετα συνεχιζει απο μονο να τα συνδεει κ να τα αποσυνδεει κ ετσι δεν μπορω να ακουσω μουσικη......ξερει καποιος να μου πει τι συμβαινει
Link to comment
Share on other sites

Τεκικά το πήρα το 510. Οι αρχικές εντυπώσεις πολύ καλές. Δεν έχω και τρελές απαιτήσεις για τα λεφτά που έδωσα. Κόλλημα στους φακέλους δεν έχω παρατηρήσει κάτι ενοχλητικό. Ένα μικρό κόλλημα στην γρήγορη εναλλαγή φωτο από την κάρτα μνήμης (είναι 1G και 80% γεμάτη). Πολύ καλή και ευκρινής οθόνη, καλή ποιότητα φωτο και ωραίο παιχνίδι το smile shutter...:D
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα, χθες στις εισερχόμενες κλήσεις εντελώς ξαφνικά τα ονόματα των καλούντων άρχισε να τα βγάζει ιερογλυφικά. Το έκλεισα και το ξαναάνοιξα και έβγαζε "λάθος κάρτα sim". Την κάρτα την τοποθέτησα σε άλλο κινητό και δουλεύει κανονικά. Όταν πληκτρολογώ άλλο pin το αναγνωρίζει και λέει "λάθος pin". Έχετε καμιά ιδέα τι μπορώ να κάνω, γιατί δεν αναγνωρίζει την κάρτα?
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Έβαλα την τελευταία έκδοση λογισμικού (Vodafone λογισμικό) και το κινητό έγινε πιο αργό από ότι ήταν... :rolleyes:
Link to comment
Share on other sites

Οπως ανεφερα και πιο πανω το πηρα απο γερμανο, εχω την εκδοση με το facebook και ειναι τοσο αργο που μου εχει σπασει τα νευρα
Link to comment
Share on other sites

Οπως ανεφερα και πιο πανω το πηρα απο γερμανο, εχω την εκδοση με το facebook και ειναι τοσο αργο που μου εχει σπασει τα νευρα

Ναι ε? Έχει βγεί η έκδοση με το facebook στο νέτ άραγε? γιατί εμένα για τελευταία βγάζει την f.

Link to comment
Share on other sites

Εγω αγαρασμενο προ 2μηνου περιπου απο γερμανο cosmote εχω την R1FA035με facebook και σερνεται. Περιμενω τοσο καιρο νεα αναβαθμιση...
Link to comment
Share on other sites

Η έκδοση F (R1.....F) έχει ΤΑ προβλήματα..... ή έκδοση "Ε" ήταν σαφώς καλύτερη..... Περιμένω την G που προς το παρόν δεν κυκλοφορεί μέσω του sony ericsson update αν και το προτιμότερο είναι πως θα ρωτήσω σε γερμανό αν μπορούν να μου βάλουν την προηγούμενη έκδοση που είχα έστω και με πληρωμή........... γιατί η F είναι για τα μπάζα! :X
:)
Link to comment
Share on other sites

Προχθές, το κινητό μου έπαθε... κάτι...!!!

Είχαν μπερδευτεί τα ονόματα, οι αριθμοί και οι κλήσεις στον τηλεφωνικό κατάλογο.

Εξηγούμαι...

Στο όνομα "Χ" φαινόταν να αντιστοιχεί ο αριθμός που στην πραγματικότητα ανήκει στο όνομα "Ψ".

Και αν ήσουν στην επαφή "Χ" (που είχε νούμερο από το "Ψ") και πατούσες να κάνεις κλήση, στην οθόνη εμφανιζόταν ότι έκανες κλήση στο όνομα "Ω" (δηλαδή ούτε στην επαφή ούτε στο νούμερο που έβλεπες).

Αυτό το μπέρδεμα υπήρχε σε όλα τα ονόματα.

Τελικά δεν ξέρω που έκανα κλήσεις. Δεν άφησα να πραγματοποιηθεί καμία. Έκλεισα το κινητό και το ξανάνοιξα και όλα λειτουργούσαν κανονικά...!

Link to comment
Share on other sites

Προχθές, το κινητό μου έπαθε... κάτι...!!!

Είχαν μπερδευτεί τα ονόματα, οι αριθμοί και οι κλήσεις στον τηλεφωνικό κατάλογο.

Εξηγούμαι...

Στο όνομα "Χ" φαινόταν να αντιστοιχεί ο αριθμός που στην πραγματικότητα ανήκει στο όνομα "Ψ".

Και αν ήσουν στην επαφή "Χ" (που είχε νούμερο από το "Ψ") και πατούσες να κάνεις κλήση, στην οθόνη εμφανιζόταν ότι έκανες κλήση στο όνομα "Ω" (δηλαδή ούτε στην επαφή ούτε στο νούμερο που έβλεπες).

Αυτό το μπέρδεμα υπήρχε σε όλα τα ονόματα.

Τελικά δεν ξέρω που έκανα κλήσεις. Δεν άφησα να πραγματοποιηθεί καμία. Έκλεισα το κινητό και το ξανάνοιξα και όλα λειτουργούσαν κανονικά...!

 

Λοιπόν εγώ τελευταία έπαθα το ίδιο αλλά όχι όταν κάνω κλήση αλλά όταν βάζω στο τέλος sms τον παραλήπτη. Ενώ πατάω το Α όνομα μπαίνει το Β συνήθως κάποιο κοντινό. Τι γίνεται πια? Ακόμα μετά από re-flash μέσω του update service της SonyEricsson, ίσως μετά από αυτό, παρατήρησα ότι δεν έβγαζε πουθενά την ρύθμιση για την αναφορά παράδοσης των sms. Το ξαναφλάσαρα πάλι σε Vista η προηγούμενη είχε γίνει σε Win7 και η επιλογή ξαναεμφανίστηκε.:!: Σήμερα βέβαια πάλι μου έκανε αυτό με τα sms. Μόνο με reboot φτιάχνει αυτό. ΈΛΕΟΣ.

Link to comment
Share on other sites

Μην παιδεύεστε άδικα! Αυτή η έκδοση έχει ΤΑ προβλήματα.... Θα χρειαστούν οφθαλμίατρο οι τεχνικοί που την βγάλαν στο κοινό να την κατεβάσει! ή θα σώσει την κατάσταση η έκδοση G ΟΤΑΝ και ΑΝ βγει, ή θα πρέπει να ξαναπεράσουμε την E με κάποιο τρόπο.... (όχι δωρεάν πάντως). :mad:
:)
Link to comment
Share on other sites

Το κινητακι ειναι πανεμορφο-ειδικα το ασημι-πολυ ελαφρυ και με αρκετες δυνατοτητες για τα λεφτα του..και επιτελους ξυπνησαν εκει στη SE και μετεφεραν την υποδοχη του φορτιστη/handsfree ψηλοτερα..Θυμαστε ποσο σπασιμο ηταν να στειλεις sms στο C902 για παραδειγμα ενω φορτιζε..??
Link to comment
Share on other sites

Μην παιδεύεστε άδικα! Αυτή η έκδοση έχει ΤΑ προβλήματα.... Θα χρειαστούν οφθαλμίατρο οι τεχνικοί που την βγάλαν στο κοινό να την κατεβάσει! ή θα σώσει την κατάσταση η έκδοση G ΟΤΑΝ και ΑΝ βγει, ή θα πρέπει να ξαναπεράσουμε την E με κάποιο τρόπο.... (όχι δωρεάν πάντως). :mad:

Έτσι είναι.Είναι ΠΟΛΥ αργή.Μου έχει σπάσει τα νεύρα.Απίστευτο lag σε όλες τις ενέργειες! :mad::mad:

Link to comment
Share on other sites

καλημερα.μολισ 2 μερες ρο εχω καλο φαινεται προς το παρον.

καμμια ακρη για παιχνιδια που θα βρουμε??????

οσα θελεις στην υπογραφή μου ;)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Έτσι είναι.Είναι ΠΟΛΥ αργή.Μου έχει σπάσει τα νεύρα.Απίστευτο lag σε όλες τις ενέργειες! :mad::mad:

 

Σωστά.... Είναι πολύ εκνευριστικό... Αν δεν βγει νέο λογισμικό μέχρι τον Φλεβάρη, αλλάζω κινητό. Συνέχεια προβλήματα εχω με την αναβάθμιση.

Link to comment
Share on other sites

Παίδες βοήθεια. Πως βάζουμε αναφορά παράδοσης μηνυμάτων? Για μια φίλη μου το θέλω. Ευχαριστώ
Link to comment
Share on other sites

Παίδες βοήθεια. Πως βάζουμε αναφορά παράδοσης μηνυμάτων? Για μια φίλη μου το θέλω. Ευχαριστώ

 

Μενού->Μηνύματα->Μηνύματα->Ρυθμίσεις->Αναφορ.παράδοσης->Ενεργό

Link to comment
Share on other sites

Σωστά.... Είναι πολύ εκνευριστικό... Αν δεν βγει νέο λογισμικό μέχρι τον Φλεβάρη, αλλάζω κινητό. Συνέχεια προβλήματα εχω με την αναβάθμιση.

 

Και εγω. Εχω ξενερωσει πολυ

Link to comment
Share on other sites

Μενού->Μηνύματα->Μηνύματα->Ρυθμίσεις->Αναφορ.παράδοσης->Ενεργό

 

Ευχαριστώ για την άμεση απάντηση αλλά αν σου πω ότι δεν υπάρχει τέτοια επιλογή (και μάλιστα δύο φορές μηνύματα-μηνύματα?). Λες να της είναι γεμάτη η κάρτα μνήμης ή του τηλ. και δεν βγάζει τέτοια επιλογή ή το λογισμικό θέλει πέταμα?

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ για την άμεση απάντηση αλλά αν σου πω ότι δεν υπάρχει τέτοια επιλογή (και μάλιστα δύο φορές μηνύματα-μηνύματα?). Λες να της είναι γεμάτη η κάρτα μνήμης ή του τηλ. και δεν βγάζει τέτοια επιλογή ή το λογισμικό θέλει πέταμα?

αμα δεν υπαρχει αυτη η επιλογη να πεις στην φιλη σου να βαλει αλλη καρτα μεσα (διαφορετικο παροχο) για να εμφανιστει η επιλογη.

Το εχω διαβασει σε παλιοτερες σελιδες αυτο που σου λεω.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson C510

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...