Jump to content

Sony Ericsson C510


TN97
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Πως έβγαλες το φως για την εστίαση ?? :blink:

 

Ανοίγεις την κάμερα, πατάς το κουμπί που αντιστοιχεί στο εικονίδιο με το κλειδί και στην μπάρα με τις επιλογές που εμφανίζεται πηγαίνεις τέρμα δεξιά στο εικονίδιο του χαρτοφύλακα ("Ρυθμίσεις"). Είναι η δεύτερη ρύθμιση ("Φως αυτ. εστίασ"). Το βάζεις "Μη ενεργό".

Θα το δοκιμάσω αύριο να δω πως βγάζει με αυτή τη ρύθμιση στο φως της ημέρας.

Το βράδυ πάντως το Κ800i βγάζει καλύτερες λόγω του φλας.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 976
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Ανοίγεις την κάμερα, πατάς το κουμπί που αντιστοιχεί στο εικονίδιο με το κλειδί και στην μπάρα με τις επιλογές που εμφανίζεται πηγαίνεις τέρμα δεξιά στο εικονίδιο του χαρτοφύλακα ("Ρυθμίσεις"). Είναι η δεύτερη ρύθμιση ("Φως αυτ. εστίασ"). Το βάζεις "Μη ενεργό".

Θα το δοκιμάσω αύριο να δω πως βγάζει με αυτή τη ρύθμιση στο φως της ημέρας.

Το βράδυ πάντως το Κ800i βγάζει καλύτερες λόγω του φλας.

 

Δεν το ήξερα αυτό τώρα το ρύθμισα και εγώ, θα το δοκιμάσω μετά.

Εντάξει το κ800 έχει και xenon αυτό έχει λεντάκι , αυτό έχει και διαφορετική λειτουργία στο φλας γιαυτό βγάζει πιο σκοτεινές φωτογραφίες σε σχέσει με το κ770 που είχα

Link to comment
Share on other sites

Το κινητό γενικά είναι καλό, η κάμερα δεν είναι πολύ καλή ειδικά την νύχτα αλλα φτιαχνει λίγο με την απενεργοποιηση του: Φως αυτόματης εστίασης...

Εμενα μου κολλάει λίγο στην διαχείρηση αρχείων, και το κουμπί μια στις τόσες κολλάει.. Πρόσφατα έκανα και αναβάθμιση μέσω του Update Service σε: R1EA030.

Δέν παρατήρησα τίποτα καινουργιο παραμόνο το walkmate(Που μετράει τα βήματα).(έχασα και τα ονοματα του καταλόγου:mad:)

Οποιος την έκανε επίσης παρατήρησε τίποτα καινούργιο?

Τελικά αυτο που λέγανε για αναβάθμιση με wayfinder ήταν ψέμα?:confused:

Link to comment
Share on other sites

Δοκίμασα την κάμερα, έβαλα μη ενεργό το φως αυτοματης εστίασης, αλλά πάλι το ίδιο είναι .. ανάβει κανονικά :worry:

Το wayfinder είναι αυτό που σου δίχνει το δρόμο?? σου λέει και πόσα χιλιομετρα θα διανύσεις και πιο δρόμο να διαλέξεις?

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα σας. Είμαι νέος στο forum και μόλις χθες παρέλαβα το c510 και έχω μια απορία. Στο πάνω αριστερό μέρος της οθόνης εμφανίζεται το σύμβολο G. Υποθέτω ότι είναι το GPRS. Πως μπορώ να το απενεργοποιήσω;
Link to comment
Share on other sites

Αν και δε σε χρεώνει το γεγονός οτι είναι ενεργό μπορείς να πας ρυθμίσεις - συνδεσιμότητα - προφίλ internet και να επιλέξεις κάποιο διαφορετικό προφίλ.

Κάποτε ήμουν moderator. Τώρα απλώς μεγάλωσα 😎

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον πρεπει να ειναι γενικο το κακο με το κατω κουμπακι... Μετα και απο την αλλαγη του keypad απο την αντιπροσωπεια καμια φορα συνεχιζει και κολλαει το κατω!!!! Δεν ασχολουμαι πλεον καθως το κανει σπανια, αλλα το θεμα ειναι οτι ειναι λιγακι γελοιο πλεον το ολο σκηνικο!

Κατι τελευταιο: Οταν τραβαω ενα βιντεο και το κανω αναπαραγωγη απο το τηλεφωνο στην αρχη κανει καποια μικρα κοψιματα... Αν βαλω ομως την καρτα που εχω τα βιντεο και τα περασω στο pc τοτε παιζουν αψογα χωρις κοψιματα! Μα τοσο πολυ σερνεται αυτο το τηλεφωνο; Τι διαολο σκεφτοταν η Sony Ericsson οταν το εφτιαχνε;;;;;;;;;;;

Dust in the wind, all we are is dust in the wind..............
Link to comment
Share on other sites

παιδια βοηθεια!!!!!

 

χθες μου εσπασε η οθονη πεφτοντας απο τραπεζακι 30 ποντους :blink::blink:

 

το κινητο το εχω 2 μηνες και εχω τρελαθει :cry::cry:

 

ξερει καποιος που μπορω να βρω οθονη για το κινητο?

γιατι αν το παω αντιπροσωπεια τερμα η εγκυηση χωρια ποσο θα θελουν να μου το φτιαξουν!!!!!!!!!!

 

ευχαριστω για της απαντησεις σας!!!

kathe kinito einai oraio an antapokrinete stis prosdokies sou
Link to comment
Share on other sites

Στα γνωστα μαγαζακια που ξερω και εψαξα..δυστηχως δεν βρηκα οθονη γι'αυτο το κινητο.

τωρα αναγκαστικα θα το πας για service!

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Στα γνωστα μαγαζακια που ξερω και εψαξα..δυστηχως δεν βρηκα οθονη γι'αυτο το κινητο.

τωρα αναγκαστικα θα το πας για service!

 

ευχαριστω φιλε θα περιμενω και καμια απαντιση απο καπιον αλλο μηπως ξερει καπιο {μαγαζακι} ;)

 

ευχαριστω και παλι

kathe kinito einai oraio an antapokrinete stis prosdokies sou
Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω φιλε θα περιμενω και καμια απαντιση απο καπιον αλλο μηπως ξερει καπιο {μαγαζακι} ;)

 

ευχαριστω και παλι

Εγω ξερω 2 ηλεκτρονικα Ελληνικα καταστημα με ανταλλακτικα κινητων.τα εχω εμπιστευθει πολλες φορες.στο 1 δεν υπαρχει καθολου..στο αλλο δεν διαθεσιμο..τι να σου πω...θες να σου στειλω το τηλεφωνο μηπως να κανεις προ-παραγγελια..και φανεις τυχερος :blink: :cool:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Εγω ξερω 2 ηλεκτρονικα Ελληνικα καταστημα με ανταλλακτικα κινητων.τα εχω εμπιστευθει πολλες φορες.στο 1 δεν υπαρχει καθολου..στο αλλο δεν διαθεσιμο..τι να σου πω...θες να σου στειλω το τηλεφωνο μηπως να κανεις προ-παραγγελια..και φανεις τυχερος :blink: :cool:

 

δεν εχω προβλημα αν θελεις δωσε μου να παρω τηλεφωνο για να δω αν θα φερουν,

απο θεσσαλονικη ετσι?

ευχαριστω

βασικα το προβλημα ειναι οτι ακομα πληρωνω δοσεις οποτε πρεπει να το κανω!!!!!

 

:cool::cool::cool:

kathe kinito einai oraio an antapokrinete stis prosdokies sou
Link to comment
Share on other sites

δεν εχω προβλημα αν θελεις δωσε μου να παρω τηλεφωνο για να δω αν θα φερουν,

απο θεσσαλονικη ετσι?

ευχαριστω

βασικα το προβλημα ειναι οτι ακομα πληρωνω δοσεις οποτε πρεπει να το κανω!!!!!

 

:cool::cool::cool:

 

εδώ θα βρεις τις πληροφοριες που θελεις.;)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

εδώ θα βρεις τις πληροφοριες που θελεις.;)

ευχαριστω φιλε μου,

μου ειπαν οτι θα με ενημερωσουν οταν εχουν παραλαβη.

kathe kinito einai oraio an antapokrinete stis prosdokies sou
Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω φιλε μου,

μου ειπαν οτι θα με ενημερωσουν οταν εχουν παραλαβη.

Να σαι καλα..;)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Διαβάζω στις προηγούμενες σελίδες του θέματος ότι πολλοί έχουν το πρόβλημα με το κάτω πληκτρο... Εγώ είμαι τυχερός που λειτουργεί μια χαρά (χωρίς κολλήματα) μέχρι στιγμής;:confused:
Link to comment
Share on other sites

Διαβάζω στις προηγούμενες σελίδες του θέματος ότι πολλοί έχουν το πρόβλημα με το κάτω πληκτρο... Εγώ είμαι τυχερός που λειτουργεί μια χαρά (χωρίς κολλήματα) μέχρι στιγμής;:confused:

 

Μάλλον και εγώ... φτου μην το ματιαξω :D

Link to comment
Share on other sites

Μάλλον και εγώ... φτου μην το ματιαξω :D

 

Kρεμαστε του σκορδα παιδια.... Εμενα απο επισκευη και αλλαγη πληκτρολογιου και συνεχιζει να το κανει αυτο με το κατω πληκτρο..... Περιττο να πω οτι σημερα πηραν μπροστα τα αθανατα Τ20 και Τ29!!!!!!! Αι σιχτιρ πια με τα κ0λ0κινητα τους!!!!!!!!!!!!!!!!!

Dust in the wind, all we are is dust in the wind..............
Link to comment
Share on other sites

γεια σας. θα μπορουσε καποιος να μου πει ποσο κρατα η μπαταρια του τηλ και αν ειναι δυνατος ο ηχος οταν ακουτε μουσικη απο ακουστικα? του ν82 πχ ειναι μετριος σε ενταση. σαν μετρο συγκρισης. και αν εχει καμερα μπροστα για βιντ κλησεις. ευχαριστω
Όλη η ζωή είναι μπροστά μου αλλά εγώ εξακολουθώ να κοιτάω πίσω.
Link to comment
Share on other sites

γεια σας. θα μπορουσε καποιος να μου πει ποσο κρατα η μπαταρια του τηλ και αν ειναι δυνατος ο ηχος οταν ακουτε μουσικη απο ακουστικα? του ν82 πχ ειναι μετριος σε ενταση. σαν μετρο συγκρισης. και αν εχει καμερα μπροστα για βιντ κλησεις. ευχαριστω

 

Η μπαταρία κρατάει αρκετά. Η ένταση στα hands free είναι πολύ δύναντη (με πολύ καλή ποιότητα ήχου, ανάλογα και τι hands free έχεις), έχει μπροστά κάμερα.;)

Link to comment
Share on other sites

ποιος θα μου πει πως ανοίγει το καπάκι για να βάλω μια sim?

 

Δεν ανοίγει. Απλώς γλιστράει η sim κάτω από τη μεταλική "γέφυρα" ή όπως το λένε τελοσπάντων.

Link to comment
Share on other sites

δεν κατάλαβα τι εννοείς. Πήρα το τηλέφωνο και θέλω να βάλω τη sim. Πως θα ανοίξω το καπάκι έστω κι αν δεν ανοίγει και γλυστράει.

Προσπάθησα να το τραβήξω προς το κάτω, αλλά δεν κουνιέται ρούπι. Όχι τίποτα άλλο, φοβάμαι μην το σπάσω κιόλας.

Leeco Cool1 4/64 Gold
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson C510

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...