Jump to content

[Επίσημο] Nokia N97 (Pre-Release)


nervous
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

iPhone 7 Plus 128GB Black iOS 10.3.1

MacBook Pro 13" macOS Sierra 10.12.4

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Παίδες σήμερα έχουν παραλαβές τα Νokia Shops συγκεκριμένα στην Κηφισιά τα περιμένει το απόγευμα σε μαύρο χρώμα.
Link to comment
Share on other sites

Εχτες στην Νοκια Αμαρουσίου παντως το παλικαρι δεν ηξερε ουτε ποτε θα παραλαβουν, ουτε καν την τιμη του παρόλο που εχει ανακοινωθεί απο την alpha copy.
Link to comment
Share on other sites

Παίδες και εγώ επιβεβαιώνω την "είδηση" που έδωσε ο φίλος παραπάνω!! Σήμερα παραλαμβάνουν αρκετά nokia shops το Ν97!! Το ρώτησα και εγώ τυχαία περνώντας από το nokia shop - Ελληνικού !!! Οπότε ή τα nokia shops με την μεγαλύτερη κίνηση θα πάρουν κομμάτια σημερα ή όλα μαζί!! Τον ρώτησα και τον τυπά, στα μαγαζιά έξω πότε θα βγεί και μου είπε απο την επόμενη παρασκευή και μετά!!! αυτα προς το παρόν..........καλές αγορές τότε απο σήμερα όσοι πιστοί κάνουν την αρχή!!!:D
Link to comment
Share on other sites

ναι παραλαμβανουν τωρα ρωτησα και γω σε νοκια σοπ

μεσα σε 2 μερεσ :http://www.e-click.gr/index.php?target=products&product_id=32761 απο 648 εγινε 624!

"κρειττον τοις ποσιν ολισθειν ή τη γλώσση"

Ειναι προτιμότερο το στραβοπάτημα με τα ποδια παρά με τη γλώσσα.

ΔΙΟΓΕΝΗΣ Ο ΛΑΕΡΤΙΟΣ

66 π.Χ

Link to comment
Share on other sites

:blink::blink::wacko: :lol:

 

Προσπαθώ να καταλάβω, αν όντως έχουν τόση άγνοια, ή σκόπιμα παραπληροφορούν τον κόσμο.:mad:

Δεν ξέρω ποιο από τα δύο είναι το χειρότερο....:mad:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Εμένα φίλος που δουλεύει στο Πλαίσιο Μεταμόρφωσης (κεντρικά), μου είπε ότι θα παραλάβουν την αααάλλη Πέμτπη ή Παρασκευή, κι ότι το 80% των νέων παραλαβών είναι ήδη κρατημένα από προπωλήσεις...
Link to comment
Share on other sites

Θεσσαλονίκη έπειτα απο τηλεφωνική έρευνα μιλάνε για τέλος του Ιουλίου και το παράξενο είναι πως κατάστημα που μου είχε πει ότι τέλος αυτής της εβδομάδας θα το έχει σήμερα είπε και αυτό τέλος Ιουλίου........
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά μην αγωνιάτε, από την επόμενη εβδομάδα θα βρίσκεται σε όλα τα καταστήματα
~~They come. They fight. They destroy. They corrupt. It always ends the same.... ~~
Link to comment
Share on other sites

ΤΟ ΠΗΡΑ ΤΟ ΠΗΡΑ ΤΟ ΠΗΡΑ!!!! ΑΠΟ ΝΟΚΙΑ SHOP ΚΑΤΕΧΑΚΗ!!!

 

Απλα ΤΕΛΕΙΟ!!! Ειχα πριν απο αυτο το IPHONE 3G και το HTC HD οποτε ο πηχης ητανε ψιλα, αλλα το N97 τα σπαει!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλορίζικο!:)

Περιμένουμε τις πρώτες εντυπώσεις σε ένα μινι review.

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

New N97 Firmware v11.0.021 COMING SOON

http://vaibhavsharma.wordpress.com/files/2009/06/n97-firmware-v11.jpg

http://nokiaaddict.com/2009/06/24/new-n97-firmware-v11-0-021-coming-soon/

http://thesymbianblog.com/2009/06/25/new-n97-firmware-v110021-hits-rda/

Ευχάριστο νέο αν και, αναμενόμενο καθώς, οι πρώτες αναβαθμίσεις (11 και 12) βγαίνουν πολύ σύντομα απο την ημερομηνία κυκλοφορίας της συσκευής.

 

Πάντως, μέχρι να φτάσει στην 20, δεν την παίρνω την συσκευή. :D

Σε άσπρο είναι απλά πανέμορφο. Πάρα, μα πάρα, πολύ καιρό έχει να μου κάνει τόσο θετική εντύπωση η εμφάνιση ενός series 60.

ΤΟ ΠΗΡΑ ΤΟ ΠΗΡΑ ΤΟ ΠΗΡΑ!!!! ΑΠΟ ΝΟΚΙΑ SHOP ΚΑΤΕΧΑΚΗ!!!

 

Απλα ΤΕΛΕΙΟ!!! Ειχα πριν απο αυτο το IPHONE 3G και το HTC HD οποτε ο πηχης ητανε ψιλα, αλλα το N97 τα σπαει!!!

Καλορίζικο Κώστα. Όποτε μπορείς, βγάλε μερικές φωτο το πληκτρολόγιο για να δούμε πως διαμόρφωσαν τους ελληικούς χαρακτήρες πάνω σε αυτό.

 

Την έκδοση 10 φοράει λογικά, έτσι; Ποια είναι η ακριβής τιμή και τι χρώμα είναι; (μάλλον η απαντήσεις είναι 549+φπα και μαύρο. :)

Link to comment
Share on other sites

ΤΟ ΠΗΡΑ ΤΟ ΠΗΡΑ ΤΟ ΠΗΡΑ!!!! ΑΠΟ ΝΟΚΙΑ SHOP ΚΑΤΕΧΑΚΗ!!!

 

Απλα ΤΕΛΕΙΟ!!! Ειχα πριν απο αυτο το IPHONE 3G και το HTC HD οποτε ο πηχης ητανε ψιλα, αλλα το N97 τα σπαει!!!

 

Ελληνικό; Δεν έπαιρνες και για μένα ένα;;;; Μου πέφτει μακριά η Κατεχάκη.....

Καλορίζικο και καλά χιλιόμετρα......:lol::lol::lol:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Το Nokia Shop στο μαρούσι είναι για τα μπάζα.

 

Οντως,μόνο που σε κοιτάει μέσα από τα γυαλιά του σού΄ρχεται να τον βαρέσεις κατακούτελα:lol::lol:,τεσπα καλορίζικο σε όσους το πήραν και αναμένεται review.

Link to comment
Share on other sites

Οντως,μόνο που σε κοιτάει μέσα από τα γυαλιά του σού΄ρχεται να τον βαρέσεις κατακούτελα:lol::lol:,τεσπα καλορίζικο σε όσους το πήραν και αναμένεται review.

 

Αν και δεν τα ξέρω τα παλικάρια μου ήρθε στο μυαλό η εικόνα, με εκείνο το χαζό βλέμμα της αγελάδας, λες και τους είπες για τη θεωρία της σχετικότητας....

:lol::lol::lol::lol::lol::lol:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Καλορίζικο Κώστα. Όποτε μπορείς, βγάλε μερικές φωτο το πληκτρολόγιο για να δούμε πως διαμόρφωσαν τους ελληικούς χαρακτήρες πάνω σε αυτό.

 

Την έκδοση 10 φοράει λογικά, έτσι; Ποια είναι η ακριβής τιμή και τι χρώμα είναι; (μάλλον η απαντήσεις είναι 549+φπα και μαύρο. :)

 

Ευχαριστω!! Λοιπον η τιμη ηταν 549(μαζι με το ΦΠΑ εννοειται) και μαυρο χρωμα! Το ασπρο μου ειπε απο την αλλη εβδομαδα!

 

Δειτε το πληκτρολογιο! Ειναι τελειο παιδια απιστευτη καινοτομια κατα τη γνωμη μου!

 

http://premium1.uploadit.org/KostasGR//250620091331.jpg

http://premium1.uploadit.org/KostasGR//250620091351.jpg

Link to comment
Share on other sites

549 ευρώ το πήρες; Τελική; Αν είναι έτσι, είναι ΑΨΟΓΗ τιμή. Καμία σχέση με τα 653,31 που είναι και η επίσημη τιμή.

 

Το πληκτρολόγιο φαίνεται πάρα πολύ καλό. Για να κλειδώσεις αριθμητική λειτουργία, τι πατάς; Υπάρχει κάποια συντόμευση για εναλλαγή αγγλικών - ελληνικών και το αντίθετο;

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω!! Λοιπον η τιμη ηταν 549(μαζι με το ΦΠΑ εννοειται) και μαυρο χρωμα! Το ασπρο μου ειπε απο την αλλη εβδομαδα!

[...]

[...]

 

Αδύνατο!! :X

Δηλαδή έχει και ζημιά από την τιμή αγοράς από την Alpha Copy...?:blink:

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...