Jump to content

[Επίσημο] Nokia N97 (Pre-Release)


nervous
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλορίζικο.. Το είδα και εγώ.. Τελικά απλα θέλει να κρατήσεις λίγο παραπάνω το πλήκτρο κλειδώματος. Αν το κάνεις ανάβει και το φώς.. :)

 

ΤΙ ΕΝΝΟΕΙΣ ΛΙΓΟ ΠΑΡΑΠΑΝΩ?ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ ΣΙΓΟΥΡΑ.

 

 

--- Από Ομάδα Διαχείρισης ---

Θα σε παρακαλούσα να αποφεύγεις τα κεφαλαία και να γράφεις με πεζούς χαρακτήρες, διότι είναι σαν να φωνάζεις, αλλά απαγορεύονται και από τους Ο.Π.Χ..

ΒΑΣΙΛΗΣ

IPHONE 4 32GB

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

ΤΙ ΕΝΝΟΕΙΣ ΛΙΓΟ ΠΑΡΑΠΑΝΩ?ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ ΣΙΓΟΥΡΑ.

 

--- Από Ομάδα Διαχείρισης ---

Θα σε παρακαλούσα να αποφεύγεις τα κεφαλαία και να γράφεις με πεζούς χαρακτήρες, διότι είναι σαν να φωνάζεις, αλλά απαγορεύονται και από τους Ο.Π.Χ..

 

Μη γράφεις κεφαλαία!!!!

Καλορίζικο!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλορίζικο.. Το είδα και εγώ.. Τελικά απλα θέλει να κρατήσεις λίγο παραπάνω το πλήκτρο κλειδώματος. Αν το κάνεις ανάβει και το φώς.. :)

Είναι γνωστό bug του πρώτου firmware. Σύντομα θα κυκλοφορήσει το επόμενο :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Σε όσους έχουν το Nokia N97 έχω φτιάξει ένα userbar. Ελπίζω να σας αρέσει, δεν είμαι και επαγγελαματίας σε αυτά! :p Ότι μπορώ κάνω

 

http://img512.imageshack.us/img512/5581/nokian97userbar.png

 

Καλορίζικο παιδιά!! :):)

~~They come. They fight. They destroy. They corrupt. It always ends the same.... ~~
Link to comment
Share on other sites

παιδια για αγορα με δοσεις πρεπει να χεις και εκαθαριστικο?

Γενικότερα, σε οποιοδήποτε μαγαζί, η πιστωτική κάρτα, της οποίας ο κάτοχος θα είναι παρών με την ταυτότητα του, αρκεί.

Link to comment
Share on other sites

επειδη δεν εχω πιστωτικη καρτα,γιαυτο ρωτω.κανει το αφμ και η ταυτοτητα οπως με τον internet on the go(ξερω καμια σχεση) ή πρπει να χεις εκαθαριστικο.γιατι δεν εχω(19 χρονων ειμαι αλλα φοιτητης).
Link to comment
Share on other sites

ΤΙ ΕΝΝΟΕΙΣ ΛΙΓΟ ΠΑΡΑΠΑΝΩ?ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ ΣΙΓΟΥΡΑ.

 

--- Από Ομάδα Διαχείρισης ---

Θα σε παρακαλούσα να αποφεύγεις τα κεφαλαία και να γράφεις με πεζούς χαρακτήρες, διότι είναι σαν να φωνάζεις, αλλά απαγορεύονται και από τους Ο.Π.Χ..

 

Δεν ξέρω αν ειναι bug ή όχι, αλλά εγώ κρατάω το διακοπτάκι στα αριστερά οταν θέλω να το ξεκλειδώσω μέχρι να ανάψει το φως. So far so good αλλα το έχω και λιγότερο απο μέρα..

.. Και ειπε ποτέ σου μην κοιτάς τον άλλο μες τα μάτια, γιατι καθρέφτης γίνεσαι και όλοι σε σπαν κομμάτια ..
Link to comment
Share on other sites

παιδια ακυρο ακομα δεν το χει ο κωτσοβολος.απο τεταρτη λεει.η νοκια στο ιλιον δεν το χει.στους αγ.ανργυρους το χει αλλα δν εχει δειγμα.γα)))ε τα
Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω αν ειναι bug ή όχι, αλλά εγώ κρατάω το διακοπτάκι στα αριστερά οταν θέλω να το ξεκλειδώσω μέχρι να ανάψει το φως. So far so good αλλα το έχω και λιγότερο απο μέρα..

Δεν κατάλαβα ποιο είναι το πρόβλημα. Για να ξεκλειδώσει, πρέπει να το σύρεις και να το κρατήσεις; Δεν αρκεί απλά να το σύρεις για να κλειδώσει - ξεκλειδώσει;

Link to comment
Share on other sites

ρωτηστε στο ελληνικο......

"κρειττον τοις ποσιν ολισθειν ή τη γλώσση"

Ειναι προτιμότερο το στραβοπάτημα με τα ποδια παρά με τη γλώσσα.

ΔΙΟΓΕΝΗΣ Ο ΛΑΕΡΤΙΟΣ

66 π.Χ

Link to comment
Share on other sites

Πέρασε κανείς από καμιά Vodafone να ρωτήσει εάν είναι διαθέσιμο????Γιατί καλές οι ανακοινώσεις μέσω ίντερνετ αλλά αν δεν υπάρχει stock στις αποθήκες.......
Αγγελίες στο Buy & Sell
Link to comment
Share on other sites

Απο ποιοτητα κατασκευης πως ειναι ; Το software ειναι σταθερο;

 

κορυφαια ποιοτητα κατασκευης, ελαφρως buggy στο ζορισμα με την πρωτη firmware.

 

Αυτο λενε οι πρωτοι που το δοκιμασαν.:D

Γ Ι Ω Ρ Γ Ο Σ
Link to comment
Share on other sites

Πέρασε κανείς από καμιά Vodafone να ρωτήσει εάν είναι διαθέσιμο????Γιατί καλές οι ανακοινώσεις μέσω ίντερνετ αλλά αν δεν υπάρχει stock στις αποθήκες.......

Στη βοδαφον πέρασα πριν από λίγο, τους ήρθε σήμερα στο site για ενημέρωση και μου έκαναν μια εκτύπωση με τα χαρακτηριστικά και την τιμή (νομίζω 659 ευρώ.)

Διαθέσιμο από 29/6, αλλά για προπαραγγελία.

Για κανονικές παραγγελίες, μου είπαν 2 βδομάδες αργότερα.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

2 ΒΔΟΜΑΔΕΣ?????????

δι@ολ3...... -.-

 

τελοσπάντων, περιμέναμε τόσους μήνες, 2 βδομάδες για το άσπρο δεν είναι και τόσες πολλές

 

460 μου βγαίνει με την επιδότηση..... :P

Αγγελίες στο Buy & Sell
Link to comment
Share on other sites

Σημερα ρωτησα σε συνοικιακο μαγαζι κ ειπε οτι η τιμη του ειναι 640 ευρω...πως γινεται ενω η alpha copy να το προσφερει με 650+ αυτος να εχει χαμηλοτερη τιμη??
Link to comment
Share on other sites

κορυφαια ποιοτητα κατασκευης, ελαφρως buggy στο ζορισμα με την πρωτη firmware.

 

Αυτο λενε οι πρωτοι που το δοκιμασαν.:D

 

Επιβεβαιωνω εκατο τοις εκατο

Link to comment
Share on other sites

2 ΒΔΟΜΑΔΕΣ?????????

δι@ολ3...... -.-

 

τελοσπάντων, περιμέναμε τόσους μήνες, 2 βδομάδες για το άσπρο δεν είναι και τόσες πολλές

 

460 μου βγαίνει με την επιδότηση..... :P

Μόλις τώρα μου είπανε απ΄βόδαφονε την άλλη εβδομάδα θα έχουν το μαύρο.

Όσο για την επιδότηση ,αν κάνεις ότι πας σε άλλο πάροχο με μεταφορά αριθμού σε παίρνουν από τα κεντρικά της βόδαφονε και σου κάνουν αύξηση.

Δεν κάνω πλάκα το κάνουμε μαζί με φίλους τα τελευταία 3 χρόνια.

Δοκιμάστετο ,φέτος θα μου δώσουν 300 παρόλο που έχω το βοδαφονε 120 που είναι φτηνό και δεν υπάρχει πια!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Δεν κατάλαβα ποιο είναι το πρόβλημα. Για να ξεκλειδώσει, πρέπει να το σύρεις και να το κρατήσεις; Δεν αρκεί απλά να το σύρεις για να κλειδώσει - ξεκλειδώσει;

 

Το πρόβλημα ειναι πως όταν το ξεκλειδώνεις κάποιες φορές δεν ανάβει η οθόνη όπως θα έπρεπε. Απλά εγώ οταν το ξεκλειδώνω κρατάω λίγο παραπάνω τον διακόπτη του κλειδώματος και ανάβει πάντα.. Επίσης σήμερα μετά την μεταφορά των μηνυμάτων μου απο το Ν95 κάποιες φορές οταν απο το standby επιλέγω τα μηνύματα η προβολή του menu δεν γίνεται σωστά (εμφανίζει κάθε εικονίδιο όπως εισερχόμενα, εξερχόμενα κλπ αφού το πατήσεις χωρίς να το βλέπεις) αλλά αυτό υποθέτω οτι θα φτιαχτεί στην επόμενη αναβάθμιση..

.. Και ειπε ποτέ σου μην κοιτάς τον άλλο μες τα μάτια, γιατι καθρέφτης γίνεσαι και όλοι σε σπαν κομμάτια ..
Link to comment
Share on other sites

Μόλις τώρα μου είπανε απ΄βόδαφονε την άλλη εβδομάδα θα έχουν το μαύρο.

Όσο για την επιδότηση ,αν κάνεις ότι πας σε άλλο πάροχο με μεταφορά αριθμού σε παίρνουν από τα κεντρικά της βόδαφονε και σου κάνουν αύξηση.

Δεν κάνω πλάκα το κάνουμε μαζί με φίλους τα τελευταία 3 χρόνια.

Δοκιμάστετο ,φέτος θα μου δώσουν 300 παρόλο που έχω το βοδαφονε 120 που είναι φτηνό και δεν υπάρχει πια!!!!!

 

Εκανες αιτηση για φορητοτητα και μετα σε πηρανε απο τα κεντρικα η στο το καταστημα το εξεφρασες προφορικα ?

 

Γινε λιγο πιο αναλυτικος γιατι με ενδιαφερει σε παρακαλω.

Γ Ι Ω Ρ Γ Ο Σ
Link to comment
Share on other sites

Σημερα ρωτησα σε συνοικιακο μαγαζι κ ειπε οτι η τιμη του ειναι 640 ευρω...πως γινεται ενω η alpha copy να το προσφερει με 650+ αυτος να εχει χαμηλοτερη τιμη??

 

Αυτο ειναι απολυτα φυσιολογικο και συμβαινει παντα με αντιπροσωπειες ηλεκτρικων κλπ ειδων.Αν η αντιπροωπεια ηταν πιο φτηνη κανεις δεν θα αγοραζε απο αλλους και δεν θα υπηρχε αναταγωνισμος.

Φιλικά Γιάννης

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.

Link to comment
Share on other sites

Μόλις τώρα μου είπανε απ΄βόδαφονε την άλλη εβδομάδα θα έχουν το μαύρο.

 

Κι εμένα μου το είπαν αυτό και μάλιστα από Δευτέρα 29/6.

Εννοούν όμως για προπαραγγελία μόνο και όχι διαθέσιμο.

Μακάρι βέβαια να κάνω-κάνουν λάθος.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

iPhone 7 Plus 128GB Black iOS 10.3.1

MacBook Pro 13" macOS Sierra 10.12.4

Link to comment
Share on other sites

Εκανες αιτηση για φορητοτητα και μετα σε πηρανε απο τα κεντρικα η στο το καταστημα το εξεφρασες προφορικα ?

 

Γινε λιγο πιο αναλυτικος γιατι με ενδιαφερει σε παρακαλω.

Μεταφέρεις τον αριθμό σε άλλο πάροχο με νέο συμβόλαιο π.χ. εγώ πήγα cosmote.

Τις διαδικασίες για την αίτηση διακοπής τις κάνει το μαγαζί που πας και περιμένουν την έγκριση.

Έκανα αίτηση Παρασκευή και Κυριακή!!!!! με πήραν τηλ από βοδα να με ρωτήσουν γιατί κυριε δεν είστε ευχ/νος και τα λοιπά.

Τους είπα ότι μου δίνουν μικρή επιδότηση και ότι η cosmote μου δίνει 400.

Ε λοιπόν το Ν95 8GB το πήρα με έκπτωση 400 στη βοδα.

Και κράτησα και την παλιά σύνδεση που είναι βοδα 120 που δεν υπάρχει πλέον και είναι και πολύ φτηνή!!!!!!!!!!!!!!!

Τώρα π'ηρα 300 :( αλλά πάλι καλά είναι...

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...