Jump to content

[Επίσημο] Nokia N97 (Pre-Release)


nervous
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Eπιμενουνε στα nokia shop οτι απο σεπτεμβρη θα το εχουνε το κινητο νομιζω μας δουλευουνε και οτι εμεις εχουμε καλυτερη πληροφορηση απο αυτους.
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

N-Gage Running On The Nokia N97: xxxxxxxxxxxxxxxxxxx Αν δεν ειναι ιδεα μου δεν βλεπω το Asphalt να καλυπτει ολη την οθονη.

[sIGPIC][/sIGPIC]

The only time I'm easy's when I'm Killed by death.

Link to comment
Share on other sites

N97 Homescreen Demo Film

 

http://www.youtube.com/watch?v=pUJ9hH2awBE

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

τελεια.......

"κρειττον τοις ποσιν ολισθειν ή τη γλώσση"

Ειναι προτιμότερο το στραβοπάτημα με τα ποδια παρά με τη γλώσσα.

ΔΙΟΓΕΝΗΣ Ο ΛΑΕΡΤΙΟΣ

66 π.Χ

Link to comment
Share on other sites

OK και εδώ τα πειστήρια :p

Όπως το περιμέναμε, δεν υπάρχει καλώδιο tv-out στο πακέτο. Μικρό το κακό, προσωπικά, δεν το έχω χρησιμοποιήσει ποτέ σε καμία συσκευή μου.

Link to comment
Share on other sites

Όπως το περιμέναμε, δεν υπάρχει καλώδιο tv-out στο πακέτο. Μικρό το κακό, προσωπικά, δεν το έχω χρησιμοποιήσει ποτέ σε καμία συσκευή μου.

Ούτε εγώ :p

 

Τουλάχιστον υπάρχει το stylus ;)

Link to comment
Share on other sites

Ναι, μόνο αυτό ήθελα να μάθω. Μου αρέσει πάρα πολύ και, έχω την εντύπωση ότι θα βολέψει πάρα πολύ η συγκεκριμένη λύση. Ποτέ σε καμία συσκευή μου δεν είχα βάλει το λουράκι, όμως στο 5800 έχω βάλει την πέννα και την έχω βολευτεί αφάνταστα. Αν το Ν97 μας έφτανε γυμνό, θα χρησιμοποιούσα το πεννάκι του 5800. Ευτυχώς όμως, δεν θα χρειαστεί. :)
Link to comment
Share on other sites

Πάντως το nokia online store για preorder δίνει τιμή 499 λίρες. αυτό είναι 572 ευρω. Καθόλου άσχημα να μας έρθει κ εδώ με τέτοια τιμή ;)
Αγγελίες στο Buy & Sell
Link to comment
Share on other sites

Τουλαχιστον ευχομαι το GPS του να ειναι του επιπεδου του 5800 ( με το οποιο επαθα πλακα καθως κλειδωνε αμεσως μεσα σε εισοδο καταστηματος και με 2/3 σημα. Δηλαδη σε εξωτερικο χωρο τερματιζει ???) και οχι αυτου του Ν95 μου που πινεις καφε,αναβεις τσιγαρο,παραγγελνεις ποτο,κτλ μεχρι να κλειδωσει......

 

Οσον αφορα στην τιμη δεν περιμενα να ξεπερασει τα 600 Ευρω. Θεωρω πως τα 53 επιπλεον καποιους θα αποθαρυνουν (θεωρωντας το υπερβολη) και αλλοι θα το αγνοησουν. Πολλα πιστευω θα εξαρτηθουν για αλλη μια φορα απο τις τιολογιακες πολιτικες που θα ακολουθηθουν και στις υπολοιπες Ευρωπαικες χωρες.

Ιδωμεν.........:)

Γ Ι Ω Ρ Γ Ο Σ
Link to comment
Share on other sites

Nokia N97: Exclusively Pre-Sale on 18th of June in Germany

http://symbianworld.org/1543-nokia-n97-exclusively-pre-sale-on-18th-of-june-in-germany/

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Και για ελλάδα ακόμα τίποτα??

Νομίζω ότι τα παραπάνω posts μου δίνουν την εντύπωση ότι πλέον τα Nokia Shops μπορούν να αρχίσουν τις παραγγελίες τους.

Link to comment
Share on other sites

Ξερουμε αν θα εχει το nokia maps 3 προεγκατεστημενο?
Στα Τρικαλα στα δυο στενα σκοτωσανε τον Σακαφλια!!!!![sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Ξερουμε αν θα εχει το nokia maps 3 προεγκατεστημενο?

 

Λογικά θα υπάρχει η τελική έκδοση 3 του Ovi Maps στο Ν97.

Now I'm cutting the anchor away, and I won't look back, I'm starting a new life today. Now I see where I belong...
Link to comment
Share on other sites

Πέρασα Παρασκευή απόγευμα από Πλαίσιο για άλλη δουλειά, και ρώτησα μιας και βρέθηκα και για το Ν97 αν έχουν κάποια ενημέρωση...

Το παλικάρι μου έλεγε: "Φίλε, στην Ελλάδα μέσα Σεπτεμβρίου θα έρθει..Μη το περιμένεις για τώρα" και με απογοήτευσε...Μάλιστα με προέτρεπε να πάρω ή το νέο Samsung ή το Ε75(δε μου έκανε click κανένα από τα 2).

 

Μας κοροϊδεύουν?? Τι γίνεται...??

 

(p.s.: Καλως ήρθα στο φόρουμ/ καθ' ότι καινούριος)

Link to comment
Share on other sites

Πέρασα Παρασκευή απόγευμα από Πλαίσιο για άλλη δουλειά, και ρώτησα μιας και βρέθηκα και για το Ν97 αν έχουν κάποια ενημέρωση...

Το παλικάρι μου έλεγε: "Φίλε, στην Ελλάδα μέσα Σεπτεμβρίου θα έρθει..Μη το περιμένεις για τώρα" και με απογοήτευσε...Μάλιστα με προέτρεπε να πάρω ή το νέο Samsung ή το Ε75(δε μου έκανε click κανένα από τα 2).

 

Μας κοροϊδεύουν?? Τι γίνεται...??

 

(p.s.: Καλως ήρθα στο φόρουμ/ καθ' ότι καινούριος)

 

 

Απλά δεν είναι όλοι οι υπάλληλοι ενημερωμένοι ή μπορεί να γνωρίζουν τι παίζει αλλά δεν θέλουν να σε χάσουν από πελάτη μέχρι να έρθει το Ν97 και γι' αυτό κάποιος υπάλληλος μπορεί να σου προτείνει να αγοράσεις κάτι άλλο. Σ' αυτές τις περιπτώσεις συνιστώ υπομονή. Καλύτερα να περιμένεις παραπάνω για να πάρεις αυτό που σου αρέσει παρά να πάρεις κάτι άλλο και για το υπόλοιπο διάστημα να γκρινιάζεις και να ζαχαρώνεις αυτό που ήθελες και δεν πήρες :).

Ericsson788, Nokia 3310,7650,3650,N82,N95, Samsung i8910,S2,S3,S4,S6,S7 edge,S8+,S9+,S10+,S20 Ultra
Link to comment
Share on other sites

ΕΛΑ ΝΤΕ..ΕΔΩ ΣΑΣ ΘΕΛΩ..ΜΕΓΑΛΟ ΔΙΛΗΜΑ..ΤΟ Ν97 ΘΕΛΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΠΟΛΥ ΑΛΛΑ ΤΟ iphone ΕΙΝΑΙ ΑΡΚΕΤΑ ΠΟΙΟ ΦΤΗΝΟ ΑΠΟ ΟΤΙ ΑΚΟΥΓΕΤΑΙ..

 

 

Θα σε παρακαλεσω να γραφεις με πεζους χαρακτηρες. Τα κεφαλαια στα forum ειναι σαν να φωναζεις και μπορει να δημιουργηθουν παρεξηγησεις. Τελος απαγορευονται και απο τους Ορους Προσβασης και Χρησης που συμφωνησες κατα την εγγραφη σου.
Link to comment
Share on other sites

ρωτωντας στη νοκια της περιοχης μου (αιγαλεω)η απαντηση που πηρα ηταν η εξης

 

''η συσκευη θα ειναι διαθεσιμη περιπου στα μεσα του ιουλη''

 

οποτε οσοι πιστοι προσελθετε

Link to comment
Share on other sites

ΕΛΑ ΝΤΕ..ΕΔΩ ΣΑΣ ΘΕΛΩ..ΜΕΓΑΛΟ ΔΙΛΗΜΑ..ΤΟ Ν97 ΘΕΛΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΠΟΛΥ ΑΛΛΑ ΤΟ iphone ΕΙΝΑΙ ΑΡΚΕΤΑ ΠΟΙΟ ΦΤΗΝΟ ΑΠΟ ΟΤΙ ΑΚΟΥΓΕΤΑΙ..

sorry παιδια για τα κεφαλαια.ειμαι σχετικα καινουργιος..παντος εγω σε σχεση με το καινουργιο iphone προτιμω το Ν97..το iphone σχεδον ειναι ιδιο με το προηγουμενο μοντελο..

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...