Jump to content

Αξιόπιστα/φτηνά sites με κινέζικα κινητά


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλημερα, θελω να παραγγειλω ενα κινητο απο την ιστοσελιδα priceangels. Οι διαθεσιμοι τροποι αποστολης ειναι Register Airmail και EMS express. Ποιος ειναι ο πιο ασφαλης τροπος? Με ενδιαφερει κυριως το να μην πληρωσω τελωνειο. Ευχαριστω :)
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 13,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Καλημερα, θελω να παραγγειλω ενα κινητο απο την ιστοσελιδα priceangels. Οι διαθεσιμοι τροποι αποστολης ειναι Register Airmail και EMS express. Ποιος ειναι ο πιο ασφαλης τροπος? Με ενδιαφερει κυριως το να μην πληρωσω τελωνειο. Ευχαριστω :)

 

και οι 2 τροποι ειναι ασφαλεις,για περισσοτερη σιγουρια θα επελεγα συστημενο δεμα.

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα, θελω να παραγγειλω ενα κινητο απο την ιστοσελιδα priceangels. Οι διαθεσιμοι τροποι αποστολης ειναι Register Airmail και EMS express. Ποιος ειναι ο πιο ασφαλης τροπος? Με ενδιαφερει κυριως το να μην πληρωσω τελωνειο. Ευχαριστω :)

 

Αυτο το site δεν το εχω ξανακουσει, ειναι αξιοπιστο;

Το εχεις τσεκαρει;

ΓΙΩΡΓΟΣ:clap:

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα, θελω να παραγγειλω ενα κινητο απο την ιστοσελιδα priceangels. Οι διαθεσιμοι τροποι αποστολης ειναι Register Airmail και EMS express. Ποιος ειναι ο πιο ασφαλης τροπος? Με ενδιαφερει κυριως το να μην πληρωσω τελωνειο. Ευχαριστω :)
EMS είναι πιο ασφαλές απ το συστημένο ταχυδρομείο. Το ταχυδρομείο δεν περνάει τελωνείο. Με EMS 99% δεν θα πληρώσεις τίποτα

 

Αυτο το site δεν το εχω ξανακουσει, ειναι αξιοπιστο;

Το εχεις τσεκαρει;

Μια χαρά είναι. Αλλά δεν θα το σύστηνα για κινητά τηλέφωνα ή τάμπλετ. Υπάρχουν χαμηλότερες τιμές σε άλλα πιο εξειδικευμένα καταστήματα. Για μικροηλεκτρονικά, gadgetάκια κλπ είναι μια χαρά και το χω χρησιμοποιήσει

Link to comment
Share on other sites

Ναι εχει παραγγειλει μια φιλη, και της βρηκε καλο... Ποιο αλλο σάιτ δηλαδη μου προτεινετε?

 

EMS είναι πιο ασφαλές απ το συστημένο ταχυδρομείο. Το ταχυδρομείο δεν περνάει τελωνείο. Με EMS 99% δεν θα πληρώσεις τίποτα

 

 

Μια χαρά είναι. Αλλά δεν θα το σύστηνα για κινητά τηλέφωνα ή τάμπλετ. Υπάρχουν χαμηλότερες τιμές σε άλλα πιο εξειδικευμένα καταστήματα. Για μικροηλεκτρονικά, gadgetάκια κλπ είναι μια χαρά και το χω χρησιμοποιήσει

 

Δηλαδη ποιο αλλο σάιτ μου προτεινεις? Αυτο που αποφασισα να παρω ειναι το αντιγραφο του samsung galaxy S3 και το εχει 95 ευρω.

 

 

-Ομάδα Διαχείρισης- Μην κάνεις συνεχόμενα posts. Χρησιμοποίησε την τροποποίηση αν θέλεις να διορθώσεις κάτι ή την πολλαπλή παράθεση αν θέλεις να απαντήσεις σε περισσότερα από ένα άτομα.

Edited by navi55
Link to comment
Share on other sites

Δηλαδη ποιο αλλο σάιτ μου προτεινεις? Αυτο που αποφασισα να παρω ειναι το αντιγραφο του samsung galaxy S3 και το εχει 95 ευρω

ποιο αντίγραφο του S3 απ τα δεκάδες που υπαρχουν; στα 95 φαντάζομαι κάποιο με μονοπύρηνο επεξεργαστή, και φοβάμαι πως θα λέει οθόνη 4.7" ενώ είναι μικρότερη. Δείξε ποιο λες μπας κ γλιτώσεις καμιά απάτη

Link to comment
Share on other sites

ποιο αντίγραφο του S3 απ τα δεκάδες που υπαρχουν; στα 95 φαντάζομαι κάποιο με μονοπύρηνο επεξεργαστή, και φοβάμαι πως θα λέει οθόνη 4.7" ενώ είναι μικρότερη. Δείξε ποιο λες μπας κ γλιτώσεις καμιά απάτη

 

Πηγαινε στην σελιδα priceangels και πατα στην αναζητηση αυτον τον αριθμο 925301 και ειναι το κινητο που θα σ βγαλει. Δεν ξερω να σου πω την αληθεια αν εχει μονοπυρηνο ή διπυρηνο επεξεργαστη. ;) Λεει 4.8" οθονη και αν δεις κατω εχει 47 reviews και δεν λεει κανενας για την οθονη. Επισης, για να διαφημιστει η σελιδα σου λενε οτι μολις λαβει το προιον κανε το μια παρουσιαση, και σου στελνουμε πισω καποια χρηματα. Και ειδα δυο παρουσιασεις και μου φανηκε καλο. Σου στελνω και τον συνδεσμο απο μια παρουσιαση. :)

http://www.priceangels.com/detailVideo.action?videoId=2168

Link to comment
Share on other sites

Πηγαινε στην σελιδα priceangels και πατα στην αναζητηση αυτον τον αριθμο 925301 και ειναι το κινητο που θα σ βγαλει. Δεν ξερω να σου πω την αληθεια αν εχει μονοπυρηνο ή διπυρηνο επεξεργαστη. ;) Λεει 4.8" οθονη και αν δεις κατω εχει 47 reviews και δεν λεει κανενας για την οθονη. Επισης, για να διαφημιστει η σελιδα σου λενε οτι μολις λαβει το προιον κανε το μια παρουσιαση, και σου στελνουμε πισω καποια χρηματα. Και ειδα δυο παρουσιασεις και μου φανηκε καλο. Σου στελνω και τον συνδεσμο απο μια παρουσιαση. :)
http://www.priceangels.com/detailVideo.action?videoId=2168

Οκ, ειναι το Idea GT-I9300 με μονοπύρηνο Cortex-A9 MTK6575, android 4, οθόνη 4.66" με ανάλυση 854 x 480, κάμερα 5ΜΡ. Καλό ειναι, και στην καλήτερη τιμή στο priceangels.

Link to comment
Share on other sites

Οκ, ειναι το Idea GT-I9300 με μονοπύρηνο Cortex-A9 MTK6575, android 4, οθόνη 4.66" με ανάλυση 854 x 480, κάμερα 5ΜΡ. Καλό ειναι, και στην καλήτερη τιμή στο priceangels.

 

Α δεν ειναι με 8 ΜΡ οπως λεει ε? Οπως και να χει, μου το προτεινεις δηλαδη να το παρω? Γιατι δεν ασχολουμαι και πολυ με αυτα...

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει κάποιο κινεζικό πιστό αντίγραφο το iphone 5 ;

Όχι.

Α δεν ειναι με 8 ΜΡ οπως λεει ε? Οπως και να χει, μου το προτεινεις δηλαδη να το παρω? Γιατι δεν ασχολουμαι και πολυ με αυτα...
Δεν έχω δουλέψει άλλη συσκευή τoy κατασκευαστή, αλλά για τα λεφτά του φαίνεται καλό. Δεν βρήκα και πολλές πληροφοριες στο ιντερνετ
Link to comment
Share on other sites

Όχι.

Δεν έχω δουλέψει άλλη συσκευή τoy κατασκευαστή, αλλά για τα λεφτά του φαίνεται καλό. Δεν βρήκα και πολλές πληροφοριες στο ιντερνετ

 

Θα το παραγγειλω και ο θεος βοηθος! Και να το παραγγειλω με EMS λες ε? Ειναι πιο αξιοπιστη απο την Registered Airmail?

Link to comment
Share on other sites

Θα το παραγγειλω και ο θεος βοηθος! Και να το παραγγειλω με EMS λες ε? Ειναι πιο αξιοπιστη απο την Registered Airmail?
EMS μόνο εάν το βιάζεσαι (10-18 ημέρες). Αλλιώς συστημένο δέμα, όπου στέλνουν με Honk Kong post (20-30 ημέρες)
Link to comment
Share on other sites

EMS μόνο εάν το βιάζεσαι (10-18 ημέρες). Αλλιώς συστημένο δέμα, όπου στέλνουν με Honk Kong post (20-30 ημέρες)

 

Δηλαδη αν επιλεξω Registered Airmail ειναι αυτο που μου λες? Απλα δεν δινουν tracking number και πιο πανω μου ειπαν οτι δν ειναι τοσο ασφαλες..

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδη αν επιλεξω Registered Airmail ειναι αυτο που μου λες? Απλα δεν δινουν tracking number και πιο πανω μου ειπαν οτι δν ειναι τοσο ασφαλες..

Δεν νομίζω να μην δίνουν τρακινγκ νάμπερ σε ακριβές παραγγελίες. Συνήθως πάνω από 40$ δίνουν. Σχεδόν όλοι έτσι αγοράζουν απ τη Κίνα

Link to comment
Share on other sites

Δεν νομίζω να μην δίνουν τρακινγκ νάμπερ σε ακριβές παραγγελίες. Συνήθως πάνω από 40$ δίνουν. Σχεδόν όλοι έτσι αγοράζουν απ τη Κίνα

 

Θα ρωτησω και θα επανελθω. Για να καταλαβω ομως, το rigistered airmail ειναι το συστημενο και το EMS express τι ειναι?

Link to comment
Share on other sites

Θα ρωτησω και θα επανελθω. Για να καταλαβω ομως, το rigistered airmail ειναι το συστημενο και το EMS express τι ειναι?

EMS είναι κούριερ κι έρχεται στα ΕΛΤΑ κούριερ.

Link to comment
Share on other sites

κανεις????????

προτίμησε πιο γνωστά καταστήματα

Ξερει κανεις αυτο το μαγαζι?

http://www.thlmobileshop.com/

είναι του antelife, και το antelife δεν ειναι κ δείγμα εξυπηρέτησης κι αξιοπιστίας

Link to comment
Share on other sites

Κουπόνι έκπτωσης 7% για οτι παρετε απο Merimobiles.com , βάλτε lucky7 και ισχυει για 2 μερες απο τωρα δηλαδη μεχρι της 3 του Μαρτίου!! :D

My moral in life is simple, you treat me good, and i'll definitely treat you better... and vise versa of course!!! :respect:

Pocophone F1 6/128 Gb

Link to comment
Share on other sites

μια ερωτηση :

απο τα εξης πια προτεινετε για να γινει μια αγορα οσο το δυνατον πιο safe:

1.merimobiles

2.etotalk

3.banggood

4.alibabba (aliexpress)

Link to comment
Share on other sites

μια ερωτηση :

απο τα εξης πια προτεινετε για να γινει μια αγορα οσο το δυνατον πιο safe:

1.merimobiles

2.etotalk

3.banggood

4.alibabba (aliexpress)

1. Πολύ αξιόπιστο και συνήθως οικονομικό

2. Πολύ αξιόπιστο αλλά πολύ ακριβό

3. Μέτρια αξιοπιστία, φήμες ότι στέλνει β' διαλογής αν και οι περισσότεροι δεν έχουν πρόβλημα, και πολύ οικονομικό

4. Αυτό δεν ειναι κατάστημα. Ειναι σαν το ebay, άλλοι έμποροι ειναι πολύ καλοί, άλλοι όχι, κοιτάς προσεκτικά τις αξιολογήσεις και βαθμολογίες του εμπόρου, τα σύμβολα κλπ, κι επιλέγεις

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...