Jump to content

Αξιόπιστα/φτηνά sites με κινέζικα κινητά


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

οκ. δεν θα κάνω να κυνηγήσω το 5δόλαρο. Vickmall it is then. Ευχαριστώ.

 

το εχει και στην αποθηκη στην Ελλαδα,ακριβοτερα μεν αλλα το παιρνεις αμεσα.

http://www.vickmall.com/europe-warehouse-original-lenovo-k3-note-k50-t5-5-5-1920x1080-fdd-lte-mtk6752-octa-core-smart-phone-android-5-0-2gb-ram-16gb-rom-13-0mp-camera-gps.html

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 13,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

θέλω να πάρω το Lenovo K3 Note για συγγενικό πρόσωπο.

 

Το gearbest θεωρείται αξιόπιστο κατάστημα?

Αν όχι θα προτιμούσατε κάποιο άλλο από την αυτή την λίστα? (τα οικονομικά έχουν προτεραιότητα)

Εφ'όσον προτεραιότητα έχει το οικονομικό, το gearbest είναι από τα πλέον αξιόπιστα, και εάν τους ζητήσεις κουπόνι μπορεί να το πάρεις και πιό φθηνά.

Καλύτερα να πεθάνεις όρθιος παρά να ζήσεις γονατιστός !!!.
Link to comment
Share on other sites

Τι επιλογες μου προτεινετε παιδια για κινητο γυρω στα 200 $

 

Αν και δεν το εχω δει απο κοντα,απο αυτα που διαβαζω θα ελεγα το meizu m1 note η αν θελεις οποσδηποτε sd το jiayu s3 advanced.

Link to comment
Share on other sites

Αν και δεν το εχω δει απο κοντα,απο αυτα που διαβαζω θα ελεγα το meizu m1 note η αν θελεις οποσδηποτε sd το jiayu s3 advanced.

 

Το jiayu δεν το ηξερα καθολου αλλα τωρα τελευταια πολυ το ακουω ειναι αξιοπιστα?

Link to comment
Share on other sites

Το νήμα είναι γιά καταστήματα, ερωτήσεις γιά τα τηλέφωνα στο ειδικό νήμα ή στο αντίστοιχο του συγκεκριμένου τηλεφώνου .... Edited by evansarmor
Καλύτερα να πεθάνεις όρθιος παρά να ζήσεις γονατιστός !!!.
Link to comment
Share on other sites

Αμα διαβασεις και στο θεμα του jiayu s3 ολοι ικανοποιημενοι ειναι με το κινητο,δεν εχει παρουσιασει καποιο προβλημα.

Κάνεις μεγάλο λάθος για το "όλοι", αλλά δεν συνεχίζω το offtopic.

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα,

Εχω αποφασισει να παρω ενα zenfone 6 και ενα 5.

To vickmall που μου προτειναν εχει μονο το 6. Τωρα για το 5αρι σε ποιο αλλο αξιοπιστο site να κοιταξω;

Link to comment
Share on other sites

Θα σου πρότεινα να μπεις στο τσατ και να πεις στην Σελινα αν μπορεί σε εύλογο χρονικό διάστημα που να σε ικανοποιεί να στο φέρει... ;)
Keep Calm and be a Simple Man..!
Link to comment
Share on other sites

Δες minideal

(σχεδόν) πάντα φιλικά, Αλέξης

Apple iPhone 12 Pro 256GB Gold + Apple iPhone 7 Plus 128GB Gold + Xiaomi Redmi 4X Dual sim Black + Apple Watch Series 3

Link to comment
Share on other sites

Αν μπορεις να αποφυγεις το coolicool και τα αδελφακια του (efox ,antelife) μονο αν η τιμη ειναι περισσοτερο απο 30% κατω απο τους υπολοιπους θα το δοκιμαζα και μονο αν ηξερα πολυ καλα πως δουλευει το paypal.
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα myphoners!!!! Έχω αποφασίσει να πάρω το pipo x7, η τιμή είναι ίδια σχεδόν παντού(πριν κανένα τρίμηνο είχε -30ε :cry:). Πιο από τα Vickmall, Gearbest και Geekbuing προτείνετε σε αξιοπιστία και ταχύτητας αποστολής; Άμα έχετε κάποιο άλλο υπόψιν προτείνετε το :) , από EU stock house δεν βρήκα τίποτα.
Link to comment
Share on other sites

Όποια σελίδα κι αν κοιτάξεις, θα δεις την ίδια απάντηση: Vickmall. :)

Κάνε το καλό, και άσε το WiFi της γιαγιάς ανοικτό 🙂
Φορητότητα προς Frog

Link to comment
Share on other sites

Vickmall και από μένα ξεκάθαρα ακόμα και αν είναι ελάχιστα ακριβότερο.

(σχεδόν) πάντα φιλικά, Αλέξης

Apple iPhone 12 Pro 256GB Gold + Apple iPhone 7 Plus 128GB Gold + Xiaomi Redmi 4X Dual sim Black + Apple Watch Series 3

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα στη παρέα. Έχω παραγγείλει τα τελευταία χρόνια περί τις 10 συσκευές από to2c όντας απόλυτα ευχαριστημένος. Ενώ όλα τα προηγούμενα κάνανε από δύο βδομάδες και πάνω να έρθουν στο τελευταίο που παρήγγειλα ξαφνικά σήμερα βλέπω αυτό. <br />

ΚατάστασηΗμερομηνίαΏραΠεριοχή<br />

ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΑ ΣΕ ΣΥΣΚΕΥΑΣΙΑ18-05-201510:44ΣΙΓΚΑΠΟΥΡΗ<br />

ΆΦΙΞΗ ΣΤΗ ΧΩΡΑ ΠΡΟΟΡΙΣΜΟΥ22-05-201510:23ΕΛΛΑΔΑ-ΑΕΡΟΛΙΜΕΝΑΣ ΑΘΗΝΩΝ(ΚΑΤ)<br />

ΚΛΕΙΣΙΜΟ ΑΠΟ Κ.Δ.ΑΕΡΟΔΡΟΜΙΟΥ (ΣΥΣΤΗΜΕΝΑ)22-05-201515:55Κ.Δ.ΑΕΡΟΔΡΟΜΙΟΥ (ΣΥΣΤΗΜΕΝΑ)<br />

Είναι δυνατόν;;;;;;

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα στη παρέα. Έχω παραγγείλει τα τελευταία χρόνια περί τις 10 συσκευές από to2c όντας απόλυτα ευχαριστημένος. Ενώ όλα τα προηγούμενα κάνανε από δύο βδομάδες και πάνω να έρθουν στο τελευταίο που παρήγγειλα ξαφνικά σήμερα βλέπω αυτό. <br />

ΚατάστασηΗμερομηνίαΏραΠεριοχή<br />

ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΑ ΣΕ ΣΥΣΚΕΥΑΣΙΑ18-05-201510:44ΣΙΓΚΑΠΟΥΡΗ<br />

ΆΦΙΞΗ ΣΤΗ ΧΩΡΑ ΠΡΟΟΡΙΣΜΟΥ22-05-201510:23ΕΛΛΑΔΑ-ΑΕΡΟΛΙΜΕΝΑΣ ΑΘΗΝΩΝ(ΚΑΤ)<br />

ΚΛΕΙΣΙΜΟ ΑΠΟ Κ.Δ.ΑΕΡΟΔΡΟΜΙΟΥ (ΣΥΣΤΗΜΕΝΑ)22-05-201515:55Κ.Δ.ΑΕΡΟΔΡΟΜΙΟΥ (ΣΥΣΤΗΜΕΝΑ)<br />

Είναι δυνατόν;;;;;;

 

Εχω διαβασει 3-4 ιδιες περιπτωσεις,καλο αυτο,και παραξενο συγχρονως

Link to comment
Share on other sites

To gearbest και τα λοιπά κινεζομαγαζα κάνουν αποστολες το σαββατοκύριακο η τα στέλνουν από Δευτέρα?
Link to comment
Share on other sites

To gearbest και τα λοιπά κινεζομαγαζα κάνουν αποστολες το σαββατοκύριακο η τα στέλνουν από Δευτέρα?

 

Για εργασιμες μερες γραφουν αποστολη

Link to comment
Share on other sites

Αποφάσισα να πάρω το Elephone P300S 3GB, αλλά μέχρι να μαζέψω τα χρήματα (θέλω 3) το Gearbest το ανέβασε στα 173€ για τις επόμενες 6 μέρες. Το μόνο site που τα έχει στα 147€ είναι το DealsMachine (όλα από τη λίστα του kimovil). Ποιο είναι το πιο αξιόπιστο (σε σχέση και με την τιμή φυσικά); Να ρισκάρω να περιμένω μια βδομάδα μήπως και πέσει η τιμή του ή να δώσω την σελίδα του DealsMachine στο Price Match μήπως και μου τα δώσουν χαμηλότερα από Δευτέρα?
Link to comment
Share on other sites

Το DealsMachine έχει και ταχυδρομικά ... :)

Απλώς στείλε πμ στον εκπρόσωπο του Gearbest εδώ και πες του ότι θέλεις 3 και να σου κάνει καλύτερη τιμή.

Καλύτερα να πεθάνεις όρθιος παρά να ζήσεις γονατιστός !!!.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...