Jump to content

Αξιόπιστα/φτηνά sites με κινέζικα κινητά


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Χθες παραγγειλα το Lenovo Vibe P1 απο το Vickmal στη Κινα (Το Ευρωπαικο δεν ειχε αυτο με τα 3GB)l.Ξερετε απο εμπειρια ποσες μερες θα κανει να γινει η αποστολη;;24 ωρες μετα δεν εχω λαβει ακομα tracking no ενω υποτιθεται υπαρχει σε στοκ

 

Βιαζεσε φιλε μου. Εφ οσον αποφασισες να μπεις στο κλαμπ, οπλισου με υπομονη.

Βασικα να ξερεις οτι μπορει να γραφει ιν στοκ, αλλα αυτο σπανια ειναι και αληθεια. Οποτε....

Αλλα ακομα και τρακινγκ να σου στειλουν, δεν σημαινει οτι στο στειλανε κι ολας.

Γι αυτο υπομονη. Μπορει και να στο στελνουν τωρα μου μιλαμε.

Με εκτιμηση Ευαγγελος.
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 13,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Χθες παραγγειλα το Lenovo Vibe P1 απο το Vickmal στη Κινα (Το Ευρωπαικο δεν ειχε αυτο με τα 3GB)l.Ξερετε απο εμπειρια ποσες μερες θα κανει να γινει η αποστολη;;24 ωρες μετα δεν εχω λαβει ακομα tracking no ενω υποτιθεται υπαρχει σε στοκ

αυτο το μαγαζι ειναι πολυ σωστο.απο την ημερα που θα παρεις tracking number σε 12 μερες θα σου ερθει ειδοποιηση να πας να το παρεις απο το ταχυδρομειο.και δεν αργουν να το στειλουν οπως κανουν αλλα μαγαζια.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

αυτο το μαγαζι ειναι πολυ σωστο.απο την ημερα που θα παρεις tracking number σε 12 μερες θα σου ερθει ειδοποιηση να πας να το παρεις απο το ταχυδρομειο.και δεν αργουν να το στειλουν οπως κανουν αλλα μαγαζια.

Καλα μην το δενεις και κομπο αυτο.....:)

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

Σημερα παρελαβα ενα tablet Onda V80 SE απο gearbest κι επαθα σοκ απο το ποσο καλη ηταν η συσκευασια. Λες και ηταν τυλιγμενο στρωμα θαλασσης γυρω απο το κουτι!!

Και φορτηγο να περνουσε απο πανω δε θα καταλαβαινε τπτ το πακετο!! (ok υπερβαλλω ελαφρως :-p ).

Εχω παραλαβει αρκετα πραγματα γενικα απο Κινα αλλα τετοια συσκευασια ποτε ξανα!

Link to comment
Share on other sites

Το ιδιο με τον φιλο πιο πανω θελω να πω και εγω αλλα για τις συσκευασιες του Εβερμπαινγκ, το οποιο ειχε μακραν τις χειροτερες.

Προσφατα ομως παρελαβα δυο συσκευες οι οποιες ειχαν πραγματικα τις καλυτερες συσκευασιες που εχω δει απο Κινα μερια! Οπως ακριβως τις περιγραφει και ο φιλος.

Μακαρι τα ... μπινελικια που τους εριξα εγω και σιγουρα και αλλοι, να πιασαν τοπο! :)

Με εκτιμηση Ευαγγελος.
Link to comment
Share on other sites

Το ιδιο με τον φιλο πιο πανω θελω να πω και εγω αλλα για τις συσκευασιες του Εβερμπαινγκ, το οποιο ειχε μακραν τις χειροτερες.

Προσφατα ομως παρελαβα δυο συσκευες οι οποιες ειχαν πραγματικα τις καλυτερες συσκευασιες που εχω δει απο Κινα μερια! Οπως ακριβως τις περιγραφει και ο φιλος.

Μακαρι τα ... μπινελικια που τους εριξα εγω και σιγουρα και αλλοι, να πιασαν τοπο! :)

Όλα είναι τέλεια υπολογισμένα και βασισμένα στην τύχη

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=6909780#post6909780

Τι προτείνετε (εσείς); Τι πιστεύετε; Τι γίνεται; Οκτώμβρης το Μ να τονίζεται!

Μια πλήρης φόρτιση.

Link to comment
Share on other sites

Καλα μην το δενεις και κομπο αυτο.....:)

 

Σωστός .... :lol:

Καλύτερα να πεθάνεις όρθιος παρά να ζήσεις γονατιστός !!!.
Link to comment
Share on other sites

Σωστός .... :lol:
τους δυο τελευταιους μηνες εχω παρει δυο κινητα απο vickmall.χθες παρελαβα το δευτερο.και στην εφαρμογη track checker,εγραψε παλι 12 μερες απο την ημερα που μου εστειλαν track number.σιγουρα δεν ειναι τιποτα απολυτο,απλα αυτο το μαγαζι εχει συνεπεια και εγω αν εχει αυτο που ψαχνω,παντα απο εκει αγοραζω.
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

τους δυο τελευταιους μηνες εχω παρει δυο κινητα απο vickmall.χθες παρελαβα το δευτερο.και στην εφαρμογη track checker,εγραψε παλι 12 μερες απο την ημερα που μου εστειλαν track number.σιγουρα δεν ειναι τιποτα απολυτο,απλα αυτο το μαγαζι εχει συνεπεια και εγω αν εχει αυτο που ψαχνω,παντα απο εκει αγοραζω.

Πολλες φορες ΔΕΝ φταει το καταστημα για την οποια αργοπορια φιλε μου,αυτο εννοω εγω.:)

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

Πολλες φορες ΔΕΝ φταει το καταστημα για την οποια αργοπορια φιλε μου,αυτο εννοω εγω.:)

Απο τη Δευτερα παντως ζητησα χθες απο το τσατ το tracking no και μου το εδωσε αλλα μεχρι κ τωρα στη σελιδα του SGPost δεν βλπεω αποτελεσμα.(Να σημειωσω οτι ειχα επιλεξει στη παραγγελια NLPost αλλα αυτο το δικαιολογω λογω των οσων διαβασα περι κλοπων σε παλιοτερες αναρτησεις)

Αρα οι 12 μερες μαλλον αισιοδοξο σεναριο μου ακουγεται!

Link to comment
Share on other sites

Απο τη Δευτερα παντως ζητησα χθες απο το τσατ το tracking no και μου το εδωσε αλλα μεχρι κ τωρα στη σελιδα του SGPost δεν βλπεω αποτελεσμα.(Να σημειωσω οτι ειχα επιλεξει στη παραγγελια NLPost αλλα αυτο το δικαιολογω λογω των οσων διαβασα περι κλοπων σε παλιοτερες αναρτησεις)

Αρα οι 12 μερες μαλλον αισιοδοξο σεναριο μου ακουγεται!

To vickmall χρησιμοποιεί τη 4PX για να παραδώσει τα πακέτα στη SingPost.

Δοκίμασε να βάλεις το tracking nr σου στο site της 4PX και εκεί θα δεις (εκτός απροόπτου βεβαίως) αν πραγματικά το μαγαζί το έχει στείλει και πού ακριβώς βρίσκεται.

Link to comment
Share on other sites

Για την συσκευασία του banggood που λέγατε διάφοροι, να πώς έλαβα σήμερα το τάμπλετ μου.

Πιο καλά δεν γίνεται.https://uploads.tapatalk-cdn.com/20161004/e924cd7e3ee835a25d2e4df9d9927b61.jpg

 

Sent from my m1 note using Tapatalk

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

Για την συσκευασία του banggood που λέγατε διάφοροι, να πώς έλαβα σήμερα το τάμπλετ μου.

Πιο καλά δεν γίνεται.https://uploads.tapatalk-cdn.com/20161004/e924cd7e3ee835a25d2e4df9d9927b61.jpg

 

Sent from my m1 note using Tapatalk

Άσε τις συσκευασίες Θωμά και πες τι λέει το ταμπλετακι...

Σε πρόσεξαν πάντως εσένα...Προχτές παρέλαβα 2 vr headsets από banggood, χτυπημένα και τα 2 κουτιά στις γωνίες.

 

Sent from my Huawei Mate S using Tapatalk

The day is my enemy, the night my friend
Link to comment
Share on other sites

Άσε τις συσκευασίες Θωμά και πες τι λέει το ταμπλετακι...

Σε πρόσεξαν πάντως εσένα...Προχτές παρέλαβα 2 vr headsets από banggood, χτυπημένα και τα 2 κουτιά στις γωνίες.

 

Sent from my Huawei Mate S using Tapatalk

Σούπερ το μηχανάκι, δεν έχω παράπονο.

Τρομερή μπαταρία. Αλλά θέλει συνήθεια τα Windows σε touch.

 

Για την συσκευασία, 150€ έδωσα, λογικό να με προσέξουν.

 

Sent from my m1 note using Tapatalk

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

ψαχνω ευρωπαικο μαγαζι να παρω το xiaomi mi max στην καλυτερη τιμη..υπαρχει κατι υποψιν?

Honorbuy.com στα 174€ το 16αρι αλλά με +35 € μεταφορικά. Έρχεται όμως σε μία εργάσιμη από αποθήκη στην Ιταλια.

 

Sent from my Mi-4c using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

συν 1 για το Honorbuy.com , είναι γρηγοροι και εξυπηρετικοι αν συμβει κατι. επικοινωνια με την καρτα παραγγελιας εχουν για δινση ιταλια δεν ξαιρω Edited by aitos
Link to comment
Share on other sites

υπαρχει μαγαζι που να κανει αισθητά καλυτερες τιμες και να ειναι αξιοπιστο?
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

υπαρχει μαγαζι που να κανει αισθητά καλυτερες τιμες και να ειναι αξιοπιστο?

Θελω και εγω ενα τετοιο καταστημα.:)

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

Δύσκολο αυτό που ζητατε! Όλοι θα το θέλαμε! Μην ξεχνάτε ότι από την ώρα που φεύγουν από Ευρωπη συμπεριλαμβάνεται και το Φ.Π.Α γι αυτό και δεν μπλέκετε και με τελωνείο. Ουσιαστικά οι διαφορές στην τιμή από εκεί προκύπτουν. Τιμές Κινας από ευρωπαϊκή αποθήκη δεν θα βρείτε πουθενά

 

Sent from my SM-N930F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Δεν μπορω να εντοπισω αυτην την παραγγελια

NL14745446637465

Καμμια βοηθεια;

 

Είσαι σε λάθος topic. Απευθύνσου εδώ

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...