Jump to content

Αξιόπιστα/φτηνά sites με κινέζικα κινητά


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Για το δεύτερο κράτα μια επιφύλαξη γιατί πριν μερικές μέρες κάποιοι εδώ μέσα έγραφαν ότι στο κατάστημα αυτό ήταν μόνιμα εκτός τσατ και δεν απαντούσαν στα μυνήματα.

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=6031091&highlight=b2cbuying#post6031091

Δεν ξέρω αν τελικά έδωσαν σημεία ζωής ή αν παραμένουν εξαφανισμένοι, ψάξτο πριν παραγγείλεις.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 13,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Για το δεύτερο κράτα μια επιφύλαξη γιατί πριν μερικές μέρες κάποιοι εδώ μέσα έγραφαν ότι στο κατάστημα αυτό ήταν μόνιμα εκτός τσατ και δεν απαντούσαν στα μυνήματα.

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=6031091&highlight=b2cbuying#post6031091

Δεν ξέρω αν τελικά έδωσαν σημεία ζωής ή αν παραμένουν εξαφανισμένοι, ψάξτο πριν παραγγείλεις.

 

Θα το ψαξω.. ξερει κανεις αν θα γινει διαθεσιμο στα γνωστα to2c ή vickmall ή minideal?

γιατι η αγορα μου θα γινει σε 1 μηνα περιπου..

Link to comment
Share on other sites

Θα το ψαξω.. ξερει κανεις αν θα γινει διαθεσιμο στα γνωστα to2c ή vickmall ή minideal?

γιατι η αγορα μου θα γινει σε 1 μηνα περιπου..

Καλα σε ενα μηνα μπορει να στοκαρουν και να ξεστοκαρουν 2 φορες,ειναι εμπορικο μοντελο!

Link to comment
Share on other sites

Καλα σε ενα μηνα μπορει να στοκαρουν και να ξεστοκαρουν 2 φορες,ειναι εμπορικο μοντελο!

 

οντως ειναι πολυ εμπορικο.. τελος παντων θα δω τι θα κανω!! Ευχαριστω ολους. :):)

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα!

το coolpad f1 ειναι out of stock σε οσα site ειδα.. μηπως γνωριζει κανεις που μπορω να το βρω?

Είναι παλιό μοντέλο και δεν παράγεται πλέον

Link to comment
Share on other sites

Είναι παλιό μοντέλο και δεν παράγεται πλέον

Δηλαδη εχει σταματησει η παραγωγη του απ το εργοστασιο :eek:

Μεγα λαθος για την coolpad να το σταματησει χωρις να βγαλει το αντίστοιχο μοντελο,γιατι f2 και f1 plus ειναι διαφορετικα μοντελα( το ενα 5.5 οθονη και το αλλο 1gb ram)!

Link to comment
Share on other sites

Παίδες κανένα αξιόπιστο κινεζομάγαζο που να μην έχει μεταφορικα για μικρές παραγγελίες ( <15€);; Ευχαριστώ

Σχεδόν κανένα δεν έχει ... τι είδη θέλεις να αγοράσεις, γιατί δεν έχουν όλα τα ίδια εμπορεύματα.

Καλύτερα να πεθάνεις όρθιος παρά να ζήσεις γονατιστός !!!.
Link to comment
Share on other sites

Σχεδόν κανένα δεν έχει ... τι είδη θέλεις να αγοράσεις, γιατί δεν έχουν όλα τα ίδια εμπορεύματα.

 

Tempered Glass, θηκες κλπ. για Meizu M1 Note γιατι το παρελαβα πριν λιγο καιρο και ίσως χρειαστώ να ξαναπάρω τιποτα. Θα ψάξω βέβαια και σε μαγαζάκια εδω πέρα αλλα δεν νομιζω να βρω τιποτα.

Edited by mimisnik
Link to comment
Share on other sites

Tempered Glass, θηκες κλπ. για Meizu M1 Note γιατι το παρελαβα πριν λιγο καιρο και ίσως χρειαστώ να ξαναπάρω τιποτα. Θα ψάξω βέβαια και σε μαγαζάκια εδω πέρα αλλα δεν νομιζω να βρω τιποτα.

Δοκίμασε στα: GEARBEST, GEEKBUYING, DX.COM, PANDAWILL. Υπάρχουν και άλλα, και όλα δεν έχουν μεταφορικά.

Καλύτερα να πεθάνεις όρθιος παρά να ζήσεις γονατιστός !!!.
Link to comment
Share on other sites

Tempered Glass, θηκες κλπ. για Meizu M1 Note γιατι το παρελαβα πριν λιγο καιρο και ίσως χρειαστώ να ξαναπάρω τιποτα. Θα ψάξω βέβαια και σε μαγαζάκια εδω πέρα αλλα δεν νομιζω να βρω τιποτα.

 

Τα φθηνοτερα αξεσουαρ (και πολλες φορες με tracking number) εχει το Aliexpress.Απλα επιλεξτε αξιοπιστο πωλητη (με πολλες πωλησεις και βαθμολογια 95% και πανω).

Οι βλάκες είναι γεμάτοι αυτοπεποίθηση και οι ευφυείς γεμάτοι αμφιβολία. Ράσελ Μπέρτραντ
Link to comment
Share on other sites

Δεν δινουν tracking number ομως(σιγουρα το gearbest).

Πριν λιγο δοκιμασα να παρω κατι(15$),και για tr. Number

χρέωνε 1.99$.

 

Εγω για τετοιες αγορες εχω το Ebay... Ποιο φθηνα απο οποιοδηποτε κατάστημα, γρηγορες παραλαβες... χτες κιολας παρελαβα 2 θηκες για το Cube ταμπλετ φιλου... 2 φορες δεν ηρθαν μονο( ενα τροφοδοτικο και 1 θηκη για κινητο) και τα λεφτα μου τα πηρα πισω κανονικα.. τις ιδιες θηκες τα μαγαζια τις εχουν και διπλασια (το λιγοτερο) τιμη οποτε δεν αξιζει η αγορα.. αλλα ερχονται και απιστευτα γρηγορα... τσεκάρετε μονο να ειναι καλος πωλητης και δε θα εχετε προβλημα και θα εχετε και την ασφαλεια του PayPal

Huawei Mate 20X :D ,Honor 8 Note,Samsung A5 2016,P9 lite,Huawei P8 Max , Htc One M8 E8sw,Nubia Z9 Mini, Galaxy Tab S SM-T705, Xiaomi Mi3 ,Mediapad X1, Ascend P7 L00 ,Cube Talk 9X U65GT 9.7,iOcean X7s,Onda v975m , HTC One,HTC Sensation,M8S Amlogic S812 4K Quad Core 2G/8G,M8 Quad Core Android 4.4 2GB RAM 8GB,Tronsmart Draco AW80,Minix X5 Mini DualCore ,Minix Neo X6 Quad Core
Link to comment
Share on other sites

Δεν δινουν tracking number ομως(σιγουρα το gearbest).

Πριν λιγο δοκιμασα να παρω κατι(15$),και για tr. Number

χρέωνε 1.99$.

Από ένα ποσό και πάνω (νομίζω $40) σου δίνει δωρεάν το tracking number.

Link to comment
Share on other sites

Δυό φορές που έχω πάρει ψιλοπράγματα από vickmall 15$ και κάτω, μου έδωσαν κανονικά αριθμό... Αλλά δεν θα με πείραζε αν δεν έδινε για τέτοια ποσά.

7+ years with the legend...

Oneplus One // Xiaomi Mi 6 // Huawei P30 // Apple iPhone 11 // Apple iPhone 13 + Google Pixel 6a

Apple Watch SE

Apple iPad (6th gen)

Link to comment
Share on other sites

Δεν δινουν tracking number ομως(σιγουρα το gearbest).

Πριν λιγο δοκιμασα να παρω κατι(15$),και για tr. Number

χρέωνε 1.99$.

Ενημερωτικά, πήρα πρόσφατα μια θήκη αξίας 10$ από Ali και πήρα TRACKING κανονικά.

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

γεια σας παιδιά δεν ξέρω αν είναι σωστό το νήμα που γράφω αγορασα εχθες απο gearbest το powerbank xiaomi 10400 είναι το αυθεντικό ξέρει κανένας ευχαριστώ
Link to comment
Share on other sites

Ενημερωτικά, πήρα πρόσφατα μια θήκη αξίας 10$ από Ali και πήρα TRACKING κανονικά.

Ναι αν εχει ενσωματωσει το ποσο στην τιμη γινετε!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα.. θα αγορασω το Coolpad F1 και ειμαι αναμεσα σε 2 καταστηματα.

1)http://www.1949deal.com/coolpad-f1-8297-mtk6592-octa-core-1-7ghz-android-4-2-2-smartphone-2gb-ram-8gb-rom-5-0-inch-gorilla-glass-ogs-screen-silver.html

 

2)http://www.b2cbuying.com/coolpad-f1-smartphone.html

 

απο την ερευνα που εκανα θεωρω πιο αξιοπιστο το δευτερο site.. βεβαια θα επικοινωνησω και με τα δυο για να δω τι παιζει! :D

τι λετε?

Link to comment
Share on other sites

Ε, το 2ο, χαλαρά.

Κάνε το καλό, και άσε το WiFi της γιαγιάς ανοικτό 🙂
Φορητότητα προς Frog

Link to comment
Share on other sites

Yπαρχει νημα για το b2cbuying? δεν το βρισκω.. και απο οτι διαβαζω καποτε ειχε!

 

εφυγε,και πολλοι ανεφεραν οτι δεν απανταει σε μεηλ.

Link to comment
Share on other sites

Ναι αν εχει ενσωματωσει το ποσο στην τιμη γινετε!

Και όμως, εγώ αγόρασα ένα μπιχλιμπίδι με αξία 1,5 δολλάριο και το έστειλε με SP, οπότε που "ενσωμάτωσε" τον αριθμό;; :)

Καλύτερα να πεθάνεις όρθιος παρά να ζήσεις γονατιστός !!!.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...