Jump to content

Αξιόπιστα/φτηνά sites με κινέζικα κινητά


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 13,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

ξερει κανενας τιποτα για αυτο το σαιτ http://www.gadgetsdealer.com/ ?

 

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=4471542#post4471542

ΓΙΩΡΓΟΣ:clap:

Link to comment
Share on other sites

Εχει αγοράσει κανείς απο το etotalk.com να μου πει εντυπώσεις για να προχωρήσω σε μια αγορα? είναι αξιοπιστο?
Link to comment
Share on other sites

Εχει αγοράσει κανείς απο το etotalk.com να μου πει εντυπώσεις για να προχωρήσω σε μια αγορα? είναι αξιοπιστο?

 

Απ οτι ξερω, εχουν αγορασει αρκετοι και ειναι ευχαριστημενοι

ΓΙΩΡΓΟΣ:clap:

Link to comment
Share on other sites

Εχω καταληξει να αγορασω ειτε απο το EtoTalk ειτε απο το Merimobiles, βλεπω ομως οτι για το ιδιο κινητο (Jiayu G3) το EtoTalk χρεωνει με EMS 30 ευρο + 4,5 για ασφαλεια ενω το Merimobiles 12,25 ευρο ενω δεν μπορεις να επιλεξεις ασφαλεια. Ξερει κανεις γιατι του EtoTalk ειναι διπλασια η τιμη? Ποιο απο τα δυο θα προτεινατε? Η ασφαλεια του EMS ειναι υπερβολικη? μιας και πληρωνεις μεσω paypal και μπορεις να κανεις dispute αν κατι παει στραβα...
Link to comment
Share on other sites

παρε το απο minideal.net

 

μακραν το πιο φθηνο ιντερνετικο μαγαζι για κινεζικα κινητα, δεδομενου οτι ειναι αξιοπιστο

 

εχω αγορασει 2 κινητα απο εκει και ολα οκ

Link to comment
Share on other sites

παρε το απο minideal.net

 

μακραν το πιο φθηνο ιντερνετικο μαγαζι για κινεζικα κινητα, δεδομενου οτι ειναι αξιοπιστο

 

εχω αγορασει 2 κινητα απο εκει και ολα οκ

 

Ευχαριστω για το site δειχνει αξιοπιστο και απο τα φθηνοτερα, τα κινητα τα πηρες με EMS ή με Singapore mail? Δινουν tracking code αν το παρεις με Singapore mail?

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα και καλή χρονιά σε όλους

 

Ενδιαφέρομαι να παραγγείλω για τη γυναίκα μου το αυτό

το εχει κανείς? γιατί από άλλους χρήστες που διαβάζω από το εξωτερικό είναι παραπάνω από θετικές και όλοι έχουν να πουν τα καλύτερα για το προϊόν.

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω για το site δειχνει αξιοπιστο και απο τα φθηνοτερα, τα κινητα τα πηρες με EMS ή με Singapore mail? Δινουν tracking code αν το παρεις με Singapore mail?

Έχω αγοράσει 1 κινητό από το minideal.net. Από το site δεν έχω παράπονο. Από το China post έχω και πολλά. Αναγκάστηκα να κάνω αλλαγή σε Singapore Post , από το οποίο δεν είχα πρόβλημα ούτε στον χρόνο παράδοσης (17 ημέρες περίπου , μέσα στο όριο των 15-20 ημερών το οποίο δηλώνουν) και είχα και track number το οποίο ενημερωνόταν.

Pi is a new digital currency developed by Stanford PhDs, with over 3.5 million members worldwide. To claim your Pi, follow this link https://minepi.com/hoannis and use my username (hoannis) as your invitation code.
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα και καλή χρονιά σε όλους

 

Ενδιαφέρομαι να παραγγείλω για τη γυναίκα μου το αυτό

το εχει κανείς? γιατί από άλλους χρήστες που διαβάζω από το εξωτερικό είναι παραπάνω από θετικές και όλοι έχουν να πουν τα καλύτερα για το προϊόν.

 

Αν είναι δύσκολο να κάνεις αναζήτηση, τουλάχιστον ρίξε μια ματιά στις τελευταίες σελίδες πριν ποστάρεις!

 

Μπορείς να απευθυνθείς εδώ:

Dual SIM + Android

Link to comment
Share on other sites

Παιδια θυμαστε ειχα παραγγελει απο merimobiles απο 22 δεκεμβρη σήμερα έγινε shipped πιστεύω άργησαν τι λετε??

 

Άργησαν, αλλά έχουν και εκεί γιορτές δε στέλνουν καθημερινά!

Xiaomi 12 Pro

Link to comment
Share on other sites

αργισαν πολυ πιστευω ναι!! ποτε σου στελνουν tracking number;;; θα περιμενω μερεσ??

 

σε 2-3 μερες λογικα θα το εχεις

Xiaomi 12 Pro

Link to comment
Share on other sites

Απο merimobiles να διαλεξω EMS ή Singapore Post?

 

Ρε μαγκες καποιος δεν εχει εμπειριες απο το συγκεκριμενο μαγαζι?

Να μην εχω θεμα με το τελωνειο και μην αργησει.Πρωτα απο ολα το τελωνειο μας νοιαζει!

Link to comment
Share on other sites

Παιδια θυμαστε ειχα παραγγελει απο merimobiles απο 22 δεκεμβρη σήμερα έγινε shipped πιστεύω άργησαν τι λετε??

 

Διαβαζοντας ολο το thread, (επειδη και εγω βρισκομαι στο δρομο της επιλογης), οσον αφορα τα πιο δημοφιλή, συμπερανα τα εξης:

Fastcardtech και merimobiles "ψιλο-χοντρο-βρωμησαν"..

Αξιοπιστα ακομη φαινεται να ειναι etotalk (τσιμπανε λιγο οι τιμες του με τα μεταφορικα), pandawill και minideal.

Για το banggood οι γνωμες διίστανται.

Βεβαια υπαρχει και το ελαφρυντικο των εορτων..

ΓΙΩΡΓΟΣ:clap:

Link to comment
Share on other sites

Προσωπικά από merimobiles έμεινα ευχαριστημένος. Στο μήνα πάνω είχα το κινητό και μάλιστα το δέμα το είχαν χαρακτηρίσει mp4 20$ χωρίς να τους το πω.
Link to comment
Share on other sites

Ρε παίδες,όλο το τοπικ γράφει όχι στο fastcatdtech πως λέγεται, αλλά το merimobiles είναι αξιόπιστο. Αυτές τις μέρες είχαν και οι κινέζοι γιορτές-διακοπές και έχουν ένα θέμα-καθυστέρηση. Αν τους ρωτήσετε θα σας το πουν πρώτο πρώτο και ναι είναι αλήθεια.Επίσεις με μια απλή αναζήτηση έχουν γραφτεί εκατοντάδες φορές τα δημοφιλέστερα site και σε κάθε επόμενη ρωτάτε-με συνέχεια για τα ίδια.δείτε και μια δυο σελίδες πιο πίσω δεν είναι κακό.

Xiaomi 12 Pro

Link to comment
Share on other sites

01/01 από merimobiles και το έστειλαν σήμερα. Νομίζω Καλά είναι μιας και λένε ότι στέλνουν σε 3 εργάσιμες. Ως τις 3 είχαν αργία, μεσολάβησε και ΣΚ οπότε σήμερα έφυγε. Έχω διαλέξει αποστολή με ems και περιμένω tracking. Υποτίθεται σε 10-12 μέρες θα είναι εδώ. Βλέπουμε... :beer::)
Link to comment
Share on other sites

γεια σας παιδια καλη χρονια.,,τι υπαρχει καλο σε 4.3" και κοστος 150-170 ευρω?

ευχαριστω

ONE PLUS 2 * MAZE ALPHA * UMI SUPER * LG G3* NEXUS 6* XIAOMI MI MAX * MEIZU M3 NOTE*

NOKIA 808 * NOKIA N9 * HTC HD2 * LUMIA 930 * BLACKBERRY Z30 *

ONDA V919 WINDOWS * SAMSUNG TAB S2

Link to comment
Share on other sites

ΠΑΙΔΙΑ ΣΗΜΕΡΑ ΜΟΥ ΗΡΘΕ TO TRACKING NYMBER EINAI ME SINGAPORE POST ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΟ ΕΙΝΑΙ ΑΞΙΟΠΙΣΤΟ ΘΑ ΕΡΘΕΙ ΠΕΙΤΕ ΜΟΥ

 

Μη γράφεις με κεφαλαία για αρχή.Ταχυδρομείο είναι το singapore post,θα σου έρθει κανονικά,μια-δύο σελιδες πίσω αν διαβάσεις θα το δείς!

Xiaomi 12 Pro

Link to comment
Share on other sites

Ρε μαγκες καποιος δεν εχει εμπειριες απο το συγκεκριμενο μαγαζι?

Να μην εχω θεμα με το τελωνειο και μην αργησει.Πρωτα απο ολα το τελωνειο μας νοιαζει!

Για το τελωνείο δεν μπορείς να είσαι σίγουρος ποτέ ότι δεν θα πληρώσεις.

Πάντα υπάρχει πιθανότητα (απειροελάχιστη) αλλά πάντα υπάρχει να πληρώσεις.

Pi is a new digital currency developed by Stanford PhDs, with over 3.5 million members worldwide. To claim your Pi, follow this link https://minepi.com/hoannis and use my username (hoannis) as your invitation code.
Link to comment
Share on other sites

Για το τελωνείο δεν μπορείς να είσαι σίγουρος ποτέ ότι δεν θα πληρώσεις.

Πάντα υπάρχει πιθανότητα (απειροελάχιστη) αλλά πάντα υπάρχει να πληρώσεις.

 

Ναι συμφωνω μαζι σου.Αλλα επειδη 2 φορες ηρθαν πραγματα απο κινα και αμερικη και την μια γυρισαν πισω χωρις ενημερωση και εχασα τα λεφτα μου , και την αλλη πληρωσα ενα τρομερο ποσο στον εκτελωνισμο για αυτο εχω ανησυχια.Με EMS πηρα πραγματα 2 φορες αλλα την ψιλοφοβαμαι.Νομιζω οτι με Singapore Post ειναι καλυτερα.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...