Jump to content

[Επίσημο] Motorola VE66 και VE66 Luxury


akis_k
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Μόλις ήρθε το ταχυμεταφορέας με το Ve66 και το Bluetooth...

Απλά το άνοιξα για να το δω. Δείχνει ακριβή συσκευή, όμορφη και στιβαρή, απλά περίμενα να έχει και κάποια μεταλλικά κομμάτια πάνω της...

Ας είναι, το κινητό είναι πανέμορφο, τώρα τι δίνω στο φίλο για τον οποίο το παρήγγειλα;

Να του πω ότι δεν ήρθε;

Καθαρός ουρανός, αστραπές δε φοβάται!
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 369
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Καλό τηλ. δε λέω...

αλλά αν θέλω να εγκαταστήσω μία εφαρμογή π.χ. το εορτολόγιο, είτε επιλέξω κάρτα μνήμης είτε τηλέφωνο, αυτό μου βγάζει μόνο τους φακέλους του τηλεφώνου!!!

Θα το πετάξω.

thund3r
Link to comment
Share on other sites

Πήρα σήμερα το κινητό αυτό μόνο ....100 Ευρώ! Από ΓΕΡΜΑΝΟ! Είναι ειδική τιμή νομίζω.Και δώρο bluetooth! Mη σας το φάνε! Είναι μαζί στη συσκευασία! Δεν ξέρω γιατί τόσο φτηνά.Καταργείται το μοντέλο, λόγω εορτών, δεν ξέρω.Καταπληκτικό κινητό.Με τέτοια λεφτά ούτε να το συζητάς.Στιβαρό, πολυτελές, αρκετά γρήγορο, δυνατοί ήχοι.Η Μοτορολα είναι αρκετά παρεξηγημένη τελικά.Μέσα στις πολλές μπαρούφες που έβγαλε ειδικά τα τελευταία χρόνια, εβγαλε και μερικά αστεράκια!Και το ve66 νομίζω είναι ένα από αυτά!
Link to comment
Share on other sites

Πήρα σήμερα το κινητό αυτό μόνο ....100 Ευρώ! Από ΓΕΡΜΑΝΟ! Είναι ειδική τιμή νομίζω.Και δώρο bluetooth! Mη σας το φάνε! Είναι μαζί στη συσκευασία! Δεν ξέρω γιατί τόσο φτηνά.Καταργείται το μοντέλο, λόγω εορτών, δεν ξέρω.Καταπληκτικό κινητό.Με τέτοια λεφτά ούτε να το συζητάς.Στιβαρό, πολυτελές, αρκετά γρήγορο, δυνατοί ήχοι.Η Μοτορολα είναι αρκετά παρεξηγημένη τελικά.Μέσα στις πολλές μπαρούφες που έβγαλε ειδικά τα τελευταία χρόνια, εβγαλε και μερικά αστεράκια!Και το ve66 νομίζω είναι ένα από αυτά!

 

το ψαξα δεν το έχει σχεδόν κανένα κατάστημα germanos...και το παράγκειλα μεσω net.Τυχερρός :happy:

-θέματα παίρνει ?

 

ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

φιλε, μπορεις να τους το παραγγειλεις, Ο κωδικός με δώρο το bluetooth είναι "ανοιχτός".Ναι, νομίζω πάιρνει θέματα.Πολύ καλό το κινητό αν και με το wifi είχα μια μικρή δυσκολία.Οκ, το κινητό αυτό δεν είναι και το καταλληλότερο για ιντερνετ.Βρήκα στο νετ κάποιον που έλεγε ότι κατέβασε από το http://www.mobileheart.com τον browser "opera mini" και είναι πολύ καλύτερος από τον symphony που έχει προεγκατεστημένο.Το κατέβασα, το έβαλα μέσω κάρτας μνήμης στο κινητό, αλλά μήπως ξέρει κάποιος πώς ορίζουμε τον opera σαν προεπιλεγμένο browser internet?? Στο μενού, στο mobile internet όταν πας να ανοίξεις σελίδα, το ανοίγει με τον παλιό browser.Mήπως μπορεί να βοηθήσει κανείς? Ευχαριστώ.
Link to comment
Share on other sites

φιλε, μπορεις να τους το παραγγειλεις, Ο κωδικός με δώρο το bluetooth είναι "ανοιχτός".Ναι, νομίζω πάιρνει θέματα.Πολύ καλό το κινητό αν και με το wifi είχα μια μικρή δυσκολία.Οκ, το κινητό αυτό δεν είναι και το καταλληλότερο για ιντερνετ.Βρήκα στο νετ κάποιον που έλεγε ότι κατέβασε από το http://www.mobileheart.com τον browser "opera mini" και είναι πολύ καλύτερος από τον symphony που έχει προεγκατεστημένο.Το κατέβασα, το έβαλα μέσω κάρτας μνήμης στο κινητό, αλλά μήπως ξέρει κάποιος πώς ορίζουμε τον opera σαν προεπιλεγμένο browser internet?? Στο μενού, στο mobile internet όταν πας να ανοίξεις σελίδα, το ανοίγει με τον παλιό browser.Mήπως μπορεί να βοηθήσει κανείς? Ευχαριστώ.

 

όταν λες ο κωδικός ανοιχτός ? τι εννοείς? Σε μένα που πήγα να το παραγκείλω στο site πουθενά δεν μπορώ να βρω επιλογή να πάρω και το bluetooth extra....όσο για το internet δεν με νοιάζει αρκεί να είναι στιβαρό!

 

ευχαριστώ για τη βοηθεια!

Link to comment
Share on other sites

όταν λες ο κωδικός ανοιχτός ? τι εννοείς? Σε μένα που πήγα να το παραγκείλω στο site πουθενά δεν μπορώ να βρω επιλογή να πάρω και το bluetooth extra....όσο για το internet δεν με νοιάζει αρκεί να είναι στιβαρό!

 

ευχαριστώ για τη βοηθεια!

 

εγω σχεδον σε ολα τα καταστηματα πατρας που ρωτησα δεν υπηρχε.μου ειπαν οτι το συστημα τους το βγαζει πορτοκαλί, δλδ αναμενεται. αν το παραγγειλω τι γινεται? ερχεται με αντικαταβολή? επισης δεν ειδα να αναφερει καπου το δωρο bluetooth.

Ό,τι κλειδώνει, ξεκλειδώνει.

Επαναφορά ΙΜΕΙ σε android.

Link to comment
Share on other sites

Χθές πήρα κι εγώ παιδιά το ve66,πραγματικά εντυπωσιακό κινητό...και σε απίστευτη προσφορά....100 ευρώ από τον Γερμανό(με την επιδότηση 65).

Ίσως να υπάρχουν ακόμα τεμάχια παιδιά.Πήρα τηλέφωνο στην υποστήριξη πελατών που έχει ο Γερμανός και μου είπε ότι είχε ακόμα τεμάχια σε Παγκράτι,Καλύβια,Φάρο Ψυχικού και Γλυκά νερά (Για Αττική).

Στα του κινητού θέλω να ρωτήσω κάτι...γιατί δεν μπορώ να βρω πως θα αφαιρέσω το "κλικ" που ακούγεται όταν τραβώ φωτογραφίες? Ούτε στις ρυθμίσεις της κάμερας το βρήκα..ούτε όταν έβαλα το κινητό στο "σιωπηλό" σταμάτησε να ακούγεται.Άμα ξέρει κάποιος κάτι...

Link to comment
Share on other sites

Χθές πήρα κι εγώ παιδιά το ve66,πραγματικά εντυπωσιακό κινητό...και σε απίστευτη προσφορά....100 ευρώ από τον Γερμανό(με την επιδότηση 65).

Ίσως να υπάρχουν ακόμα τεμάχια παιδιά.Πήρα τηλέφωνο στην υποστήριξη πελατών που έχει ο Γερμανός και μου είπε ότι είχε ακόμα τεμάχια σε Παγκράτι,Καλύβια,Φάρο Ψυχικού και Γλυκά νερά (Για Αττική).

Στα του κινητού θέλω να ρωτήσω κάτι...γιατί δεν μπορώ να βρω πως θα αφαιρέσω το "κλικ" που ακούγεται όταν τραβώ φωτογραφίες? Ούτε στις ρυθμίσεις της κάμερας το βρήκα..ούτε όταν έβαλα το κινητό στο "σιωπηλό" σταμάτησε να ακούγεται.Άμα ξέρει κάποιος κάτι...

 

εχω την εντυπωση οτι ισως να μην γινεται να αφαιρεθει ο ηχος αυτος της καμερας, όπως δεν γινεται και στο ΖΝ5.εγω τελικα αν κ νωριτερα το ειχα παραγγειλει απο την e-cosmote, το ακυρωσα αφου εχω ηδη ουτως η αλλως το ZN5 και το pixon M8800 που ειναι αρκετα καλα φωτογραφικά. Λιγα τα 100 ευρω, αλλα οχι και αμελητέα..

Ό,τι κλειδώνει, ξεκλειδώνει.

Επαναφορά ΙΜΕΙ σε android.

Link to comment
Share on other sites

εχω την εντυπωση οτι ισως να μην γινεται να αφαιρεθει ο ηχος αυτος της καμερας, όπως δεν γινεται και στο ΖΝ5.εγω τελικα αν κ νωριτερα το ειχα παραγγειλει απο την e-cosmote, το ακυρωσα αφου εχω ηδη ουτως η αλλως το ZN5 και το pixon M8800 που ειναι αρκετα καλα φωτογραφικά. Λιγα τα 100 ευρω, αλλα οχι και αμελητέα..

Όχι βρε συ!!!! Ένας φίλος μου έχει το ΖΝ5..και το έχω δει να τραβάει φωτογραφίες χωρίς να ακούγεται τίποτα!

Link to comment
Share on other sites

απο μπαταρια πως παει? ειμαι σε αναζητηση νεου κινητου αυτες τις μερες :X

 

επισης εχει ανοιχτο λειτουργικο?

Link to comment
Share on other sites

παιδιά το sar του πόσο είναι? έχω κοιτάξει σε διάφορα site και ξεκινάει από 0.39 εώς 1

 

άραγε που να είναι το αληθές? :ninja:

Link to comment
Share on other sites

Άμα αλλάξεις firmwire..όντως μπορείς να βγάλεις τον ήχο κλείστρου.

Τώρα σχετικά με το ζουμ της κάμερας στις φωτογραφίες..πως το βλέπετε??? Γιατί στην πράξη,εμένα μου φαίνεται εξαιρετικά λίγο αυτό το 200% (ΚΑΜΙΑ ΣΧΕΣΗ με το 200% του ΖΝ5).

Το 8x αναφέρεται στο ψηφιακό ζουμ στην βιντεοκάμερα ή όχι??

Link to comment
Share on other sites

The guidelines use a unit of measurement known as the

Specific Absorption Rate or SAR. The ICNIRP SAR limit for mobiles

devices used by the general public is 2 W/kg and the highest SAR value

for this device when tested at the ear was 0.64 W/kg

 

As mobile devices offer a range of functions, they can be used in other

positions, such as on the body as described in this user guide.2 In this

case, the highest tested SAR value is 0.39 W/kg

 

Από το επίσημο εγχειρήδιο...

Link to comment
Share on other sites

Track ID Από την Motorola για όλα τα κινητά που υποστηρίζουν JAVA platform. Υποστηρίζει wifi connection.

Download MotoID. (drop)

Download MotoID. (rapidshare)

 

Σε Renoir.

Motorola Startac 130, Motorola v360, Motorola Razr v3i, Motorola Razr v3x, Motorola Rizr z3, Motorola Pebl U6, Motorola Pebl U9, Motorola Ming a1200, Motorola Milestone, Motorola Droid Razr, Motorola Moto X (2014), Motorola Moto Z, Motorola Moto Z2 Force, Google Pixel 6

Link to comment
Share on other sites

απο μπαταρια πως παει? ειμαι σε αναζητηση νεου κινητου αυτες τις μερες :X

 

επισης εχει ανοιχτο λειτουργικο?

 

επισης, μπορω να περασω ανετα εφαρμογες/παιχνιδια? ποιο πολυ ενδιαφερομαι για opera mini και κανα παιχνιδακι....

Link to comment
Share on other sites

και κατι αλλο.... υπαρχει εφαρμοφη για επεξεργασια/αναγνωση word, excel και pdf αρχειων?

γενικα υπαρχει αρκετη υποστηριξη στο linux os?

Link to comment
Share on other sites

Όσοι αγόρασαν το κινητό από την σελίδα της Cosmote, η συσκευή είχε μενού της Cosmote?
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Όσοι αγόρασαν το κινητό από την σελίδα της Cosmote, η συσκευή είχε μενού της Cosmote?

 

Όχι, παραδόξως (και ευτυχώς) είναι retail έκδοση. Τουλάχιστον αυτό που ήρθε σε μένα τέτοιο είναι.

Link to comment
Share on other sites

Όσοι αγόρασαν το κινητό από την σελίδα της Cosmote, η συσκευή είχε μενού της Cosmote?

 

ΠΡΟΣ ΟΛΟΥΣ :

 

Υπάρχει ακόμα το κινητό σε κάποιο κατάστημα Cosmote?:confused:

 

Γιατί ρώτησα την προηγούμενη εβδομάδα και μου είπαν

οτι δεν συνεργάζονται πλέον με Motorola και δεν έχουν τπτα!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...