Jump to content

[iPhone Αξεσουάρ] Θήκες / Ακουστικά / BT / Καλώδια / Φορτιστές κτλ


pperiklis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Εγώ μόλις παράγγειλα από την Griffin τα (( Vinyl Insert 3 Pack )) και μόλις είναι στα χέρια μου θα γράψω εντυπώσεις!!!!! ;)

 

http://www.griffintechnology.com/sites/all/themes/gti/images/_thirdman/tmr-slide-2a.jpg

 

 

http://store.griffintechnology.com/iphone/vinyl-insert-3-pack

 

Όσο για τις iSkin όντως είναι τρομερές (Έχω 2) και δεν καταλαβαίνεις ότι έχεις θήκη στο κινητό!!!

_______________http://farm7.static.flickr.com/6168/6227903819_67e7c12fb0_o.png___________

N_Name:SpyVe________M_Lion________Mac User

________iPhone_5S_G_64GB_iOS.7.0________

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

χρονια πολλα!!!

ξερετε που θα βρω θηκη iphone 4 -καπιτονε-??

την θελω για δωρο....την ειδα σημερα στο star φωτης και μαρια live:p:p

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

χρονια πολλα!!!

ξερετε που θα βρω θηκη iphone 4 -καπιτονε-??

την θελω για δωρο....την ειδα σημερα στο star φωτης και μαρια live:p:p

 

http://www.milkgift.com/

 

δες εδω εχει πολλα σχεδια τωρα για καπιτονε τι να σου πω :ninja:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
καλησπέρα σε όλους. Ψάχνω για θήκη και προστατευτική ζελατίνα για το 4s. Σκοπός μου να μην αυξήσει ιδιαίτερα τις διαστάσεις και να είναι εύχρηστη (όποτε είχα κλειστή θήκη κατέληγε στο μπαούλο). Πήγα στα mm και είχε έναν εκπρόσωπο της apple που μου έδειξε διάφορες. Ξεχώρισα μια momo design bumper style η οποία μου είπε ότι είναι από κορυφαία υλικά και καλά με πολύ καλή προστασία, για το λόγο αυτό και η τιμή ήταν τσιμπημένη στα 35 ευρώ. Την έχει δοκιμάσει κανείς? Από ζελατίνα είχε μια στα 10 ευρώ για μπροστινή κάλυψη που δεν αφήνει δακτυλιές. Thanks!
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Καλησπέρα και καλή χρονιά.

Ψάχνω βάση αυτοκινήτου(παρμπρίζ) για το 4άρι μου απλά θέλω να είναι έτσι η βάση ώστε να μπορώ να τραβήξω βίντεο είτε έχω την συσκευή κάθετα είτε οριζόντια χωρίς να εμποδίζει την λήψη πιθανόν η βεντούζα κλπ.

Κάποια ιδεά για κάποια βάση;

Από amazon κατά προτίμηση.

 

Ευχαριστώ εκ των προτέρων.:)

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και καλή χρονιά.

Ψάχνω βάση αυτοκινήτου(παρμπρίζ) για το 4άρι μου απλά θέλω να είναι έτσι η βάση ώστε να μπορώ να τραβήξω βίντεο είτε έχω την συσκευή κάθετα είτε οριζόντια χωρίς να εμποδίζει την λήψη πιθανόν η βεντούζα κλπ.

Κάποια ιδεά για κάποια βάση;

Από amazon κατά προτίμηση.

 

Ευχαριστώ εκ των προτέρων.:)

http://www.navigon.com/portal/uk/shop/zubehoer/produkt.html?produktFamilieId=18283372&produktId=16624431

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ.

Ακριβούτσικη βέβαια αλλα φαίνεται στιβαρη κατασκευή.

Η βεντούζα είναι γερή?

Παίζει σημαντικό ρόλο για μένα γιατι θα μπει σε όχημα το οποίο θα κινείται εκτός δρόμου.:)

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ.

Ακριβούτσικη βέβαια αλλα φαίνεται στιβαρη κατασκευή.

Η βεντούζα είναι γερή?

Παίζει σημαντικό ρόλο για μένα γιατι θα μπει σε όχημα το οποίο θα κινείται εκτός δρόμου.:)

 

Παρα πολυ στιβαρο και η βεντουζα καλη και σταθερη... Επισης στη συσκευασια περιλαμβανεται και φορτιστης αυτοκινητου (καλωδιο usb το κλασικο του iphone καθως και ανταπτορας για να συνδεεται με το αυτοκινητο.. Νομιζω στελνει και Ελλαδα κι ολας αν επιλεξεις την Ελλαδα.. Ναι ειναι ακριβη.. Αλλα navigon ειναι ποιοτητα.. Κοιταξε κι αλλα βεβαια αν θες απλα εγω αυτο εχω και προτεινω μου φαινεται τελειο.. Να ξερεις βεβαια θα πρεπει να ναι γυμνο το κινητο χωρις θηκη ή bumper

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα.έχω το voyager pro είναι όπως λέτε επάγγελματικο απίστευτα τέλειο εργαλείο αφήνω το τηλ σε μια άκρη στο Σπιτι και σε οποίο δωμάτιο και να πάω ακούω πεντακάθαρα.εχει τεράστια αυτονομία και δεν φεύγει απο το αυτί.το πρόβλημα μου είναι ότι έμαθα να τα έχω κρεμασμένα στο λαιμό και μου είναι δύσκολο να το σηνηθησω.γιαυτο και το έχω βγάλει στο σφυρί.αυτη είναι η γνώμη μου.η jabra η platronics.
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά "χτύπησα" προχθές από το ricardo ένα plantronics discovery 925 (με τη θήκη - φορτιστή).

Το bluetooth φορτίζει και λειτουργεί κανονικά αλλά η θήκη όταν τη φορτίζω μένει συνέχεια αναμμένη με το κόκκινο led να αναβοσβήνει ανά 10 δευτ. και δε φορτίζει ποτέ!! ούτε ζεσταίνεται ούτε τίποτα...δοκίμασα και με το bluetooth μέσα και πάλι τα ίδια..Δεν φορτίζει η θήκη και φυσικά δεν φορτίζει ούτε το ακουστικό αν δεν το έχω στη μπρίζα.

Έχει κάποιος άλλος σχετικό πρόβλημα?

Τάσος

 

Be strong where you are weak and weak, where you are strong.. :rocket:

Link to comment
Share on other sites

Εχει δοκιμασει κανενας καποια συσκευη που κανει το iphone Τηλεκοντρολ?Ενδιαφερομαι να αγορασω κατι τετοιο και θα ηθελα να ακουσω καποιες γνωμεις απο πρωτο χερι
Link to comment
Share on other sites

Εχει δοκιμασει κανενας καποια συσκευη που κανει το iphone Τηλεκοντρολ?Ενδιαφερομαι να αγορασω κατι τετοιο και θα ηθελα να ακουσω καποιες γνωμεις απο πρωτο χερι

 

Εγώ έχω το RedEye Mini κι εσύ έχεις PM :rolleyes:

-----------------

Σ.Ζωγράφος

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Παιδες προσφατα απέκτησα ενα 4αρι iphone και ψαχνω δερμάτινη θηκη για την ζωνη οχι καθετη αλλα οριζοντια που να εχει εκτός απο το κλιπ το λουρακι που περναει πισω απο την ζωνη και ασφαλίζει με κούμπωμα απο πανω

 

Καμια ιδέα?

Link to comment
Share on other sites

Παιδες προσφατα απέκτησα ενα 4αρι iphone και ψαχνω δερμάτινη θηκη για την ζωνη οχι καθετη αλλα οριζοντια που να εχει εκτός απο το κλιπ το λουρακι που περναει πισω απο την ζωνη και ασφαλίζει με κούμπωμα απο πανω

 

Καμια ιδέα?

 

Πήγαινε στο multirama έχει μία πολύ καλή και φθηνή 10€

Link to comment
Share on other sites

Ψάχνω να βρω καμία pouch θηκουλα εκτός απο την sena που είναι πανάκριβη. Έχει κανείς να προτείνει τίποτα;;
Link to comment
Share on other sites

Ψάχνω να βρω καμία pouch θηκουλα εκτός απο την sena που είναι πανάκριβη. Έχει κανείς να προτείνει τίποτα;;

 

Εγώ έχω Sena Cases κι εσύ έχεις PM.

-----------------

Σ.Ζωγράφος

Link to comment
Share on other sites

Επειδή των φρονίμων τα παιδιά πριν πεινάσουν μαγειρεύουν, σκέφτομαι να αρχίσω (πριν έρθει η άνοιξη) να ψάχνω κι εγώ μια θήκη ζώνης (οριζόντια) φτιαγμένη για το 4/S, αλλά που να το χωράει με το bumper.

 

Έχει κάποιος κάτι υπ΄όψη του;

Χρονοροή κινητών (*δευτερεύον): Ericsson GA318, Ericsson GH388, Ericsson GH768, Nokia 6150, Nokia 8210, Siemens C35*, Panasonic GD93*, Ericsson T29*, Nokia 8310, Nokia 5210*, Nokia 7250, NEC N400i, Sony Ericsson S700i, Sony Ericsson K800i, Samsung Omnia, Apple iPhone 3GS, Huawei Ideos X5*, LG Optimus Black*, Apple iPhone 4S*, Apple iPhone 5S, Apple iPhone 6 Plus, Apple iPhone SE*, Apple iPhone 6S Plus, Nokia 5*, Apple iPhone X*, Redmi Note 10*, Apple iPhone 13 Pro Max, Redmi Note 11*...

Link to comment
Share on other sites

iphone xs max ipad 6th gen
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα παιδια.

Θελω να βρω μια βαση για τζαμι αυτοκινητου ωστε να μπορω να τραβαω καποια in-car πλανα με το 4S.

Μια που εχω βρει ειναι αυτη:

http://www.document.gr/store/index.php?page=shop.product_details&flypage=flypage.tpl&product_id=1396&category_id=154&option=com_virtuemart&Itemid=56

 

Γνωριζει κανεις μηπως υπαρχει καποια αλλη καλυτερη;;

Θελω να εχει καλη βεντουζα ωστε να μην υπαρχει περιπτωση να ξεκολλησει κατα τη διαρκεια της δρασης... :ninja:

ΜySmartphone: iPhone 15 Pro Max 512GB

MySmartwatch:  Apple Watch Ultra 2 

 

Link to comment
Share on other sites

Εγώ έχω Sena Cases κι εσύ έχεις PM.

 

Καλη η sena αλλα δεν εχει κλικ ασφαλείας που να αγκαλιάζει την ζωνη και να κουμπώνει επάνω

Link to comment
Share on other sites

Καλη η sena αλλα δεν εχει κλικ ασφαλείας που να αγκαλιάζει την ζωνη και να κουμπώνει επάνω

 

Είναι οι αγαπημένες μου θήκες (μαζί με τις More). Έχω Sena, σε όλα μου τα iPhone, από το πρώτο μέχρι και σήμερα ...

-----------------

Σ.Ζωγράφος

Link to comment
Share on other sites

Παιδια μπορει καποιος να μου προτεινει καμια θηκη με επενδυση αλουμινιου? Καθως και την καλυτερη ζελατινα που κυκλοφορει?

Ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλημέρα! Η γυναίκα μου ψάχνει να βρει μία θήκη για το iphone4, αλλά κλασσικά ως γυναίκα, δεν ξέρει τι ακριβώς θέλει...

Αυτό που ψάχνει είναι λεπτή λαστιχένια (όχι σκληρή σιλικόνης ή πλαστική), που να πιάνει την πίσω πλάτη όλη (όχι τύπου bumper) και να έχει "όμορφα" σχεδιάκια...καμία βοήθεια please:wacko:

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλημέρα! Η γυναίκα μου ψάχνει να βρει μία θήκη για το iphone4, αλλά κλασσικά ως γυναίκα, δεν ξέρει τι ακριβώς θέλει...

Αυτό που ψάχνει είναι λεπτή λαστιχένια (όχι σκληρή σιλικόνης ή πλαστική), που να πιάνει την πίσω πλάτη όλη (όχι τύπου bumper) και να έχει "όμορφα" σχεδιάκια...καμία βοήθεια please:wacko:

 

Εγώ στη θέση σου και με τη λογική ότι για τη γυναίκα η θήκη είναι αξεσουάρ μόδας και άρα θέλει ποικιλία, σχέδια κλπ κλπ, θα τις έπαιρνα όχι μία αλλά διάφορες από εδώ:

 

http://www.dealextreme.com/c/cases-protectors-201

 

Το μαγαζί είναι αξιόπιστο και δέχεται PayPall. Μην το φοβάσαι καθόλου. Έχω κάνει απίστευτες παραγγελίες ...

-----------------

Σ.Ζωγράφος

Link to comment
Share on other sites

Εγώ στη θέση σου και με τη λογική ότι για τη γυναίκα η θήκη είναι αξεσουάρ μόδας και άρα θέλει ποικιλία, σχέδια κλπ κλπ, θα τις έπαιρνα όχι μία αλλά διάφορες από εδώ:

 

http://www.dealextreme.com/c/cases-protectors-201

 

Το μαγαζί είναι αξιόπιστο και δέχεται PayPall. Μην το φοβάσαι καθόλου. Έχω κάνει απίστευτες παραγγελίες ...

Σ'ευχαριστώ για την άμεση απάντηση!!! :respect: Νομίζω ότι είναι αυτό που ψάχνει!!!

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [iPhone Αξεσουάρ] Θήκες / Ακουστικά / BT / Καλώδια / Φορτιστές κτλ
  • The topic was unpinned
  • The topic was pinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...