Jump to content

[iPhone Αξεσουάρ] Θήκες / Ακουστικά / BT / Καλώδια / Φορτιστές κτλ


pperiklis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Δυστυχώς όχι ....

 

Από πού προκύπτει αυτός ο κωδικός, και τι έκπτωση έχει...??

_______________http://farm7.static.flickr.com/6168/6227903819_67e7c12fb0_o.png___________

N_Name:SpyVe________M_Lion________Mac User

________iPhone_5S_G_64GB_iOS.7.0________

Link to comment
Share on other sites

Μπορείς να τσεκαρεις ότι πράγματι δουλεύει και η έκπτωση είναι 10% από το τίποτα γιατί όχι;

Εγώ πάντως -άω/ώ, και ας λέτε εσείς ό,τι θέλετε!!! Δε ζητώ, απλά νιώθω...και πολύ γουστάρω....;)

Link to comment
Share on other sites

Α ρε Virginia, δεν μίλησες λίγο ποιο νωρίς? :)

[imgalign]http://img411.imageshack.us/img411/2249/applelogo1.gif[/imgalign]Αρτέμης

pushme.to & pingChat2 : djarte

iPhone 4 32GB Black with iOS 4.3, MacbookPro Late 2008 15" with Snow Leopard 10.6.6, Apple Led Cinema Display 24", Airport Extreme BS

Link to comment
Share on other sites

Εγω παράγγειλα την candyshell απο ebay και με μεταφορικα μου πήγε 21 ευρω...

Αν ενδιαφέρεστε να αγοράσετε απο τη speck βάλτε το κουπονι Devcamp50 κάνει γερή έκπτωση αυτές τις μέρες

THE BEST MOBILE PHONE FORUM !!!!

 

http://www.myphone.gr/mp1/support/myphone_transparent.gif

Link to comment
Share on other sites

Εγώ παραμένω πιστός στη slim silicon της more-thing. Εξαιρετικό grip, τέλεια προστασία και πολύ λίγος όγκος. Παρήγγειλα ήδη 3 για τα νέα μας αποκτήματα μιας και στο ένα 3g που είχα την έβγαλε καθαρή για κανά χρόνο.
Evolution is the solution... :D
Link to comment
Share on other sites

Μπορείς να τσεκαρεις ότι πράγματι δουλεύει και η έκπτωση είναι 10% από το τίποτα γιατί όχι;

 

Ναι όντως, από το τίποτα...

 

 

Δεν πειράζει, στην επόμενη παραγγελία που ίσως υπάρξει!!:)

 

Σε ευχαριστούμε πάντως...:happy:

_______________http://farm7.static.flickr.com/6168/6227903819_67e7c12fb0_o.png___________

N_Name:SpyVe________M_Lion________Mac User

________iPhone_5S_G_64GB_iOS.7.0________

Link to comment
Share on other sites

Ναι όντως, από το τίποτα...

 

 

Δεν πειράζει, στην επόμενη παραγγελία που ίσως υπάρξει!!:)

 

Σε ευχαριστούμε πάντως...:happy:

 

Και εγώ το έμαθα χθες η προχθές :(

Εγώ πάντως -άω/ώ, και ας λέτε εσείς ό,τι θέλετε!!! Δε ζητώ, απλά νιώθω...και πολύ γουστάρω....;)

Link to comment
Share on other sites

Kαλησπέρα,

που μπορούμε να βρούμε αυτο http://www.zagg.com/invisibleshield/apple-iphone-3g-cases-screen-protectors-covers-skins-shields.php απο Ελλάδα ή κάποιο online shop?

Το εχει δοκιμάσει κανείς?

Link to comment
Share on other sites

δυσκολο στην εφαρμογη του...

και μετα απο λιγο καιρο ξεφταει....εγωβ το ειχα παραγγηλει αλλα τελικα το μετανιωσα..

Link to comment
Share on other sites

Προσωπικά δεν είχα κανένα προλημα με την εφαρμογή!απλά ριχβεις λίγο από τπ υγρό κ πάνω στη συσκευή!μόνο αν το βάλεις σε θήκη θα έχεις πρόβλημα με το πίσω μέρος.κατα τ´αλλα αξίζει για μένα!το πήρα από την επίσημη σελίδα,μαζί σου στέλνουν και εκπτωτικο κουπόνι για άλλη αγορά και είναι εξυπηρετικοτατοι!προσωπικά χάθηκε το πρώτο,επικοινωνώ μαζί τους και μου στελνους δωρεάν δεύτερο χωρίς δεύτερη κουβέντα

Εγώ πάντως -άω/ώ, και ας λέτε εσείς ό,τι θέλετε!!! Δε ζητώ, απλά νιώθω...και πολύ γουστάρω....;)

Link to comment
Share on other sites

Kαλησπέρα,

που μπορούμε να βρούμε αυτο http://www.zagg.com/invisibleshield/apple-iphone-3g-cases-screen-protectors-covers-skins-shields.php απο Ελλάδα ή κάποιο online shop?

Το εχει δοκιμάσει κανείς?

 

πηγα και το πηρα εχθες απο το public, πηρα και το μπροστα και το πισω.συνολο και τα δυο 34 ευρω!ε λεω δεν πειραζει θα ειναι καλο..ε..ακομα κλαιω τα λεφτα μου!:mad:το μπροστα ειναι οκ αλλα το πισω δεν μπενει με τιποτα.και παλι δεν αξιζει με τιποτα τα λεφτα του παιδια.

Link to comment
Share on other sites

πηγα και το πηρα εχθες απο το public, πηρα και το μπροστα και το πισω.συνολο και τα δυο 34 ευρω!ε λεω δεν πειραζει θα ειναι καλο..ε..ακομα κλαιω τα λεφτα μου!:mad:το μπροστα ειναι οκ αλλα το πισω δεν μπενει με τιποτα.και παλι δεν αξιζει με τιποτα τα λεφτα του παιδια.

 

Συγνώμη πόσο πουλάνε την invisible shield? 34 ευρώ? θυμάμαι την είχα πάρει από την Αμερική μαζί με τα μεταφορικά το πολύ 20 ευρώ. :confused:

[imgalign]http://img411.imageshack.us/img411/2249/applelogo1.gif[/imgalign]Αρτέμης

pushme.to & pingChat2 : djarte

iPhone 4 32GB Black with iOS 4.3, MacbookPro Late 2008 15" with Snow Leopard 10.6.6, Apple Led Cinema Display 24", Airport Extreme BS

Link to comment
Share on other sites

Απλα ψάχνονας ανάμεσα στα βιντεάκια περί invisible shield βρήκα και μερικά που είχανε παράπονα και παρουσίαζαν το προϊόν μετά από 3μηνη χρήση. Πραγματικά το μαύρο τους το χάλι. Αληθεύουν;
Evolution is the solution... :D
Link to comment
Share on other sites

χαρειτε το κουκλακι σας οπως ειναι και μην του βαζετε τιποτα

 

ps

αφου του χρονου θα παρετε το καινουργιο

ⓜⓘⓚⓔ ✈︎ Everything you can imagine is real [P²]
Link to comment
Share on other sites

Απλα ψάχνονας ανάμεσα στα βιντεάκια περί invisible shield βρήκα και μερικά που είχανε παράπονα και παρουσίαζαν το προϊόν μετά από 3μηνη χρήση. Πραγματικά το μαύρο τους το χάλι. Αληθεύουν;

 

Κοίταξε να δεις, εγώ είχα τοποθετήσει σε λευκό 3g και τις δύο ζελατίνες (μπρος και πίσω). Οφείλω να ομολογήσω ότι κατά την τοποθέτηση είχα πολύ υπομονή και τελικά το αποτέλεσμα ήταν ικανοποιητικό. Με τον καιρό βέβαια η πίσω ζελατίνα άρχιζε να ξεκολλάει από τα άκρα με αποτέλεσμα να αναγκαστώ να την βγάλω. Άσε δε που δεν μου άρεσε και αισθητικά γιατί μάζευε σκόνη στα άκρα και φαινόταν η μαυρίλα πάνω στο λευκό. Αντίθετα η μπροστινή ζελατίνα μου κράτησε για περίπου ένα χρόνο χωρίς προβλήματα μέχρι που και πούλησα το κινητό.

 

Εάν θες την γνώμη μου, η πίσω ζελατίνα δεν αξίζει. Καλύτερα να πάρεις μία θήκη σιλικόνης ή ότι άλλο θες για το πίσω μέρος και μπροστά εάν θες μπορείς να βάλεις. ;)

[imgalign]http://img411.imageshack.us/img411/2249/applelogo1.gif[/imgalign]Αρτέμης

pushme.to & pingChat2 : djarte

iPhone 4 32GB Black with iOS 4.3, MacbookPro Late 2008 15" with Snow Leopard 10.6.6, Apple Led Cinema Display 24", Airport Extreme BS

Link to comment
Share on other sites

Συγνώμη πόσο πουλάνε την invisible shield? 34 ευρώ? θυμάμαι την είχα πάρει από την Αμερική μαζί με τα μεταφορικά το πολύ 20 ευρώ. :confused:

 

επειδη εγω δεν ειχα υπομονη για να την παραγγειλω μεσω νετ..και τιην ηθελα τωρα..ειπα λοιπον να παω να την παρω απο εκει.το public ειναι γνωστο οτι ειναι λιγο φαρμακειο στις τιμες..αλλα λεω για να ειναι καλο το προιον ας τα δωσω..λοιπον η πισω μεμβρανη ειναι αισχος παιδια.για να κολησει πρεπει να εχεις υπομονη γαιδαρου και παλι αν κολησει μετα απο λιγο οι γωνιες θα εξεχουν οσο καλα και να το κανεις..το προιον ειναι υπερτιμημενο και πολυδιαφημισμενο ,πραγμα που δεν αξιζει ουτε για 10 ευρω.:O;)

Link to comment
Share on other sites

Δεν υπάρχει λόγος να βάλεις ζελατίνα μπροστά στην οθόνη. Εκτός και αν δουλεύεις σε λατομεία ή σπας πέτρες στα κάτεργα...
Link to comment
Share on other sites

Δεν υπάρχει λόγος να βάλεις ζελατίνα μπροστά στην οθόνη. Εκτός και αν δουλεύεις σε λατομεία ή σπας πέτρες στα κάτεργα...

 

και αν γρατζουνιστει?ουτε εγω ειμουν της ζελατινας..αλλα λεω μιας και θα το παρω..να το παρω ολοκληρωμενο.:)

Link to comment
Share on other sites

και αν γρατζουνιστει?ουτε εγω ειμουν της ζελατινας..αλλα λεω μιας και θα το παρω..να το παρω ολοκληρωμενο.:)

Η οθονη δε γρατσουνιεται με τιποτα! θα πρεπει να ειναι κατι πολυ σκληροτερο απο μαχαιρι και να αρχιζεις να το τριβεις πανω της για να παθει κατι:D

Link to comment
Share on other sites

Η οθονη δε γρατσουνιεται με τιποτα! θα πρεπει να ειναι κατι πολυ σκληροτερο απο μαχαιρι και να αρχιζεις να το τριβεις πανω της για να παθει κατι:D

 

Μιλάμε για την οθόνη του 3GS η του 3G?

[imgalign]http://img411.imageshack.us/img411/2249/applelogo1.gif[/imgalign]Αρτέμης

pushme.to & pingChat2 : djarte

iPhone 4 32GB Black with iOS 4.3, MacbookPro Late 2008 15" with Snow Leopard 10.6.6, Apple Led Cinema Display 24", Airport Extreme BS

Link to comment
Share on other sites

Μιλάμε για την οθόνη του 3GS η του 3G?

 

Ως προβλήματα ή "προβλήματα" του iPhone έχουν γραφτεί ένα σωρό (μπαταρίες, κίτρινες οθόνες, φώτα στο πλάι, πλήκτρα που σπάνε/δεν πατιούνται, ραγίσματα) σε αυτό και άλλα fora. Το μόνο που δεν έχει γραφτεί είναι ότι χαράζει η οθόνη! Με τόσους "ψείρες" (πάντα με την καλή έννοια) εδώ μέσα κάποιος θα είχε εντοπίσει το θέμα.

iPhone 5, iPad2 WiFi, MacBook Air Rev C, MacMini, iMac, MacPro ...

Προσωπικός ιστοχώρος: kkblog Twitter:kkalog pushme.to:http:\pushme.to\kkalog

Link to comment
Share on other sites

πηγα και το πηρα εχθες απο το public, πηρα και το μπροστα και το πισω.συνολο και τα δυο 34 ευρω!ε λεω δεν πειραζει θα ειναι καλο..ε..ακομα κλαιω τα λεφτα μου!:mad:το μπροστα ειναι οκ αλλα το πισω δεν μπενει με τιποτα.και παλι δεν αξιζει με τιποτα τα λεφτα του παιδια.

 

34€;;

Εγώ το πήρα από άλλο μαγαζί κοντά στα 20€!

Η διαδικασία εγκατάστασης βέβαια είναι...οδυνηρή, αλλά δεν τις πάω με τίποτα τις θήκες. Ότι και να λέμε, το iPhone είναι ένα μεγάλο κινητό και αν του βάλεις και θήκες γίνεται τέρας (άσε που δε φαίνεται και το μήλο :p).

 

Επίσης βρίσκω εξαιρετικά άβολες τις θήκες από σιλικόνη. Δεν μπαινοβγαίνουν εύκολα στην τσέπη (πας να βγάλεις το κινητό και βγάζεις μαζί όλα σου τα λεφτά και ότι άλλο έχεις στην τσέπη) και βρωμίζουν απίστευτα εύκολα.

"Our lives are not our own.

From womb to tomb, we are bound to others, past and present.

And by each crime and every kindness, we birth our future."

Link to comment
Share on other sites

Πήρα την griffin wave τη θηκούλα, γιατί ήμουν πολύ ικανοποιημένη από την προηγούμενη που φοράει το 2g, αλλά μου έκανε εντύπωση ότι αντί να έχουν αυτοκόλλητο screen protector όπως παλιά, έχουν μια διαφάνεια που την "ακουμπάς" πάνω στην οθόνη και μαγκώνει με τη θήκη. Το θέμα είναι ότι αφού την έβαλα, έχουν δημιουργηθεί "νερά" .. κ όταν το κινητό είναι κλειστό ή "κοιμάται" φαίνεται άσχημο όλο αυτό .. όταν έχει έντονο φως η οθόνη, πάλι "χαλάει" την εικόνα ..

κανά tip έχετε να μου προτείνετε;Μήπως κάτι δεν πήγε καλά κατά το installation της θήκης;

Δεν θέλω να το αφήσω χωρίς screen protector, και επειδή βρίσκομα "εκτός έδρας" αυτές τις μέρες, δεν μπορώ ούτε να παραγγείλω κάτι κ να το'χω άμεσα ..

Apple Addict&Collector: iPhone 2G, iPhone 4,iPhone 6s, iPod nano 3rd gen, iPod nano 5th gen, iPod shuffle 3rd gen

iPhone 11, MacBook Air(2012) MacMini(2012)

Xiaomi Redmi Note 2 16GB

Link to comment
Share on other sites

Πήρα την griffin wave τη θηκούλα, γιατί ήμουν πολύ ικανοποιημένη από την προηγούμενη που φοράει το 2g, αλλά μου έκανε εντύπωση ότι αντί να έχουν αυτοκόλλητο screen protector όπως παλιά, έχουν μια διαφάνεια που την "ακουμπάς" πάνω στην οθόνη και μαγκώνει με τη θήκη. Το θέμα είναι ότι αφού την έβαλα, έχουν δημιουργηθεί "νερά" .. κ όταν το κινητό είναι κλειστό ή "κοιμάται" φαίνεται άσχημο όλο αυτό .. όταν έχει έντονο φως η οθόνη, πάλι "χαλάει" την εικόνα ..

κανά tip έχετε να μου προτείνετε;Μήπως κάτι δεν πήγε καλά κατά το installation της θήκης;

Δεν θέλω να το αφήσω χωρίς screen protector, και επειδή βρίσκομα "εκτός έδρας" αυτές τις μέρες, δεν μπορώ ούτε να παραγγείλω κάτι κ να το'χω άμεσα ..

 

εχω και γω μια παρομοια εχω απο την βονταφον το ιδιο μου κανει. δεν ειναι τιποτα παντως

"κρειττον τοις ποσιν ολισθειν ή τη γλώσση"

Ειναι προτιμότερο το στραβοπάτημα με τα ποδια παρά με τη γλώσσα.

ΔΙΟΓΕΝΗΣ Ο ΛΑΕΡΤΙΟΣ

66 π.Χ

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [iPhone Αξεσουάρ] Θήκες / Ακουστικά / BT / Καλώδια / Φορτιστές κτλ
  • The topic was unpinned
  • The topic was pinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...