Jump to content

[iPhone Αξεσουάρ] Θήκες / Ακουστικά / BT / Καλώδια / Φορτιστές κτλ


pperiklis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

αν δεις κάποια πόστ πριν,κάποιος την αγόρασε και έμεινε ευχαριστημένος

Εγώ πάντως -άω/ώ, και ας λέτε εσείς ό,τι θέλετε!!! Δε ζητώ, απλά νιώθω...και πολύ γουστάρω....;)

Link to comment
Share on other sites

παιδιά έχει να προτείνει κανείς κανένα καλό bluetooth handsfree; διάβασα όλες τις σελίδες πίσω αλλά δεν βρήκα κάτι. Μόνο και άλλους που έχουν την ίδια απορία με μένα. Ευχαριστώ πολύ.
Link to comment
Share on other sites

θελω να ρετουσαρω λιγακι το 2g μου...που μπορω να βρω πισω καπακι original και ολοκληρη οθονη??
Link to comment
Share on other sites

θελω να ρετουσαρω λιγακι το 2g μου...που μπορω να βρω πισω καπακι original και ολοκληρη οθονη??

 

Αυτα που αναφερεις τα βρισκεις ευκολα στο ebay μονο προσεχε γιατι το καπακι του 2g εχει καποια μικρα μεταλικα κομματια που μπαινουν οι βιδες και τα κουμπια μαζι με το headphone jack γι'αυτο προσεξε να αγορασεις καπακι με αυτα πανω απο 60$ δυστυχως. Προσεξε να αγορασεις οθονη με το digitizer γιατι στο 2g αυτα ειναι κολλημενα μαζι

Μπορείτε να προσθέσετε μια εικόνα μέγιστων διαστάσεων 420 x 150 pixels και μέγιστου μεγέθους 16,3Kb
Link to comment
Share on other sites

αν δεις κάποια πόστ πριν,κάποιος την αγόρασε και έμεινε ευχαριστημένος

 

δεν το βρηκα πουθενα. αν δεν σε κουραζω δωσε μου τον αριθνο του post

s21 ultra 256
Link to comment
Share on other sites

παιδιά έχει να προτείνει κανείς κανένα καλό bluetooth handsfree; διάβασα όλες τις σελίδες πίσω αλλά δεν βρήκα κάτι. Μόνο και άλλους που έχουν την ίδια απορία με μένα. Ευχαριστώ πολύ.

 

Ιnvisio G5 από το FNAC στην Ελλάδα (ελπίζω να έχει ακόμη το είχα δει πριν από 1 μήνα να υπάρχει ακόμη).

 

Μακράν το καλύτερο από οτιδήποτε άλλο κυκλοφορεί (google it).

 

Η δανέζικη (nextlink) εταιρία φτιάχνει στρατιωτικών προδιαγραφών συστήματα επικοινωνίας, έβγαλε για ένα διάστημα μια σειρά καταναλωτικών hands free και πριν λίγο καιρό την αγόρασε η Motorola και αναμένεται να ξαναβγεί στην αγορά με "νέο αίμα".

iPhone 5, iPad2 WiFi, MacBook Air Rev C, MacMini, iMac, MacPro ...

Προσωπικός ιστοχώρος: kkblog Twitter:kkalog pushme.to:http:\pushme.to\kkalog

Link to comment
Share on other sites

Αυτα που αναφερεις τα βρισκεις ευκολα στο ebay μονο προσεχε γιατι το καπακι του 2g εχει καποια μικρα μεταλικα κομματια που μπαινουν οι βιδες και τα κουμπια μαζι με το headphone jack γι'αυτο προσεξε να αγορασεις καπακι με αυτα πανω απο 60$ δυστυχως. Προσεξε να αγορασεις οθονη με το digitizer γιατι στο 2g αυτα ειναι κολλημενα μαζι

 

εχεις κανα link??γιατι εγω που εψαξα δεν βρηκα καπακι original...

Link to comment
Share on other sites

εχεις κανα link??γιατι εγω που εψαξα δεν βρηκα καπακι original...

 

Δες αυτο

http://cnn.cn/shop/apple-iphone-c-256_374.html

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

δεν το βρηκα πουθενα. αν δεν σε κουραζω δωσε μου τον αριθνο του post

 

υπέθεσα οτι μιλάς για αυτή αλλά σε άλλο χρώμα..

 

εγω ειμαι κατοχος της παρακατω Switcheasy Capsul Rebel(πανεμορφη θηκη,οταν αφηνεις το κινητο στο τραπεζι απλα ολοι το κοιτανε λες και κατεβηκε απο το διαστημα...το μονο μειον ειναι ο ογκος.σε σχεση με την παρακατω griffin wave ειναι λιγο πιο χοντρη και ατσουμπαλη στην αφη.):

http://att.macrumors.com/attachment.php?attachmentid=131065&stc=1&thumb=1&d=1219328133

 

 

 

μια ερώτηση,το invisible shield καλύπτει και τα κουμπιά (πχ ήχου κλπ?)

Εγώ πάντως -άω/ώ, και ας λέτε εσείς ό,τι θέλετε!!! Δε ζητώ, απλά νιώθω...και πολύ γουστάρω....;)

Link to comment
Share on other sites

μια ερώτηση,το invisible shield καλύπτει και τα κουμπιά (πχ ήχου κλπ?)

 

όχι δεν καλύπτει κανένα φυσικό κουμπί.... ;)

[imgalign]http://img411.imageshack.us/img411/2249/applelogo1.gif[/imgalign]Αρτέμης

pushme.to & pingChat2 : djarte

iPhone 4 32GB Black with iOS 4.3, MacbookPro Late 2008 15" with Snow Leopard 10.6.6, Apple Led Cinema Display 24", Airport Extreme BS

Link to comment
Share on other sites

Ιnvisio G5 από το FNAC στην Ελλάδα (ελπίζω να έχει ακόμη το είχα δει πριν από 1 μήνα να υπάρχει ακόμη).

 

Μακράν το καλύτερο από οτιδήποτε άλλο κυκλοφορεί (google it).

 

Η δανέζικη (nextlink) εταιρία φτιάχνει στρατιωτικών προδιαγραφών συστήματα επικοινωνίας, έβγαλε για ένα διάστημα μια σειρά καταναλωτικών hands free και πριν λίγο καιρό την αγόρασε η Motorola και αναμένεται να ξαναβγεί στην αγορά με "νέο αίμα".

 

ευχαριστώ πολύ φιλε για τη πολύτιμη βοήθειά σου.:)

Link to comment
Share on other sites

παιδιά ποιά η χρησιμότητα της Apple Universal Βάσης Φόρτισης;

Εγώ πάντως -άω/ώ, και ας λέτε εσείς ό,τι θέλετε!!! Δε ζητώ, απλά νιώθω...και πολύ γουστάρω....;)

Link to comment
Share on other sites

ξέρεις κανείς που μπορώ να βρω το PowerDock 2,όπου ειναι για φόρτιση ipod/iphone ταυτόχρονα;

Εγώ πάντως -άω/ώ, και ας λέτε εσείς ό,τι θέλετε!!! Δε ζητώ, απλά νιώθω...και πολύ γουστάρω....;)

Link to comment
Share on other sites

θέλω να αγοράσω φορτιστή αυτοκινήτου και είμαι ανάμεσα στην griffin & belkin. έχετε να μου προτείνετε ποιά απο τις δύο και επίσης έχω ψάχνω και για θήκη και είμαι ανάμεσα σε αυτές τις δύο. κάποιος έχει εμπειρία σε μια αυτές?
Life is beautiful!:lol:
Link to comment
Share on other sites

προσωπικά μου έφεραν απο αγγλία τα χριστούγεννα 'ενα φορτιστή αυτοκινήτου για ipod (αλλά κάνει και για iphone) της belkin και είμαι πολύ ευχαριστηένη

Εγώ πάντως -άω/ώ, και ας λέτε εσείς ό,τι θέλετε!!! Δε ζητώ, απλά νιώθω...και πολύ γουστάρω....;)

Link to comment
Share on other sites

Αξίζει να πάρω την ζελατίνα προστασιας που αναφέρω παρακάτω για το iphone 3gs που το περιμένω στις 31 του μηνός όπως πολλοι εδω περα? Επηρεάζεται καθόλου η οπτική αίσθηση? ή ειναι κατι που δεν φαινεται καθόλου?

 

http://www.systemgraph.gr/index.php?page=shop.product_details&flypage=bt_flypage.tpl&product_id=290&category_id=69&option=com_virtuemart&Itemid=27

Link to comment
Share on other sites

δεν την έχω δοκιμάσει,δοκίμασα όμως την invisible shield της zagg,και μπορώ να πω ήμουν πολύ ικανοποιημένη

Εγώ πάντως -άω/ώ, και ας λέτε εσείς ό,τι θέλετε!!! Δε ζητώ, απλά νιώθω...και πολύ γουστάρω....;)

Link to comment
Share on other sites

δεν την έχω δοκιμάσει,δοκίμασα όμως την invisible shield της zagg,και μπορώ να πω ήμουν πολύ ικανοποιημένη

 

Αυτη εδω θα πρεπει να ειναι οτι πρεπει ε?

 

http://www.egalaxy.gr/productdesc.php?mid=11&subid=33&id=1355

Link to comment
Share on other sites

αυτή είναι,αν και απο θέμα τιμής,μάλλον σε συμφέρει να αγοράσεις απο το site της ιδιας της εταιρίας ;)

Εγώ πάντως -άω/ώ, και ας λέτε εσείς ό,τι θέλετε!!! Δε ζητώ, απλά νιώθω...και πολύ γουστάρω....;)

Link to comment
Share on other sites

αυτή είναι,αν και απο θέμα τιμής,μάλλον σε συμφέρει να αγοράσεις απο το site της ιδιας της εταιρίας ;)

 

Μόλις έκανε την παραγγελία από το site που έστειλα με αντικαταβολή. Δεν θέλω να μπλέξω με εξωτερικο. Thanks πάντως που με βοηθήσεις να επιλέξω!

Θα σας πω εντυπώσης μολις με το καλό ερθει το 3gs :D

Link to comment
Share on other sites

Μόλις έκανε την παραγγελία από το site που έστειλα με αντικαταβολή. Δεν θέλω να μπλέξω με εξωτερικο. Thanks πάντως που με βοηθήσεις να επιλέξω!

Θα σας πω εντυπώσης μολις με το καλό ερθει το 3gs :D

προσωπικά,πήρα 3 φορές τέτοια ζελατίνα..1 για ενα iphone 3G,μια για ενα νοκια 5800 και μια για το iphone 3GS..για τα 2 πρώτα,μόνο οθόνη,ειμαι παρα πολυ ευχαριστημένη..για το τελευταίο πήρα και για το πίσω κάλυμμα αλλά επειδή δε το έχω ακόμα,δε ξέρω αν μπαίνει εύκολα :wacko:

 

τον αγόρασα τον φορτιστή της belkin και φαίνεται οκ. σε ευχαριστώ πολύ για την απάντηση virginia 285

 

τίποτα,και εγώ αμφιταλαντευόμουν μεταξύ των 2,λίγο πολύ είναι οι ίδιοι πάντως:)

Εγώ πάντως -άω/ώ, και ας λέτε εσείς ό,τι θέλετε!!! Δε ζητώ, απλά νιώθω...και πολύ γουστάρω....;)

Link to comment
Share on other sites

θέλω να αγοράσω φορτιστή αυτοκινήτου και είμαι ανάμεσα στην griffin & belkin. έχετε να μου προτείνετε ποιά απο τις δύο και επίσης έχω ψάχνω και για θήκη και είμαι ανάμεσα σε αυτές τις δύο. κάποιος έχει εμπειρία σε μια αυτές?

http://www.dealextreme.com/details.dx/sku.15618

Εγγύηση!:D

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [iPhone Αξεσουάρ] Θήκες / Ακουστικά / BT / Καλώδια / Φορτιστές κτλ
  • The topic was unpinned
  • The topic was pinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...