Jump to content

Διαθεσιμότητα / Αγορά του iPhone στην Ελλάδα


pperiklis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Εαν αγορασθει απο την ιστοσελιδα της κοτε θα ειναι αμεσσα διαθεσιμο ?

Φιλικά Σπύρος

 

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=5663692#post5663692 <--πωλείται

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 977
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Πριν απο μια βδομαδα εκανα κρατηση σε ενα μαγαζι της vodafone.

Πηγα παλι σημερα κ μου ειπαν οτι δεν ξερουν ακομα ποτε θα ρθει..... :wacko:

 

Υπαρχει καποιο τηλ. για να το παραγγελω απο τα κεντρικα ? (εχω επιδοτηση απο voda)

κ ξαφνικά το απόλυτο κενό.... :(
Link to comment
Share on other sites

Πριν απο μια βδομαδα εκανα κρατηση σε ενα μαγαζι της vodafone.

Πηγα παλι σημερα κ μου ειπαν οτι δεν ξερουν ακομα ποτε θα ρθει..... :wacko:

 

Υπαρχει καποιο τηλ. για να το παραγγελω απο τα κεντρικα ? (εχω επιδοτηση απο voda)

 

καλά σώθηκες, εγώ το ψάχνω απο την παρασκευή... τηλ που τους πήρα ολο ναι και μάλιστα ήταν, αλλα απο ουσία τίποτα :mad:

mobile προβληματισμοί...
Link to comment
Share on other sites

Είμαι σίγουρος πως είχα δει μια δήλωση του istorm πως θα το είχε και μάλιστα σε απόθεμα ικανοποιητικό για να εξυπηρετήσει τις απαιτήσεις της ελληνικής αγορας

 

Ακριβώς έτσι είναι. Και σε ίδια τιμή με Cosmote & Vodafone...

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

iAppsHellas.gr : Νέα και εφαρμογές για το iOS από Έλληνες για Έλληνες και… όχι μόνο!

Link to comment
Share on other sites

Παναγιώτη εγώ το έχω στα χέρια μου ...από σήμερα το μεσημέρι :lol::lol::lol::lol:

 

*Στέλιος (με θυμάσαι εε)

http://www.myphone.gr/mp1/support/myphoneuser.jpg

I love my Iphone

Link to comment
Share on other sites

Όσοι δεν έχουν επιδότηση και θέλουν να το πάρουν σκέτο, το iStorm έχει πάαααρα πολλά!!!!

_______________http://farm7.static.flickr.com/6168/6227903819_67e7c12fb0_o.png___________

N_Name:SpyVe________M_Lion________Mac User

________iPhone_5S_G_64GB_iOS.7.0________

Link to comment
Share on other sites

τελειωνει ευκολα η μπαταρια αν το δουλευεις ιντερνετ και παιχνιδια...να ρωτησω κατι αλλο..ηχειο εχει ενα ετσι απο την δεξια μερια?η τρυποθλα στην αριστερη που ειναι ιδια με το ηχειο ειναι το μικροφωνο που μιλαμε..σωστα? Edited by hariss3
Link to comment
Share on other sites

τελειωνει ευκολα η μπαταρια αν το δουλευεις ιντερνετ και παιχνιδια...να ρωτησω κατι αλλο..ηχειο εχει ενα ετσι απο την δεξια μερια?η τρυποθλα στην αριστερη που ειναι ιδια με το ηχειο ειναι το μικροφωνο που μιλαμε..σωστα?

 

Σωστά...

 

Θα σε παρακαλούσα να μην ξεφεύγουμε από το θέμα, υπάρχουν ανάλογα θέματα για τις οποιαδήποτε ερωτήσεις..

 

Ευχαριστώ!:)

_______________http://farm7.static.flickr.com/6168/6227903819_67e7c12fb0_o.png___________

N_Name:SpyVe________M_Lion________Mac User

________iPhone_5S_G_64GB_iOS.7.0________

Link to comment
Share on other sites

Μόλις με πήραν τηλ απο τη vodafone(έτσι μου είπαν τουλάχιστον, γιατί μάλλον απο τη μεταφορικής ήταν) να με ρωτήσουν αν έχω παραγγείλει το κινητό. Να σημειώσω ότι είχα παραγγείλει πριν μια βδομάδα και την Τετάρτη έκανα ακύρωση παραγγελίας. Ο,τι να ναι έχει γίνει μου φαίνεται και αυτή...

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Motorola c520, Nokia 3210, Nokia 3310, Sony Ericsson k700i, Sony Ericsson k750i, Sony Ericsson k550i, Nokia N81, Apple iPhone 2g, Samsung Omnia I, Samsund D980 duos, Motorola Pebl, Nokia 8210, BlackBerry Storm, iPhone 4, Iphone 4S, Samsung Galaxy SIII, iPhone 5, iPhone 6, iPhone 7, Samsung S8...
Link to comment
Share on other sites

παιδια πηγα χθες στα εγκαινια του Istorm! γινοταν χαμος και δεν πολυκαθησα. ρωταω αν μπορω να παρω το iphone 4 με επιδοτηση voda. μου λεει ενα παιδι παρα πολυ εξυπηρετικο οτι εχει μπλοκαρει το συστημα και μου λεει θα σημειωσω το ονομα σου και το κινητο σου και θα σε παρω αυριο 10 και μιση αφου τα σημειωσε ολα σε ipad σημερα πραγματικα 10 και 32 ακριβως με πηραν και μου ειπαν να περασω απο εκει. πολυ συνεπεις!! μου εκανε πολυ θετικη εντυπωση
Link to comment
Share on other sites

Σωστά...

 

Θα σε παρακαλούσα να μην ξεφεύγουμε από το θέμα, υπάρχουν ανάλογα θέματα για τις οποιαδήποτε ερωτήσεις..

 

Ευχαριστώ!:)

 

οκ sorry απλως αν δεις ολη την συζητηση πιο πανω εχει γινει γενικη για το τηλεφωνο λεμε για σημα μπαταρια κτλ οποτε ξεφυγα και εγω λιγακι..δεν θα ξαναγινει..

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά έλαβε κανείς το τηλέφωνο μέσω συστημένου γράμματος από τα ΕΛΤΑ. Γιατί μου ήρθε πριν από λίγο μια ειδοποίηση ότι έχω ένα συστημένο δέμα στα ΕΛΤΑ και δεν περιμένω κάτι άλλο.

[imgalign]http://img411.imageshack.us/img411/2249/applelogo1.gif[/imgalign]Αρτέμης

pushme.to & pingChat2 : djarte

iPhone 4 32GB Black with iOS 4.3, MacbookPro Late 2008 15" with Snow Leopard 10.6.6, Apple Led Cinema Display 24", Airport Extreme BS

Link to comment
Share on other sites

Ναι φιλε μου αυτο ειναι . Καλοδουλευτο

Φιλικά Σπύρος

 

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=5663692#post5663692 <--πωλείται

Link to comment
Share on other sites

Καλά μέσω των ΕΛΤΑ η βοντα; Δε συνεργάζεται με κούριερ; Και εκτός αυτού; Δε σου χτύπησαν να το παραλαβεις το δέματα; Άφησαν ειδοποίηση; Εκτός βέβαια αν ελειπες εκείνη την ώρα...

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Motorola c520, Nokia 3210, Nokia 3310, Sony Ericsson k700i, Sony Ericsson k750i, Sony Ericsson k550i, Nokia N81, Apple iPhone 2g, Samsung Omnia I, Samsund D980 duos, Motorola Pebl, Nokia 8210, BlackBerry Storm, iPhone 4, Iphone 4S, Samsung Galaxy SIII, iPhone 5, iPhone 6, iPhone 7, Samsung S8...
Link to comment
Share on other sites

To e-cosmote πάντως το στέλνει σε 2 μέρες με courrier, δεν θυμάμαι ποιό. Το πήρε γνωστός μου...

"Διαφωνώ με αυτό που λες, αλλά θα υπερασπιστώ μέχρι θανάτου το δικαίωμά σου να το λες."

Βολταίρος

Link to comment
Share on other sites

Ναι φιλε μου αυτο ειναι . Καλοδουλευτο

 

Φίλε σε μένα απευθυνόταν η απάντηση? Δεν το πιστεύω ότι μου είχε έρθει από χθες και μόλις σήμερα το πήρα χαμπάρι με αποτέλεσμα να το πάρω την Δευτέρα τώρα. :(

 

Καλά μέσω των ΕΛΤΑ η βοντα; Δε συνεργάζεται με κούριερ; Και εκτός αυτού; Δε σου χτύπησαν να το παραλαβεις το δέματα; Άφησαν ειδοποίηση; Εκτός βέβαια αν ελειπες εκείνη την ώρα.

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

Αυτό δεν μπορώ να καταλάβω και εγώ. Επίσης στο ειδοποιητήριο δεν αναγράφεται πουθενά ότι είναι αντικαταβολή. Παρά μόνο ότι είναι συστημένο. Είχα την εντύπωση ότι θα μου το έφερνε εταιρία courrier. :confused:

Edited by DjArte

[imgalign]http://img411.imageshack.us/img411/2249/applelogo1.gif[/imgalign]Αρτέμης

pushme.to & pingChat2 : djarte

iPhone 4 32GB Black with iOS 4.3, MacbookPro Late 2008 15" with Snow Leopard 10.6.6, Apple Led Cinema Display 24", Airport Extreme BS

Link to comment
Share on other sites

Φίλε σε μένα απευθυνόταν η απάντηση? Δεν το πιστεύω ότι μου είχε έρθει από χθες και μόλις σήμερα το πήρα χαμπάρι με αποτέλεσμα να το πάρω την Δευτέρα τώρα. :(

 

 

 

Αυτό δεν μπορώ να καταλάβω και εγώ. Επίσης στο ειδοποιητήριο δεν αναγράφεται πουθενά ότι είναι αντικαταβολή. Παρά μόνο ότι είναι συστημένο. Είχα την εντύπωση ότι θα μου το έφερνε εταιρία courrier. :confused:

 

 

Μήπως είναι κάτι άλλο; Γιατί λογικά σπίτι θα έρθουν. Πως θα υπογραψεις;

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Motorola c520, Nokia 3210, Nokia 3310, Sony Ericsson k700i, Sony Ericsson k750i, Sony Ericsson k550i, Nokia N81, Apple iPhone 2g, Samsung Omnia I, Samsund D980 duos, Motorola Pebl, Nokia 8210, BlackBerry Storm, iPhone 4, Iphone 4S, Samsung Galaxy SIII, iPhone 5, iPhone 6, iPhone 7, Samsung S8...
Link to comment
Share on other sites

Μήπως είναι κάτι άλλο; Γιατί λογικά σπίτι θα έρθουν. Πως θα υπογραψεις;

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

Η αλήθεια είναι ότι έκανα αίτηση πριν από καιρό και για το Vodafone Acess Gateway, μία συσκευή που δίνει η vodafone και ενισχύει το 3G σήμα σε εσωτερικούς χώρους κτλ. Μπορεί να είναι και αυτό. Δεν ξέρω. Θα δείξει η νεκροψία. ;)

[imgalign]http://img411.imageshack.us/img411/2249/applelogo1.gif[/imgalign]Αρτέμης

pushme.to & pingChat2 : djarte

iPhone 4 32GB Black with iOS 4.3, MacbookPro Late 2008 15" with Snow Leopard 10.6.6, Apple Led Cinema Display 24", Airport Extreme BS

Link to comment
Share on other sites

Η αλήθεια είναι ότι έκανα αίτηση πριν από καιρό και για το Vodafone Acess Gateway, μία συσκευή που δίνει η vodafone και ενισχύει το 3G σήμα σε εσωτερικούς χώρους κτλ. Μπορεί να είναι και αυτό. Δεν ξέρω. Θα δείξει η νεκροψία. ;)

 

 

Αυτό μ ενδιαφέρει. Μπορείς να μου στείλεις σε πμ λίγα στοιχεία γι αυτό, να μην γεμίζουμε το τοπικ, σε παρακαλώ;

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Motorola c520, Nokia 3210, Nokia 3310, Sony Ericsson k700i, Sony Ericsson k750i, Sony Ericsson k550i, Nokia N81, Apple iPhone 2g, Samsung Omnia I, Samsund D980 duos, Motorola Pebl, Nokia 8210, BlackBerry Storm, iPhone 4, Iphone 4S, Samsung Galaxy SIII, iPhone 5, iPhone 6, iPhone 7, Samsung S8...
Link to comment
Share on other sites

πήγα εχθές στο cosmote στο μαρούσι και μου είπαν ότι εξαντλήθηκαν ενώ την προηγουμένη μου είχαν πει ότι θα είχαν την επόμενη ημέρα. Δεν μπαίνω σε διαδικασία να παραγγέλω και να παρακαλάω επομένως έφυγα και πήγα στο istorm το οποίο είχε άφθονα, νομίζω πως αυτοί τα έχουν κρατήσει όλα και οι voda/cosmote παρακαλάνε για ψίχουλα. Εν πάσει περιπτώση, όποιος είναι Αθήνα και βιάζεται να πάρει ένα, το istorm στο κολωνάκι εχθές είχε πάρα πολλά
Link to comment
Share on other sites

Και εγω φιλε μου μετά απο επικοινωνία με το istorm μου απάντησαν πως μπορώ να το παραγγείλω και επιπλέον στέλνουν με αντικαταβολή σε ολη την Ελλαδα αρα κομπλε και ουτε θα καθομαι να παρακαλάω την κάθε βονταφον και κοτε για να εξασφαλίσω ενα μήλο και αυτο με τον κίνδυνο να ειναι ανοιγμένο ( ο πατέρας μου την έπαθε ετσι ... )

Φιλικά Σπύρος

 

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=5663692#post5663692 <--πωλείται

Link to comment
Share on other sites

Και εγω φιλε μου μετά απο επικοινωνία με το istorm μου απάντησαν πως μπορώ να το παραγγείλω και επιπλέον στέλνουν με αντικαταβολή σε ολη την Ελλαδα αρα κομπλε και ουτε θα καθομαι να παρακαλάω την κάθε βονταφον και κοτε για να εξασφαλίσω ενα μήλο και αυτο με τον κίνδυνο να ειναι ανοιγμένο ( ο πατέρας μου την έπαθε ετσι ... )

 

Φίλε συγνώμη, μήπως μπορείς να με ενημερώσεις σχετικά με την παραγγελία από τα ΕΛΤΑ? Ήρθε η συσκευή σε κάποιον γνωστό σου μέσα από τα ΕΛΤΑ?

 

Ευχαριστώ. :)

[imgalign]http://img411.imageshack.us/img411/2249/applelogo1.gif[/imgalign]Αρτέμης

pushme.to & pingChat2 : djarte

iPhone 4 32GB Black with iOS 4.3, MacbookPro Late 2008 15" with Snow Leopard 10.6.6, Apple Led Cinema Display 24", Airport Extreme BS

Link to comment
Share on other sites

Θεσσαλονίκη,

aπό cosmos - public, Σάββατο 4/9 - μεσημέρι

 

 

τουλάχιστον στις 12 το μεσημέρι....

α) διέθεταν συσκευές 16 και 32

β) αντιπροσωπεύουν cosmote αλλά έδιναν και χωρίς σύνδεση...

 

αρχή εβδομάδος στο ίδιο κατάστημα δεν είχαν και δεν ανακοινώναν πότε θα έχουν διαθέσιμα (ακόμα και για συμβόλαια).... αλλά σήμερα ξαφνικά έφεραν και τουλάχιστον όταν πήγα έδειχναν άνετοι με το απόθεμα....(το τελευταίο το συνάγω επειδή μου έδωσαν χωρίς συμβόλαιο / ανανέωση και χωρίς να είμαι καν συνδρομητής τους)

Link to comment
Share on other sites

Φίλε συγνώμη, μήπως μπορείς να με ενημερώσεις σχετικά με την παραγγελία από τα ΕΛΤΑ? Ήρθε η συσκευή σε κάποιον γνωστό σου μέσα από τα ΕΛΤΑ?

 

Ευχαριστώ. :)

Οχι εγω οτι συσκευες εχω παρει και δεν ειναι απο καταστημα εδω στο Ηρακλειο εχουν ερθει ολες με γενικη εκτος απο μια που ηρθε με acs

Φιλικά Σπύρος

 

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=5663692#post5663692 <--πωλείται

Link to comment
Share on other sites

Το iStorm, όπως έχει γραφεί, έχει stock και μάλιστα πολλά. Δίνει και με επιδότηση. Πήρα σήμερα ένα 16G ανανεώνοντας 3 συμβόλαια και παίρνοντας και μία νέα γραμμή. Η διαδικασία γίνεται πίσω δεξιά, και υποστηρίζουν ανανεώσεις vodafone ΚΑΙ cosmote.
Link to comment
Share on other sites

  • The topic was unpinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...