Jump to content

[App Store] Γενικές Πληροφορίες και Εύρεση εφαρμογών


pperiklis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Πείτε μου μια εφαρμογή[δωρεάν] για αναφορά παράδοσης.

Να υποθέσω ότι θα δουλεύει μόνο όταν είσαι συνδεδεμένος στο internet?

Link to comment
Share on other sites

Πείτε μου μια εφαρμογή[δωρεάν] για αναφορά παράδοσης.

Να υποθέσω ότι θα δουλεύει μόνο όταν είσαι συνδεδεμένος στο internet?

 

Τι παροχο εχεις?

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Wind, αλλά δεν θέλω το κλασικό κολπάκι με τη *ΝΟΤ#, θέλω μια εφαρμογή.

 

Τοτε δεν μπορω να σε βοηθησω...

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Εχει καποιος να προτεινει εφαρμογη για διαβασμα αρχειων σε μορφη djvu; Κατεβασα το bookreader που ειναι δωρεαν, αλλα ειναι για κλαματα!
Link to comment
Share on other sites

Εχει καποιος να προτεινει εφαρμογη για διαβασμα αρχειων σε μορφη djvu; Κατεβασα το bookreader που ειναι δωρεαν, αλλα ειναι για κλαματα!

 

Υπήρχε το Stanza που ήταν πολύ καλό, δωρεάν κ universal, αλλά το απέσυραν απ το app store... Κάποια άλλη δυστυχώς δεν ξέρω.

Link to comment
Share on other sites

Υπήρχε το Stanza που ήταν πολύ καλό, δωρεάν κ universal, αλλά το απέσυραν απ το app store... Κάποια άλλη δυστυχώς δεν ξέρω.

 

Δε με πειραζει να ειναι επι πληρωμη, αρκει να ξερω οτι κανει τη δουλεια της

Link to comment
Share on other sites

Τα εχω δει αυτα. Ηθελα μια προταση, αν εχετε χρησιμοποιησει καποιο, για να μην πληρωνω χωρις λογο :)
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα παιζει κανεις order chaos εκανα update και δεν μπορω να παιξω κανουν αναβαθμηση τον server δεν ξερω παντως τοσες ωρες και τιποτα
Using Tapatalk
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδια

Είναι μια εφαρμογή που λέγεται island σχετικά με δρομολόγια πλοίων κλπ

αυτή καταπίνει τη μπαταρία σαν νερό εξαιτίας μιας ρύθμισης που λέγεται google analytics η οποία ενώ έχει κλικ για απενεργοποιηση ενεργοποηται ξανά.Μου έφαγε 10 % της μπαταρίας σε μια ώρα.... ειδα και έπαθα να καταλάβω ότι αυτή έφταιγε

Link to comment
Share on other sites

Εχει χρησιμοποιησει κανεις την εφαρμογη Flashcards+, που θελω να ρωτησω κατι; Ή αν εχετε να προτεινετε καποια καλυτερη
Link to comment
Share on other sites

Εχει δοκιμάσει κάποιος την εφαρμογή <my data manager>?

Την έχω εδώ και ένα μήνα, και νομίζω ότι λειτουργεί πάντα. Ανοιχτή-κλειστή!

Αλλιώς πως καταλαβαίνει πόσα mb έχεις καταναλώσει?

Πιστεύω πως την ώρα που μπαίνεις στο internet, αυτή αρχίζει να λειτουργεί κανονικά, με αποτέλεσμα να πατώνει η μπαταρία πιο γρήγορα!

Link to comment
Share on other sites

Θέλω μια εφαρμογή για κάμερα , να έχει timer να κάνει zoom σε video

Ξέρουμε καμία?

 

Για timer δεν ξέρω, αλλά για ζούμ σε βίντεο, έχει το ios 7. Δεν έχεις αναβαθμίσει?

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Ios 7 έχω αλλά δεν κάνει zoom , με το + και – απλά ξεκινά και σταματά η εγράφη και κάνοντας με το χέρι σου zoom στην οθόνη , επίσης δεν κάνει κάτι..
Link to comment
Share on other sites

Ios 7 έχω αλλά δεν κάνει zoom , με το + και – απλά ξεκινά και σταματά η εγράφη και κάνοντας με το χέρι σου zoom στην οθόνη , επίσης δεν κάνει κάτι..

Περίεργο. Μήπως το χαρακτηριστικό αυτό δεν δόθηκε σε όλες τις συσκευές? 4s έχεις να υποθέσω?

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Περίεργο. Μήπως το χαρακτηριστικό αυτό δεν δόθηκε σε όλες τις συσκευές? 4s έχεις να υποθέσω?

 

Ναι... υπάρχει από το 5 και πάνω. Αν το δοκιμάσεις στο ipad mini σου ούτε εκεί θα το βρεις.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Ναι... υπάρχει από το 5 και πάνω. Αν το δοκιμάσεις στο ipad mini σου ούτε εκεί θα το βρεις.

 

 

Ναι.δεν τοχει...

δως μοι πα στω και ταν γαν κινασω

:ninja:

αν δεν κοιτας εκει που θες να πας,θα πας εκει που κοιτας...

Link to comment
Share on other sites

Ξέρετε αν υπαρχει εφαρμογή για να κρατάω αρχείο απο προϊόντα για μινιμαρκετ;

Πχ θέλω να κρατάω αρχείο 1ον ποσο αγοράζω την πορτοκαλάδα, 2ον να υπενθυμίζει ότι σε 3 μερες θα λήξει και να εχει εύκολη αναζήτηση

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας φιλοι.. Παροτι πηρα χθες το 5s εχω εδω και 2 χρονια το 4 και επειδη θα κρατησω τη συσκευη , προσπαθω να κανω αναβαθμιση σε ios7.04 αλλα δε γινεται με τιποτα.. κανει ολη τη διαδικασια.. και μετα μου λεει παλι οτι εχει το 7.0.3 .. μηπως το 4 μεχρι εκει φτανει ; προσπαθησα και απο itunes.. τζιφος

 

ευχαριστω

 

υ.γ. ξερει καποιος αν υπαρχει προγραμμα για να ασφαλισω μια συσκευη ; συγνωμμη για το πιθανο οφ-τοπικ

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Γεια σας φιλοι.. Παροτι πηρα χθες το 5s εχω εδω και 2 χρονια το 4 και επειδη θα κρατησω τη συσκευη , προσπαθω να κανω αναβαθμιση σε ios7.04 αλλα δε γινεται με τιποτα.. κανει ολη τη διαδικασια.. και μετα μου λεει παλι οτι εχει το 7.0.3 .. μηπως το 4 μεχρι εκει φτανει ; προσπαθησα και απο itunes.. τζιφος

 

Δοκίμασε αργότερα, παίρνει κανονικά την 7.0.4 και το 4άρι.

 

υ.γ. ξερει καποιος αν υπαρχει προγραμμα για να ασφαλισω μια συσκευη ; συγνωμμη για το πιθανο οφ-τοπικ

 

Τι είδους ασφάλιση θέλεις να κάνεις;

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

εχω ηδη προσπαθησει 3 φορες.. θα ξαναπροσπαθησω ! ευχαριστω..

 

οσο για την ασφαλιση , πηρα το κινητο απο public και μου προτειναν με 90 ευρω μια ασςφαλεια για 3 χρονια που καλυπτει και σπασιμο οθονης.. βεβαια στο site για το Public Safety Net δε τα λεει οπως μου τα πε ο υπαλληλος εκει.. αλλα αν ισχυει πιστευω αξιζει .. εχει χρησιμοποιησει κανεις κατι παρομοιο ;

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • The topic was unpinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...