Jump to content

Γενικές πληροφορίες / Ερωτήσεις / Προβλήματα


pperiklis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ίσως βάζεις κάποιο γράμμα λάθος, για προσπάθησε ξανά...?:O

 

Δεν εξηγείται αλλιώς, εκτός και αν θέλει μέσα στα μεσάνυχτα μην τυχών και σκαλώνει σε κάποιο σημείο... :)

 

Δεν γίνεται τίποτα. Όλο ότι αυτό το repo δεν υπάρχει μου βγάζει. Σε ποιό repo μπορώ να βρώ το BoosPref? Ειναι αυτό όπου είχε το Repo του BigBoss όπου είχε και το download extension για τον Safari.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,9χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Εγω που το ειχα βαλει στο edge δεν ειχα το παραμικρο προβλημα.

Ναι αλλά φορούσε και το δικό σου την 3.0; Αν όχι, μάλλον εκεί εντοπίζεται το θέμα. Ή ίσως και σε κάποιο καινούριο element του 3GS που λείπει από τους δυο προκατόχους του...

http://www.myphone.gr/mp1/support/myphoneuser.jpg

 

Notice to mods!: Γραφω με greeklish MONO οταν ειμαι σε PC χωρις ελληνικα ή για καποιο αλλο σοβαρο λογο. Ευχαριστω!

Link to comment
Share on other sites

Εχω 3GS jailbreak με 3.0.1 και περασα προχτες το iBluetooth και δεν παιζει. Με το που το ανοιγω βγαζει ενα errror message και κλεινει. Εκανα restart κτλ αλλα τιποτα. Μηπως δεν παιζει ακομα σε 3GS?
Link to comment
Share on other sites

Εχω 3GS jailbreak με 3.0.1 και περασα προχτες το iBluetooth και δεν παιζει. Με το που το ανοιγω βγαζει ενα errror message και κλεινει. Εκανα restart κτλ αλλα τιποτα. Μηπως δεν παιζει ακομα σε 3GS?

Το iBluetooth δεν λειτουργεί 100% με την OS 3.0. Πρέπει να περιμένουμε καινούργια έκδοση η οποία να λειτουργεί σωστά.

iPhone 7 Plus 128GB Black iOS 10.3.1

MacBook Pro 13" macOS Sierra 10.12.4

Link to comment
Share on other sites

Το iBluetooth δεν λειτουργεί 100% με την OS 3.0. Πρέπει να περιμένουμε καινούργια έκδοση η οποία να λειτουργεί σωστά.

 

Μαλιστα. Σε ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

Παιδια,το Installous εχει "πεσει"?Γιατι το ανοιγω και φορτωνει μια λευκη σελιδα που γραφει κατι με πολυ μικρα γραμματα και παταω το Home και δεν παει(αρχικα σελιδα)!

Apple iPhone 14 Pro Max

Link to comment
Share on other sites

Ναι έχει πρόβλημα! Το λέει αν μπεις και από τον υπολογιστή! Από το πρωί έτσι είναι, κάτι θα διορθώνουν
~~They come. They fight. They destroy. They corrupt. It always ends the same.... ~~
Link to comment
Share on other sites

Ναι έχει πρόβλημα! Το λέει αν μπεις και από τον υπολογιστή! Από το πρωί έτσι είναι, κάτι θα διορθώνουν

 

Α μαλιστα!

Apple iPhone 14 Pro Max

Link to comment
Share on other sites

Εχω 3GS jailbreak με 3.0.1 και περασα προχτες το iBluetooth και δεν παιζει. Με το που το ανοιγω βγαζει ενα errror message και κλεινει. Εκανα restart κτλ αλλα τιποτα. Μηπως δεν παιζει ακομα σε 3GS?

 

Οχι δεν παίζει...

 

Εχουν αλλάξει το τσιπάκι ανεξαρτήτου έκδοσης λειτουργικού, και θα πρέπει να κάνουμε καμία προσευχή, μπας και βγάλουν και γιαυτό μία παρόμοια εφαρμογή...:p

_______________http://farm7.static.flickr.com/6168/6227903819_67e7c12fb0_o.png___________

N_Name:SpyVe________M_Lion________Mac User

________iPhone_5S_G_64GB_iOS.7.0________

Link to comment
Share on other sites

Ναι έχει πρόβλημα! Το λέει αν μπεις και από τον υπολογιστή! Από το πρωί έτσι είναι, κάτι θα διορθώνουν

 

Δεν διορθώνουν τίποτα ρε παιδιά. Στο πρώτο μύνημα που είχε βγάλει έγραφε οτι τακτοποιούν κάποια οικονομικά θέματα και οτι θα επιστρέψουν το γρηγορότερο δυνατό. Και σήμερα γράφει οτι όλα πάνε καλά και σύντομα θα ανοίξει πάλι...Κοινώς τους την πέσανε...

I LOVE MY BABIES
Link to comment
Share on other sites

Μην φοβάστε θα ανοίξει, δεν είναι τίποτα!
~~They come. They fight. They destroy. They corrupt. It always ends the same.... ~~
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά μία απορία για όποιον γνωρίζει.

 

Πως μπορώ για μία εφαρμογή που έχω στο cydia και δεν θέλω να την κάνω update σε νεώτερη έκδοση να απενεργοποιήσω την ειδοποίηση με το κόκκινο badge και κατ επέκταση μέσα στο cydia να μην μου την εμφανίζει στο section changes σαν updated πακέτο.

 

Συγκεκριμένα η εφαρμογή είναι το ifile, που πλέον με την αναβάθμιση γίνεται commercial και φοβάμαι ότι χωρίς registration δεν θα λειτουργεί.

[imgalign]http://img411.imageshack.us/img411/2249/applelogo1.gif[/imgalign]Αρτέμης

pushme.to & pingChat2 : djarte

iPhone 4 32GB Black with iOS 4.3, MacbookPro Late 2008 15" with Snow Leopard 10.6.6, Apple Led Cinema Display 24", Airport Extreme BS

Link to comment
Share on other sites

Ξέρετε αν υπάρχει? Το system partition μου έχει μονο 85ΜΒ free, υπάρχει κάποιος τρόπος να έχω more free space? Ψάχνω ένα App σαν το BossTool που πήγαινε τα fonts στο άλλο partition ή κατι παρόμοιο ή at least apps όπως το iFile κ.α από Cydia να αποθηκεύονται στο άλλο partition.

 

Thanks in advance,

Arch:!:

Link to comment
Share on other sites

Μέχρι στιγμής βρήκα το πιο κάτω "πολύπλοκο" τρόπο. Ένας είπε ότι δεν λειτουργεί το Cydia μετά από αυτό ενώ άλλος είπε ότι είναι μια χαρά

Use WinSCP and open file : /private/var/lib/dpkg/status

 

Search for the update that is bugging you in Cydia and you want it to stop notifying you to update it...for example gpSPhone.

You'll see below it says (mine says) Version: 6.1.0

Change that to the latest version that Cydia says exists for update : Version: 6.2.5

 

Then save and go to Cydia...you'll see it wont be there in the updates list.

~~They come. They fight. They destroy. They corrupt. It always ends the same.... ~~
Link to comment
Share on other sites

Μέχρι στιγμής βρήκα το πιο κάτω "πολύπλοκο" τρόπο. Ένας είπε ότι δεν λειτουργεί το Cydia μετά από αυτό ενώ άλλος είπε ότι είναι μια χαρά

 

Ευχαριστώ φίλε για την πληροφορία, θα την δοκιμάσω και θα σου πω. ;)

[imgalign]http://img411.imageshack.us/img411/2249/applelogo1.gif[/imgalign]Αρτέμης

pushme.to & pingChat2 : djarte

iPhone 4 32GB Black with iOS 4.3, MacbookPro Late 2008 15" with Snow Leopard 10.6.6, Apple Led Cinema Display 24", Airport Extreme BS

Link to comment
Share on other sites

ο cydia εχει τρεις μερες τωρα που δεν μου εχει βγαλει ουτε update ουτε κατι στα changes...ξερει κανεις αν συμβαινει κατι η εχουν παει ολοι διακοπες???:rolleyes:
Link to comment
Share on other sites

ο cydia εχει τρεις μερες τωρα που δεν μου εχει βγαλει ουτε update ουτε κατι στα changes...ξερει κανεις αν συμβαινει κατι η εχουν παει ολοι διακοπες???:rolleyes:

Den trexei kastano.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά. Μήπως μπορεί κάποιος να μου προτείνει 4-5 καλά repos με "αγορασμένες" εφαρμογές??? Αυτή την στιγμή έχω το ftp4u, xsellize και alpden.

 

Ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

Τι εννοείς αγορασμένες? Σπασμένες?? Βάλε το Installous (το πρόγραμμα)
~~They come. They fight. They destroy. They corrupt. It always ends the same.... ~~
Link to comment
Share on other sites

Ναι. Εγώ δεν κατάλαβα τι εφαρμογές θέλεις. Τι εννοείς αγορασμένες?
~~They come. They fight. They destroy. They corrupt. It always ends the same.... ~~
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά. Μήπως μπορεί κάποιος να μου προτείνει 4-5 καλά repos με "αγορασμένες" εφαρμογές??? Αυτή την στιγμή έχω το ftp4u, xsellize και alpden.

 

Ευχαριστώ.

To alpden poio einai?

Gia dwse to url tou repo...

 

Από την 1η Σεπτεμβρίου 2009, δεν θα επιτρέπεται η χρήση των «greeklish» καθώς επίσης και η γραφή τύπου SMS. Τα μηνύματα που έχουν γραφτεί με αυτήν την πρακτική θα διαγράφονται, χωρίς προειδοποίηση. Θα θέλαμε να σας παρακαλέσουμε να χρησιμοποιείτε ελληνικούς χαρακτήρες. Για περισσότερες πληροφορίες διαβάστε τη σχετική ανακοίνωση.

Link to comment
Share on other sites

To alpden poio einai?

Gia dwse to url tou repo...

 

:google:

Για δες αυτο

cydia.alpden.com

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...