Jump to content

Προβλήματα αυτονομίας ελληνικών OMNIA


oregon
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

και εγω εχω προβλημα με την μπαταρια.

 

Το αγορασα και εγω απο το πλαισιο την πρωτη μερα. δυστηχως ειχα και ομνια με αγγλικη ρομ που η μπαταρια του κρατουσε 3 μερες το λιγοτερο.

 

Ας μας πει καποιος αν καταφερε να αλλαξει το τηλεφωνο του απο την σαμσουνκ με το συγκεκριμενο προβλημα.

 

Το εχω φορτησει 5-6 φορες και ειναι η μονη φορτιση που δεν το πηραξα καθολου το κινητο. κρατησε γυρω στις 22-24 ωρες και σημερα μολις ξυπνησα ειπα δοξα τον θεο, εχει 60% μπαταρια, αλλα σε 2 ωρες εσβησε.

 

16gb απο πλαισιο ελληνικη ρομ.

 

 

μπαταρια made in china/finihed in korea model 3.7 li-ion model 653850ce.

 

στο κινητο λεει 1000μΑ

 

δεν γραφει πουθενα ποσο ειναι σε ma η μπαταρια

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 529
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

gia xara se olous!

Sygnwmi alla kai egw molis simera to pira sta xeria mou kai den grafei pouthena i mpataria poso einai para mono sthn plaketa tou kinitou pou leei 1000 kai Rom BDHI2 ELLINIKH!

Telika ti paizei me tis mpataries?

 

Κοίτα πες μας από που το πήρες πρώτα ... και αν μετά από τις πρώτες 2-3 φορτίσεις, με μια νορμαλ χρήση του στιλ : 20 λεπτά κλήσεις, 15 sms, 20 λεπτά Mp3, 10 λεπτά GPS και κανά 20λεπτο πείραγμα των menu η μπαταρία δεν σου βγάζει πάνω απο 24-30 ώρες .... έχεις πρόβλημα ...

Iphone 7 - Huawei P9 Lite - Ipad Mini 2 - MacBook Pro 13 - Asus ZenAioS

Previous : Iphone 6 - Ipad Mini Retina- MacBook Air - Toshiba Click Mini - Dell Inspiro 23 - Ipad Air - Ipad MIni - Toshiba Encore 8 - Iphone 5C - Ipad 2 - Samsung Galaxy S4 mini - Samsung Tab 7 - Motorola Razr I - Sony Xperia P - Sony Ericsson Xperia Arc - Motorola Defy - Samsung Omnia 2 - Samsung Omnia

Link to comment
Share on other sites

και εγω εχω προβλημα με την μπαταρια.

 

Το αγορασα και εγω απο το πλαισιο την πρωτη μερα. δυστηχως ειχα και ομνια με αγγλικη ρομ που η μπαταρια του κρατουσε 3 μερες το λιγοτερο.

 

Ας μας πει καποιος αν καταφερε να αλλαξει το τηλεφωνο του απο την σαμσουνκ με το συγκεκριμενο προβλημα.

 

Η αλλαγη δεν ειναι η λυση, καθως αν μιλαμε για προβληματικη παρτιδα και το νεο το ιδιο προβλημα θα εχει.

Εγω αλλαξα το πρωτο μου γιατι εκτος τη χαλια μπαταρια ειχε και καμμενα pixels. Και στο 2ο η μπαταρια τραγικη ειναι. Ισως οχι τοσο οσο του πρωτου, αλλα ειναι χαλια.

Παρε τηλ κι εσυ να αναφερεις το προβλημα σου.

Απο εκει και περα προτεινω να περιμενουμε να γινουν 4-5 φορτισεις, αφου ταυτοχρονα πιεζουμε την εταιρεια αναφεροντας το προβλημα κι αν τελικα η εταιρεια μας γραψει στα παλια της τα παπουτσια προχωραμε ολοι μας σε καταγγελια στο ΙΝ.ΚΑ

Link to comment
Share on other sites

Nai ontos den anafera tipota!

Sory.

Loipon to peira apo to e-shop i ekdosi einai elliniki kai mpataria 1000ara.

Molis twra tous pira tilefwno alla den katafera kai tipota giati to service einai kleisto tetoia wra kai to mono pou mou eipa enas ipalilos apo tis poliseis einai na paw na to doun apo to magazi tou e-shop kai na mou poun ti paizei!

Bebaia pali atixos giati kai to magazi itan mexri tis 2.30 anoixto!

grrgrgrgrgrgrgrgrgrgrgrgrg

Ayrio omws proi proi tha to fane sti mapa giati sto site tis Samsung anagrafei kanonika oti i mpataria einai sta 1440mha!

Davas
Link to comment
Share on other sites

Nai ontos den anafera tipota!

Sory.

Loipon to peira apo to e-shop i ekdosi einai elliniki kai mpataria 1000ara.

Molis twra tous pira tilefwno alla den katafera kai tipota giati to service einai kleisto tetoia wra kai to mono pou mou eipa enas ipalilos apo tis poliseis einai na paw na to doun apo to magazi tou e-shop kai na mou poun ti paizei!

Bebaia pali atixos giati kai to magazi itan mexri tis 2.30 anoixto!

grrgrgrgrgrgrgrgrgrgrgrgrg

Ayrio omws proi proi tha to fane sti mapa giati sto site tis Samsung anagrafei kanonika oti i mpataria einai sta 1440mha!

 

Φίλε είσαι off ... 1000 Mha είναι το τηλέφωνο ... για αυτό και το γράφει εκεί που βάζεις την μπαταρία ... η μπαταρία δεν αναγράφει πάνω της πόσα mha είναι ...

Iphone 7 - Huawei P9 Lite - Ipad Mini 2 - MacBook Pro 13 - Asus ZenAioS

Previous : Iphone 6 - Ipad Mini Retina- MacBook Air - Toshiba Click Mini - Dell Inspiro 23 - Ipad Air - Ipad MIni - Toshiba Encore 8 - Iphone 5C - Ipad 2 - Samsung Galaxy S4 mini - Samsung Tab 7 - Motorola Razr I - Sony Xperia P - Sony Ericsson Xperia Arc - Motorola Defy - Samsung Omnia 2 - Samsung Omnia

Link to comment
Share on other sites

DuAl_SuN με εσενα τι εγινε ? Πηγες να δεις τι θα σου πει ο τεχνικος του Πλαισιου που θα εξεταζε (λεμε τωρα) τη συσκευη ?
Link to comment
Share on other sites

eisai swstos!

ayto to kolo *#0228# epsaxna tosi wra na brw!

Telika kai emena einai 1440!

Ouf!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

Mporeite na deite kai edw gia alla eksisou kala tips!

http://www.pspmyspace.com/omnia/omnia-firmware-guide.html

 

An exete kai eseis tipota alla tips me codes na doume peite!

Davas
Link to comment
Share on other sites

Απ'το τηλέφωνο κανένας και ποτέ δεν θα σας κάνει καμία αντικατάσταση συσκεύης ή μπαταρίας. Αν έχετε κάποιο πρόβλημα, αν είναι εντώς 5-7 ημερών από την αγορά πηγαίν'τε στο κατάστημα αγοράς για DOA διαδικασία, ειδάλλως (περισσοτερο απο 7 μέρες, απρόθημο κατάστημα ή δεν θέλετε αντικατάσταση συσκευής), πηγαίντε την συσκεύη σας κατευθείαν σε service της Samsung.

 

Καλα και χρυσά τα τηλεφωνήματα αλλα να θυμάστε ότι ο κάθε εργαζόμενος που μιλάει μαζί σας τηλεφωνικά δεν είναι σε θέση να ξέρει ούτε τι είδους χρήστης είστε, ούτε το επίπεδο της εμπειρίας σας , ούτε έχει μπροστά του την συγκεκριμένη συσκευή που κρατάτε στα χέρια σας για να μπορέσει να ελέγξει οτιδήποτε. Πρόβλημα θα υπάρξει αν έχετε μια προβληματική συσκεύη και η ίδια η Samsung σας πει κάτι διαφορετικό απο το να πάτε σε Service της ή να ρωτήσετε για διαδικασία DOA αν είναι πολύ νέα η συσκευή σας, το οποίο απ'οσο διαβάζω αυτές τις μέρες ή είμαι σε θέση να ξέρω, δεν έχει γίνει σε καμία περίπτωση.

Link to comment
Share on other sites

με ελληνικη ρομ

PDA I900BDHI2

THL. I900XXHH9

αγορασμενο απο γερμανο 9/10

εκδοση 8 gb

η μπαταρια κρατησε απο την τελευταια φορτιση 22 ωρες

 

(τηλεφωνο στην samsung εχω παρει 3 φορες,πηρα και τωρα αλλα ηταν κλειστα)

Link to comment
Share on other sites

Απ'το τηλέφωνο κανένας και ποτέ δεν θα σας κάνει καμία αντικατάσταση συσκεύης ή μπαταρίας. Αν έχετε κάποιο πρόβλημα, αν είναι εντώς 5-7 ημερών από την αγορά πηγαίν'τε στο κατάστημα αγοράς για DOA διαδικασία, ειδάλλως (περισσοτερο απο 7 μέρες, απρόθημο κατάστημα ή δεν θέλετε αντικατάσταση συσκευής), πηγαίντε την συσκεύη σας κατευθείαν σε service της Samsung.

 

Καλα και χρυσά τα τηλεφωνήματα αλλα να θυμάστε ότι ο κάθε εργαζόμενος που μιλάει μαζί σας τηλεφωνικά δεν είναι σε θέση να ξέρει ούτε τι είδους χρήστης είστε, ούτε το επίπεδο της εμπειρίας σας , ούτε έχει μπροστά του την συγκεκριμένη συσκευή που κρατάτε στα χέρια σας για να μπορέσει να ελέγξει οτιδήποτε. Πρόβλημα θα υπάρξει αν έχετε μια προβληματική συσκεύη και η ίδια η Samsung σας πει κάτι διαφορετικό απο το να πάτε σε Service της ή να ρωτήσετε για διαδικασία DOA αν είναι πολύ νέα η συσκευή σας, το οποίο απ'οσο διαβάζω αυτές τις μέρες ή είμαι σε θέση να ξέρω, δεν έχει γίνει σε καμία περίπτωση.

 

Τι εξυπηρετει να αντικαταστησεις μια συσκευη και να παρεις μια επισης προβληματικη ?

Εγω αντικατεστησα μια με καμμενα pixels που ειχε και προβληματικη μπαταρια και η καινουρια συσκευη παλι σκατα μπαταρια εχει.

Ασε που DOA για μπαταρια χλωμο να σου κανουν, η να σε ταλαιπωρησουν, αλλα αυτο ειναι αλλη ιστορια.

Οσο για το οτι δε μπορουν να ελεγξουν τι χρηστες ειμαστε, για να παιρνουν τοσοι πολλοι τηλεφωνο καποιο prob υπαρχει. Προσωπικα τους εξηγησα με καθε λεπτομερια το τι συμβαινει.

Απο το να αφησω τη συσκευη μου στη samsung για ενας θεος ξερει ποσο μεγαλο χρονικο διαστημα και να πειραματιζονται και να μου πουν στο τελος αρλουμπες, προτιμω να τους παρω κι εγω και δεκαδες αλλοι τηλεφωνο, ωστε να προβληματιστουν και να ψαξουν να βρουν το προβλημα.

Οταν λοιπον θα εχουν βρει το προβλημα θα το παω για service και θα το παρω αμεσα, εφοσον θα ξερουν τι φταιει.

Link to comment
Share on other sites

Τι εξυπηρετει να αντικαταστησεις μια συσκευη και να παρεις μια επισης προβληματικη ?

Εγω αντικατεστησα μια με καμμενα pixels που ειχε και προβληματικη μπαταρια και η καινουρια συσκευη παλι σκατα μπαταρια εχει.

Ασε που DOA για μπαταρια χλωμο να σου κανουν, η να σε ταλαιπωρησουν, αλλα αυτο ειναι αλλη ιστορια.

Οσο για το οτι δε μπορουν να ελεγξουν τι χρηστες ειμαστε, για να παιρνουν τοσοι πολλοι τηλεφωνο καποιο prob υπαρχει. Προσωπικα τους εξηγησα με καθε λεπτομερια το τι συμβαινει.

Απο το να αφησω τη συσκευη μου στη samsung για ενας θεος ξερει ποσο μεγαλο χρονικο διαστημα και να πειραματιζονται και να μου πουν στο τελος αρλουμπες, προτιμω να τους παρω κι εγω και δεκαδες αλλοι τηλεφωνο, ωστε να προβληματιστουν και να ψαξουν να βρουν το προβλημα.

Οταν λοιπον θα εχουν βρει το προβλημα θα το παω για service και θα το παρω αμεσα, εφοσον θα ξερουν τι φταιει.

 

Όλες η εταιρείες διαπιστώνουν προβλήματα όταν δουν προβληματικές συσκευες στα χέρια τους. Με την δικιά σου λογική, δεν θα πάει κανένας καμία συσκεύη στο service οπότε εκτός από τηλέφωνατα απρόσωπων χρηστών που λένε ότι έχουν πρόβλημα, η Samsung και η κάθε Samsung δεν θα διαπιστώσει κανένα απολύτως πρόβλημα.

 

Edit:

 

ειδάλλως (περισσοτερο απο 7 μέρες, απρόθημο κατάστημα ή δεν θέλετε αντικατάσταση συσκευής), πηγαίντε την συσκεύη σας κατευθείαν σε service της Samsung.
Νομίζω κάλυψα την περίπτωση του να μην βρίσκει κάποιος νόημα στο DOA.
Link to comment
Share on other sites

Όλες η εταιρείες διαπιστώνουν προβλήματα όταν δουν προβληματικές συσκευες στα χέρια τους. Με την δικιά σου λογική, δεν θα πάει κανένας καμία συσκεύη στο service οπότε εκτός από τηλέφωνατα απρόσωπων χρηστών που λένε ότι έχουν πρόβλημα, η Samsung και η κάθε Samsung δεν θα διαπιστώσει κανένα απολύτως πρόβλημα.

 

Βρε συμφωνω οτι το καλυτερο ειναι να τους πανε συσκευες για service.

Αλλα ποιος να το "αποχωρηστει" τοσο νωρις και χωρις να ξερει καν για ποσο διαστημα θα το αποχωρηστει ?

Εφ'οσον υπαρχει καταιγισμος παραπονων δεν ειναι δυσκολο για μια σοβαρη εταιρεια να κανει καποια test σε καποιες demo συσκευες τις οποιες ετσι κι αλλιως κατεχει.

Νομιζω ειναι ευκολο να εντοπισουν το προβλημα. Βεβαια αν μιλαμε για ελλατωματικες παρτιδες, ειτε αυτες ειναι οι μπαταριες, ειτε οι πλακετες φορτισης, προφανως θα κανουν τα κοροιδα και δε θα κανουν ανακληση συσκευων, αλλα απλα θα επιδιορθωσουν οσες φτανουν σ'αυτους.

Το θεμα ειναι κατα τη γνωμη μου ομως να βρουν τι φταιει, ωστε οταν τους παρω τηλ να ξερουν να μου πουν τι πρεπει να κανω.

Πλακα πλακα, κανεις δε μου ειπε απο samsung η απο smartec, να παω τη συσκευη για service. Ηξεραν οτι υπαρχει prob, αλλα δεν ηξεραν τη λυση. Δεσμευτηκαν οτι θα το ψαξουν

Link to comment
Share on other sites

Διαβάζω το φόρουμ μέρες τώρα. Αγόρασα το δικό μου το Samsung Omnia 8GB με standard battery 1440mA, από το Πλαίσιο πριν 5 μέρες με ελληνικό ROM BDHI2. Περίπου τόσες φόρες έχω κιόλας και φορτίσει αν όχι και 6η φορά. Η πρώτη φορά χωρίς να ενεργοποιήσω την σησκευή, κατευθείαν "στο φούρνο" που λέει ο λόγος, τη νύχτα για 10-12 ώρες. Για να μην πολυλογώ...

 

...μετά από την τελευταία φόρτιση που έχω κάνει ήδη περάσαν περίπου 8 ώρες. Με πάνω-κάτω 10 λεπτά συνδιάλεξη, 5 λεπτά κοιτώντας την οθώνη αναμμένη (είναι κι όμορφη "..."), χωρίς GPS, χωρίς 3G, χωρίς WiFi, απενεργοποιώντας στη διαχείριση εργασιών (task manager) όλα τα τρεχούμενα πρόγραμματα που τυχών άνοιξα (όπως το ημερολόγιο, τα μυνήματα για να δώ τα "κόλπα" πώς μπορώ να άλλαζω γραμματοσειρά από το ελληνικό το αγγλικό, μεταβιβάζωντας περίπου 40 επαφές με bluetooth από μία άλλη σησκευή... και έχοντας ένα ακουστικό συνδεδεμένο με bluetooth από το μεσιμέρη.

είναι στα 80% τώρα.

Αχ, επίσης! Με μπαταρία εάν δεν χρησιμοποιήται η σησκευή κλείνει ύστερα από 1 λεπτό, ενώ το φωτισμό ήδη μετά από μισό λεπτό για εξοικονόμιση ενεργίας.

 

Πέρασα από το Πλαίσιο στην οδό Στουρνάρη (εξυπερετικοί όσο μπορούν, βλέπω ότι τρέχουν και δεν προλαβαίνουν ώρες-ώρες), είπαν να πεταχτώ δίπλα στο σερβίζ όπου μου είπαν αυτά που ήδη ήξερα... δηλαδή να περιμένω μέχρι να κάνει τον κύκλο 4-5-6 φορές η φόρτιση και μετά θα φαίνεται πόσο θα κρατάει η μπαταρία περίπου. Αύριο δηλαδή θα ξέρω κι εγώ περισσότερα.

Το να κρατάει η μπαταρία 4-5 μέρες είναι αξιοζήλευτο και θα έπρεπε. Το SAR της σησκευής που είναι κάπου στο 0.67 το μέγιστο (σε "κανονική" χρήση πιθανόν ακόμα χαμηλότερο) είναι κάτι που επίσης που δεν μπορούσα να αγνοώ με τίποτα!

Link to comment
Share on other sites

μαλλον ξεχνατε ολοι οτι εχετε wm , και η μπαταρια τοσο παει, το δικο μου το diamond...μου βγαζει περιπου 12-14 ωρες...παρτε το αποφαση...δεν ειναι nokia
Link to comment
Share on other sites

μαλλον ξεχνατε ολοι οτι εχετε wm , και η μπαταρια τοσο παει, το δικο μου το diamond...μου βγαζει περιπου 12-14 ωρες...παρτε το αποφαση...δεν ειναι nokia

 

Ξεχνας οτι το diamond εχει 900mah μπαταρια και το omnia 1440 mah.

Επισης ξεχνας οτι αν και μικροτερη η οθονη του diamond, ειναι vga και τρομερα ενεργοβορα

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
το δικο μου το diamond...μου βγαζει περιπου 12-14 ωρες...

 

Η αλήθεια είναι αυτή... το Diamond δεν είναι και σημείο αναφοράς σε αυτό το θέμα. Υπάρχουν πολλές σύγχρονες συσκευές του είδους που τα πάνε αρκετά καλύτερα.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

μαλλον ξεχνατε ολοι οτι εχετε wm , και η μπαταρια τοσο παει, το δικο μου το diamond...μου βγαζει περιπου 12-14 ωρες...παρτε το αποφαση...δεν ειναι nokia

 

Μαλλόν εσύ έχεις άγχοια περί του θέματος και πετάχτηκες να πεις το μακρύ σου ... αν κάνεις τον κόπο να ψάξεις θα δεις ότι η πλειοψηφία των OMNIA έχει αυτονομία 2 μέρες με νορμαλ χρήση και όχι 18 ώρες ...

Iphone 7 - Huawei P9 Lite - Ipad Mini 2 - MacBook Pro 13 - Asus ZenAioS

Previous : Iphone 6 - Ipad Mini Retina- MacBook Air - Toshiba Click Mini - Dell Inspiro 23 - Ipad Air - Ipad MIni - Toshiba Encore 8 - Iphone 5C - Ipad 2 - Samsung Galaxy S4 mini - Samsung Tab 7 - Motorola Razr I - Sony Xperia P - Sony Ericsson Xperia Arc - Motorola Defy - Samsung Omnia 2 - Samsung Omnia

Link to comment
Share on other sites

Μαλλόν εσύ έχεις άγχοια περί του θέματος και πετάχτηκες να πεις το μακρύ σου ... αν κάνεις τον κόπο να ψάξεις θα δεις ότι η πλειοψηφία των OMNIA έχει αυτονομία 2 μέρες με νορμαλ χρήση και όχι 18 ώρες ...

 

-φιλτατε δουλευω wm απο το qtek ...s100, 9000..κλπ,

- η μπαταρια θα στρωσει μετα απο καμμια 15 μερες..

-2 μερες δεν βγαζει με τιποτα

 

--α...και δεν ειμαστε στο καφενειο..για να μιλαμε για το μακρυ μου και το κοντο σου:p

Link to comment
Share on other sites

-φιλτατε δουλευω wm απο το qtek ...s100, 9000..κλπ,

- η μπαταρια θα στρωσει μετα απο καμμια 15 μερες..

-2 μερες δεν βγαζει με τιποτα

 

ΟΜΝΙΑ έχεις δουλέψει ??? αν όχι δυστυχώς ότι γνώμη κι αν εκφέρεις βρίσκεται στον αέρα ...

Iphone 7 - Huawei P9 Lite - Ipad Mini 2 - MacBook Pro 13 - Asus ZenAioS

Previous : Iphone 6 - Ipad Mini Retina- MacBook Air - Toshiba Click Mini - Dell Inspiro 23 - Ipad Air - Ipad MIni - Toshiba Encore 8 - Iphone 5C - Ipad 2 - Samsung Galaxy S4 mini - Samsung Tab 7 - Motorola Razr I - Sony Xperia P - Sony Ericsson Xperia Arc - Motorola Defy - Samsung Omnia 2 - Samsung Omnia

Link to comment
Share on other sites

ΟΜΝΙΑ έχεις δουλέψει ??? αν όχι δυστυχώς ότι γνώμη κι αν εκφέρεις βρίσκεται στον αέρα ...

 

δεν βλεπω κατι τοσο διαφορετικο απο το diamond......:wacko:

wm...δεν ειναι?

Link to comment
Share on other sites

δεν βλεπω κατι τοσο διαφορετικο απο το diamond......:wacko:

wm...δεν ειναι?

 

Διαφορετική μπαταρία / διαφορετική οθόνη / διαφορετική διαχείριση ενέργειας / διαφορετικά chipsets και κυκλώματα τα οποία καταναλώνουν λιγότερη ή περισσότερη ενέργεια ...

 

Και το GOLF 1.4 TFSI , το A3 1.4 ΤFSI , το LANCIA Delta 1.4 T-Jet, GPunto 1.4 T-Jet είναι όλα αυτοκίνητα με κινητήρες 1.4 turbo αλλά όλα έχουν διαφορετικές επιδόσεις, διαφορετικές καταναλώσεις ... δεν σημαίνει ότι επειδή όλα τρέχουν windows mobile είναι όλα τα ίδια τηλέφωνα ...

Iphone 7 - Huawei P9 Lite - Ipad Mini 2 - MacBook Pro 13 - Asus ZenAioS

Previous : Iphone 6 - Ipad Mini Retina- MacBook Air - Toshiba Click Mini - Dell Inspiro 23 - Ipad Air - Ipad MIni - Toshiba Encore 8 - Iphone 5C - Ipad 2 - Samsung Galaxy S4 mini - Samsung Tab 7 - Motorola Razr I - Sony Xperia P - Sony Ericsson Xperia Arc - Motorola Defy - Samsung Omnia 2 - Samsung Omnia

Link to comment
Share on other sites

Το θέμα με την μπαταρία τί λέει ο κατασκευαστής!!

Samsung...http://uk.samsungmobile.com/mobile/SGH-i900/spec

Χρόνο ομιλίας (Talk Time) : έως 10 ώρες (2.5G) και έως 6.5 ώρες (3G)

Χρόνο αναμονής (Standby) : έως 430 ώρες (2.5G) up to 450 ώρες (3G) !!!

 

Αν θα έλεγε διαφορετικά από αυτό που είναι θα υπήρχει πρόβλημα... ναι, υπολογίζω από εμπειρία ότι δεν θα κρατήσει τόσο, αλλά όχι και τόσο λίγο όσο μερικοί ήδη έχουν διαπίστωσει.

 

Για μένα από την τελευταία φορά που κοιτάξα την μπαταρία πρίν μία ώρα και μίλησα 2'05 λεπτά με μία φίλη μου έπεσε 5%... Μάλλον εκείνη φταίει :-)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...