Jump to content

Cyta : Η νέα εταιρία τηλεπικοινωνιών στοv τόπο μας


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

εδώ για να μην ξεχνιόμαστε μιλάμε για τη cyta ...:):) όσο για τον ΟΤΕ? είπαμε...ίσως η πιο αξιόπιστη εταιρεία αλλα και η ακριβότερη....
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

όλοι τη γνωμη μας λέμε...εγω προσωπικά εχω συνδεση cyta κι εχω πει επανειλημενα ,με δεδομένο οτι όλους σχεδόν τους εχουμε δοκιμάσει...οτι σε κάθε ειδος υπαρχουν μερσεντες bmw skoda και παει λέγοντας....προσωπικά θεωρω τον ΟΤΕ μια μερσεντες που δεν μπορω να πληρωσω.Δεν με χαλάει ομως καθόλου αυτο.
Link to comment
Share on other sites

οχι και πιο αξιοπιστη μην τρελαθουμε Μεγαλυτερη ναι σιγουρα

Ρε φίλε όταν η cyta παίρνει γραμμή απ τον ΟΤΕ, έχει τουλάχιστον ίδιο σήμα, μεγαλύτερο δε μπορεί να έχει που να χτυπιεται, όσο για την αξιοπιστία εννοείται ότι ο ΟΤΕ είναι πρώτος όπως και να το κάνουμε. Κο εγώ cyta έχω, προερχόμενος από ΟΤΕ αλλά το μετάνιωσα εδώ και καιρό, οπότε μη λέμε ότι θέλουμε

Link to comment
Share on other sites

Ρε φίλε όταν η cyta παίρνει γραμμή απ τον ΟΤΕ, έχει τουλάχιστον ίδιο σήμα, μεγαλύτερο δε μπορεί να έχει που να χτυπιεται, όσο για την αξιοπιστία εννοείται ότι ο ΟΤΕ είναι πρώτος όπως και να το κάνουμε. Κο εγώ cyta έχω, προερχόμενος από ΟΤΕ αλλά το μετάνιωσα εδώ και καιρό, οπότε μη λέμε ότι θέλουμε

 

Καλά, το πρώτος σε αξιοπιστία μην το γράφετε και πολύ. Είμαι στη Cyta 8 ή 10 χρόνια και δεν έχω το παραμικρό πρόβλημα.

Huawei Nova 5T
Link to comment
Share on other sites

το ότι είμαι σε μια εταιρεία και την εκτιμώ για όσα μου προσφέρει,δεν σημαίνει ότι ειναι και η καλύτερη.Μπορεί βέβαια και να ειναι ...Βάη μεγεθών υποδομής τεχνογνωσίας κλπ λογικά ο οτε είναι πρωτοπορία.Προσωπικά μιλώντας ,επειδή και τη Vodafone μεγαθήριο την θεωρώ, προτίμησα συνειδητα ,να δω και τη Cyta ως μια εναλλάκτικη περίπτωση.Και είμαι πολύ ευχαριστημένος...

 

----- προσθήκη μηνύματος 92 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

...όπως λέμε..για να δούμε τι προσφέουν κι αυτοί εδώ...

Link to comment
Share on other sites

καλα ασς μην το πολυκουραζουμε οποιος παει στη cyta την εβαψε χοντρα. τελος

 

Πώς αποδεικνύεται αυτό???:blink:

Έχω cyta εδώ και ~3 χρόνια κι είμαι ευχαριστημένος από πολλές απόψεις!:)

Link to comment
Share on other sites

καλα ασς μην το πολυκουραζουμε οποιος παει στη cyta την εβαψε χοντρα. τελος

 

Γέλασα πολύ με το ποστ. Τεκμηριωμένη άποψη. Έχω πολλά χρόνια Cyta εγώ και πολλοί συγγενείς και φίλοι και δεν την αλλάζουμε με τίποτα. Όλα λειτουργούν όπως πρέπει και αν εμφανιστούν μικροπροβλήματα επιλύονται άμεσα από την εταιρεία. Προσωπικά έχω 4play!

TCL 40 NXTPAPER

Link to comment
Share on other sites

ok για πες μας εχεις γρηγορο ιντερνετ? πανω απο 11 mbps? κτυπαει παντα το τηλεφωνο σου οταν σε καλουν κυριως απο το εξοτερικο?

σου λενε αυτοι που σε καλουν οτι το τηλεφωνο σου ακουνε να κτυπαει πολλες φορες πριν απαντησης και εσυ λες εγω ακουσα οτι κτυπησε μονο 3 φορες??? να απαντησης με υλικρινια, εκτος αν εισαι ανθρωπος της cyta.

dtf
Link to comment
Share on other sites

ok για πες μας εχεις γρηγορο ιντερνετ? πανω απο 11 mbps? κτυπαει παντα το τηλεφωνο σου οταν σε καλουν κυριως απο το εξοτερικο?

σου λενε αυτοι που σε καλουν οτι το τηλεφωνο σου ακουνε να κτυπαει πολλες φορες πριν απαντησης και εσυ λες εγω ακουσα οτι κτυπησε μονο 3 φορες??? να απαντησης με υλικρινια, εκτος αν εισαι ανθρωπος της cyta.

 

Πιάνω 12mbps γιατί ειμαι σχεδόν 3χλμ από το αστικό κέντρο. Ναι με καλούν κανονικά όλοι χωρίς πρόβλημα και από το εξωτερικό. Το μόνο θέμα που έχω αλλά φταίει η συσκευή και όχι η cyta είναι όταν με καλούν από εξωτερικό φαίνεται απόκρυψη γιατί η οθόνη του τηλεφώνου δεν υποστηρίζει πολλά ψηφία. Επειδή εσύ είχες κάποιο πρόβλημα δε σημαίνει ότι είναι ο κανόνας. Είμαι πολύ ευχαριστημένος. Και έλεος πια που όποιος είναι ευχαριστημένος με κάποια εταιρεία πρέπει να είναι και υπάλληλος της. Αν το πάω με την λογική την δική σου θα μπορούσα να πω ότι μάλλον εσύ είσαι άνθρωπος ανταγωνίστριας εταιρεία.

Edited by snapp

TCL 40 NXTPAPER

Link to comment
Share on other sites

Κάποιοι ξυπνάνε ένα πρωί, δεν έχουν τι να κάνουν και τους έρχεται μια φοβερή ιδέα.

Δεν μπαίνω σε ένα νήμα στο Myphone να πετάξω μια ρουκέτα άνευ προηγούμενης συζήτησης που να κατηγορώ το αντικείμενο που έχει τίτλο το θέμα και έτσι θα ξεκινήσω μια κόντρα ανευ λόγου και αιτίας.

Link to comment
Share on other sites

χρόνια πολλά αλλά πολοί εδω μέσα είναι ανω των 50 ετων και η εμπειρία τους στις εταιρείς δεν ειναι 1-2 χρόνια ...εν πάση επριπτώση ,έχοντας περάσει απ όλες....τις βλέπω ίδιες σχεδόν...

Φιρμάτες ΟΤΕ ,Vodafone, πιο πίσω η wind, καινούργια και φιλότιμη η Cyta (Ας φάει κι αυτή ένα κομάτι ψωμί) κλπ....

Link to comment
Share on other sites

Ισα ίσα, ο μικρός είναι που θα ξετιναξει το ίντερνετ και θα δει αν έχει θέματα ή όχι, με παιχνίδια, streaming κλπ, παρά ο μεγάλος άνθρωπος
Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

ok για πες μας εχεις γρηγορο ιντερνετ? πανω απο 11 mbps?

 

Μετρημένα μέσα στο σπίτι ~17Mbps.;)

 

Ανακοίνωση Τιμολογιακών Τροποποιήσεων στα Οικιακά Προϊόντα από 1/2/2016

http://www.cyta.gr/el/support/~/media/Files/CYTA/PDF/announcements/151228_timologiakes_tropopoiiseis.pdf

 

Πολύ κακή εξέλιξη, ειδικά η χρέωση με 0.20€/κλήση για την εξυπηρέτηση πελατών στο 13877.:mad:

Επίσης διπλασιάζει:blink: το κόστος επανασύνδεσης από προσωρινή φραγή (=π.χ.λόγω καθυστέρησης στην εξόφληση λογαριασμών) και το πλέον παράλογο: "Κάθε νέα ανανέωση προσφοράς που συμφωνείται από τον πελάτη χρεώνεται με εφάπαξ διαχειριστικό τέλος 3€":X

Link to comment
Share on other sites

Μετρημένα μέσα στο σπίτι ~17Mbps.;)

 

 

 

Πολύ κακή εξέλιξη, ειδικά η χρέωση με 0.20€/κλήση για την εξυπηρέτηση πελατών στο 13877.:mad:

Επίσης διπλασιάζει:blink: το κόστος επανασύνδεσης από προσωρινή φραγή (=π.χ.λόγω καθυστέρησης στην εξόφληση λογαριασμών) και το πλέον παράλογο: "Κάθε νέα ανανέωση προσφοράς που συμφωνείται από τον πελάτη χρεώνεται με εφάπαξ διαχειριστικό τέλος 3€":X

 

Κακή εξέλιξη αλλά ακολουθεί τις άλλες δυστυχώς. Η VODAFONE χρέωσαι σε γνωστή μου ανανέωση 5€ και η κλήση στο κέντρο τους στοιχίζει 0,24€. Επίσης η επανασύνδεση 6€.

Edited by snapp

TCL 40 NXTPAPER

Link to comment
Share on other sites

καλα ασς μην το πολυκουραζουμε οποιος παει στη cyta την εβαψε χοντρα. τελος

Κάνεις λάθος. Έχει πρόγραμμα η γυναίκα μου στη cyta όπου με 29 ευρώ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ έχεις 1000/1000/1GB και είναι σούπερ ευχαριστημένη.

Επίσης το vdsl μου πιάνει 3.1-3.2 MB ασύρματα στο λάπτοπ μου με την 35άρα γραμμή.

Βρες μου εσύ άλλο συμβόλαιο με αυτές τις παροχές.

Link to comment
Share on other sites

Τελη φεβρουαριου ληγει το συμβολαιο μου. Ειμαι 5 χρονια στην cyta. Πληρωνω 18 ευρω τον μηνα για ιντερνετ 8αρι. Καθολου λεπτα ομιλιας. Μπορω να διεκδικησω κατι καλυτερο οταν ερθει η ωρα της ανανεωσης? Πχ 100 λεπτα προς σταθερα στην ιδια τιμη?
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Μα καλά πως πληρώνεις 18ευρώ;

Το ίδιο πρόγραμμα Έχω κι εγώ . και με τις τελευταίες αυξήσεις πήγε στα 20ευρω

http://img651.imageshack.us/img651/9279/bfreeavatar21024x768102.jpg
Link to comment
Share on other sites

Μα καλά πως πληρώνεις 18ευρώ;

Το ίδιο πρόγραμμα Έχω κι εγώ . και με τις τελευταίες αυξήσεις πήγε στα 20ευρω

 

Περυσι τον φεβρουαριο ανανεωσα τηλεφωνικα και μου προτειναν αυτη την τιμη. Δεν ειχα καταλαβει οτι ειναι τιμη προσφορας

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Τελη φεβρουαριου ληγει το συμβολαιο μου. Ειμαι 5 χρονια στην cyta. Πληρωνω 18 ευρω τον μηνα για ιντερνετ 8αρι. Καθολου λεπτα ομιλιας. Μπορω να διεκδικησω κατι καλυτερο οταν ερθει η ωρα της ανανεωσης? Πχ 100 λεπτα προς σταθερα στην ιδια τιμη?

 

Μα καλά πως πληρώνεις 18ευρώ;

Το ίδιο πρόγραμμα Έχω κι εγώ . και με τις τελευταίες αυξήσεις πήγε στα 20ευρω

 

Περυσι τον φεβρουαριο ανανεωσα τηλεφωνικα και μου προτειναν αυτη την τιμη. Δεν ειχα καταλαβει οτι ειναι τιμη προσφορας

 

Ήμουν με 8 Mbps σύνδεση internet, καθόλου χρόνο ομιλίας και με αποστολή έντυπου λογαριασμού στο σπίτι με 17 ευρώ τον μήνα και ανανέωσα τέλη του 2015 για ένα χρόνο ακόμη και μου δώσανε 24 Mbps σύνδεση internet, καθόλου χρόνο ομιλίας και με διακοπή αποστολής έντυπου λογαριασμού (πλέον μόνο ηλεκτρονικά στο my Cyta και ενημέρωση με e-mail & SMS) στα 17,50 ευρώ τον μήνα. (Αν επέλεγα και αυτόματη ηλεκτρονική πληρωμή θα ήμουν μείον 0,50 ευρώ και σύνολο στα 17).

Edited by Katsaras_John

Android: Xiaomi PocoPhone F1 (6/128) Xiaomi Redmi Note 8 Pro (6/128) ✔ Xiaomi Mi Smart Band 6 NFC

iOSiPhone X (3/256) ✔ Microsoft LUMIA 950 XL & 950 XL Dual Sim (Black & White) Microsoft BAND

✔ Other: Display Dock HD-500 Continuum/Qi DT-904/Screen Sharing HD-10/Wireless Display Adapter V3

Link to comment
Share on other sites

Αυτή η τιμή ήταν από τότε που πρωτοήρθε.αλλα με τις τελευταίες αυξήσεις πήγε στα 20.από τότε είμαι και εγώ στην συτα.

Γιατί έκανες τηλεφωνικά ανανέωση; τόσα Χρόνια προχωράει μόνη της η ανανέωση σε μένα.

http://img651.imageshack.us/img651/9279/bfreeavatar21024x768102.jpg
Link to comment
Share on other sites

το πακετο μου σταθερή στη cyta ειναι 300 λεπτα προς κινητα ,24αρι ιντερνετ (ουτε με νοιαζει ποσο πραγματικα βγαζει ..απλα δεν εχω ποτε και σε τίποτε πρόβλημα) και δωρεαν αστικα υπεραστικα σταθερης.22,5 ευρω το μηνα.Χωρις προσφορα χωρις τπτ.
Link to comment
Share on other sites

Τελη φεβρουαριου ληγει το συμβολαιο μου. Ειμαι 5 χρονια στην cyta. Πληρωνω 18 ευρω τον μηνα για ιντερνετ 8αρι. Καθολου λεπτα ομιλιας. Μπορω να διεκδικησω κατι καλυτερο οταν ερθει η ωρα της ανανεωσης? Πχ 100 λεπτα προς σταθερα στην ιδια τιμη?

 

Mε 17€ από πέρισυ τον οκτώβρη και γύρω στα 19€ μετά από μερικούς μήνες, έχω, 24 ιντερνετ,απεριόριστα σταθερά και 300΄ κινητά.

Link to comment
Share on other sites

  • The topic was unpinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...