Jump to content

Myphone meeting στη Θεσσαλονίκη Κυριακή 4/7


Alexel
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Τυχαίνει Αθήνα και Θεσσαλονίκη να είναι και οι περισσότεροι χρήστες. Λογικό αφού πρόκειται για πρωτεύουσα και συμπρωτεύουσα.

Κάνε ένα νέο thread με θέμα π.χ. "Myphone meeting στο Ηράκλειο". Βάλτο και στην υπογραφή σου και... όσοι πιστοί προσέλθετε!

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 59
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Βάλτε με στη λίστα! Θα έρθω και γω ΜΟΝΟΣ ΜΟΥ τελικά...

Τα λέμε αύριο

http://www.myphone.gr/forum/image.php?type=sigpic&userid=862&dateline=1324629158
Link to comment
Share on other sites

Ωραία. Όμως ξέρετε τι συμβαίνει τώρα; Επειδή καμιά συμμετοχή δεν μπορεί να είναι 100% σίγουρη (άνθρωποι είμαστε, κάτι προκύπτει ρε παιδί μου...) καλό θα ήταν να βάζαμε ένα όριο χρόνου προσέλευσης από τις 12:30 και μετά (πχ 20 λεπτά) μέχρι να έρθουν όλοι, ώστε να μην περιμένουν όσοι φτάσουν κανονικά στο ραντεβού άδικα.
Link to comment
Share on other sites

Wirelessly posted (PtG@myqnet.gr: Nokia7650/1.0 SymbianOS/6.1 Series60/0.9 Profile/MIDP-1.0 Configuration/CLDC-1.0)

 

Αρχικό Μήνυμα από Alexel

Ωραία. Όμως ξέρετε τι συμβαίνει τώρα; Επειδή καμιά συμμετοχή δεν μπορεί να είναι 100% σίγουρη (άνθρωποι είμαστε, κάτι προκύπτει ρε παιδί μου...) καλό θα ήταν να βάζαμε ένα όριο χρόνου προσέλευσης από τις 12:30 και μετά (πχ 20 λεπτά) μέχρι να έρθουν όλοι, ώστε να μην περιμένουν όσοι φτάσουν κανονικά στο ραντεβού άδικα.

 

Ok opote leme stis 12.30 kai perimenoume mexri tis 12.50!

http://www.myphone.gr/forum/image.php?type=sigpic&userid=862&dateline=1324629158
Link to comment
Share on other sites

Ακυρωστε την συμμετοχη μου. Παω για μπανιο τελικα.

http://www.flyfishingdevon.co.uk/salmon/year1/parkinsons.gif

Link to comment
Share on other sites

Wirelessly posted (Panasonic-GAD87/A53)

 

Αρχικό Μήνυμα από swiffer

Ακυρωστε την συμμετοχη μου. Παω για μπανιο τελικα.

 

POU EISTE RE OLOI? OSOI THELETE AKOMA MA ERTHETE EIMASTE PARALIA STO MAJESTIC MESA.ANTE ELATE. EXOUME KAI GOMENAKIA.

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος swiffer ( 4 Ιούλ. 2004 , 19:14)

 

Ποιοι ηρθαν τελικα; Πως πηγε;

 

exmanos, zoo, flyboy, alexel, petros the great, zalaros.

Αυτοί ήμασταν και περάσαμε πολύ ωραία :) Θα ήθελα όμως να εκφράσω την δυσαρέσκειά μου για το ότι δεν ήρθαν όλοι οι υπόλοιποι που δήλωσαν συμμετοχή :( Επίσης ένα μπράβο στον exmanos (σου βγάζω το καπέλο) που δεν έχει χάσει κανένα meeting και έρχεται και από την Ξάνθη το παλικάρι. Θεσσαλονικείς προτίμησαν να πάνε για μπανάκι (όχι όλοι υπάρχουν και εξαιρέσεις) και ο exmanos ήρθε από Ξάνθη μόνο και μόνο για ένα καφεδάκι για το meeting. H ΕΙΡΗΝΗ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΗΡΘΕ ??? :lol: :lol: :lol:

 

ΥΓ: Ρε φίλε zoo δεν μας είπες, το Audi σου λείπει ??? :alien: :D :lol: :alien:

Απλώς... FAZER FZ6-S '04
Link to comment
Share on other sites

Wirelessly posted (Nokia7650/1.0 SymbianOS/6.1 Series60/0.9 Profile/MIDP-1.0 Configuration/CLDC-1.0)

 

Αρχικό Μήνυμα από JustMe!

O exmanos με ποιο car σας κατεβηκε???

:p :p :p

Aυτό μόνο!!

 

Tha deis stis fotografies, ypomonh!

http://www.myphone.gr/forum/image.php?type=sigpic&userid=862&dateline=1324629158
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος JustMe! ( 4 Ιούλ. 2004 , 20:40)

 

O exmanos με ποιο car σας κατεβηκε???

:p :p :p

Aυτό μόνο!!

 

Όπως είπε και ο Petros the Great θα δεις στις φωτογραφίες. Ένα μόνο σου λέω, είναι κόκκινο και χλιμιντρίζει.... ;)

Πάντως είναι ειρωνία να κουβαλιέται ο άλλος από τη Ξάνθη για ένα καφεδάκι και οι Θεσσαλονικείς να μην μπορούν. :(

Πέτρο τώρα που πήρα και τα 500€ από το στοίχημα με την Ελλαδάρα σου έρχομαι για την επιδότηση. :)

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος JustMe! ( 4 Ιούλ. 2004 , 20:40)

 

O exmanos με ποιο car σας κατεβηκε???

:p :p :p

Aυτό μόνο!!

 

Το θέμα είναι όταν δεις τις φωτογραφίες να μην κλάψεις :!: Εμείς πάντως αυτό κάναμε όταν το είδαμε live :!: Για να μην σου πω τι έγινε όταν μας πήγε βόλτα :!: άστο φιλαράκι μην το ψάχνεις καθόλου :!: να 'χει πάντα υγεία το παλικάρι και να είναι πάντα καλά και να χαίρεται αυτές τις πολυτέλειες που μπορεί και του προσφέρει η τσέπη του :!: για να το οδηγήσεις αυτό το κτήνος θέλει και κανα 2 κιλά @@ :!: δεν λέω τίποτα άλλο θα δεις τις φωτογραφίες και τα συμπεράσματα δικά σου :)

Απλώς... FAZER FZ6-S '04
Link to comment
Share on other sites

Μην μου στεναχωρειτε τον JustMe!.......Ειναι μικρος ακομα θα μαθει να μην βγαζει γλωσσα...:P.......Μαγκες αν ξαναπατε στη καφετερια και βρειτε την Αγλαϊα πειτε της οτι η σεξουαλικη επανασταση ξεκινησε στην Ξανθη και αν θελει ας ερθει να με βρει ;)......

NO ROTOR-NO MOTOR!!!

MUNCH MUNCH PISTONS FOR LUNCH!!!

 

MAZDA RX7-FD3S

Link to comment
Share on other sites

Μέχρι τώρα μου έλειπε πολύ το Audi αλλά από χθες το μεσημέρι και μετά..... Α ρε exmanos είσαι καταστροφή!! (Πολύ μου λείπει το αμάξι του exmanos!...) Δώστε φωτογραφίες! Πολύ μου λείπει!

 

Flyboy, με υγεία το κινητό! :)

Link to comment
Share on other sites

Λυπάμαι πάρα πολύ που δεν μπόρεσα να βρεθώ στη συνάντηση. Το "γαμώτο" της υπόθεσης είναι ότι κατέβηκα το πρωί κατά τις 8.30 από Κοζάνη στο αεροδρόμιο για να αφήσω την κοπέλα μου και γύρισα Κοζάνη επειδή δεν είχα κανέναν να μείνω εκεί τόσο πρωί (γέλιο για όσους ξέρουν από Θεσσαλονίκη: έκανα βλακεία και δεν πήγα από περιφερειακό για το αεροδρόμιο, αλλά από παραλία και σε μια φάση χάθηκα και βρέθηκα στο γήπεδο της Μίκρας. Παίρνω ένα φίλο στο κινητό, το σηκώνει μες στον ύπνο του και για να με βγάλει από εκεί μιλούσαμε κανα τέταρτο μιας και το κεφάλι ήταν "ακατοίκητο" λόγω ύπνου-ξύπνιου.)

 

Ελπίζω πραγματικά να μπορέσω να παρευρεθώ σε μία από τις επόμενες συναντήσεις, όπως ελπίζω να είναι σύντομα μιας και το καλοκαίρι θα είμαι στην Κοζάνη.

:shifty:
Link to comment
Share on other sites

Wirelessly posted (SonyEricssonK700i/R2A SEMC-Browser/4.0 Profile/MIDP-1.0 MIDP-2.0 Configuration/CLDC-1.1)

 

Αρχικό Μήνυμα από Flyboy

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος JustMe! ( 4 Ιούλ. 2004 , 20:40)

 

O exmanos με ποιο car σας κατεβηκε???

:p :p :p

Aυτό μόνο!!

 

Όπως είπε και ο Petros the Great θα δεις στις φωτογραφίες. Ένα μόνο σου λέω, είναι κόκκινο και χλιμιντρίζει.... ;)

Πάντως είναι ειρωνία να κουβαλιέται ο άλλος από τη Ξάνθη για ένα καφεδάκι και οι Θεσσαλονικείς να μην μπορούν. :(

Πέτρο τώρα που πήρα και τα 500€ από το στοίχημα με την Ελλαδάρα σου έρχομαι για την επιδότηση. :)

 

Ante se perimeno flyboy :)

http://www.myphone.gr/forum/image.php?type=sigpic&userid=862&dateline=1324629158
Link to comment
Share on other sites

Wirelessly posted (SonyEricssonK700i/R2A SEMC-Browser/4.0 Profile/MIDP-1.0 MIDP-2.0 Configuration/CLDC-1.1)

 

Exmanos den ksero an phres ta pm, kati symvainei me to wap h me to kinhto. Otan mporeseis steile mou to kinhto sou me ena pm

http://www.myphone.gr/forum/image.php?type=sigpic&userid=862&dateline=1324629158
Link to comment
Share on other sites

Πρωτη φορα στα χρονικά που έλειψα από συνάντηση!!!

Δεν γινοταν ομως με τιποτε να ερθω... υπηρχαν καποιοι λόγοι που με αναγκασαν να μην ερθω.

Ειμαι σιγουρος ομως οτι περασατε καλα! ;)

Ετσι δεν ειναι; :)

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Lypamai pou telika den katafera na eimai paron sto meeting.Dysthxws h douleia pou eixa sthn kabala den egine sta xronika oria pou hlpiza.O ka8hghths-o ypey8hnos ths ptyxiakhs mou-me eixe sto stand by gia na mhn pw "grammeno".Tespa perimenw me anypomonhsia to epomeno meeting to opoio elpizw na mhn arghsei poly.

Live2Di3 <FFvsSK>

UK burN 4 Me

Link to comment
Share on other sites

Λόγω ΚΥΠΕΛΟΥ (δεν είχα μυαλό για υπολογιστή) και λόγω έλλειψης επεξεργαστή στον υπολογιστή μου (όσοι ήταν στο meeting ξέρουν!) δεν πόσταρα ακόμη τις φωτογραφίες του πολυπληθούς meeting να δείτε και πως είμαστε :p.

Σήμερα το απόγευμα θα πάρω τον 2800XP μου οπότε το βραδάκι θα τις ανεβάσω.

Link to comment
Share on other sites

ena siggnomi kai apo mena alla paidia imoun poseidi kai to eixa pei oti den mporousa auto to S/K.

perimeno to epomeno meeting fisika gia na sas ksanado apo konta :)

 

@exmanos

an den ertho mesa sto kalokairi ksanthi tote sigoura tha me deis stis giortes tis palias polis... :whistle:

 

 

perimenoume foto!! :D

defy+

LG G2

XZ1

Poco F2 pro

Link to comment
Share on other sites

ante afou oloi teleiwsame tis douleies mas kai eimaste oloi pisw sthn 8essaloniki as kanoume ena meeting sto kapaki :D :whistle: .To meeting pou egine htan proba generale :PpP.Asfalws asteieyomai alla an de barieste egw eimai mesa gia mia epanalhpsh

Live2Di3 <FFvsSK>

UK burN 4 Me

Link to comment
Share on other sites

Φωτογραφίες από το Myphone Meeting στην Θεσσαλονίκη.

Ημέρα ΚΥΠΕΛΛΟΥ 12:30 - 13:00 περίπου.

 

http://www.ospek.gr/FILES/myp1.jpg

 

Πολύς κόσμος που λέτε στο meeting...

 

http://www.ospek.gr/FILES/myp2.jpg

 

Zoo - Alexel - Petros the Great - Flyboy

 

http://www.ospek.gr/FILES/myp3.jpg

 

Zoo - Petros the Great - Zalaros - Flyboy

 

 

 

--------------

Τσακάλια κανονίστε γιατί στο επόμενο meeting παίρνουμε παρουσίες. Όποιος πει ότι θα έρθει και δεν το κάνει... θα δούμε τι θα πάθει :p

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...