Jump to content

[Symbian^1 (ex S60 5th Ed.)] Απορίες / Ερωτήσεις / Προβλήματα για εφαρμογές


Itchrist86
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Φιλε mirrorofsorrow ριξε μια ματια λιγο πιο πανω.Εχω σε screenshots τις ρυθμισεις που εχω.Οσο για το μαγνητοφωνακι υπαρχει απλα για να δειχνει οτι δουλευει και αν προσεξεις την ωρα που γραφει εμφανιζεται η διαρκεια της εγγραφης.Ευτυχως που ειναι τοσο μικρο.Στο n82 για λιγο που το ειχα βαλει,αλλα και παλιοτερα εμφανιζοταν μεγαλο συγκριτικα με την οθονη.Δεν εξυπηρετει καμια λειτουργια.Αν πας ρυθμισεις και πατησεις hidden mode κανονικα στο always θα επρεπε να μην εμφανιζεται.Εκτος αν θελει επανεκκινηση,τωρα βαριεμαι να κουνηθω για να δοκιμασω.Αν ομως πατησεις when idle εξαφανιζεται.

[sIGPIC][/sIGPIC]

The only time I'm easy's when I'm Killed by death.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Ωπ, το ποστ 1372 μου ξέφυγε. :)

 

Θα το δοκιμάσω, τα είχα σχεδόν όλα ίδια με την μόνη διαφορα οτι την ποιότητα εγγραφής συνομιλίας την είχα στο wav και όχι amr. Ίσως αν το σώζεις ως wav να κάνει μπιπ. Είχε συμβεί και σε παλιότερη έκδοση.

Link to comment
Share on other sites

Υπαρχει καποιος FTP client?

Εχω βαλει το PaderSyncFTP που ειναι για 3rd..Δουλευει πολυ καλα και πολυ ευχρηστο αλλα οταν παω να αντιγραψω ενα αρχειο απο το pc στο κινητο μου λεει "access denied. cannot write in file system root". Φταιει οτι ειναι java η εφαρμογη (java.lang.SecurityException:access denied)

 

Υπαρχει αλλο προγραμμα ή καποιος τροπος να δωσω στην εφαρμογη δικαιωματα?

[sIGPIC][/sIGPIC]

Why So Serious?

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά,θα ήθελα πάρα πολυ να έχω μια τελική απάντηση:

Πλήρη έκδοση του Office,με δυνατότητα επεξεργασίας δηλαδή, και ανάγνωση PDF αρχείων, χωρίς προφανώς να κάνω αυτό που ... όλοι αποφεύγουμε;;!

 

Επίσης,έναν player με υπότιτλους ψάχνω...Υπάρχει;

Ευχαριστώ!!

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά,θα ήθελα πάρα πολυ να έχω μια τελική απάντηση:

Πλήρη έκδοση του Office,με δυνατότητα επεξεργασίας δηλαδή, και ανάγνωση PDF αρχείων, χωρίς προφανώς να κάνω αυτό που ... όλοι αποφεύγουμε;;!

 

Υπάρχει έκδοση στα κατάλληλα καταστήματα που ... όλοι θέλουμε..:p :whistle:

Link to comment
Share on other sites

Επειδή απαγορεύεται η αναφορά σε τέτοιου είδους site καλύτερα διόρθωσε το post σου zafevolution και σβήσε το site που αναφέρεις.

 

Εξάλλου το αναφέρει κα στο Που βρίσκω εφαρμογές, θέματα και διάφορα utilities; με κόκκινα γράμματα.

iPhone 7 Plus 128GB Black iOS 10.3.1

MacBook Pro 13" macOS Sierra 10.12.4

Link to comment
Share on other sites

Επειδή απαγορεύεται η αναφορά σε τέτοιου είδους site καλύτερα διόρθωσε το post σου zafevolution και σβήσε το site που αναφέρεις.

 

Εξάλλου το αναφέρει κα στο Που βρίσκω εφαρμογές, θέματα και διάφορα utilities; με κόκκινα γράμματα.

 

Ναι το ξέρω γι αυτό και το είχα γράψει με αυτό το τρόπο αλλά ας έχουμε το κεφάλι μας ήσυχο καλύτερα..;)

 

Διόρθωσα και το post ;)

Link to comment
Share on other sites

Οκ,απλά δεν το έχω ψάξει ακόμα αν και το φανταζόμουν ότι θα υπήρχε...εκει!

Για το player που ρώτησα δεν ξέρουμε κάτι;; :(

 

Α,και κάτι άλλο:Έχω εγκταστήσει κανονικά και το fring και το nimbuzz αλλά δεν μπορώ να μπω στο μσν...Φτιάχνω καινούριο λογαριασμό ή βάζω τον ήδη υπάρχοντα;;

Ευχαριστώ και συγγνώμη αν κουράζω με τις πολλές ερωτήσεις!!:Ρ

Link to comment
Share on other sites

Α,και κάτι άλλο:Έχω εγκταστήσει κανονικά και το fring και το nimbuzz αλλά δεν μπορώ να μπω στο μσν...Φτιάχνω καινούριο λογαριασμό ή βάζω τον ήδη υπάρχοντα;;

Ευχαριστώ και συγγνώμη αν κουράζω με τις πολλές ερωτήσεις!!:Ρ

Καταρχάς, για να λειτουργήσει η υπηρεσία του nimbuzz ή του fring θα πρέπει να γίνεις μέλος.

Αφού και εφόσον γίνεις μέλος, σου εμφανίζεται η επιλογή να εισάγεις τα στοιχεία του msn (live ID).

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

Καταρχάς, για να λειτουργήσει η υπηρεσία του nimbuzz ή του fring θα πρέπει να γίνεις μέλος.

Αφού και εφόσον γίνεις μέλος, σου εμφανίζεται η επιλογή να εισάγεις τα στοιχεία του msn (live ID).

 

Στο nimbuzz μπάινω αλλα εισάγει μόνο μια μια τις επαφές μου και όχι όλα τα στοιχεία μου...

Link to comment
Share on other sites

Δεν γνωρίζω περεταίρω.

Χρησιμοποιώ fring μόνο.

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

Δεν γνωρίζω περεταίρω.

Χρησιμοποιώ fring μόνο.

 

Εχεις βρει τροπο με το fring οταν ανοιγεις το κινητο να μην παει να συνδεθει;Ειναι πολυ σπαστικο:mad:

Link to comment
Share on other sites

Αν δεν θέλεις να συνδεθείς, γιατί να το ανοίξεις;

 

Edit:

 

Α, έχεις δίκιο, αυτό εννοεί. Αν δεν μπορείς να ορίσεις επιτυχημένα να μην κάνει έναρξη στο start up, κάντου απεγκατάσταση και ξανά εγκατάσταση. Πριν ολοκληρωθεί, σε ρωτάει αν θέλεις να κάνει auto start και επιλέγεις όχι.

Link to comment
Share on other sites

Όχι, εννοεί ότι μόλις ανοίξει το κινητό, του ανοίγει αυτόματα και το Fring.

Φίλε πρέπει να συνδεθείς στο fring και να το απενεργοποιήσεις από τις ρυθμίσεις...Πρέπει να συνδεθείς πρώτα.

Link to comment
Share on other sites

Όσοι χρησιμοποιείτε το Nokia Photo Browser, πως το κλείνετε; Εγώ το μόνο που έχω βρει είναι απο το handy taskman. Αν πατήσω απλά το κόκκινο ακουστικό ενώ είμαι στην εφαρμογή, η μπίλια στο εικονίδιο δεν φεύγει, που σημαίνει οτι δεν έκλεισε.

 

Γενικά, μερικές επιλογές ακόμα θα ήταν καλό να τις είχε.

Link to comment
Share on other sites

Όσοι χρησιμοποιείτε το Nokia Photo Browser, πως το κλείνετε; Εγώ το μόνο που έχω βρει είναι απο το handy taskman. Αν πατήσω απλά το κόκκινο ακουστικό ενώ είμαι στην εφαρμογή, η μπίλια στο εικονίδιο δεν φεύγει, που σημαίνει οτι δεν έκλεισε.

 

Γενικά, μερικές επιλογές ακόμα θα ήταν καλό να τις είχε.

 

Πας στο μαύρο κομμάτι του προγράμματος (όχι πάνω σε φωτογραφία δηλαδή) και πατάς με το δάχτυλο συνεχόμενα μέχρι να σου βγάλει menu.

Εκεί σου έχει επιλογή exit ;)

Link to comment
Share on other sites

Όσοι χρησιμοποιείτε το Nokia Photo Browser, πως το κλείνετε; Εγώ το μόνο που έχω βρει είναι απο το handy taskman. Αν πατήσω απλά το κόκκινο ακουστικό ενώ είμαι στην εφαρμογή, η μπίλια στο εικονίδιο δεν φεύγει, που σημαίνει οτι δεν έκλεισε.

 

Γενικά, μερικές επιλογές ακόμα θα ήταν καλό να τις είχε.

Δεν υπάρχει άλλος τρόπος mirrorofsorrow μόνο με αυτό τον τρόπο που είπες, είτε μέσω του ενσωματωμένου taskmagaer ή μέσω κάποιου άλλου taskman. Εγώ την βρίσκω απλά εφετζίδικη εφαρμογή, δεν την θεωρώ χρήσιμη.

 

EDIT: Τώρα είδα το ποστ σου zafevolution, δεν το γνώριζα. Thanks για το tip. ;)

iPhone 7 Plus 128GB Black iOS 10.3.1

MacBook Pro 13" macOS Sierra 10.12.4

Link to comment
Share on other sites

Δδεν το γνώριζα. Thanks για το tip. ;)

 

Όσοι χρησιμοποιείτε το Nokia Photo Browser, πως το κλείνετε;.

 

Α καλα ,και σας ειχα για διαβασμενους :tease:, και γιατι δεν το ρωτησατε την Κυριακη ?:p:geek:

2 φορες την χρησιμοποιησα και μετα uninstall ,θελει βελτιωση..

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Α καλα ,και σας ειχα για διαβασμενους :tease:, και γιατι δεν το ρωτησατε την Κυριακη ?:p:geek:

2 φορες την χρησιμοποιησα και μετα uninstall ,θελει βελτιωση..

Εγώ 1 φορά κ αφου έκανε 3 μερες για να φορτώσουν οι φωτογραφίες, χάρηκα λίγο με τα κύματα το πέταξα. Ασχολούμουν με την θήκη κ με το πως θα πάρω HD κ δεν είχα μυαλό για το photo browser. :p:lol:

iPhone 7 Plus 128GB Black iOS 10.3.1

MacBook Pro 13" macOS Sierra 10.12.4

Link to comment
Share on other sites

Όσοι χρησιμοποιείτε το Nokia Photo Browser, πως το κλείνετε; Εγώ το μόνο που έχω βρει είναι απο το handy taskman. Αν πατήσω απλά το κόκκινο ακουστικό ενώ είμαι στην εφαρμογή, η μπίλια στο εικονίδιο δεν φεύγει, που σημαίνει οτι δεν έκλεισε.

 

Γενικά, μερικές επιλογές ακόμα θα ήταν καλό να τις είχε.

Kαι γω νομιζα οτι πατωντας απλα το κοκκινο κουμπι δεν θα κλεινει εντελως η εφαρμογη αλλα σε μενα κλεινει κανονικα χωρις να τρεχει η εφαρμογη!

Link to comment
Share on other sites

Kαι γω νομιζα οτι πατωντας απλα το κοκκινο κουμπι δεν θα κλεινει εντελως η εφαρμογη αλλα σε μενα κλεινει κανονικα χωρις να τρεχει η εφαρμογη!

κλείνει μια χαρά έτσι όντως, το δοκίμασα και τώρα και δεν εμφανίζεται να τρέχει μετά

Ο λογικός άνθρωπος προσαρμόζεται στο κόσμο γύρω του...

Ο παράλογος επιμένει να προσπαθεί να προσαρμόσει τον κόσμο στον εαυτό του...

Γι' αυτό το λόγο κάθε πρόοδος εξαρτάται από τον παράλογο!!!

 

George Bernard Shaw

Link to comment
Share on other sites

Άλλες φορές κλείνει με το κόκκινο και άλλες φορές κολλάει και φαίνεται ότι τρέχει ακόμα.

 

Το είχα δοκιμάσει αυτό, να πατήσω δηλαδή στο κενό, αλλά δεν βγάζει τίποτα. Ποια έκδοση έχετε; Εγώ εχω την 0.09(3).

Link to comment
Share on other sites

Άλλες φορές κλείνει με το κόκκινο και άλλες φορές κολλάει και φαίνεται ότι τρέχει ακόμα.

 

Το είχα δοκιμάσει αυτό, να πατήσω δηλαδή στο κενό, αλλά δεν βγάζει τίποτα. Ποια έκδοση έχετε; Εγώ εχω την 0.09(3).

 

Υπάρχει πιο καινούρια έκδοση..

Εγώ έχω την 0.09(4)

Link to comment
Share on other sites

Αυτή που έχεις mirrorofsorrow κλείνει με το κόκκινο πλήκτρο ή τελευταία που λέει ο zafevolution δεν κλείνει με το κόκκινο πλήκτρο. Ορίστε η ν0.09(4), download.

iPhone 7 Plus 128GB Black iOS 10.3.1

MacBook Pro 13" macOS Sierra 10.12.4

Link to comment
Share on other sites

Αν πατησετε συνεχωμενα στο μαυρο κενο πριν τις φωτο δεν σας βγαζει 3 επιλογες και μια εξ αυτων EXIT.
O έξυπνος ΠΑΡΑΔΕΧΕΤΑΙ, ο πονηρός ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΕΙΤΑΙ, ο ηλίθιος ΕΠΙΜΕΝΕΙ..... Στο τελευταιο θα βαζουμε και nicknames και δεν θα φτάνει το πλαίσιο...
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...