Jump to content

[Symbian^1 (ex S60 5th Ed.)] Απορίες / Ερωτήσεις / Προβλήματα για εφαρμογές


Itchrist86
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Aυτό το έχω δοκιμάσει αλλά ταυτόχρονα με το gprs μου κλείνει και το wifi.:(

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Θα το δοκιμασω αυτο που λες ;) Ευχαριστώ πολύ :up:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Aυτό το έχω δοκιμάσει αλλά ταυτόχρονα με το gprs μου κλείνει και το wifi.:(

 

άρα να μην δοκιμάσουμε ? γιατί εγώ το πήρα για WI FI έχω τζάμπα πρόσβαση σε ολο το δήμο:lol:

:ninja:
Link to comment
Share on other sites

άρα να μην δοκιμάσουμε ? γιατί εγώ το πήρα για WI FI έχω τζάμπα πρόσβαση σε ολο το δήμο:lol:

Kαλά δεν χάνετε κάτι να το δοκιμάσετε. Μπορεί στην δική μου συσκευή να μην συμπεριφέρεται σωστά. Σε άλλες μπορει να λειτουργεί κανονικά και σε άλλες καθόλου.;)

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλησπέρα!:)

 

Υπάρχει πρόγραμμα πρόβλεψης καιρού, το οποίο να είναι free, όταν δηλαδή είναι συνδεδεμένος κάποιος μέσω wi-fi στο νετ, ή σε όλα πρέπει να γίνεται σύνδεση GPRS;

Έχω εγκατεστημένο το SPB Weather

 

Ευχαριστώ πολύ!;)

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλησπέρα!:)

 

Υπάρχει πρόγραμμα πρόβλεψης καιρού, το οποίο να είναι free, όταν δηλαδή είναι συνδεδεμένος κάποιος μέσω wi-fi στο νετ, ή σε όλα πρέπει να γίνεται σύνδεση GPRS;

Έχω εγκατεστημένο το SPB Weather

 

Ευχαριστώ πολύ!;)

 

Λεγεται accuweather και ειναι widget.Υπαρχει και στο ovi store.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλησπέρα!:)

 

Υπάρχει πρόγραμμα πρόβλεψης καιρού, το οποίο να είναι free, όταν δηλαδή είναι συνδεδεμένος κάποιος μέσω wi-fi στο νετ, ή σε όλα πρέπει να γίνεται σύνδεση GPRS;

Έχω εγκατεστημένο το SPB Weather

 

Ευχαριστώ πολύ!;)

εγω χρησιμοποιω το AccuWeather με πολυ καλα αποτελεσματα :) δεν ξερω αν ειναι free παντως το εχω ;)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Το SPB Weather μπαίνει και με wifi. Απλα θα πρέπει να χεις αποθηευμένο το σημείο πρόσβασης γιατί δεν μπορείς να κάνεις εκείνη την ώρα αναζήτηση για διαθέσιμα δικτυα.;)
Link to comment
Share on other sites

Που μπορω να βρω οποιαδηποτε βερσιον του Flash player για symbian s60v3 k s60v5?Στο site της adobe δε βρηκα τιποτα!
Link to comment
Share on other sites

πήγαινε στις εφαρμογές και εκεί έχει ένα εικονίδιο ενημέρωση εφαρμογών πάτα το και θα σου βγάλει όλες τις ενημερώσεις!επέλεξε το adobe flash lite 3.1!
Link to comment
Share on other sites

Έχετε δοκιμάσει το Foreca weather??

 

οχι.Ειναι καλο?Free?Εχει ακομα και χωρια που δεν ειναι στο χαρτη και δινει με ακριβεια τις καιρικες συνθηκες που επικρατουν?Ειναι πιο εγκυρο ακομα και απο το freemeteo.gr και το meteo.gr?

Link to comment
Share on other sites

free δεν είναι, έχει πολύ καλή ακρίβεια και είναι πολύ αναλυτικό με πολλές καρτέλες(τωρινές συνθήκες, μικρή/μεγάλη διάρκεια, χαρτης θερμοκρασιών, κατακρήμνισμα, χάρτης συμβόλων/ συννεφιάς/δορυφόρου).

Εμένα μου αρέσει πολύ η καρτέλα μικρής διάρκειας (αρκεί να ξέρεις να τη διαβάσεις) έχει θερμοκρασίες, ανέμους, χιλιοστά βροχής και σύμβολα για τις επόμενες ώρες.

Link to comment
Share on other sites

free δεν είναι, έχει πολύ καλή ακρίβεια και είναι πολύ αναλυτικό με πολλές καρτέλες(τωρινές συνθήκες, μικρή/μεγάλη διάρκεια, χαρτης θερμοκρασιών, κατακρήμνισμα, χάρτης συμβόλων/ συννεφιάς/δορυφόρου).

Εμένα μου αρέσει πολύ η καρτέλα μικρής διάρκειας (αρκή να ξέρεις να τη διαβάσεις) έχει θερμοκρασίες, ανέμους, χιλιοστά βροχής και σύμβολα για τις επόμενες ώρες.

 

Ενδιαφερον διαβαζεται...Θα το κοιταξω καποια στιγμη

και για οποιον ακομα ενδιαφερεται,ΕΔΩ ειναι το official site της εφαρμογης με δυνατοτητα download της δοκιμαστικης εκδοσης.

Link to comment
Share on other sites

free δεν είναι, έχει πολύ καλή ακρίβεια και είναι πολύ αναλυτικό με πολλές καρτέλες(τωρινές συνθήκες, μικρή/μεγάλη διάρκεια, χαρτης θερμοκρασιών, κατακρήμνισμα, χάρτης συμβόλων/ συννεφιάς/δορυφόρου).

Εμένα μου αρέσει πολύ η καρτέλα μικρής διάρκειας (αρκεί να ξέρεις να τη διαβάσεις) έχει θερμοκρασίες, ανέμους, χιλιοστά βροχής και σύμβολα για τις επόμενες ώρες.

Πολύ καλό και αυτό (σαν δελτιο ειδήσεων:lol:) το χρησιμοποιώ παράληλα απλά έχω και το SPB γιατί το πρώτο κατεβάζει πολλά kb γύρω στα 100 κάθε φορά και όταν είσαι ον δε γουέι δεν συμφέρει.:p

Link to comment
Share on other sites

Καταρχην ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ:):)παιδια μια ερωτηση θελω να κανω μονο...εχω το keylockclock μεσα στο κινητο εγκατεστημενο στην αρχικη οθονη κ μου βγαζει την ωρα κανονικα μολις πατας το κουμπι του μενου οταν ειναι κλειδωμενο!δεν παρουσιαζει καποιο προβλημα...αυτο που θελω να κανω ειναι να βαλω το ion battery στην αχρικη οθονη δηλαδη(standby plug-in on/off)κ παταω on αλλα τιποτα...εβγαλα και το keylockclock απο την αρχικη οθονη ξανα εκανα την διαδικασια κ παλι τιποτα...εκανα κ μια επανεκκινηση του κινητου με απενεργοποιημενο το keylockclock τα ιδια!σε μια περιπτωση μονο μου εμφανισε την ενδειξη του ποσοστου της μπαταριας ποσο εχει απομεινει δηλαδη οταν παω να κανω κληση μου το εμφανισε(στην αρχικη οθονη πανω πανω με πολυ μικρα γραμματα) μονο!ξερει κανεις αν εμφανιζεται κ πως χωρις να χρειαζεται να κανω κληση για να το δω καθε φορα? ή πρεπει να κανω τιποτα αλλο?
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, γνωρίζει κάποιος αν υπάρχει κάποιο πρόγραμμα για το Nokia 5800 το οποίο να είναι εικονικό πληκτρολόγιο, όπως έχει το iPhone? Σε κάθετη (portrait) μορφή.
Link to comment
Share on other sites

Καταρχην ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ:):)παιδια μια ερωτηση θελω να κανω μονο...εχω το keylockclock μεσα στο κινητο εγκατεστημενο στην αρχικη οθονη κ μου βγαζει την ωρα κανονικα μολις πατας το κουμπι του μενου οταν ειναι κλειδωμενο!δεν παρουσιαζει καποιο προβλημα...αυτο που θελω να κανω ειναι να βαλω το ion battery στην αχρικη οθονη δηλαδη(standby plug-in on/off)κ παταω on αλλα τιποτα...εβγαλα και το keylockclock απο την αρχικη οθονη ξανα εκανα την διαδικασια κ παλι τιποτα...εκανα κ μια επανεκκινηση του κινητου με απενεργοποιημενο το keylockclock τα ιδια!σε μια περιπτωση μονο μου εμφανισε την ενδειξη του ποσοστου της μπαταριας ποσο εχει απομεινει δηλαδη οταν παω να κανω κληση μου το εμφανισε(στην αρχικη οθονη πανω πανω με πολυ μικρα γραμματα) μονο!ξερει κανεις αν εμφανιζεται κ πως χωρις να χρειαζεται να κανω κληση για να το δω καθε φορα? ή πρεπει να κανω τιποτα αλλο?

 

το ion battery δε λειτουργει απολυτα σωστα με s60v5 γιατι ειναι φτιαγμενο για v3...

το stanby δε λειτουργει σωστα οποτε τσαμπα το παιδεμα...

κατα τα αλλα μια χαρα λειτουργει το προγραμμα...

Link to comment
Share on other sites

το ion battery δε λειτουργει απολυτα σωστα με s60v5 γιατι ειναι φτιαγμενο για v3...

το stanby δε λειτουργει σωστα οποτε τσαμπα το παιδεμα...

κατα τα αλλα μια χαρα λειτουργει το προγραμμα...

 

το ειχα ξεχασει!!:p ευχαριστω παντως

Link to comment
Share on other sites

Παιδια καλησπερα ..

Προσφατα απεκτησα το n97 mini και πηγα να κανω την εγκατασταση του εορτολογιου πορφυρας..

Αφου εγκατεστησα το python...και μετα το εορτολογιο...δε δουλεψε...

Τωρα μου βγαζει στις εφαρμογες οτι εχω εγκατεστημενη την python1.4 ..Αυτη ειχα εξαρχης??ή εκανα βλακεια και εχασα καποια που ειχε ηδη μεσα???

Ειμαι λιγο σκραπας και θα ηθελα τη βοηθεια σας,,

Link to comment
Share on other sites

BatchUninstall: Easily uninstall apps on your S60 device

http://symbianworld.org/2944-batchuninstall-easily-uninstall-apps-on-your-s60-device/

 

http://farm5.static.flickr.com/4057/4243923477_7203d79c4f_m.jpg http://farm5.static.flickr.com/4008/4243923619_3b7807ed73_m.jpg

iPhone 7 Plus 128GB Black iOS 10.3.1

MacBook Pro 13" macOS Sierra 10.12.4

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...