Jump to content

[Symbian^1 (ex S60 5th Ed.)] Απορίες / Ερωτήσεις / Προβλήματα για εφαρμογές


Itchrist86
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Download Opera Mobile 10.1 Beta with Geolocation for Symbian S60

http://symbianworld.org/5300-download-opera-mobile-10-1-beta-with-geolocation-for-symbian-s60/

 

What’s new to Opera Mobile 10.1?

  • Opera desktop features, like Speed Dial, Opera Link, password manager, make it easier for you to surf on the go, by reducing the time and effort it takes to get to a website.*
  • Tabbed browsing, a virtual keyboard, kinetic scrolling and auto-rotation to landscape make browsing with Opera Mobile easier and a lot more fun.
  • When the network speed makes browsing tough, turn on Opera Turbo. Use our servers to compress webpages on the fly and more than double your browsing speed.

iPhone 7 Plus 128GB Black iOS 10.3.1

MacBook Pro 13" macOS Sierra 10.12.4

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Δεν ξέρω αν έχει αναφερθεί πιο πριν αλλά παρόμοια ανάρτηση δεν βρήκα. Υπάρχει μία δωρεάν εφαρμογή που λέγεται Widgetizer και μας δίνει τη δυνατότητα να προσθέσουμε οπουδήποτε στην αρχική οθόνη διάφορες συντομεύσεις (όποιες θέλουμε) αλλά και widgets! Η εφαρμογή απευθύνεται σε κινητά αφής που επισήμως δεν υποστηρίζουν widgets στην αρχική οθόνη (πχ 5800, Χ6 κλπ).

 

Το δοκίμασα στο δικό μου Χ6 και έμεινα έκπληκτος! Πλέον έχω κάπου 12 συντομεύσεις και 3 widgets στην αρχική μου οθόνη και η κατανάλωση μνήμης είναι 1ΜΒ!!

 

Η εφαρμογή χρειάζεται μόνον υπογραφή αλλά δεν ξέρω αν μπορεί να αναρτηθεί εδώ. Κάντε μία αναζήτηση (είναι πλέον στην έκδοση 1.04)

 

Τέλεια η εφαρμογή αυτή.Επιτέλους έβαλα όσες συντομεύσεις ήθελα στην αρχική οθόνη του Χ6.:)

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα κι από μένα.

επειδή δεν μου μένει πολύς χρόνος να διαβάσω όλα τα posts, ξέρετε αν υπάρχει εφαρμογή "εκφώνηση καλούντος" που να παίζει σε vivaz;

ευχαριστώ προκαταβολικά...

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα κι από μένα.

επειδή δεν μου μένει πολύς χρόνος να διαβάσω όλα τα posts, ξέρετε αν υπάρχει εφαρμογή "εκφώνηση καλούντος" που να παίζει σε vivaz;

ευχαριστώ προκαταβολικά...

Η εκφώνηση καλούντος είναι ενσωματωμένη στα Nokia (τουλάχιστον στο N97 που έχω εγώ). Πιθανόν να είναι και στο Vivaz.

Link to comment
Share on other sites

Η εκφώνηση καλούντος είναι ενσωματωμένη στα Nokia (τουλάχιστον στο N97 που έχω εγώ). Πιθανόν να είναι και στο Vivaz.

 

Το ξέρω για τα Νοκια, μου ήταν πολυ βολικό με τις προηγούμενες συσκευές. Στο vivaz όμως δεν βρίσκω τέτοια λειτουργία. Σ'ευχαριστώ πάντως..

Link to comment
Share on other sites

Τέλεια η εφαρμογή αυτή.Επιτέλους έβαλα όσες συντομεύσεις ήθελα στην αρχική οθόνη του Χ6.:)

 

Νομιζω ότι έχει μεγάλη κατανάλωση μπαταρίας ?

Link to comment
Share on other sites

Νομιζω ότι έχει μεγάλη κατανάλωση μπαταρίας ?

 

Μπα, το ίδιο ακριβώς κρατάει η μπαταρία και χωρίς το widgetizer.

Και από κατανάλωση RAM πολύ ελαφριά

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σας,πρόσφατα πήρα ενα Ν5800 και έβαλα το skype.Στέλνει μηνύματα όταν συνδέετε μέσω wifi αλλά δεν κάνει βιντεοκλήσεις.

Υπάρχει αυτή η δυνατότητα ή όχι;

Ευχαριστώ!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σας,πρόσφατα πήρα ενα Ν5800 και έβαλα το skype.Στέλνει μηνύματα όταν συνδέετε μέσω wifi αλλά δεν κάνει βιντεοκλήσεις.

Υπάρχει αυτή η δυνατότητα ή όχι;

Ευχαριστώ!

ουτε εγω εχω κανει βιντεοκληση απο το κινητο μου με το skype.ισως ετσι να συμβαινει :cool:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σας,πρόσφατα πήρα ενα Ν5800 και έβαλα το skype.Στέλνει μηνύματα όταν συνδέετε μέσω wifi αλλά δεν κάνει βιντεοκλήσεις.

Υπάρχει αυτή η δυνατότητα ή όχι;

Ευχαριστώ!

 

το skype mobile δεν υποστηριζει βιντεο κλησεις ακομα

Link to comment
Share on other sites

Και από fring που δοκίμασα να κάνω βιντεο-κλήσεις στο msn αλλά και κανονική κλήση ούτε εκεί έκανε. Το έχει δοκιμάσει κανείς;
Όταν ο Bell εφήυρε το τηλέφωνο βρήκε δυο αναπάντητες από τον Chuck Norris...
Link to comment
Share on other sites

Και από fring που δοκίμασα να κάνω βιντεο-κλήσεις στο msn αλλά και κανονική κλήση ούτε εκεί έκανε. Το έχει δοκιμάσει κανείς;

 

Είχα δοκιμάσει παλιότερα βιντεοκλήση Skype μέσω Fring και είχε δουλέψει μια χαρά.

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή τρεχεις το fring και μεσω αυτου μπορεις να κανεις βιντεοκλησεις;

Επίσης γίνονται μέσω wifi ή μόνο μεσω του δικτύου;

Να'σται καλά ρε παιδιά!!

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή τρεχεις το fring και μεσω αυτου μπορεις να κανεις βιντεοκλησεις;

Επίσης γίνονται μέσω wifi ή μόνο μεσω του δικτύου;

Να'σται καλά ρε παιδιά!!

 

Ο σκοπός είναι μέσω του wi-fi αν και εμένα δεν φαίνεται να λειτουργεί. Όχι ότι θα μου χρειαστεί ποτέ, απλά έτσι για τη μόστρα ;);)

Όταν ο Bell εφήυρε το τηλέφωνο βρήκε δυο αναπάντητες από τον Chuck Norris...
Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή τρεχεις το fring και μεσω αυτου μπορεις να κανεις βιντεοκλησεις;

Επίσης γίνονται μέσω wifi ή μόνο μεσω του δικτύου;

Να'σται καλά ρε παιδιά!!

 

Eίχε ξεκινήσει να λειτουργεί και όταν το είχα δοκιμάσει όντως δούλεψε αλλά κάτι άκουσα ότι θα πάψει να υποστηρίζεται.

Δεν ξέρω όμως τι ισχύει την δεδομένη στιγμή.:)

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλησπέρα τι μου προτείνεται να βάλω στο η97 τον opera mini η τον opera mobile ποιος είναι καλύτερος?

spacer.png

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλησπέρα τι μου προτείνεται να βάλω στο η97 τον opera mini η τον opera mobile ποιος είναι καλύτερος?

Τον Opera mobile! δεν υπαρχει λογος να βαλεις τον μινι οπερα :cool:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

υπάρχει τρόπος να αλλάξω το εικονίδιο του opera mini?

 

εγω δεν εχω βρει τετοια επιλογη.αλλα εγω το βρισκω πολυ καλο.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

υπάρχει τρόπος να αλλάξω το εικονίδιο του opera mini?

 

Θα βρεις που είναι το εικονίδιο της εφαρμογής και θα το κάνεις αντικατάσταση με ένα ίδιο τις επιλογής σου..

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/gianpithio_cp_2012.gif

Συντονιστής συζητήσεων στο forum της Nokia & Samsung @myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

Θα βρεις που είναι το εικονίδιο της εφαρμογής και θα το κάνεις αντικατάσταση με ένα ίδιο τις επιλογής σου..

 

πρέπει να ειναι χακαρισμενο ?? και μπορώ να το κάνω με ολα και σε Ν97μινι

:ninja:
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα,

μια βοηθεια θελω αν ξερετε εφαρμογη που να κλειδωνει το screen touch κατα τη διακεια μιας κλισης,εχω βαρεθει να πατιεται η αναμονη και το mute οταν μιλαω!εχω το ν97

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...