Jump to content

[Symbian^1 (ex S60 5th Ed.)] Απορίες / Ερωτήσεις / Προβλήματα για εφαρμογές


Itchrist86
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

επιδη βλέπω οτι είναι sonny ericsson και ειναι sumbian δεν μπορει να εκανε κατι η SE και να έχει τόσα προβλήματα :wacko:

 

άπλα λέω :blink:

:ninja:
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Ξέρει κανείς αν υπάρχει πρόγραμμα unsigned για office;;;

Να λειτουργεί στο mini, εχω δοκιμάσει αρκετά αλλά τίποτα.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά, εορτολόγιο πως μπορω να εγκαταστήσω, γνωρίζει κανείς;

 

Ευχαριστώ!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά, εορτολόγιο πως μπορω να εγκαταστήσω, γνωρίζει κανείς;

 

Ευχαριστώ!

 

http://porfyras.blogspot.com/2009/11/eortologio-v100.html :rolleyes:

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/gianpithio_cp_2012.gif

Συντονιστής συζητήσεων στο forum της Nokia & Samsung @myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

Ξέρει κανείς αν υπάρχει πρόγραμμα unsigned για office;;;

Να λειτουργεί στο mini, εχω δοκιμάσει αρκετά αλλά τίποτα.

 

Εγώ έχω το Quickoffice 6.2.169 AM_S605.0 και δουλευει αψογα

Αη - Phone
Link to comment
Share on other sites

Εγώ έχω το Quickoffice 6.2.169 AM_S605.0 και δουλευει αψογα

 

"Αγορασμένο"; ;) Υποστηρίζει ελληνικά; Είχα δοκιμάσει κάποτε ένα, αλλά δεν έδειχνε ελληνικούς χαρακτήρες.

[sIGPIC][/sIGPIC]

It only ends once. Anything that happens before that is just progress.

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει κάποιο θέμα για web browsers? ποιο προτιμάτε? opera mini ή opera mobile? δεν ξέρω πιο να διαλέξω
Κλόουν τη Τετάρτη τη Κυριακή νεκρός:cat:
Link to comment
Share on other sites

"Αγορασμένο"; ;) Υποστηρίζει ελληνικά; Είχα δοκιμάσει κάποτε ένα, αλλά δεν έδειχνε ελληνικούς χαρακτήρες.

 

Το εχω "αγορασμενο" απο το μαγαζι. Βεβαιως και υποστηριζει ελληνικα απλα δεν υποστηριζει Τ9 απο οτι το χειριστηκα για λιγο... Μπορει να εχει και καποιο option για Τ9 δεν το εχω δει.

Αη - Phone
Link to comment
Share on other sites

ΓΙΑ ΑΥΤΟΥΣ ΠΟΥ ΚΑΝΟΥΝ Ή ΘΕΛΟΥΝ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΔΙΑΙΤΑ!:p

 

Calorimeter 5th os9.4 (Motion Detection)

http://i45.tinypic.com/33jpqc9.gif

Discover how many calories burned during exercise is affected by body weight, intensity of workout, conditioning level and metabolism

 

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Weight Tracker Touch v1.00 S60v5

http://i49.tinypic.com/230eg7.jpg

Want to lose or gain weight? Weight Tracker is a great help, but the entries in his diary weight kg / lbs and track their progress on a graph.

Αη - Phone
Link to comment
Share on other sites

Μηπως ξερει κανεις καποιο προγραμμα το οποιο να αφαιρει υπολοιματα απο σβησμενες εφαρμογες? Για να ελευθερωθει λιγος χωρος στο C του N97..
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σας. Καλή χρονιά να έχετε όλοι σας. Τελικά κατάφερα να εγκαταστήσω το python μετά το hack που έκανα το κινητό κι έχω το εορτολόγιο επιτέλους. :)
Μη μου άπτου!
Link to comment
Share on other sites

Νέος web browser ! ! ! :happy:

 

UC BROWSER

 

Καταπληκτικός browser, με πάρα πολλές δυνατότητες, ωραίο interface και σε πάρα πολύ μεγάλο βαθμό παραμετροποιήσιμος!

Προσωπικά, ο καλύτερος third-party browser που έχω χρησιμοποιήσει ως τώρα!

Περισσότερα και δωρεάν κατέβασμα, από εδώ. ;)

[sIGPIC][/sIGPIC]

It only ends once. Anything that happens before that is just progress.

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει κάποιο θέμα για web browsers? ποιο προτιμάτε? opera mini ή opera mobile? δεν ξέρω πιο να διαλέξω

Opera mobile! Είναι φτιαγμένος για smartphone και είναι πιο γρήγορος αφού είναι γραμμένος κατευθείαν σε symbian c.

O opera mini είναι σε java και κάνει για όλες τις συκευές που έχουν java..

Για να δείς όλες τις διαφορές πήγαινε εδώ

Link to comment
Share on other sites

Νέος web browser ! ! ! :happy:

 

UC BROWSER

 

Καταπληκτικός browser, με πάρα πολλές δυνατότητες, ωραίο interface και σε πάρα πολύ μεγάλο βαθμό παραμετροποιήσιμος!

Προσωπικά, ο καλύτερος third-party browser που έχω χρησιμοποιήσει ως τώρα!

Περισσότερα και δωρεάν κατέβασμα, από εδώ. ;)

 

τον κατεβασα, για να δοκιμασουμε.

Link to comment
Share on other sites

Μηπως ξερει κανεις καποιο προγραμμα το οποιο να αφαιρει υπολοιματα απο σβησμενες εφαρμογες? Για να ελευθερωθει λιγος χωρος στο C του N97..

 

Με το προγραμμα "UnSis" μπορεις να επιλεξεις τα αρχεια εγκαταστασης sis και java και να δεις που εγκαθιστανται στην μνημη τηλεφωνου και καρτα μνημης και να τα διαγραψεις manually αυτα που δεν θελεις!

 

Νέος web browser ! ! ! :happy:

Προσωπικά, ο καλύτερος third-party browser που έχω χρησιμοποιήσει ως τώρα!

Περισσότερα και δωρεάν κατέβασμα, από εδώ. ;)

 

Υποστηριζει flash player και αναπαραγωγη youtube ή και τα συναφη χωρις να ανοιξει τον default "Ιστο"?

Αη - Phone
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά έχω εγκαταστήσει δύο νέες εκδόσεις του Resco Photo Viewer στο Ν97mini αλλά δεν μπορώ να λειτουργήσω καμμία. Έκανα κανονικά την εγκατάσταση, τροποποίησα κάποιες ρυθμίσεις αλλά δεν μπορώ να κάνω αναζήτηση στα περιεχόμενα της κάρτας μνήμης ή του εσωτερικού σκληρού. Πως λειτουργεί το Resco?
Link to comment
Share on other sites

Υποστηριζει flash player και αναπαραγωγη youtube ή και τα συναφη χωρις να ανοιξει τον default "Ιστο"?

 

Ναι, υποστηρίζει flash και youtube κανονικά! ;)

 

Για όσους δεν το ξέρουν ήδη, ο Resco Photo Viewer είναι ο καλύτερος viewer για φωτογραφίες και εικόνες. Η Nokia θα πρέπει να νιώθει πολύ άσχημα που δεν είναι έτσι ο default photo browser της!!! :p:lol:

[sIGPIC][/sIGPIC]

It only ends once. Anything that happens before that is just progress.

Link to comment
Share on other sites

Ναι, υποστηρίζει flash και youtube κανονικά! ;)

 

Για όσους δεν το ξέρουν ήδη, ο Resco Photo Viewer είναι ο καλύτερος viewer για φωτογραφίες και εικόνες. Η Nokia θα πρέπει να νιώθει πολύ άσχημα που δεν είναι έτσι ο default photo browser της!!! :p:lol:

 

χμμ !! 14$ στα € ??? πόσο πάει το 1 $ σε €

και δεν έχει TRIAL ?? για να δοκιμάσω αν όντος είναι κάλο :worry:

:ninja:
Link to comment
Share on other sites

χμμ !! 14$ στα € ??? πόσο πάει το 1 $ σε €

και δεν έχει TRIAL ?? για να δοκιμάσω αν όντος είναι κάλο :worry:

14$=9.8 ευρώ.

Για κάποιο trial κατέβασε το απο εδώ.;)

Link to comment
Share on other sites

Ναι, υποστηρίζει flash και youtube κανονικά! ;)

 

Για όσους δεν το ξέρουν ήδη, ο Resco Photo Viewer είναι ο καλύτερος viewer για φωτογραφίες και εικόνες. Η Nokia θα πρέπει να νιώθει πολύ άσχημα που δεν είναι έτσι ο default photo browser της!!! :p:lol:

Ναι αλλά έχω κολλήσει. Απλώς μου ανοίγει μία κενή αρχική οθόνη απ' όπου δεν μπορώ να πλοηγηθώ πουθενά, ούτε στη μνήμη του κινητού, ούτε στην κάρτα μνήμης. Μα πως στο καλό το χειρίζεστε;;; :wacko:
Link to comment
Share on other sites

Ναι αλλά έχω κολλήσει. Απλώς μου ανοίγει μία κενή αρχική οθόνη απ' όπου δεν μπορώ να πλοηγηθώ πουθενά, ούτε στη μνήμη του κινητού, ούτε στην κάρτα μνήμης. Μα πως στο καλό το χειρίζεστε;;; :wacko:

 

Προφανώς έχει την "αγορασμένη" έκδοση που ζητάει κωδικό register κάθε φορά που το ανοίγεις. Ψάξε καλύτερα στο μαγαζάκι, υπάρχει και διορθωμένη που ανοίγει κατευθείαν τους φακέλους με τις εικόνες. ;)

[sIGPIC][/sIGPIC]

It only ends once. Anything that happens before that is just progress.

Link to comment
Share on other sites

Ναι αλλά έχω κολλήσει. Απλώς μου ανοίγει μία κενή αρχική οθόνη απ' όπου δεν μπορώ να πλοηγηθώ πουθενά, ούτε στη μνήμη του κινητού, ούτε στην κάρτα μνήμης. Μα πως στο καλό το χειρίζεστε;;; :wacko:

 

σε μένα τα βγάζει άλλα δεν μπορώ να κάνω κάτι από οθόνη μονο με πλήκτρα και δεν ανοίγει εικόνα μόνο επάνω στην γωνία μια πράσινη μπάλα βγάζει και στην άλλη τα στοιχειά

 

μου έβγαλε πριν ότι δεν είναι συμβατή εφαρμογή άρα δεν είναι

γιαυτό πάντα trial άμα πάω και δίνω από 10€ σε κάθε εφαρμογή τότε:X πάνε τα 1000€ που έχω

:ninja:
Link to comment
Share on other sites

σε μένα τα βγάζει άλλα δεν μπορώ να κάνω κάτι από οθόνη μονο με πλήκτρα και δεν ανοίγει εικόνα μόνο επάνω στην γωνία μια πράσινη μπάλα βγάζει και στην άλλη τα στοιχειά

 

μου έβγαλε πριν ότι δεν είναι συμβατή εφαρμογή άρα δεν είναι

γιαυτό πάντα trial άμα πάω και δίνω από 10€ σε κάθε εφαρμογή τότε:X πάνε τα 1000€ που έχω

 

Αυτή που υπάρχει στο μαγαζάκι δουλεύει άψογα, δεν έχω ιδέα τι γίνεται με τις trial.

[sIGPIC][/sIGPIC]

It only ends once. Anything that happens before that is just progress.

Link to comment
Share on other sites

Αυτή που υπάρχει στο μαγαζάκι δουλεύει άψογα, δεν έχω ιδέα τι γίνεται με τις trial...

 

--- Από Ομάδα Διαχείρισης ---

Θα σας παρακαλέσουμε να μην προχωρείτε δημόσια σε αιτήματα για την ανάρτηση παράνομου περιεχομένου, ούτε όμως και να διακινείτε τέτοιους συνδέσμους μέσα από τα forums του myphone.gr. Οι δημοσιευμένοι σύνδεσμοι θα αφαιρούνται χωρίς άλλη προειδοποίηση.

:ninja:
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...