Jump to content

LG KP500


Spidergr
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλησπέρα! Προσπαθώ να μεταφέρω παιχνίδια που κατέβασα από το site mylgcookie.com (τύπου jar) ανεπιτυχώς! Γίνεται με τη χρήση του lg suite? Σε όποιο φάκελο προσπάθησα να τα καταφέρω μου έβγαζε σφάλμα τύπου αρχείου.. Τι κάνω λάθος?

Ευχαριστώ!!

εχω βρει κι εγω μερικα παιχνιδια και γραφω πως.Δες εδω σελιδα 6 post 81

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

"Φίλοι μου σκέφτομαι να αγοράσω το viewty. Προβληματίζομαι όμως, επειδή από ότι έχω δεί στις παρουσιάσεις, η ακίδα δεν είναι ενσωματωμένη στο τηλέφωνο και θα πρέπει να την μεταφέρεις ξεχωριστά. Είναι τόσο εύχρηστο χωρίς ακίδα στην γραφή κειμένων και στους υπόλοιπους χειρισμούς του; Μήπως θα ήταν καλύτερα να επιλέξει κάποιος το cookie, που έχει ενσωματωμένη γραφίδα (λαμβάνοντας βέβαια υπ' όψιν μου τα μειονεκτήματά του σε κάμερα κλπ); Παρακαλώ εσάς, που έχετε χρησιμοποιήσει το viewty, να με καθοδηγήσετε. Ευχαριστώ εκ των προταίρων."

Την πάραπάνω ερώτηση την έκανα στους κατόχους του viewty. Θα ήθελα να μάθω και την γνώμη των κατόχων του cookie γιά να αποφασίσω. Ευχαριστώ παιδιά.

 

καταρχήν αν το θέλεις ΜΟΝΟ για να βγάζεις φωτογραφίες πάρε ένα κινητό των 40 ευρώ και με τα υπόλοιπα καλύτερα να αγοράσεις μια φωτογραφική 8 megapixel ώστε οι φωτογραφίες να είναι καλές...

αν θελεις απλές φωτογραφίες για κανα email ή mms τότε το viewty ή το cookie θα σε καλύψει μια χαρά...

 

δεύτερον, τη γραφίδα εδώ και ένα μήνα που το έχω την έχω χρησιμοποιήσει απειροελάχιστες φορές.. μόνο σε 2-3 περιπτώσεις που στα μηνύματα άλλαξα τη γλώσσα απο ελληνικά σε αγγλικά και στο συγκεκριμένο μενού το να επαναφέρεις τα ελληνικά χωρίς γραφίδα είναι δύσκολο (μικρό το πλαίσιο του μενου)..

Θα τη χρειαστείς στάνταρ αν θέλεις να ζωγραφίσεις κάτι...

 

Πάντως δεν είναι σαν windows που ΑΝΑΓΚΑΣΤΙΚΑ θέλεις τη γραφίδα όχι μόνο για τις ρυθμίσεις αλλά και για τα μενού... είναι καλύτερα που υπάρχει ενσωματωμένη στο τηλέφωνο επειδή χάνεται πολύ εύκολα ακόμα και άντε να αγοράσεις άλλη...!!!

 

Το cookie είναι πιο νέα συσκευή αλλά της λείπει το 3g, αν το θέλεις για να μπαίνεις στο ιντερνετ τακτικά θα σε ξενερώσει λίγο... αν το θέλεις όπως εγώ για να βλέπεις κανα email στο gmail που έχω εγκαταστήσει το gmail.jar (java εφαρμογή για να βλέπεις τα email σου) τότε θα σε καλύψει μια χαρά..

 

Το μεγαλύτερο μου πρόβλημα με το cookie είναι η μπαταρία του (δεν ξέρω για το viewty αλλά και αυτό μάλλον μια απο τα ίδια είναι, ψάξε για τη μπαταρία του στο forum του viewty)... με μέτρια χρήση (30 λεπτά ομιλίας, 10 sms, 5 φωτογραφίες, 10 mp3 και κανά 15λεπτο στο internet) δεν κρατάει ούτε 2 μέρες!!!!!!!!!!!

 

Καλησπέρα! Προσπαθώ να μεταφέρω παιχνίδια που κατέβασα από το site mylgcookie.com (τύπου jar) ανεπιτυχώς! Γίνεται με τη χρήση του lg suite? Σε όποιο φάκελο προσπάθησα να τα καταφέρω μου έβγαζε σφάλμα τύπου αρχείου.. Τι κάνω λάθος?

Ευχαριστώ!!

 

Θα σου πω τι κάνω εγώ...

βάλε τα αρχεία με κατάληξη .jar στο φάκελο "άλλα" και μετά μέσω του μενού πηγαίνοντας στο φάκελο "άλλα" επιλέγεις το κάθε παιχνίδι/εφαρμογή και το εγκαθιστά το τηλέφωνο μόνο του...

Link to comment
Share on other sites

@mantsag1

ευχαριστώ γιά την ενημέρωση. Σήμερα του έριξα μιά ματιά στο "πλαίσιο".

Να ρωτήσω και κάτι άλλο. Πήγα να κάνω εισαγωγή κειμένου και το εικονικό πληκτρολόγιο ήταν στα αγγλικά αλλά έγραφε στα ελληνικά. Δεν έχει ελληνικό πληκτρολόγιο; Και τέλος είδα στις προδιαγραφές του ότι έχει gprs. Δέχεται δηλαδή κάποια εφαρμογή πλοήγησης;

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας. Σε σας ρε παιδια όταν βάζετε στο ραδιο -rds on- σας βγάζει rds? ή μόνο το δικό μου τηλ. δεν βγάζει RDS?
Link to comment
Share on other sites

. Πήγα να κάνω εισαγωγή κειμένου και το εικονικό πληκτρολόγιο ήταν στα αγγλικά αλλά έγραφε στα ελληνικά. Δεν έχει ελληνικό πληκτρολόγιο; Και τέλος είδα στις προδιαγραφές του ότι έχει gprs. Δέχεται δηλαδή κάποια εφαρμογή πλοήγησης;

 

1) μου κάνει και εμένα εντύπωση που σε κανονική μορφή το πληκτρολόγιο είναι στα αγγλικα ενώ όταν το γυρνάς στη QWERTY μορφή του τότε είναι στα ελληνικά..

το κακό είναι ότι ενώ είναι βολικό το qwerty, δεν σου εμφανίζει πόσους χαρακτήρες έχεις γράψει (π.χ. 149/160 για ένα sms) και όταν πατάς το "ς" (στο qwerty λέμε πάντα) δεν το βλέπει σαν κανονικό χαρακτήρα αλλά σαν σύμβολο και σου μειώνει τους χαρακτήρες απο 160 στους 70..!!! τι να πω, ελπίζω να διορθωθεί με κανα firmware στο μέλλον...

2) το GPRS είναι για δεδομένα και όχι GPS.. χάρτες μόνο μέσω του google maps που είναι δικτυακό και java άρα τρέχει στο τηλέφωνο.. απλώς πρέπει να έχεις κανα wind plus non stop για να μη σε χρεώσει υπερβολικά...!!!

Αν θέλεις να έχεις gps τότε δες κάποιο SYMBIAN ή Windows κινητό...

 

Ελπίζω να βοήθησα...:)

 

Γεια σας. Σε σας ρε παιδια όταν βάζετε στο ραδιο -rds on- σας βγάζει rds? ή μόνο το δικό μου τηλ. δεν βγάζει RDS?

 

με την επιλογή "RDS on" λειτουργεί μια χαρά το "μπισκότο" μου...

 

1)για σβήσε τη συσκευή σου και ξανάνοιξέ την...

2)Σίγουρα ο σταθμός που θέλεις να ακούσεις έχει RDS? (ξέρω ψιλοχαζή ερώτηση, αλλά για δες...)

Link to comment
Share on other sites

Παιδια εδω βγηκε σημερα update και GR malista

http://gr.lgmobile.com/web/web.product.manualSoftwareRF.laf

"ΑΝ ΘΕΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΤΙ ΚΑΝΤΟ ΜΟΝΟΣ ΣΟΥ"

ΗΤΑΝ ΛΑΘΟΣ ΑΛΛΑ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΓΙΝΕΙ
Link to comment
Share on other sites

Παιδια εδω βγηκε σημερα update και GR malista

http://gr.lgmobile.com/web/web.product.manualSoftwareRF.laf

"ΑΝ ΘΕΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΤΙ ΚΑΝΤΟ ΜΟΝΟΣ ΣΟΥ"

 

ακολούθησα τις οδηγίες ΚΑΝΟΝΙΚΟΤΑΤΑ και όμως δεν μου το αναβαθμίζει...

 

έχω την έκδοση (απο τις πληροφορίες του κινητού) KP500AT_V10b ενώ απο το ιστορικό αναβάθμισης μου λέει ότι έχω την V10c...

 

Για να δούμε τι θα γίνει....

 

Edit: λοιπόν το προσπάθησα 10 φορές και μου λέει ότι το τηλέφωνο μου δεν υποστηρίζεται... άρα 2 πράγματα μπορεί να συμβαίνουν..

α) το kp500 που έχω είναι απο τον Γερμανό - Cosmote και η λίστα με τα υποστηριζόμενα μοντέλα λέει KP500 (Greece) και όχι KP500 (Cosmote)

β)Η LG μας δουλεύει, μη πω κάτι πιο βαρύ...

 

Μπορεί να βοηθήσει κάποιος?

Link to comment
Share on other sites

ακολούθησα τις οδηγίες ΚΑΝΟΝΙΚΟΤΑΤΑ και όμως δεν μου το αναβαθμίζει...

 

έχω την έκδοση (απο τις πληροφορίες του κινητού) KP500AT_V10b ενώ απο το ιστορικό αναβάθμισης μου λέει ότι έχω την V10c...

 

Για να δούμε τι θα γίνει....

 

Edit: λοιπόν το προσπάθησα 10 φορές και μου λέει ότι το τηλέφωνο μου δεν υποστηρίζεται... άρα 2 πράγματα μπορεί να συμβαίνουν..

α) το kp500 που έχω είναι απο τον Γερμανό - Cosmote και η λίστα με τα υποστηριζόμενα μοντέλα λέει KP500 (Greece) και όχι KP500 (Cosmote)

β)Η LG μας δουλεύει, μη πω κάτι πιο βαρύ...

 

Μπορεί να βοηθήσει κάποιος?

 

εγω απο της πληροφορειες τηλεφωνου εχω την εκδοση λογισμικου ΚP500AT_V10c

 

μια απο τα ιδια και σε μενα...ενω ακολουθησα κανονικα τις οδηγιες δεν μπορεσα να κανω αναβαθμηση.

ενω μου εβγαζε οτι γινοταν η διαδικασια...αυτη κολαγε.

ξερω γω??τι να πω??

δοκιμασε κανεις αλλος να βαλει την αναβαθμηση?

και να μας πει τον τροπο πως τα καταφερε.ευχαριστω

στην λιστα εμενα μου βγαζει kp500(cosmote) αλλα πιστευω οτι πρεπει να βαλουμε την εκδοση (greece),

το οτι το εχεις απο την cosmote δεν λεει τιποτα γιατι δεν ειναι branded συσκευη

Link to comment
Share on other sites

ακολούθησα τις οδηγίες ΚΑΝΟΝΙΚΟΤΑΤΑ και όμως δεν μου το αναβαθμίζει...

 

έχω την έκδοση (απο τις πληροφορίες του κινητού) KP500AT_V10b ενώ απο το ιστορικό αναβάθμισης μου λέει ότι έχω την V10c...

 

Για να δούμε τι θα γίνει....

 

Edit: λοιπόν το προσπάθησα 10 φορές και μου λέει ότι το τηλέφωνο μου δεν υποστηρίζεται... άρα 2 πράγματα μπορεί να συμβαίνουν..

α) το kp500 που έχω είναι απο τον Γερμανό - Cosmote και η λίστα με τα υποστηριζόμενα μοντέλα λέει KP500 (Greece) και όχι KP500 (Cosmote)

β)Η LG μας δουλεύει, μη πω κάτι πιο βαρύ...

 

Μπορεί να βοηθήσει κάποιος?

Mπορει να εγινε η αναβαθμιση αλλα να μην εγινε καποια τεραστια αλλαγη που να μην την προσεξες.Οπως ειπες το λογισμικο σου ειναι το KP500AT_V10b(οπως και η δικια μου:)) και η νεα εκδοση ειναι ΚΡ500ΑΤ_V10c.Πηγαινε και δες απο το μενου σου εκει που λεει για την εκδοση του.Ετσι θα δεις αν εγινε!:)Θα δοκιμασω και εγω καποια στιγμη να δω!

Link to comment
Share on other sites

Mπορει να εγινε η αναβαθμιση αλλα να μην εγινε καποια τεραστια αλλαγη που να μην την προσεξες.Οπως ειπες το λογισμικο σου ειναι το KP500AT_V10b(οπως και η δικια μου:)) και η νεα εκδοση ειναι ΚΡ500ΑΤ_V10c.Πηγαινε και δες απο το μενου σου εκει που λεει για την εκδοση του.Ετσι θα δεις αν εγινε!:)Θα δοκιμασω και εγω καποια στιγμη να δω!

 

ποτε πηρατε την συσσκευη??

 

παντος κατι παιζει με την αναβαθμηση....

 

εγω ακομα που εχω την εκδοση 10c προσπαθησα να την περασω και κολησε το συμπαν...τι να πω??

 

στο qtek9000,στο htc3600 εχω περασει πανω απο 35 rom συνολικα,και τετοιο πραγμα δεν μου εχουν βγαλει ποτε.

τι να πω??

μπορει να εχει καποιο προβλημα η σελιδα της lg αποψε

θα το δοκιμασω αυριο να το περασω και ας το εχω,γιατι με νευριασε που δεν τα καταφερα.

Link to comment
Share on other sites

Mπορει να εγινε η αναβαθμιση αλλα να μην εγινε καποια τεραστια αλλαγη που να μην την προσεξες.Οπως ειπες το λογισμικο σου ειναι το KP500AT_V10b(οπως και η δικια μου:)) και η νεα εκδοση ειναι ΚΡ500ΑΤ_V10c.Πηγαινε και δες απο το μενου σου εκει που λεει για την εκδοση του.Ετσι θα δεις αν εγινε!:)Θα δοκιμασω και εγω καποια στιγμη να δω!

 

όχι δεν έγινε.... η έκδοση που έχω είναι η 10b...

 

Τη συσκευή την αγόρασα μέσα Φεβρουαρίου...

 

παντος κατι παιζει με την αναβαθμηση....

θα το δοκιμασω αυριο να το περασω και ας το εχω,γιατι με νευριασε που δεν τα καταφερα.

 

μια απο τα ίδια.. θα δοκιμάσω πιο μετα και ο θεός βοηθός...!!!!

Link to comment
Share on other sites

όχι δεν έγινε.... η έκδοση που έχω είναι η 10b...

 

Τη συσκευή την αγόρασα μέσα Φεβρουαρίου...

 

εγω την πηρα στις 9-3.

με την καινουργια εκδοση λογισμικου οπως εγραψα.

 

μια απο τα ίδια.. θα δοκιμάσω πιο μετα και ο θεός βοηθός...!!!!

 

εγω οπως ειπα και πριν εχω την εκδοση 10c

αλλα για το ****το και μονο θα την περασω.

μου κολαει στο παραθυρο που γινετε ο ελενχος για να δει αν ειναι συνδεμενο με το pc suite II lg.

και μιλαμε την αφησα πανω αρκετη ωρα.

 

μια απο τα ίδια.. θα δοκιμάσω πιο μετα και ο θεός βοηθός...!!!!

 

απλα το νου σου...να διαβασεις τις οδηγιες προσεκτικα...

 

εχω δει συσκευες να καιγονται για πλακα.

και αν αρχισει η αναβαθμηση οταν βγαλει την μπαρα,μην την διακοψεις για τιποτα.

οσο και να κρατησει,

Link to comment
Share on other sites

τη ξαναδοκιμάζω τώρα τη διαδικασία αλλά δεν νομίζω να κάνει τίποτα... με βλέπω να μένω με την v10b για λίγο ακόμα....

 

Βασικά ο λόγος που θέλω την αναβάθμιση είναι μήπως και γίνει καλύτερη η διάρκεια της μπαταρίας του κινητού... έστω να κραταει μισή μέρα ακόμα!!!

 

EDIT: τίποτα και πάλι...τη μια βγαζει ότι η αναβάθμιση για το κινητό μου δεν υπάρχει και την άλλη ότι υπάρχει πρόβλημα επικοινωνίας με το τηλέφωνο τη στιγμή που το κινητό είναι συνδεμένο μια χαρά!!! (το βλέπω στο Suite οτι είναι συνδεμένο...)!!!!

Link to comment
Share on other sites

τη ξαναδοκιμάζω τώρα τη διαδικασία αλλά δεν νομίζω να κάνει τίποτα... με βλέπω να μένω με την v10b για λίγο ακόμα....

 

Βασικά ο λόγος που θέλω την αναβάθμιση είναι μήπως και γίνει καλύτερη η διάρκεια της μπαταρίας του κινητού... έστω να κραταει μισή μέρα ακόμα!!!

 

ποσο σου κραταει??και φυσικα τι χρηση του κανεις.

εγω δεν ακουω ουτε μουσικη,ουτε παιζω παιχνιδια,απλα το εχω για να μιλαω.

και με βγαζει γυρω στις 2.5 με 3 μερες

αλλα σχεδον καθε μερα το φορτηζω

Link to comment
Share on other sites

ποσο σου κραταει??και φυσικα τι χρηση του κανεις.

εγω δεν ακουω ουτε μουσικη,ουτε παιζω παιχνιδια,απλα το εχω για να μιλαω.

και με βγαζει γυρω στις 2.5 με 3 μερες

αλλα σχεδον καθε μερα το φορτηζω

Ρε φιλαρακι παιζει να μου το εφηγησεις πως σου κραταει 2.5 μερες με 3 μερες ενω καθε μερα το φορτιζεις?δεν υφισταθομεθα.πω πω και ειναι 3 η ορα

ΗΤΑΝ ΛΑΘΟΣ ΑΛΛΑ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΓΙΝΕΙ
Link to comment
Share on other sites

ποσο σου κραταει??και φυσικα τι χρηση του κανεις.

εγω δεν ακουω ουτε μουσικη,ουτε παιζω παιχνιδια,απλα το εχω για να μιλαω.

και με βγαζει γυρω στις 2.5 με 3 μερες

αλλα σχεδον καθε μερα το φορτηζω

 

του κάνω πάρα πολύ μέτρια χρήση συνήθως... δηλαδή: θα μιλήσω το πολύ 30 λεπτά, θα ακούσω το πολύ καμιά δεκαριά mp3 και θα στείλω το πολύ 10 sms.. Το βράδυ δεν το σβήνω οπότε δουλεύει όλο το 24ωρο... Επίσης όταν είμαι εκτός γραφείου και σπιτιού βλέπω κανα email μέσω gmail java application (δηλαδή 15 λεπτά χρήση GPRS).. Και στους χώρους που κινούμαι και ζω έχω καλό σήμα...

Με αυτή τη χρήση δεν κρατάει 48 ώρες...Δεν ζητάω να μου κρατάει μια εβδομάδα αλλά τουλάχιστον να μου κρατάει 3 full μέρες...!!!!

 

 

Εννοείς ότι το βάζεις στο ρεύμα για καμιά ωρίτσα κάθε μέρα?

Link to comment
Share on other sites

Παιδια εχει κανεις το προβλημα με την ενταση του ηχου για το εισερχομενο μηνυμα?Εμενα ειναι υπερβολικα χαμυλη η ενταση...περασα και το 1.0C_00 σημερα αλλα παλι τα ιδια...Καμμια ιδεα?
Link to comment
Share on other sites

Αν κάποιος δε θέλει η δε μπορεί να περάσει μόνος του την αναβάθμιση, υπάρχει κάποιο service center π.χ. ώστε να πάει τη συσκευή και να του τη κάνουν εκεί;
Link to comment
Share on other sites

εγω εχω την KP500AT-V10a και αφου δεν εχω κανενα προβλημα δε την αλλαζω με τιποτα.Η μπαταρια 2-3 μερες το πολυ.Οσο καιρο το εχω μου εχει κανει μονο μια επανεκινηση και η μπαταρια αδειαζει σταδιακα ως που αναβοσβηνει κενη.Επηδη πριν απτο μπισκοτο ειχα PDA εχω κανει 50 αλλαγες ρομ και σιχαθηκα γιαυτο και το πεταξα.
Link to comment
Share on other sites

Αν κάποιος δε θέλει η δε μπορεί να περάσει μόνος του την αναβάθμιση, υπάρχει κάποιο service center π.χ. ώστε να πάει τη συσκευή και να του τη κάνουν εκεί;

 

Μια άποψη λέει: γιατί να πληρώσεις για κάτι το οποίο "και καλά" μπορεί να γίνει εύκολα?

Δεν περίμενα ότι δεν θα μπορούσα να κάνω την αναβάθμιση και μάλλον στο τέλος αυτό θα κάνω...:confused:

 

@cottonhornet και εμένα αυτό μου κάνει αλλά δε μου αρέσει που απο τη μια γραμμή ΠΟΛΥ σύντομα πάει στο μηδέν!!!

Έκανες αλλαγές στις ROM επειδή γούσταρες να πειραματιστείς με τη συσκευή σου, όχι ότι σου ήτανε full απαραίτητες...!!! μια απο τα ίδια και εγώ όταν είχα PDA...

Link to comment
Share on other sites

Παιδια εδω βγηκε σημερα update και GR malista

http://gr.lgmobile.com/web/web.product.manualSoftwareRF.laf

"ΑΝ ΘΕΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΤΙ ΚΑΝΤΟ ΜΟΝΟΣ ΣΟΥ"

 

το δοκιμασε κανεις;;;;;;

Link to comment
Share on other sites

Ρε φιλαρακι παιζει να μου το εφηγησεις πως σου κραταει 2.5 μερες με 3 μερες ενω καθε μερα το φορτιζεις?δεν υφισταθομεθα.πω πω και ειναι 3 η ορα

 

καλησπερα,μαλλον δεν το διατυπωσα καλα αυτο που ηθελα να γραψω.

λοιπον φιλε terrorzone αυτο που δεν ειπα ηταν οτι οταν πρωτοπηρα το cookie για την πρωτη βδομαδα μετα την πρωτη φορτιση ελενχα την μπαταρια του,και με εβγαζε τουλαχιστον 2.5 με 3 μερες.

εδω και μερικες μερες λογω του diamond εχω συνηθιησει να το βαζω το βραδυ για κανα μησαωρο στο ρευμα(χωρις να υπαρχει λογος πολλες φορες)

παντος

αυτη την στιγμη το εχω με τελευταια φορτιση την δευτερα και εχω ακομα μια γραμμη.χωρις να βγαλει καμια ειδοποιηση ακομα για φορτηση.

ελπιζω να σου ελυσα την απορεια σχετικα με τις 2.5 -3 μερες.

παντος πραγματικα με κανονικη χρηση βγαζει τις μερες που αναφερω.

 

θεματακια για το cookie εχετε βρει πουθενα???

 

ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

το δοκιμασε κανεις;;;;;;

Σε κάποιους δούλεψε και σε κάποιους όπως εμένα δεν πέρασε στο κινητό...:confused:

 

παντος πραγματικα με κανονικη χρηση βγαζει τις μερες που αναφερω.

 

Εμένα πάντως π.χ. το φόρτισα τη Τρίτη το Βράδυ και σήμερα πέμπτη πρωϊ έχει 2 γραμμές η μπαταρία (δεν μίλησα πάνω απο 30 λεπτά αυτό το 2μερο)...

EDIT:Αν είναι δυνατόν, αυτή τη στιγμή μου έσβησε!!! απο τις 2 γραμμές πήγε στις 0 σε 35 λεπτά!!!!

Μάλλον θα το αποχαιρετήσω σύντομα το κινητό....κινητό που κρατάει με ελάχιστη χρήση 36 ώρες δεν θα με βολέψει...

 

θεματακια για το cookie εχετε βρει πουθενα???

Δεν έχω βρει τίποτα και έχω ψάξει αρκετά... κανείς καμιά ιδέα?

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα,μαλλον δεν το διατυπωσα καλα αυτο που ηθελα να γραψω.

λοιπον φιλε terrorzone αυτο που δεν ειπα ηταν οτι οταν πρωτοπηρα το cookie για την πρωτη βδομαδα μετα την πρωτη φορτιση ελενχα την μπαταρια του,και με εβγαζε τουλαχιστον 2.5 με 3 μερες.

εδω και μερικες μερες λογω του diamond εχω συνηθιησει να το βαζω το βραδυ για κανα μησαωρο στο ρευμα(χωρις να υπαρχει λογος πολλες φορες)

παντος

αυτη την στιγμη το εχω με τελευταια φορτιση την δευτερα και εχω ακομα μια γραμμη.χωρις να βγαλει καμια ειδοποιηση ακομα για φορτηση.

ελπιζω να σου ελυσα την απορεια σχετικα με τις 2.5 -3 μερες.

παντος πραγματικα με κανονικη χρηση βγαζει τις μερες που αναφερω.

Ε Ναι Ρε τρελε τωρα εισαι ωραιος.μιλαμε με κουφανες.αλλα το update δε μπορω και γω να το κανω με τιποτα.μηπως επειδη ειναι κοσμοτε?παντως η μπαταρια ειναι απαρεδεκτη η το firmwire 10.b?

ΗΤΑΝ ΛΑΘΟΣ ΑΛΛΑ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΓΙΝΕΙ
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...