Jump to content

[Επίσημο] HTC Touch HD (Blackstone)


stark
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

ειχα ξαναρωτησει αλλα δεν καταλαβα ποια ειναι η λυση(εαν υπαρχει)

τα γραμματα στα μενου πολλων εφαρμογων αλλα και του τηλεφωνου(μπαινω στο μενου που ειναι το inbox sms και κατω δεξια εαν πατησω το πληκτρο μου δειχνει το options με μεγαλα γραμματα .στο settings>screen?text size εχω βαλει τα μεσαια γραμματα στην μεση.μικρυναν τα γραμματα στην today(δεν χρησιμοποιω touchflo) αλλα στα μενου παρεμειναν μεγαλα.γινεται να μικρυνουν..νομιμα(χωρις tweaks κλπ!)

 

thx οδυσσεα!

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 12,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Te_salat και ilka71

κάποια πράγματα όπως τα update στα μενού και στις φωνές επειδή είναι μερικά kb

τα βάζω σε συνημμένα στο πρώτο post.

Aν δεν τα βλέπετε είναι γιατί μπαίνετε σαν επισκέπτες.;)

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.
Link to comment
Share on other sites

Καταπληκτικό:D

Δουλευει υπέροχα. Το έχω ρίξει στο διάβασμα, ήδη έβαλα αρκετα σημεία στα αγαπημένα, τσεκάρισα τις γνωστές διαδρομές και τα πάει μια χαρά.

Όλα τα γνωστά κτίρια υπάρχουν, ο χάρτης είναι πολύ πιο ενημερωμένος από το google και γενικά έλυσα το πρόβλημα μου.:rolleyes:

 

:lol: Αντε παλι, σε εσωσε το ΜΠΑΟΚΙ :!: :!: :!:

Κωστας (Pterarxos)

Μετακομισαμε σε νεο forum, εδω θα βρειτε το νεο "Περι Ανεμων και Υδατων"  We Think Different 

http://img718.imageshack.us/img718/3200/pterarxosmember420120.png

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
te_salat ποια lite χρισημοποιεισ με 6.5 windows????????

 

Ο Κώστας έχει δοκιμάσει όλες τις 6.5 αλλά τώρα αν κατάλαβα καλά "φοράει" 6.1 super light του Onkolog

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Ο Κώστας έχει δοκιμάσει όλες τις 6.5 αλλά τώρα αν κατάλαβα καλά "φοράει" 6.1 super light του Onkolog

 

Μπα, δεν θα το ελεγα ολες, αλλα παρολα αυτα εχει δοκιμασει πολλες. Σιγουρα δεν του αρεσουν οι full εκδοσεις, μαλλον τις light προτιμα γενικα !!!!!!!!!!!!

Κωστας (Pterarxos)

Μετακομισαμε σε νεο forum, εδω θα βρειτε το νεο "Περι Ανεμων και Υδατων"  We Think Different 

http://img718.imageshack.us/img718/3200/pterarxosmember420120.png

Link to comment
Share on other sites

Ο Κώστας έχει δοκιμάσει όλες τις 6.5 αλλά τώρα αν κατάλαβα καλά "φοράει" 6.1 super light του Onkolog

 

Ακριβώς:lol:

Δοκίμασα αρχικά με το Shell 3 την Μιρι 10.

Ηταν σκέτη απογοητευση όσον αφορά την ταχύτητα και μου εκανε κάποια ψιλοκολληματακια.

Σημερα φλασάρισα και εστεισα σε χρονο ρεκορ την Onkolog super Lite η οποία είναι πραγματικά πολύ γρήγορη.

Συνεχίζω να πιστευω ότι τα 6.5 κάπου πάσχουν οπως είναι σήμερα.

 

@Οδυσσέα υπάρχει κανα link για το Nasa Africa? κάπου χάθηκα και δεν ξέρω τι να κατεβάσω:blink:

http://www.image-upload.net/images/a77avy2lvqvnvtvbjbi.jpg

Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Συνεχίζω να πιστευω ότι τα 6.5 κάπου πάσχουν οπως είναι σήμερα.

 

Λογικό δεν είναι; Δεν έχουν φορεθεί ακόμα (ούτε σε beta έκδοση) σε καμία συσκευή. Ακόμα και στο Pro 2 development πάνω στα 6.1 κάνουν.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα,

 

ήθελα να ρωτήσω μήπως πρέπει να κάνω κάποια ρύθμιση στον dialer, γιατί εκτός του ότι δεν μου εμφανίζει ελληνικά στα πλήκτρα, δεν αντιστοιχούν και στα αντίστοιχα αγγλικά (f->φ). Επίσης στην αναζήτηση ονομάτων στον κατάλογο ονομάτων, ενώ πατάω το γράμμα "Ο" π.χ., δεν με πάει στο αντίστοιχο επώνυμο... Όταν όμως κάνω scroll, βλέπω αντίστοιχα και τα γράμματα να κινούνται στο πλάι...

Δεν ξέρω αν έγινα κατανοητός...:O

Λευτέρης

iPhone 3GS 32gb back in black

iPhone 4 32gb black, iPhone 4S 16gb black, samsung galaxy note,  iPhone 4S 16gb white, iPhone 5 64gb space grey, Hawai 5-0 P10 lite, iPhone 6 16gb gold, iPhone 8 64gb black

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators

H διάταξη των ελληνικών by default είναι όπως στα nokia, σειριακά σε κάθε πλήκτρο, πχ. στο 2 το ΑΒΓ, στο 3 το ΔΕΖ, κοκ.

 

Αυτό δεν αλλάζει εκτός και αν κάποιος ασχοληθεί και το "πειράξει".

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

H διάταξη των ελληνικών by default είναι όπως στα nokia, σειριακά σε κάθε πλήκτρο, πχ. στο 2 το ΑΒΓ, στο 3 το ΔΕΖ, κοκ.

 

Αυτό δεν αλλάζει εκτός και αν κάποιος ασχοληθεί και το "πειράξει".

 

οκ, υπάρχει τρόπος να τα βλέπω? τα ελληνικά?

Λευτέρης

iPhone 3GS 32gb back in black

iPhone 4 32gb black, iPhone 4S 16gb black, samsung galaxy note,  iPhone 4S 16gb white, iPhone 5 64gb space grey, Hawai 5-0 P10 lite, iPhone 6 16gb gold, iPhone 8 64gb black

Link to comment
Share on other sites

Εάν έχεις official ROM... υπάρχει.

 

δηλαδή με αυτήν που έχω βάλει, black pearl 2.4 full, δεν γίνεται?:confused:

Λευτέρης

iPhone 3GS 32gb back in black

iPhone 4 32gb black, iPhone 4S 16gb black, samsung galaxy note,  iPhone 4S 16gb white, iPhone 5 64gb space grey, Hawai 5-0 P10 lite, iPhone 6 16gb gold, iPhone 8 64gb black

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους!

Ήθελα να ρωτήσω αν υπάρχει κάποιο "δωρεάν" :p πρόγραμμα που να μετράει τα δεδομένα του GPRS για να μπορώ να ελέγχω τη χρήση αλλά και τις χρεώσεις.

 

Thanks! :lol:

Link to comment
Share on other sites

Έχει δοκιμάσει κανείς την τελευταία rom του Πάνου (2.7) ;

Λευτέρης

iPhone 3GS 32gb back in black

iPhone 4 32gb black, iPhone 4S 16gb black, samsung galaxy note,  iPhone 4S 16gb white, iPhone 5 64gb space grey, Hawai 5-0 P10 lite, iPhone 6 16gb gold, iPhone 8 64gb black

Link to comment
Share on other sites

Αρκετοί, γιατί;

 

Τίποτα, απλά εντυπώσεις ήθελα να ακούσω...Σκοπεύω να την ανεβάσω τώρα!

Λευτέρης

iPhone 3GS 32gb back in black

iPhone 4 32gb black, iPhone 4S 16gb black, samsung galaxy note,  iPhone 4S 16gb white, iPhone 5 64gb space grey, Hawai 5-0 P10 lite, iPhone 6 16gb gold, iPhone 8 64gb black

Link to comment
Share on other sites

Τίποτα, απλά εντυπώσεις ήθελα να ακούσω...Σκοπεύω να την ανεβάσω τώρα!

 

Την 2.7 δεν την δοκιμασα αλλα η 2.6GR ειναι πολυ γρηγορη;)

Link to comment
Share on other sites

Μια ερώτηση σχετικά με το A2DP και το bluetooth ακουστικό.....

Πώς 'παίζει'?? χρειάζεται κάποια ρύθμιση από το εκάστοτε πρόγραμμα που παίζει το video ή τον ήχο ή γίνεται κάπως αλλιώς??

Ευχαριστώ εκ των προτέρων ;)

HD2 T-Mobile WM6.5 OS Version: 5.2.21892(21892.5.0.89) - Manila version: 2.5.20121412.2 - ROM version: 2.13.531.1(90963) WWE / 28/04/2010 - Radio version: 2.10.50.26 - Protocol version: 15.39.50.07U
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...