Jump to content

[Επίσημο] HTC Touch HD (Blackstone)


stark
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

οχι ρε παιδια, μιν με λετε τετοια, πρειτε μου ενα καλο, οποιος φιλος εχει χρισιμοποιησει, ωστε να βλεπω full-screen τα μωρα που με παιρνουν!!!

ειναι πολλα!!! :up:

οποιοσ με βοιθισει θα του δωσω 2-3.... :lol:

na zisoun ta giwtompala!!!!!!!!!!!!!! :X
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 12,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

  • Administrators

@lambros0:

Μπορείς να δοκιμάσεις και ένα πρόγραμμα σαν το Inesoft Phone που έχει δικό του dialer, πρόγραμμα επαφών, κτλ.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Μονο αυτο http://www.htc.com.gr/forum/showthread.php?t=13332

χρειαζεσαι δεν ειναι τιποτα δυσκολο ακολουθα τις οδηγιες

 

σ'ευχαριστω πολυ!! ελπιζω να τα καταφερω, αλλιως θα επανελθω!:X:lol:

Link to comment
Share on other sites

οχι ρε παιδια, μιν με λετε τετοια, πρειτε μου ενα καλο, οποιος φιλος εχει χρισιμοποιησει, ωστε να βλεπω full-screen τα μωρα που με παιρνουν!!!

ειναι πολλα!!! :up:

οποιοσ με βοιθισει θα του δωσω 2-3.... :lol:

 

απο τα καλα η απο β διαλογης;που ειπαμε μενεις;:p:p το προγραμμα ειναι αυτο http://www.pocketx.net/products/photocontactspro_ppc/

 

Ακούσατε για γκομενάκια και αμέσως να βοηθήσετε όλοι:lol::lol: Δώσε και σε μένα ρε Λάμπρο κανένα που σε βοήθησα πρίν:lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

τα καλυτεροτερα περνανε μονο απο το hd μου!!! :p

ρε παιδια, μπορει καποιος να με βοιθισει στην "αγορα" του γιατι εχω βρει 2 εκδοσεις του, αλλα δεν μπορει να γινει ινσταλ...

πλιζζζζζζζζζζ....

na zisoun ta giwtompala!!!!!!!!!!!!!! :X
Link to comment
Share on other sites

μπορουμε να κανουμε κατι, καποιο προγραμματακι ωστε να βγαινει σε ολοκλιρι την οθονη οι φατσες των διαφορων γκομενων που με παιρνουσ τηλ συνεχεια κ οχι σε μικρη φωτο??? :p

 

 

photo contacts pro lamproouu..

και αν αποφασισεις να το βαλεις...

μην ζητησεις βοηθεια για να το ρυθμισεις ωστε να δουλεψει

σωστα..

ενα θα σου πω....καλα να παθεις αν το βαλεις..

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

μολις περασα την νεα rom!:D

τελικα ηταν πιο απλο απο οσο φανταζομουν.. επειδη τωρα θα ξεκινησω να περναω τα προγραμματα που ειχα, εχω μια απορια.. στην παλια rom ηταν απαραιτητο το activesync killer... ισχυει κ στην νεα αυτο;;

Link to comment
Share on other sites

εχω μια απορια.. στην παλια rom ηταν απαραιτητο το activesync killer... ισχυει κ στην νεα αυτο;;

Ναι ,δεν εχει να κανει με την ρομ

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

παιδια βαρε8ηκα και εγω το manilla και το spb mobile shell ...το θελω απλο...τι προτεινετε για today plugin???zaharaki..???
Samsung Galaxy S8 plus.....
Link to comment
Share on other sites

photo contacts pro lamproouu..

και αν αποφασισεις να το βαλεις...

μην ζητησεις βοηθεια για να το ρυθμισεις ωστε να δουλεψει

σωστα..

ενα θα σου πω....καλα να παθεις αν το βαλεις..

Τι θέλω και διαβάζω όπως το έβαλα ετσι το πεταξα καλα ρε γμτ ενα απλό προγραμματακι για τις εικώνες δεν υπαρχει.

Γιώργος...:ninja:
Link to comment
Share on other sites

Απλό? Βγάλτα όλα και άσε αυτά που έχουν τα windows(ημ/νια, κάτοχο, μηνύματα, ασύρματο δίκτυο...) και κανά απλό today πχ spb phone
Ας επιχειρήσουμε...
Link to comment
Share on other sites

σε μια ωρα θα ειμαι κατοχος του hd.αργησα αλλα τα καταφερα.απο το diamond πηγα sτο Iphone 3g και απο εκει στο xperia x1.τελικα κατεληξα σε Htc hd.τοσος κοπος και εξοδα για το αναμενομενο...θες ppc παρε htc.εγω με τη σειρΑ μου θελω να ρωτησω απο αυτονομια τι παιζει...τα υπολοιπα μου ειναι ηδη γνωστα και απο το diamond οσο αφορα το λειτουργικο.περιμενω πως και πως να αηγγιξω την οθοναρα του...α και κατι αλλο...το finger keyboard Μπορει να στειλει 160 χαραχτηρες οπως το default του hd?
Με λένε Νίκο, και είμαι καλά...
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
το finger keyboard Μπορει να στειλει 160 χαραχτηρες οπως το default του hd?

 

Ναι... http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=242312

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά,είστε σίγουροι πως η 1.56 είναι εξίσου γρήγορη με τις μαγειρεμένες?Μόλις τη φλάσαρα αλλά θεωρώ πως είναι αργότερη στην απόκριση απ του μίρι που είχα πρίν..
Φιλικά, Θάκης
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators

Περί αυτών των θεμάτων οι απόψεις διίστανται γιατί το συγκεκριμένο ζήτημα εξαρτάται από πολλούς παράγοντες όπως για παράδειγμα πως στήνει ο καθένας τη συσκευή του.

 

Γιαυτό πάντα λέω πως η καλύτερη ROM για κάποιον, δεν σημαίνει ότι είναι και για τους άλλους. Μείνε με αυτή που θεωρείς καλύτερη για τα μέτρα σου.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

πολλυ καλησπερα σας.τι μπορω να κανω για μετατροπη αρχειων βιντεο για το HD μας για να εχουμε την καλυτερη δυνατη προβολη?ευχαριστω εκ των προτερων...
Link to comment
Share on other sites

Επειδη εχω κανενα 20ημερο να παρακολουθησω το φορουμ και εχω χασει πολλα επεισοδια ας με ενημερωσει καποιος παρακαλω.

 

-Βγηκε νεα επισημη ρομ 1.56 διαβασα. Εντυπωσεις;

-Ο zaharakis πουλησε το iphone?

 

Μολις κατεβασα το fingerkeyboard 2!!!

Link to comment
Share on other sites

πολλυ καλησπερα σας.τι μπορω να κανω για μετατροπη αρχειων βιντεο για το HD μας για να εχουμε την καλυτερη δυνατη προβολη?ευχαριστω εκ των προτερων...

 

Δοκίμασε με αυτό:

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=474955

Link to comment
Share on other sites

πολλυ καλησπερα σας.τι μπορω να κανω για μετατροπη αρχειων βιντεο για το HD μας για να εχουμε την καλυτερη δυνατη προβολη?ευχαριστω εκ των προτερων...

 

check this

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=229674

Link to comment
Share on other sites

Μολις κατεβασα το fingerkeyboard 2!!!

Δοκίμασε αυτή την έκδοση:

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=509443

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά,είστε σίγουροι πως η 1.56 είναι εξίσου γρήγορη με τις μαγειρεμένες?Μόλις τη φλάσαρα αλλά θεωρώ πως είναι αργότερη στην απόκριση απ του μίρι που είχα πρίν..

 

Ακριβώς όπως τα λέει ο Γιάννης (athanaso). Καθενας μας έχει τα δικά του στανταρ.

Για παράδειγμα εγώ την ρομ του miri δεν την θεωρώ ξεχωριστά γρήγορη συν του ότι μου την σπάνε κάποιες μιξεις παλιου και νεου μανιλα ώστε να δουλευει σωστά.

Για μενα τα 6.5 αξίζουν να τα δουλεψεις μονα τους χωρίς μανίλα.

Η 1.56 οπως την δουλεψα εγω (δεν βάζω ποτέ εφαρμογές μη ελεγμένες και δεν φορτώνω πράγματα που δεν τα χρησιμοποιώ τακτικά), είναι υπόδειγμα σταθερότητας και ταχυτητας για foul version.

 

Εγώ κάπου βαρεθηκα και εχω μεινει σε μια ρομ που χωρίς φαμφαρες και δοξες ειναι πολυ καλη χωρις προβλήματα.

 

Πλεον από την στιγμή που κυκλοφορισε επίσημα το Diamond 2 σχεδόν όλες οι ρομ ειναι καλές. Στα 6.5 υπαρχει ενα μπερδεμα με το μανιλα π.χ. για παραδειγμα πατάς calendar και ανοιγει το windows calendar ενω στις σωστες topaz ανοιγει παντα τα μανιλα calendar.

 

Κάποιος φίλος είπε πριν οτι βαρεθηκε το μανιλα και spb και ψάχνει για κάτι άλλο.

Για μενα ενα μονο αξιόλογο και μοντερνο υπαρχει: TITANIUM

Με 2 cab ακια και μια μικροαλλαγή στην registry έχεις weather & opera στην front page, πετάς τα περιτα voice mail & internet explorer.

Μετα συμαζευεις το start menu και εχεις άμεση προσβαση στα παντα.

Οταν ειχα την onkolog super lite είχα απίστευτα γρηγορη προσβαση στις λιγοστες εφαρμογές που χρησιμοποιώ.

Απλά σε σχεση με του miri, η onkolog ειχε αθλια διαχειριση ενεργειας ενώ το σημα και στις 2 είναι λίγο χειρότερο απ' οτι στα 6.1 (με το ιδιο radio). Κάτι που το καταλαβαίνεις μόνο στα δυσκολα.

Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

Παω να φλασάρω άλλη ρόμ και δε λειτουργει το uspl!!! Σύν του ότι πλέον η συσκευή γράφει spl-1.54 και οχι 1.14 όπως παλιότερα..Τι χρειάζεται να κάνω?

 

@Te_salat

Μη νομίζεις οτι κ εγω εχω πολλά προγράμματα φορτωμένα...Το αντίθετο μάλιστα.Το κράταω όσο πιο "καθαρό" γίνεται γιατί θέλω να έχω όσο γρηγορότερη απόκριση γίνεται..Αλλά με την 1.56 δεν....

Φιλικά, Θάκης
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...