Jump to content

[Επίσημο] HTC Touch HD (Blackstone)


stark
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 12,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

  • Administrators
lagoudakis το xperia το έχεις απορρίψει; Και μην μου πείτε για το αν και πότε θα βγεί.

 

Τα βλέπω να κανούν μαζί εμφάνιση.

 

Εάν ισχύουν τελικά τα 256MB RAM και σε συνδυασμό με την έλλειψη του Accelerator... δεν βρίσκω λόγο προσωπικά. Μην ξεχνάμε ότι η HTC έχει και ένα XDA-dev από πίσω! ;)

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
Το εχεις δοκιμασει ; ξερεις κατι για το τηλ γιατι σκεφτομαι να το παρω, αλλιως να περιμενω το hd.
απλα"επαιξα"μαζι του για μια ωρα με μια συσκευη συναδελφου,οποτε η γνωμη μου δεν μετραει για τοσο λιγο που το ειχα στα χερια μου,προσωπικα μου αρεσε,θα σου πουν πιο σωστες γνωμες οι κατοχοι της συσκευης νομιζω;)
Link to comment
Share on other sites

λοιπον αγαπητοι καντε λιγο υπομονη ακομα γιατι η τιμη ειναι ενδεικτικη και μπορει να αλλαξει. σιγουρα θα ξερουμε οταν ερθει το προιον και ειναι διαθεσιμο για αποστολη.
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
λοιπον αγαπητοι καντε λιγο υπομονη ακομα γιατι η τιμη ειναι ενδεικτικη και μπορει να αλλαξει. σιγουρα θα ξερουμε οταν ερθει το προιον και ειναι διαθεσιμο για αποστολη.

 

Ean to paraggeileis apo expansys twra... to kleidwneis se afti tin timi aneksartitws tou pote tha erthei.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Ean to paraggeileis apo expansys twra... to kleidwneis se afti tin timi aneksartitws tou pote tha erthei.

 

οχι δεν ισχυει αυτο. η τιμη αυτη ειναι ενδεικτικη. οταν υπαρχει στοκ θα αποσταλει email σε οσους εχουν κανει προπαραγγελια ωστε να επιβεβαιωσουν αν θελουν τελικα να κανουν την αγορα. εκει θα υπαρχει η τελικη τιμη και ο χρονος παραδοσης.

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
οχι δεν ισχυει αυτο. η τιμη αυτη ειναι ενδεικτικη. οταν υπαρχει στοκ θα αποσταλει email σε οσους εχουν κανει προπαραγγελια ωστε να επιβεβαιωσουν αν θελουν τελικα να κανουν την αγορα. εκει θα υπαρχει η τελικη τιμη και ο χρονος παραδοσης.

 

Den gnwrizw ean exeis proswpiki empeiria se afto pou les giati egw exw kanei ouk oliges fores tetoies proparaggelies apo expansys kai milaw basi proswpikis empeirias.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

ναι sorry. ειναι πληροφορια απο την expansys σημερα. εχω αγορασει και εγω αρκετες φορες αλλα οχι με προπαραγγελια και για αυτο ρωτησα να δω τι παιζει
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
ναι sorry. ειναι πληροφορια απο την expansys σημερα. εχω αγορασει και εγω αρκετες φορες αλλα οχι με προπαραγγελια και για αυτο ρωτησα να δω τι παιζει

 

Endexomenws na exei allaksei tin politiki tou to expansys, tha deiksei to apotelesma. :rolleyes:

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλά χάθηκε ο κόσμος να βάλουν λίγο σκληρό δίσκο, έτσι για τα μάτια του κόσμου.

:rolleyes:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Καλά χάθηκε ο κόσμος να βάλουν λίγο σκληρό δίσκο, έτσι για τα μάτια του κόσμου.

:rolleyes:

 

Kai ti tha exoun na baloun sto epomeno montelo?

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλά χάθηκε ο κόσμος να βάλουν λίγο σκληρό δίσκο, έτσι για τα μάτια του κόσμου.

Πιστεύω ότι αν του έβαζαν σίγουρα θα ήταν και πιο ακριβό. Έτσι του έβαλαν Micro SD slot ώστε να μπαίνουν και 16 κε 32gb , όσα βγουν βασικά. Δεν νομίζω 32GB να είναι λίγα ε ?

~~They come. They fight. They destroy. They corrupt. It always ends the same.... ~~
Link to comment
Share on other sites

Kai ti tha exoun na baloun sto epomeno montelo?

 

Ε, ας έβαζαν λίγο μεγαλύτερο :lol::lol::lol:

Πάντως η HTC είναι όλο εκπλήξεις. Εκεί που λέγαμε πριν μερικούς μήνες οτι βιάστηκαν να βγάλουν το diamond, και οτι μετά από αυτό θα βγάλουν diamond 8gb, 16gb, μας παρουσιάζει το HD, χωρίς gb.

Θυμάσαι athanaso77 ?

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν έτυχε να δω την συσκευή από κάποιον που έχει ένα τεστ μοντέλο...

 

Δεν την επεξεργάστηκα. Απλά την είδα. Και νομίζω πως τόσο είναι το πιο κοντά που θα βρεθώ μαζί της. Ειναι πραγματικά μεγάλη συσκευή. Μπορεί στα χαρακτηριστικά να δείχνει το ίδιο με το Iphone αλλά το iphone δείχνει μικρότερο από το HD το οποίο δεν μπορώ να πω πως ανοίκει σε κάποια μέχρι τώρα κατηγορία.

 

Προσωπικά δνε μου άρεσε. Ήταν σαν ένα γιγαντιαίο samsung και όχι HTC.

Ας επιχειρήσουμε...
Link to comment
Share on other sites

Πιστεύω ότι αν του έβαζαν σίγουρα θα ήταν και πιο ακριβό. Έτσι του έβαλαν Micro SD slot ώστε να μπαίνουν και 16 κε 32gb , όσα βγουν βασικά. Δεν νομίζω 32GB να είναι λίγα ε ?

 

Πότε βγαίνουν αυτές;:rolleyes::rolleyes::rolleyes:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Οι 16αρες σε λίγο καιρό. Οι 32αρες νομίζω περίπου τα Χριστούγεννα αν δεν κάνω λάθος

 

Λοιπόν έτυχε να δω την συσκευή από κάποιον που έχει ένα τεστ μοντέλο...

 

Δεν την επεξεργάστηκα. Απλά την είδα. Και νομίζω πως τόσο είναι το πιο κοντά που θα βρεθώ μαζί της. Ειναι πραγματικά μεγάλη συσκευή. Μπορεί στα χαρακτηριστικά να δείχνει το ίδιο με το Iphone αλλά το iphone δείχνει μικρότερο από το HD το οποίο δεν μπορώ να πω πως ανοίκει σε κάποια μέχρι τώρα κατηγορία.

 

Προσωπικά δνε μου άρεσε. Ήταν σαν ένα γιγαντιαίο samsung και όχι HTC.

Κανείς δεν είπε ότι δεν είναι μεγάλο. 3.8 ίντζες οθόνη έχει τι περιμένεις ??? Α και ναι είναι λίγο μεγαλύτερο από το iphone

~~They come. They fight. They destroy. They corrupt. It always ends the same.... ~~
Link to comment
Share on other sites

Οι 16αρες σε λίγο καιρό. Οι 32αρες νομίζω περίπου τα Χριστούγεννα αν δεν κάνω λάθος

 

:rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes:

Πάω να γράψω στον Αη Βασίλη....!!!

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
γράψε στον μπαμπά του Ανδρέα, το ίδιο είναι

 

Mpa... akoma kalytera!!! :rolleyes:

 

(Asteievomai Andrea... min pareksigiseis ;) )

 

Προσωπικά δνε μου άρεσε. Ήταν σαν ένα γιγαντιαίο samsung και όχι HTC.

 

Etsi einai... kapou kerdizeis kapou xaneis. Oute emena mou aresei emfanisiaka alla den mporoume na parablepsoume tin othoni tou! :rolleyes:

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

πιο μεγαλο δεν ειναι το HD απο το iphone. αμα δειτε τα συγκριτικα βιντεος και φωτος φαινεται και λιγο μικροτερο. αυτο ισχυει γιατι το HD δεν εχει το dpad και ειναι μικροτερο το περιθωριο απο το τελος της οθονης και κατω
Link to comment
Share on other sites

?

 

HD :62.8 x 115 x 12 mm

Iphone : 61mm x 115mm 11.6mm

 

To iphone είναι λίιιγο μικρότερο.

 

Μην παρουσιάζεσαι βέβαιος πριν το κοιτάξεις

Ας επιχειρήσουμε...
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...