Jump to content

[Επίσημο] HTC Touch HD (Blackstone)


stark
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

καθόλου finger friendly αποτι φαίνεται..

 

τα δοκιμασα χθες...δεν θα ηθελα να ερθουν στο μελλον σε κινητο μου:cry:

μια χαρα τα βρισκω και τα 6.1 ...

 

Καλημέρα!παιδια πως μπορω να δημιουργησω φακέλους στα programm files κ στη συνεχεια να μεταφερω τα προγραμματα μεσα σε αυτους κ να τα ταξινομίσω?:confused:

 

απο την διαχειριση αρχειων,

πας windows/start_menu/programs και

δημιουργησε οσους φακελους θελεις εσυ

μετονομασε τους οπως θελεις εσυ

και βαλε μεσα οποια απο τα προγραμματα σου θελεις εσυ :)

 

Θα ήθελα να ζητήσω την άποψή σας σχετικά με το "καλύτερο" πρόγραμμα πλοήγησης για Ελλάδα. Με την έννοια καλύτερο καλύπτω συγκεκριμένα δύο θέματα:

- χάρτες και ανανέωση (βασικό στοιχείο για το πολεοδομικό μπάχαλο που ζούμε σε συνδυασμό με τις αυθερεσίες των Δημάρχων)

- εφαρμογή στο Touch HD

Οπως καταλαβαίνετε δεν ρωτώ για το ποιό πρόγραμμα έχει περισσότερες δυνατότητες κλπ.

 

Ευχαριστώ όσους μπουν στο κόπο να απαντήσουν.

 

φιλε μου μονο το destinator 7 αυτην την στιγμη ειναι το πιο αξιοπιστο και το πιο ευκολοχρηστο προγραμμα πλοηγησης για την ελλαδα...

δεν ειναι το καλυτερο αλλα το μοναδικο με καλη καλυψη στο θεμα χαρτη ωστε να μπορεις να κανεις την δουλεια σου αξιοπιστα..

μπορεις να δοκιμασεις και τα

 

igo8 το καλυτερο ισως προγραμμα πλοηγησης χωρις ομως (ακομη) επαρκης καλυψη,σε λεπτομερειες, χαρτη

 

garmin με καλους χαρτες και αυτο ,αλλα καπως πιο δυσχρηστο απο το destinator

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 12,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

φιλε μου μονο το destinator 7 αυτην την στιγμη ειναι το πιο αξιοπιστο και το πιο ευκολοχρηστο προγραμμα πλοηγησης για την ελλαδα...

δεν ειναι το καλυτερο αλλα το μοναδικο με καλη καλυψη στο θεμα χαρτη ωστε να μπορεις να κανεις την δουλεια σου αξιοπιστα..

μπορεις να δοκιμασεις και τα

 

igo8 το καλυτερο ισως προγραμμα πλοηγησης χωρις ομως (ακομη) επαρκης καλυψη,σε λεπτομερειες, χαρτη

 

garmin με καλους χαρτες και αυτο ,αλλα καπως πιο δυσχρηστο απο το destinator

 

Σε ευχαριστώ για την απάντησή σου. Πιάνομαι από την παραπάνω φράση σου... μπορώ να τα δοκιμάσω? που μπορώ να βρώ τα προγράμματα αυτα?

Σωτήρης
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
φιλε μου μονο το destinator 7 αυτην την στιγμη ειναι το πιο αξιοπιστο και το πιο ευκολοχρηστο προγραμμα πλοηγησης για την ελλαδα...

δεν ειναι το καλυτερο αλλα το μοναδικο με καλη καλυψη στο θεμα χαρτη ωστε να μπορεις να κανεις την δουλεια σου αξιοπιστα..

μπορεις να δοκιμασεις και τα

 

igo8 το καλυτερο ισως προγραμμα πλοηγησης χωρις ομως (ακομη) επαρκης καλυψη,σε λεπτομερειες, χαρτη

 

garmin με καλους χαρτες και αυτο ,αλλα καπως πιο δυσχρηστο απο το destinator

 

Να προσθέσω και το Miomap 2008 που φοράει τους τελευταίους χάρτες της Gi (όπως το Destinator).

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

 

Σε ευχαριστώ για την απάντησή σου. Πιάνομαι από την παραπάνω φράση σου... μπορώ να τα δοκιμάσω? που μπορώ να βρώ τα προγράμματα αυτα?

 

θα σου πω σε λιγο :rolleyes:

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Καλημέρα!παιδια πως μπορω να δημιουργησω φακέλους στα programm files κ στη συνεχεια να μεταφερω τα προγραμματα μεσα σε αυτους κ να τα ταξινομίσω?:confused:

 

/Windows/Start Menu/Programs

 

Εκεί μέσα φτιάξε ότι φακέλους θέλεις, δώστους ότι όνομα θέλεις και ρίξε μέσα όποιο shortcut θέλεις.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

@stsalkit

πολυ ωραια και ευκολοχρηστα και τα 2 προγραμματα που σου προτινει ο zaharakis αλλα θελουν να τα ψαξεις λιγο πριν τα βαλεις σε λειτουργια γιατι αλλιως θα βρεθεις να πληρωνεις 2.70€ (βλεπε διοδια Αττικης οδου) σε μια αδεια νυχτερινη Αθηνα χωρις λογο!!!:cry:

Link to comment
Share on other sites

@stsalkit

πολυ ωραια και ευκολοχρηστα και τα 2 προγραμματα που σου προτινει ο zaharakis αλλα θελουν να τα ψαξεις λιγο πριν τα βαλεις σε λειτουργια γιατι αλλιως θα βρεθεις να πληρωνεις 2.70€ (βλεπε διοδια Αττικης οδου) σε μια αδεια νυχτερινη Αθηνα χωρις λογο!!!:cry:

 

αυτα λεω και εδω :)

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=2697197#post2697197

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

kαλησπερα παιδια ειμαι καινουργειος στο forum θα ειθελα να ρωτησω για ενα προγραμμα το οποιο λειτουργει σαν συναγερμος το τηλ οταν το πιασει καποιος χτυπαει το θελω αν ξερετε κατι γιατι το αφεινω εκτεθειμενο καποιες στιγμες λογο δουλειας ευχαριστω
Link to comment
Share on other sites

αισθάνομαιλίγο χαζός αλλά πώς ενεργοποιείται το ΝDrive; Ποιος είναι οκωδικός που στέλνουμε με sms;

O κωδικος ειναι κολημενος στον γρηγορο οδηγο χρησης

Link to comment
Share on other sites

kαλησπερα παιδια ειμαι καινουργειος στο forum θα ειθελα να ρωτησω για ενα προγραμμα το οποιο λειτουργει σαν συναγερμος το τηλ οταν το πιασει καποιος χτυπαει το θελω αν ξερετε κατι γιατι το αφεινω εκτεθειμενο καποιες στιγμες λογο δουλειας ευχαριστω

 

αν θυμαμαι καλα ειχε ξανααναφερθει στο φορουμ του diamond καπου Σεπτεμβριο μηνα!! κανε ενα search εκει και ισως το βρεις....

Link to comment
Share on other sites

kαλησπερα παιδια ειμαι καινουργειος στο forum θα ειθελα να ρωτησω για ενα προγραμμα το οποιο λειτουργει σαν συναγερμος το τηλ οταν το πιασει καποιος χτυπαει το θελω αν ξερετε κατι γιατι το αφεινω εκτεθειμενο καποιες στιγμες λογο δουλειας ευχαριστω

 

 

:blink::blink::blink::blink:

 

συνδεσε το στο ρευμα και μολις το πιασουν στα χερια να φανε μια δοση απο μπολικα βολτ :lol::lol:

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

αν θυμαμαι καλα ειχε ξανααναφερθει στο φορουμ του diamond καπου Σεπτεμβριο μηνα!! κανε ενα search εκει και ισως το βρεις....

 

τι να τον κανεις τον συναγερμο σε ενα εκτεθιμενο τηλ?

 

απλα δεν το παρατας οπου να ναι...ειναι η μονη και η καλυτερη ασφαλεια!!!

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

τι να τον κανεις τον συναγερμο σε ενα εκτεθιμενο τηλ?

 

απλα δεν το παρατας οπου να ναι...ειναι η μονη και η καλυτερη ασφαλεια!!!

 

συμφωνω μαζι σου!!! ασε που το θεωρω κουραστικο καθε φορα που το πιανεις να χρειαζεται να απενεργοποιησεις το προγραμμα (το οποιο θα τρωει και μπαταρια λογικα).

Link to comment
Share on other sites

συμφωνω μαζι σου!!! ασε που το θεωρω κουραστικο καθε φορα που το πιανεις να χρειαζεται να απενεργοποιησεις το προγραμμα (το οποιο θα τρωει και μπαταρια λογικα).

δεν με πειραζει για το θεμα τις μπαταριας απλα αν καποιος το εχει θα ημουν υποχρεος

Link to comment
Share on other sites

Αν αλλάξεις Radio υπάρχει πρόβλημα με την εγγύηση;

Καλή εβδομάδα κιόλας:rolleyes:

 

δυστυχως ναι...αλλα δεν ειναι τπτ το μη αναστρεψιμο ;)

 

αρα εχεις παλι την εγγυηση σου γυρνωντας το στο παλιο σου ραδιο :)

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

δυστυχως ναι...αλλα δεν ειναι τπτ το μη αναστρεψιμο ;)

 

αρα εχεις παλι την εγγυηση σου γυρνωντας το στο παλιο σου ραδιο :)

 

Πάντα είσαι έδω για να απαντάς... Να υποθέσω οτι για να βαλώ το παλιό θα πρέπει να ακολουθήσω την ίδια διαδικασία;

Link to comment
Share on other sites

Πάντα είσαι έδω για να απαντάς... Να υποθέσω οτι για να βαλώ το παλιό θα πρέπει να ακολουθήσω την ίδια διαδικασία;

 

ναι μεσω uspl(κοιτα στους xda :)) Blackstone USPL

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

Ερώτηση αν και δεν μου εχει ερθει ακομα (@#$%#$^ Wind) :

Πλέον θα έχω 2 τηλεφωνικους αριθμους και σκεφτομαι να τους βαλω σε μια καρτα.

ΘΑ ηθελα λοιπον αν ξερει καποιος ποσο ευκολη ειναι η εναλλαγη σε WM απο τον εναν αριθμο στον αλλον κα ειδικα στο HD, αλλα και εαν υπαρχει κανα προγραμματάκι οπου θα το κανει πιο ευκολο.

Ευχαριστώ εκ των προτέρων!! ;)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Ερώτηση αν και δεν μου εχει ερθει ακομα (@#$%#$^ Wind) :

Πλέον θα έχω 2 τηλεφωνικους αριθμους και σκεφτομαι να τους βαλω σε μια καρτα.

ΘΑ ηθελα λοιπον αν ξερει καποιος ποσο ευκολη ειναι η εναλλαγη σε WM απο τον εναν αριθμο στον αλλον κα ειδικα στο HD, αλλα και εαν υπαρχει κανα προγραμματάκι οπου θα το κανει πιο ευκολο.

Ευχαριστώ εκ των προτέρων!! ;)

 

εχει ξανασυζητηθει προσφατα εδω ;)

 

με το στοκ ραδιο του hd η εναλλαγη μεταξυ αριθμων ειναι λιγο αργη (μπορει να χρειαστει και επανεκινηση σε περιπτωση που δεν βρισκει σημα μετα την εναλλαγη)

 

αλλα με το 1.10.25.25 ραδιο

http://rapidshare.com/files/182452293/HTC_Blacstone_radio_1.10.25.25.rar

ολα ειναι πολυ πιο γρηγορα :)

 

το περνας με τον τροπο του uspl που λεω στο προηγουμενο μηνυμα μου ;)

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

ναι μεσω uspl(κοιτα στους xda :)) Blackstone USPL

 

Θα το προσπαθήσω. Ελπίζω να το καταφέρω. Η πρωτή φορά είναι το ζόρι. Αλλιώς εσείς είστε εδω για βοήθεια.:lol:

Link to comment
Share on other sites

Θα το προσπαθήσω. Ελπίζω να το καταφέρω. Η πρωτή φορά είναι το ζόρι. Αλλιώς εσείς είστε εδω για βοήθεια.:lol:

 

δεν ειναι τπτ!

 

αλλα πρεπει να διαβασεις καλα ωστε να κατανοησεις πληρως ολα τα βηματα της καθε διαδικασιας ;)

 

απο εκει και μετα θα ειναι παιχνιδακι :)

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

εχει ξανασυζητηθει προσφατα εδω ;)

 

με το στοκ ραδιο του hd η εναλλαγη μεταξυ αριθμων ειναι λιγο αργη (μπορει να χρειαστει και επανεκινηση σε περιπτωση που δεν βρισκει σημα μετα την εναλλαγη)

 

αλλα με το 1.10.25.25 ραδιο

http://rapidshare.com/files/182452293/HTC_Blacstone_radio_1.10.25.25.rar

ολα ειναι πολυ πιο γρηγορα :)

 

το περνας με τον τροπο του uspl που λεω στο προηγουμενο μηνυμα μου ;)

 

Μαλλον χαζομαρα ρωταω αλλα πως επηρεαζει το ραδιο την εναλλαγη διαφορετικων τηλεφωνικων αριθμων? αν εχω καταλαβει σωστα ε..... :X

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Μαλλον χαζομαρα ρωταω αλλα πως επηρεαζει το ραδιο την εναλλαγη διαφορετικων τηλεφωνικων αριθμων? αν εχω καταλαβει σωστα ε..... :X

 

το ραδιο ειναι ενα λογισμικο που επηρεαζει αμεσα οτι εχει σχεση με

signal

gps

bluetooth

wifi

και γενικα οτι εχει σχεση με επικοινωνια ασυρματη :)

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...