Jump to content

[Επίσημο] HTC Touch HD (Blackstone)


stark
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Δεν ξέρω Δημήτρη, εγώ την κατέβασα αλλά δεν τόλμησα να την φλασάρω με τόσα που διάβασα.

 

Απλά νομίζω οτι μονος του εσκαψε το λακο του.

Βιάζεται. Χωρίς να έχει τσεκάρει το radio, χωρις να εχει τσεκάρει πως αντιδρά στα διάφορα tweaks δινει τις ρομ και όποιον πάρει ο χάρος.

Εσύ που ασχολείσαι τόσα χρόνια θα ξέρεις καλύτερα ότι για να τσεκάρεις πλήρως μια ρομ χρειάζονται 2-3 μέρες. Διαφορετικά κάτι θα σου ξεφύγει.

Μπορεί να μην είναι τόσο σημαντικό, αλλά βρε αδελφέ κανείς δεν συμβιβάζεται με μπαλωμένα παντελόνια.

 

Την εβαλα την 7.2 , α τι ωραία γρήγορη κλπ.

Πάω να τρέξω τον όπερα έφαγα 3 κολλήματα. Ρίχνω το cab που δίνει, οκ αλλα ο οπερα δουλευει πλέον σαν ξένο σώμα.

 

Μετα γυρνόντας σπίτι κανω πλοήγηση με ταυτοχρονη φόρτιση και είμαι έτοιμος να πετάξω τον φορτιστή γιατί με το που εφτασα η μπαταρία ήταν 5% κάτω.

Μετα βλέπω ότι από 83 πήγε 53 χωρίς να κάνω τιποτα.

 

Βαζω την ρομ του πάνου στο ιδιο radio και δουλευει μια χαρά σε όλα. Αρα τι φταίει? Πως μπορείς να είσαι 100% σίγουρος ότι δεν εχει μέρος της ευθύνης και η κακή διαχείριση της ενέργειας από την ρομ.

 

Θέλω να πω ότι αν είχε κάτσει να κάνει τις δοκιμές του και να διορθώσει τα μικροπροβλήματα, να απορίψει Beta προγράμματα και radio, θα είχε ανα καλό σύνολο.

Αντί αυτού μας βομβαρδίζει καθημερινα με νεες εκδόσεις. Στο τέλος θα κάψουνε καμια συσκευη από το πολύ φλασάρισμα.

Αν ομως εκανε αυτό που λέω, ο Douty και οι άλλοι θα βγαίνανε μπροστά και το thread του θα χανότανε από την πρώτη σελίδα.

 

Για μενα δεν είναι σοβαρά πράγματα αυτά. Όπως είπα εχει ταλέντο αλλά είναι ανώριμος η σκέφτεται πολύ το donation.

 

Πριν λίγο φλάσαρα την 1.4 του panosha. Είμαι σίγουρος από πριν οτι θα βάλω τον resco και κάνοντας ενα συγχρονισμό θα μπορω να πάω στην δουλεια μου χωρίς να χάσω καμια κλήση η οποιοδήποτε άλλο πρόβλημα.

Και από ταχύτητα? απειροελάχιστη διαφορά που δεν γίνεται αντιληπτή στην καθημερινή χρήση.

Δες και μόνος σου http://rapidshare.com/files/190633169/28012009.rar

ειναι ενα βιντεακι που τραβηξα.

 

Δεν εχω κανα λόγο να είμαι με κανένα.

Χθες είδες ημουν ενθουσιασμένος με την 7.2 μεχρι που βγηκαν τα προβλήματα.

Απλά διαπιστώνω ότι μου ταιριάζει περισσότερο η συλλογιστική κάποιων άλλων developers.

Κάθε φλασάρισμα είναι χρόνος που τρώμε απο την δουλεια μας, από την οικογενεια μας. Κανείς δεν μας υποχρεώνει να το κάνουμε αλλά θα πρέπει και ο δημιουργός να το αντιλαμβάνεται και να μην τα καίει ολα στον βωμό του donation.

 

εχεις απολυτο δικιο Κωστη και δεν το συζηταω καν για ουτε κατα διανοια να διαφωνησω εστω και σε καποιο σημειο απο οσα αναφερεις!!

 

απλα ξερεις πολυ καλα οτι ολο το παιχνιδι με τα wm ειναι ακριβως εκει...στο ψαξιμο και στον αγωνα της βελτιωσης τους :)

δεν εχω δοκιμασει την 1.3 ουτε και την 1.4 του Πανου μονο την 1.2.

δεν αμφιβαλλω οτι μπορει να ειναι σταθερες και πολυ καλες ρομ :)

δεν εχω χρονο αυτο το διαστημα για πειραματα αλλα παρολα αυτα εχω δοκιμασει ηδη τις v4,5,7.1,7.2 kai 7.3 του laurentious...

και οπως εχω ξαναπει,η καθε ρομ του ειναι καλυτερη απο την αλλη.

 

ειναι σιγουρα ανωριμοτητα αυτο το καθημερινο release νεων roms ..

και το παιχνιδι της επικαιροτητας (και του donation ισως ??) κανει καποιους μαγειρες να ""καινε"" το φαι τους με τα γνωστα αποτελεσματα...

ειναι παντα επιλογη μας τι θα επιλεξουμε να κανουμε και ποσο εντονη η οχι θα ειναι η συμμετοχη μας σε αυτο το τρυπακι του φλασαρισματος(γιατι ειναι τρυπακι και το εκμεταλευονται...κακα τα ψεμματα)

 

παντως το χουι εγω δεν το κοβω :rolleyes::p

 

θα το παλευω οσο μπορω και αντεχω ακομη,μεχρι να βαλω μυαλο και να παρω ενα απλο κινητο (για κινητο) και μια συσκευη Gps( μονο για GPS) και να ηρεμησω μια για παντα...:D

 

Συνάδελφοι, συγνώμη που παρεμβαίνω στην συζήτησή σας (Te_salat, zaxarakis), αλλά τι στραβό έχει η original rom?

 

Το λέω γιατί σε σχέση με το cruise που είχα πρίν, το μηχανάκι είναι απλά καταπληκτικό...

 

Θα μου πείτε οτι σε σχέση με το diamond δεν έχουν αλλάξει και πολλά, ok, δεν το είχα, δεν μπορώ να ξέρω...

 

Αλλά, εγγύηση??? Παρόλο που δεν ξεκλειδώνεις, δεν μπορείς να επαναφέρεις την original...

 

Διορθώστε με αν κάνω λάθος.

 

το πρηγουμενο μηνυμα μου πιστευω οτι εχει απαντηση και για το ερωτημα σου :)

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 12,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Θα πας Start, Settings, Tab Connections και θα επιλεξεις το Connection Setup. Θα βγαλει μια οθονη που θα λεει :

Select Operator

 

Country : Greece

 

Operator : Cosmote, Q-Telecom, Vodafone, Vodafone (pre-paid), Wind (σε drop down menu)

Επιλεγεις τον πάροχο και πατας κατω αριστερα ΟΚ. Θα σε ρωτησει θελεις να συνεχισω ? Θα απαντησεις YES, θα κανει καποιο χρονικο διαστημα μεχρι να εγκαταστησει τις απαραιτητες ρυθμισεις και θα σε ρωτησει οταν τελειωσει να κανει Restart. Θα πεις ΝΑΙ και οταν θα επανεκκινησει το κινητο και εχεις ενεργοποιημενη τη συνδεση τοτε θα εγκαταστησεις το Modaco NoData και θα τρεχει κανονικα :D

 

thanks οντος αυτο ηταν που δεν ειχα κανει! τωρα δουλευει κανονικα! παρολα αυτα θα κατεβασω κ τον resco explorer να τον εχω αλλα υπαρχει στα ελληνικα η οχι?

http://ΕΠΙΣΚΕΦΘΕΙΤΕ ΤΟ SITE ΜΟΥ!!
Link to comment
Share on other sites

εμενα και οι 2 ρομ μου δουλεψαν αψογα και χωρις κανενα προβλημα,εκτος την κακη ποιοτητα αναπαραγωγης βιντεο στην 7.2...

 

Αυτό που σου είπα Δημήτρη το δοκίμασες;

 

Δεν ξέρω Δημήτρη, εγώ την κατέβασα αλλά δεν τόλμησα να την φλασάρω με τόσα που διάβασα.

 

Απλά νομίζω οτι μονος του εσκαψε το λακο του.

Βιάζεται. Χωρίς να έχει τσεκάρει το radio, χωρις να εχει τσεκάρει πως αντιδρά στα διάφορα tweaks δινει τις ρομ και όποιον πάρει ο χάρος.

Εσύ που ασχολείσαι τόσα χρόνια θα ξέρεις καλύτερα ότι για να τσεκάρεις πλήρως μια ρομ χρειάζονται 2-3 μέρες. Διαφορετικά κάτι θα σου ξεφύγει.

Μπορεί να μην είναι τόσο σημαντικό, αλλά βρε αδελφέ κανείς δεν συμβιβάζεται με μπαλωμένα παντελόνια.

 

Την εβαλα την 7.2 , α τι ωραία γρήγορη κλπ.

Πάω να τρέξω τον όπερα έφαγα 3 κολλήματα. Ρίχνω το cab που δίνει, οκ αλλα ο οπερα δουλευει πλέον σαν ξένο σώμα.

 

Μετα γυρνόντας σπίτι κανω πλοήγηση με ταυτοχρονη φόρτιση και είμαι έτοιμος να πετάξω τον φορτιστή γιατί με το που εφτασα η μπαταρία ήταν 5% κάτω.

Μετα βλέπω ότι από 83 πήγε 53 χωρίς να κάνω τιποτα.

 

Βαζω την ρομ του πάνου στο ιδιο radio και δουλευει μια χαρά σε όλα. Αρα τι φταίει? Πως μπορείς να είσαι 100% σίγουρος ότι δεν εχει μέρος της ευθύνης και η κακή διαχείριση της ενέργειας από την ρομ.

 

Θέλω να πω ότι αν είχε κάτσει να κάνει τις δοκιμές του και να διορθώσει τα μικροπροβλήματα, να απορίψει Beta προγράμματα και radio, θα είχε ανα καλό σύνολο.

Αντί αυτού μας βομβαρδίζει καθημερινα με νεες εκδόσεις. Στο τέλος θα κάψουνε καμια συσκευη από το πολύ φλασάρισμα.

Αν ομως εκανε αυτό που λέω, ο Douty και οι άλλοι θα βγαίνανε μπροστά και το thread του θα χανότανε από την πρώτη σελίδα.

 

Για μενα δεν είναι σοβαρά πράγματα αυτά. Όπως είπα εχει ταλέντο αλλά είναι ανώριμος η σκέφτεται πολύ το donation.

 

Πριν λίγο φλάσαρα την 1.4 του panosha. Είμαι σίγουρος από πριν οτι θα βάλω τον resco και κάνοντας ενα συγχρονισμό θα μπορω να πάω στην δουλεια μου χωρίς να χάσω καμια κλήση η οποιοδήποτε άλλο πρόβλημα.

Και από ταχύτητα? απειροελάχιστη διαφορά που δεν γίνεται αντιληπτή στην καθημερινή χρήση.

Δες και μόνος σου http://rapidshare.com/files/190633169/28012009.rar

ειναι ενα βιντεακι που τραβηξα.

 

Δεν εχω κανα λόγο να είμαι με κανένα.

Χθες είδες ημουν ενθουσιασμένος με την 7.2 μεχρι που βγηκαν τα προβλήματα.

Απλά διαπιστώνω ότι μου ταιριάζει περισσότερο η συλλογιστική κάποιων άλλων developers.

Κάθε φλασάρισμα είναι χρόνος που τρώμε απο την δουλεια μας, από την οικογενεια μας. Κανείς δεν μας υποχρεώνει να το κάνουμε αλλά θα πρέπει και ο δημιουργός να το αντιλαμβάνεται και να μην τα καίει ολα στον βωμό του donation.

 

εχεις απολυτο δικιο Κωστη και δεν το συζηταω καν για ουτε κατα διανοια να διαφωνησω εστω και σε καποιο σημειο απο οσα αναφερεις!!

 

απλα ξερεις πολυ καλα οτι ολο το παιχνιδι με τα wm ειναι ακριβως εκει...στο ψαξιμο και στον αγωνα της βελτιωσης τους :)

δεν εχω δοκιμασει την 1.3 ουτε και την 1.4 του Πανου μονο την 1.2.

δεν αμφιβαλλω οτι μπορει να ειναι σταθερες και πολυ καλες ρομ :)

δεν εχω χρονο αυτο το διαστημα για πειραματα αλλα παρολα αυτα εχω δοκιμασει ηδη τις v4,5,7.1,7.2 kai 7.3 του laurentious...

και οπως εχω ξαναπει,η καθε ρομ του ειναι καλυτερη απο την αλλη.

 

ειναι σιγουρα ανωριμοτητα αυτο το καθημερινο release νεων roms ..

και το παιχνιδι της επικαιροτητας (και του donation ισως ??) κανει καποιους μαγειρες να ""καινε"" το φαι τους με τα γνωστα αποτελεσματα...

ειναι παντα επιλογη μας τι θα επιλεξουμε να κανουμε και ποσο εντονη η οχι θα ειναι η συμμετοχη μας σε αυτο το τρυπακι του φλασαρισματος(γιατι ειναι τρυπακι και το εκμεταλευονται...κακα τα ψεμματα)

 

παντως το χουι εγω δεν το κοβω :rolleyes::p

 

θα το παλευω οσο μπορω και αντεχω ακομη,μεχρι να βαλω μυαλο και να παρω ενα απλο κινητο (για κινητο) και μια συσκευη Gps( μονο για GPS) και να ηρεμησω μια για παντα...:D

Σε όλα βρίσκετε απόλυτα σύμφωνο. Έχω καταλήξει και γω να χρησιμοποιώ τις ρομ του Πάνου λόγω σταθερότητας και ό,τι άλλο φλασάρω το βάζω καθαρά από περιέργεια για να δω τι παίζει. Πολλοί πειραματίζονται με καινούρια builds χωρίς πολλές φορές αυτό να έχει κανένα εμφανές αποτέλεσμα και για να κερδίσουν την κούρσα των releases. Οκ.. δε λέω καλά είναι αλλά όπως έχετε αναφέρει και σεις αν κάποιος απλά ψάχνει μια γρήγορη και σταθερή ρομ η οποία θα παίζει "out of the box" καλύτερα να αποφεύγει αυτές τις πειραματικές ρομς που αλλάζουν version μέρα παρά μέρα...

Link to comment
Share on other sites

εχετε καταφερει να φλασαρετε απο τη sd που ειναι στο πακετο του hd?δεν βλεπει το BLACIMG.NBH

[sIGPIC][/sIGPIC] Aλέξης

rotary power

Link to comment
Share on other sites

Αυτό που σου είπα Δημήτρη το δοκίμασες;

 

 

 

 

Σε όλα βρίσκετε απόλυτα σύμφωνο. Έχω καταλήξει και γω να χρησιμοποιώ τις ρομ του Πάνου λόγω σταθερότητας και ό,τι άλλο φλασάρω το βάζω καθαρά από περιέργεια για να δω τι παίζει. Πολλοί πειραματίζονται με καινούρια builds χωρίς πολλές φορές αυτό να έχει κανένα εμφανές αποτέλεσμα και για να κερδίσουν την κούρσα των releases. Οκ.. δε λέω καλά είναι αλλά όπως έχετε αναφέρει και σεις αν κάποιος απλά ψάχνει μια γρήγορη και σταθερή ρομ η οποία θα παίζει "out of the box" καλύτερα να αποφεύγει αυτές τις πειραματικές ρομς που αλλάζουν version μέρα παρά μέρα...

 

ναι Νικο το δοκιμασα και οντως ηταν (λιγο ομως) καλυτερη η αναπαραγωγη..

με την 7.3 ομως ειναι παρα μα παρα πολυ καλυτερη :blink:

 

εχετε καταφερει να φλασαρετε απο τη sd που ειναι στο πακετο του hd?δεν βλεπει το BLACIMG.NBH

 

πρεπει να ειναι φορμαρισμενη η καρτα σε fat 32 :!:

 

αντιγραψε οτι εχεις και δεν εχεις στην καρτα μνημης στο pc σου.

και μετα φορμαρισε την (απο τον υπολογιστη) σε fat 32.

μετα ξαναβαλε τα πραγματα σου στην καρτα σου παλι και δοκιμασε.;)

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

οκ zaharaki περιμενω να φορτισει και γυριζω σε 1.09.25.14 vampir βγηκε το 35..

[sIGPIC][/sIGPIC] Aλέξης

rotary power

Link to comment
Share on other sites

car holder και τριχες κατσαρες το μελλον ειναι αυτο:p http://www.e-gadgets.gr/product.asp?catid=689 δειτε το βιντεο
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Alex εμενε δουλεψε χωρίς φορμαρισμα και σχεδόν πάντα φλασαρω από την κάρτα. Αυτό που δεν με βόλεψε σχεδόν καθόλου είναι το sd config.

Χρειάζεται συνεχώς αλλαγές ανάλλογα με τα application που ενσωματώνει κάθε ρομ.

Και ενα λαθάκι σε μια παύλα να κάνεις, πρέπει πάλι από την αρχη.

 

Κριμα που το 35 αποδεικνύεται προβληματικό. Τουλάχιστον στο σήμα του τηλεφώνου είχε ουσιαστική βελτίωση.

 

@Δημήτρη σε καμια περίπτωση δεν διαφωνούμε. Συζήτηση κάνουμε και μάλιστα επικοδομητική.

Windows mobile χωρίς φλασάρισμα και παραμετροποίηση δεν έχει νόημα. Προσωπικά και turbo κινητό να βγάλει η ΝΟΚΙΑ δεν μπορώ να ξαναγυρίσω στα symbians.

Σημερα για παράδειγμα εβαλα το YOTA και είναι σαν να έχω άλλο τηλέφωνο, χώρια οι βελτιώσεις. Μα το κυριότερο είναι ότι γεμίζω ευχάριστα τον χρόνο μου.

Χωρίς να θέλω να το παίξω κάπως, δεν θα μπορούσα επίσης με τίποτα να μείνω με μια ace rom όσο καλή κι αν είναι. Σε βγάζει από το παιχνίδι.

 

Περισσότερο από μια ρομ την εβδομάδα δεν έχει νόημα γιατί δεν προλαβαίνεις να την δεις σε πραγματική λειτουργία με όλες σου τις εφαρμογές. Είναι σαν να κάνεις άλγευρα και να διαβάζεις μόνο θεωρεία.

Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

καλο ειναι το 35 απλα καιει πολυ..το radio λενε να φλασαρετε απο καρτα αλλα γιατι?αν δε δει το image παλι θα το περασω κανονικα

[sIGPIC][/sIGPIC] Aλέξης

rotary power

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
το radio λενε να φλασαρετε απο καρτα αλλα γιατι?

 

Εγώ προτείνω τα πάντα (Radio & ROM) να φλασάρονται από την κάρτα. Είναι πιο ασφαλής μέθοδος.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

δεν ξερω τι πατατα κανω,μπαινω b/l, βαζω καρτα με το το blacimg.nbh.τρεχω το uspl,no image found..

[sIGPIC][/sIGPIC] Aλέξης

rotary power

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Δες μήπως σε βοηθήσει το tutorial εδώ του Πάνου. Πρόσεξε μόνο γιατί είναι για το Diamond. Θέλει τις ανάλογες αλλαγές για το HD.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

edit:τα καταφερα αλλα τελικα εφταιγε η καρτα,με τη transcend τιποτα,με sandisk το ιδιο,τελικα τα καταφερα με μια kingmax.κατι αλλο το radio που εχει η ελληνικη rom ειναι αυτο 1.09.25.14 / 52.49a.25.26U το εχει καποιος?

[sIGPIC][/sIGPIC] Aλέξης

rotary power

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
δεν τα καταφερα ακομα αλλα δοκιμαζω,κατι αλλο το radio που εχει η ελληνικη rom ειναι αυτο 1.09.25.14 / 52.49a.25.26U το εχει καποιος?

 

http://www.4shared.com/file/78466228/660313bf/HD_Blackstone_Radio_1092514.html

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

car holder και τριχες κατσαρες το μελλον ειναι αυτο:p http://www.e-gadgets.gr/product.asp?catid=689 δειτε το βιντεο

 

καταπληκτικο φαινεται κωστα, μηπως πρεπει να παραγγειλουμε ? :worry:

Κωστας (Pterarxos)

Μετακομισαμε σε νεο forum, εδω θα βρειτε το νεο "Περι Ανεμων και Υδατων"  We Think Different 

http://img718.imageshack.us/img718/3200/pterarxosmember420120.png

Link to comment
Share on other sites

car holder και τριχες κατσαρες το μελλον ειναι αυτο:p http://www.e-gadgets.gr/product.asp?catid=689 δειτε το βιντεο

 

καταπληκτικο φαινεται κωστα, μηπως πρεπει να παραγγειλουμε ? :worry:

 

Ένα από τα υλικά που έχει η εταιρία που δουλεύω, είναι επίθεμα κατάκλισης, είναι από μαλακή σιλικόνη και έχει αυτές ακριβώς τις ιδιότητες ...

 

Στο επόμενο meeting θα φέρω. Άντε. Κανονίστε !

-----------------

Σ.Ζωγράφος

Link to comment
Share on other sites

για ακομα μια φορα σε υπερευχαριστω athanaso77 :respect:!!

παντως αυτο που μου ετυχε με τις καρτες δεν το περιμενα:wacko:

[sIGPIC][/sIGPIC] Aλέξης

rotary power

Link to comment
Share on other sites

@zografos

Ολο λογια εισαι. Βρε, εσυ δεν εισαι που ελεγες οτι εσκασες στο φαι και οτι με την παρεα μας θα γινεις τετραπαχος ? Sorry για το :offtopic:

Κωστας (Pterarxos)

Μετακομισαμε σε νεο forum, εδω θα βρειτε το νεο "Περι Ανεμων και Υδατων"  We Think Different 

http://img718.imageshack.us/img718/3200/pterarxosmember420120.png

Link to comment
Share on other sites

car holder και τριχες κατσαρες το μελλον ειναι αυτο:p http://www.e-gadgets.gr/product.asp?catid=689 δειτε το βιντεο

 

Tι λες τωρα!

Τα σπαει!

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα παιδία

υπάρχει κάποιος που έχει πάρει screen protector και από netimesκαι από brando. Ποιό είναι καλύτερο για σας; Από brando παντως περίμενα κάτι καλύτερο... :(

και από το netimes τι διαφορά έχουν οι rubber από τις silicone; ποιές είναι καλύτερες;

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα παιδία

υπάρχει κάποιος που έχει πάρει screen protector και από netimesκαι από brando. Ποιό είναι καλύτερο για σας; Από brando παντως περίμενα κάτι καλύτερο... :(

και από το netimes τι διαφορά έχουν οι rubber από τις silicone; ποιές είναι καλύτερες;

 

προτεινω της brando .ειναι τα καλυτερα και ποιοτικοτερα.

 

μπορεις να τα βρεις και ελλαδα στο play247 :)

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

και από το netimes τι διαφορά έχουν οι rubber από τις silicone; ποιές είναι καλύτερες;

 

Επειδή δοκίμασα και τις δυο :cool:, οι rubber hard cases ειναι μακραν καλύτερες από τις sinicone cases. Ειναι απο σκληρό πλαστικο, μαυρες και αγκαλιαζουν πληρως το κινητο και εχουν και καλυτερη αισθηση στο πιασιμο, ενω οι σιλικονουχες δεν εχουν τοσο καλο πιασιμο και δεν ειναι σφιχτες πανω στο κινητο. οχι οπτι εχουν καποιο προβλημα, αλλα οι σκληρες (rubber hard cases) ειναι καλύτεερες, πως να γινει :rolleyes:

Κωστας (Pterarxos)

Μετακομισαμε σε νεο forum, εδω θα βρειτε το νεο "Περι Ανεμων και Υδατων"  We Think Different 

http://img718.imageshack.us/img718/3200/pterarxosmember420120.png

Link to comment
Share on other sites

εγώ έχω πάρει και τις δύο από netimes, αλλά προτιμώ την σιλικονούχα γιατί φοβάμαι μήπως το σκληρό πλαστικό κάνει ζημιά στο HD...μπορεί να κάνω και λάθος αλλά τόσα και τόσα έχουν γραφτεί για την κακή ποιότητα σε ορισμένα case του HD...

 

Επίσης έχω βάλει το screen protector πάλι από netimes και είμαι αρκετά ευχαριστημένος, θα δοκιμάσω και ένα brando και θα γράψω εντυπώσεις :)

Λευτέρης

iPhone 3GS 32gb back in black

iPhone 4 32gb black, iPhone 4S 16gb black, samsung galaxy note,  iPhone 4S 16gb white, iPhone 5 64gb space grey, Hawai 5-0 P10 lite, iPhone 6 16gb gold, iPhone 8 64gb black

Link to comment
Share on other sites

car holder και τριχες κατσαρες το μελλον ειναι αυτο:p http://www.e-gadgets.gr/product.asp?catid=689 δειτε το βιντεο

Ωραίο ρε Κώστα, αλλά το εμπιστεύεσαι? Είμαστε τώρα να μας πέφτει το HD την ώρα που οδηγούμε; Εμένα θα με πιάσει καρδιά επιτόπου. Εκτός αν κολλάει πάνω όταν η συσκευή φοράει rubber case. Επίσης, κάτι άλλο που σκέφτηκα είναι κατά πόσο το HD κολλάει πάνω αφού η πίσω πλευρά δεν είναι επίπεδη λόγω του σημείου που προεξέχει η κάμερα.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...