Jump to content

[Επίσημο] HTC Touch HD (Blackstone)


stark
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Δεν χρειαζεται να μαλωνουμε. Ολοι για το ιδιο παλευουμε.

Φιλε krepi αν τυχον ηξερες την οδο και την εψαχνες στην Βαρκιζα δεν θα εβρισκες τιποτα

και θα τα εβαζες με το Destinator.

Οσοι θελετε να ειστε σιγουροι και να μην βασιζεστε σε εντυπωσεις αλλων απο παλιοτερες εκδοσεις

βαλτε την 3.2 με τον τελευταιο χαρτη και ψαξτε το μονοι σας

Το ΜΙΟ για οσους θελουν θα το βρειτε στο ρωσικο. Ο mermigas εχει κανει καλη δουλεια.

 

Δεν ειναι στις προθεσεις μου να μαλωνω με κανεναν,την γνωμη μου λεω χωρις να ειρωνευομαι κανεναν,και μαλιστα ανθρωπους που δεν γνωριζω καν,το ιδιο βεβαια απαιτω και απο τους αλλους.

Χρονια πολλα σε ολους.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 12,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

..δυο κουτακια τελικά με 4 ώρες φόρτιση του ηλιακού φορτιστή. Στην διαρκεια της φόρτισης ειχα και 2 τηλεφωνήματα όχι παραπάνω απο 8 λεπτά.. :X

Παρέληψα να πω ότι έχει και δυνατότητα φόρτισης απο το pc μεσω usb και 2 χρόνια εγγύηση.. :O

Αυριο θα κοιταξω βα το βαλω απο το πρωι να λιαστει :cool: :P

 

πολύ καλό ακούγεται. τι άλλο μπορείς να φορτήσεις πέρα από το HTC? δέχεται κ άλλες συσκευές αρκεί να έχουν βύσμα miniUSB ή έχει αντάπτορες?

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
παιδια εβαλα λιγο το mio να το δω...εχει κλειδωσει δορυφορουσ μεσα απο το σαλονι.....

 

Το αν θα κλειδώσει δορυφόρους και πού, αυτό δεν εξαρτάται από το εκάστοτε πρόγραμμα αλλά από το GPS της συσκευής. Το ότι το miomap κλείδωσε μέσα στο σπίτι... δε σημαίνει ότι είναι και αξιόπιστο.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

πολύ καλό ακούγεται. τι άλλο μπορείς να φορτήσεις πέρα από το HTC? δέχεται κ άλλες συσκευές αρκεί να έχουν βύσμα miniUSB ή έχει αντάπτορες?

 

ναι εχει και ανταπτορες.. erricson και nokia σίγουρα (παλιά και νέα).. και 2-3 ακόμα..

 

 

http://www4.picfront.org/picture/BfGFquLe/thb/IMG_0728b.jpg

http://www5.picfront.org/picture/ppt2du2p1/img/banner-new-2008-09_WeCapture_YouWatch.jpg

http://www.eikonostoixeio.eu/

Link to comment
Share on other sites

βάλε διαδρομή σαλόνι - υπνοδωμάτιο. αν σε πάει μέσω μπάνιου τότε μη το εμπιστεύεσαι

 

κι' αυτό σωστό :lol:

Λευτέρης

iPhone 3GS 32gb back in black

iPhone 4 32gb black, iPhone 4S 16gb black, samsung galaxy note,  iPhone 4S 16gb white, iPhone 5 64gb space grey, Hawai 5-0 P10 lite, iPhone 6 16gb gold, iPhone 8 64gb black

Link to comment
Share on other sites

Εχετε μαθει κανενα νεοτερο για αντικατασταση συσκευης που εχει ξεφλουδισει; στο φορουμ της htc περιμενουν ακομα απαντηση τα παιδια. Ειναι συχνο κρουσμα γενικα; ή πρεπει να εισαι πολυ γκαντεμης;

 

εχω ενα κ750 εδω και 3 χρονια και εχει μονο μια γρατζουνια πανω....και το ειχα παρει 50€ (+170€ επιδοτηση). Τωρα αν παω συσκευη των 700€ και αρχιζει να μου κανει κολπα θα τρελαθω....

Link to comment
Share on other sites

δε μου εχει συμβει. το εχω δει μονο σε LG κινητα

 

αν εννοεις οτι εχεις δει ξεφλουδισμα μονο σε LG κινητα, τοτε πρεπει να σε ενημερωσω οτι υπαρχει προβλημα και σε καποια HD:(

Link to comment
Share on other sites

αν εννοεις οτι εχεις δει ξεφλουδισμα μονο σε LG κινητα, τοτε πρεπει να σε ενημερωσω οτι υπαρχει προβλημα και σε καποια HD:(

 

μπορείς να ανεβάσεις φώτο?

 

 

koklas μη σε απασχολεί ιδιαίτερα αν δε λοκάρει μέσα στο σπίτι. μπορεί να έτυχε να μη λοκάρει ή να έτυχε να κλειδώσει δορυφόρους το iGo. όπως κ να χει, στην οδήγηση 1 είναι το πρόγραμμα.

ας μη γινόμαστε κουραστικοί. Destinator

Link to comment
Share on other sites

καλα συμφωνω...και εγω μονο destiantor εμπιστευομαι....απλα μια παρατηρηση εκανα....
Samsung Galaxy S8 plus.....
Link to comment
Share on other sites

καλά είναι φυσικά να εμπιστεύεσαι λίγο κ την βιολογική σου πυξίδα γιατί μου έχει τύχει κ με το Destinator να οργώνω κάτι χωματόδρομους στην Χαλκιδική :/
Link to comment
Share on other sites

καλά είναι φυσικά να εμπιστεύεσαι λίγο κ την βιολογική σου πυξίδα γιατί μου έχει τύχει κ με το Destinator να οργώνω κάτι χωματόδρομους στην Χαλκιδική :/

σωστος....εννοειται..

Samsung Galaxy S8 plus.....
Link to comment
Share on other sites

Μπορεί κάποιος να μου πει δοκιμασμένες ρυθμίσεις σε video για να παίζει μέσω CorePlayer και TCMP?

 

Εννοώ video encoder, bitrate, frame rate, video size...κτλ

 

Και αν υπάρχει κάποιος τρόπος επιτάχυνσης των γραφικών μέσω κάποιου script ή ρυθμίσεων ή εφαρμογής....

 

Σίγουρα θα ενδιαφέρει πολλούς εδώ μέσα όταν έχεις τόσο τέλεια οθόνη!!!

 

Thank you!!!

Nokia N95, SonyEricsson W960i, HTC TyTN II, HTC Touch Dual, Nokia N95 8 GB, HTC Touch Diamond, SE C902, Samsung SGH i-900 Omnia, HTC Touch HD, SE Xperia X1, LG Arena, SE W995, Samsung i8910 HD, Samsung i8000 Omnia II, iPhone 3GS, HTC HD2, iPhone 4, Xperia Mini, iPhone 4S, Galaxy Note II, Sony Xperia S, Galaxy S4, Galaxy Note3, LG Nexus 5, Galaxy Note 8, Galaxy Note 10.1 LTE 2014 Edition, LG G3, Galaxy Note 4, iPhone 6S Plus, iPhone 7 Plus.
Link to comment
Share on other sites

μπορείς να ανεβάσεις φώτο?

 

εγω δεν εχω παρει ακομα το κινητο, απο αυτα που διαβαζω βεβαια εχω αρχισει και το σκεφτομαι. Αν ψαξεις στο θεμα εδω νομιζω οτι εχει καποιες φωτογραφιες απο ελλατωματικες συσκευες.

 

Επίσης κοιταξε και εδω

http://www.htc.com.gr/forum/showthread.php?t=11464

που λενε οτι περιμενουν απαντηση απο την htc ακομα. Εχει παρουσιαστει λεει σε καμια 10αρια συσκευες (συν οσους δεν το εχουν αναφερει στο συγκεκριμενο θεμα....).

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα κα χρονια πολλα. Δεν φταιει η φωτογραφια και στο λεω γιατι με ενεργοποιημενο το TF3D η ιδια ακριβως φωτογραφια μου φαινεται αψογα. Απλα θελω να βγαλω το TF3D γιατι μου την σπαει. Εχει δοκιμασει κανεις να βαλει φωτο σαν φοντο???
Link to comment
Share on other sites

Te salat με ποια εκδοση του mio εκανες τις δοκιμες που εγραφες πιο πανω???????

 

MioMap 2008 v1.0 mermigas

Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους και καλή χρονιά!

Σήμερα παρέλαβα το HD TOUCH που είχα παραγγείλει απο Αγγλια (http://www.superetrader.co.uk)....

Προβλημα όμως ... η διαδικασία Align Screen ( η πρώτη ενέργεια που μου είπε να κάνω) , δεν ολοκληρώθηκε ποτε!!! Έσυρα το δάχτυλο στην οθόνη είτε με την φορά που πήγαινε το βελάκι , είτε στην τύχη αφού αγανάκτησα ....και για πολύ ώρα!!! ΤΙΠΟΤΑ ... έκανα ενα reset (κουμπί δίπλα στην SIM) πάλι ΤΙΠΟΤΑ .... Ξέρει κανεις κάτι γι'αυτο???

thanks

Link to comment
Share on other sites

Για τον ενοχλητικό ήχο που κάνει το iGO για να κρατάει συνέχεια ανοικτή την οθόνη, υπάρχει κάποια λύση εκτός από το να σταματήσουμε εντελώς τους ήχους της οθόνης από τα settings των WM ? Γιατί γενικά έξω από το iGo θα ήθελα να τους έχω ...

-----------------

Σ.Ζωγράφος

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...