Jump to content

[Επίσημο] HTC Touch HD (Blackstone)


stark
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

αρα δεν θελεις πμ :rolleyes:

 

οκ :)

Σ αρέσει να παίζεις με τον κόσμο ε?? :lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 12,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Σ αρέσει να παίζεις με τον κόσμο ε?? :lol::lol::lol:

 

Πότε φίλε μου Δημήτρη. Ο κόσμος παίζει μαζι μου.

Link to comment
Share on other sites

Σ αρέσει να παίζεις με τον κόσμο ε?? :lol::lol::lol:

 

ε να σπαει λιγο η μονοτονια Νικο :D

 

Πότε φίλε μου Δημήτρη. Ο κόσμος παίζει μαζι μου.

 

κανεις δεν παιζει μαζι σου αλλα ουτε και με κανεναν αλλον :)

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

Οκ εβγαλα ακρη.Τελικα το βαζω στο flight mode για να μην το κλεινω τελειως το βραδυ και χτυπαει το ξυπνητηρι...Το A2DP ομως με το bluetooth headset μου κατι παιζει.Ενω το τηλεφωνο ακουω μια χαρα, οταν βαζω μουσικη η κατι αλλο δεν ακουγεται στο ακουστικο οπως συνεβαινε στο N95 που χρησιμοποιουσα μεχρι προτεινος.Ξερει καποιος αν γινεται αυτο που λεω η οχι?
Μάριος...
Link to comment
Share on other sites

ε να σπαει λιγο η μονοτονια Νικο :D

 

 

 

κανεις δεν παιζει μαζι σου αλλα ουτε και με κανεναν αλλον :)

 

Το ξέρω απλά έπρπε να πουμε και κατι για να σπάσει η μονοτονία.

Link to comment
Share on other sites

Οκ εβγαλα ακρη.Τελικα το βαζω στο flight mode για να μην το κλεινω τελειως το βραδυ και χτυπαει το ξυπνητηρι...Το A2DP ομως με το bluetooth headset μου κατι παιζει.Ενω το τηλεφωνο ακουω μια χαρα, οταν βαζω μουσικη η κατι αλλο δεν ακουγεται στο ακουστικο οπως συνεβαινε στο N95 που χρησιμοποιουσα μεχρι προτεινος.Ξερει καποιος αν γινεται αυτο που λεω η οχι?

Εμένα μια χαρά παίζει πάντως.

Link to comment
Share on other sites

θα ηθελα να σας ρωτησω και εγω μερικα πραγματακια... μιας και μολις το αγορασα...

ειμαι στο φλο καφε χαλανδριου και για κανα 3ωρο οποιος θελει τον κερναω καφε μιας

και θα προσπαθω να το φερω το μηχανιμα στα ισια του.

λοιπον στις ερωτησεις...

1ο πως γινεται ελληνικο το μενου; εννοω τα windows αλλα και τα διαφορα μενου...

2ο δεν μπορω να βρω το τζιπιες...

Link to comment
Share on other sites

1ο πως γινεται ελληνικο το μενου; εννοω τα windows αλλα και τα διαφορα μενου...

Αν δεν το αγόρασες ελληνικό δεν μπορείς!

 

2ο δεν μπορω να βρω το τζιπιες...

Πρόγραμμα πλοήγησης έβαλες??? Κάνα Destinator ή IGO??

 

Αν καταλαβαίνω καλά πρέπει να είσαι νέος στο χώρο. Μάλλον πρέπει να αρχίσεις να ψάχνεσαι λίγο

~~They come. They fight. They destroy. They corrupt. It always ends the same.... ~~
Link to comment
Share on other sites

δινω το δικο μου φιλε μου :)

 

αν σε ενδιαφερει πμ me ;)

 

ελληνικο 1μηνος

Τοσο πολυ ευχαριστημενος εισαι :lol:

Θελω καινουργιο :)

Link to comment
Share on other sites

Θα εισαι ενταξει μην ανησηχεις. Αν εχεις παλιο αυτοκινητο (8ετιας) καλο ειναι να το βγαζεις απο το ρευμα πριν βαλεις μπροστα!

 

Έχω ένα φορτιστή αυτοκινήτου (συγκεκριμένα μόνο το κομμάτι που μπαίνει στον αναπτήρα του αυτοκινήτου και δέχεται καλώδιο usb με τα εξής χαραχτηριστικά: INPUT DC 12V-24V

OUTPOUT DC 5.0V+- 5%

MAX:500mA

 

Δε το έχω δοκιμάσει διότι ψιλοφοβάμαι μήπως κάνω ζημιά στο HD μου.Εσείς τι λέτε να το δοκιμάσω?Πρέπει να ανάψει μπλέ φως στο led του HD?

__________________kostas ntinos______________
Link to comment
Share on other sites

Μηπως ειναι αναλογα με το headset?Εγω εχω το plantronics 520...

Με αυτό δε θα ακούσεις μουσική. Χρειάζεσαι στερεοφωνικά bluetooth ακουστικά. Και μένα το plantronics μου δεν παίζει μουσική. To Jabra BT3030 παίζει όμως.

 

δινω το δικο μου φιλε μου :)

 

αν σε ενδιαφερει πμ me ;)

 

ελληνικο 1μηνος

Έχεις πάρει φόρα. Τι θα αγοράσεις πάλι;

Link to comment
Share on other sites

Με αυτό δε θα ακούσεις μουσική. Χρειάζεσαι στερεοφωνικά bluetooth ακουστικά. Και μένα το plantronics μου δεν παίζει μουσική. To Jabra BT3030 παίζει όμως.

Μαλιστα.Δεν το ηξερα.Νομιζα οτι επειδη το νοκια επαιζε κανονικα μουσικη απο το ιδιο headset θα παιζει και το HTC...

Μάριος...
Link to comment
Share on other sites

Με αυτό δε θα ακούσεις μουσική. Χρειάζεσαι στερεοφωνικά bluetooth ακουστικά. Και μένα το plantronics μου δεν παίζει μουσική. To Jabra BT3030 παίζει όμως.

 

 

Έχεις πάρει φόρα. Τι θα αγοράσεις πάλι;

 

στηνω τωρα ασε με :lol::D

 

Αγόρασε, δες στο Xperia...

 

 

μαρτυριαρη :p

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

Φίλε zaharaki αν δεν το άλλαξες έτσι για να κάνεις μια αλλαγή γιατί βαρέθηκες νομίζω πως το xperia έχοντας το HD θα σου φανεί τουλάχιστον οικτρό. Θα ήθελα να μας πεις την άποψη σου.
Link to comment
Share on other sites

Φίλε zaharaki αν δεν το άλλαξες έτσι για να κάνεις μια αλλαγή γιατί βαρέθηκες νομίζω πως το xperia έχοντας το HD θα σου φανεί τουλάχιστον οικτρό. Θα ήθελα να μας πεις την άποψη σου.

 

στα λιγα λεπτα που το εχω στα χερια μου...ειναι τουλαχιστον 2 φορες πιο γρηγορο απο το hd μαμα.....

 

η οθονη του ομως μετα του hd ...με τοσο μικρα γραμματακια....θελει γυαλια :lol::lol:

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

Μάλλον είσαι ο μόνος που έχει πάρει branded HD από εξωτερικό και γι' αυτό δεν σου απάντησε κανείς. Το ξεκλείδωμα ίσως είναι θέμα rom, οπότε δες στο xda πως να περάσεις το USPL ώστε να περάσεις μετά κάποια άλλη rom, δες και του panosha όπου επίσης περιγράφετε η διαδικασία του USPL.

Καλο ειναι να απανταει οποιος ξερει κατι για ενα θεμα.

Πλεον αφου πληρωσα 16 ευρω το εχω ξεκλειδωτο.

Κ να σκεφτεις το αγορασα 470 ευρω......new. Καθολου ασχημα....

Link to comment
Share on other sites

στα λιγα λεπτα που το εχω στα χερια μου...ειναι τουλαχιστον 2 φορες πιο γρηγορο απο το hd μαμα.....

 

η οθονη του ομως μετα του hd ...με τοσο μικρα γραμματακια....θελει γυαλια :lol::lol:

 

Πραγματικά το είχα για ένα απογευματάκι δανεικό και πραγματικα σε σχέση με το HD απογοητεύτικα. Για να είμαι ειλικρινής περίμενα να έρθει για να το πάρω από το Σεπτέμβριο αλλά η sony ericsson τη πήγε πολύ μακριά τη βαλίτσα και τελικά μου βγήκε σε καλό πιστεύω που δεν το περίμενα. Το HD μου φαίνεται μια γενιά μπροστά χωρίς να θέλω να υπερβάλω. Αυτό που με ενόχλησε στο xperia είναι που η οθόνη του είναι ένα κλικ πιο μέσα με αποτέλεσμα να μην μπορείς να πιέσεις με το δάκτυλο σου τις άκρες της οθόνης! Σε ταχύτητα δεν καταλαβα διαφορές αλλά δε το πέρασα και κανένα προγραμματάκι ούτε στο ιντερνετ είχα μπει. Ήσουνα δυνατός εδώ μέσα με το HD και μου έκανε απορία η αλλαγή σου.

Link to comment
Share on other sites

Πραγματικά το είχα για ένα απογευματάκι δανεικό και πραγματικα σε σχέση με το HD απογοητεύτικα. Για να είμαι ειλικρινής περίμενα να έρθει για να το πάρω από το Σεπτέμβριο αλλά η sony ericsson τη πήγε πολύ μακριά τη βαλίτσα και τελικά μου βγήκε σε καλό πιστεύω που δεν το περίμενα. Το HD μου φαίνεται μια γενιά μπροστά χωρίς να θέλω να υπερβάλω. Αυτό που με ενόχλησε στο xperia είναι που η οθόνη του είναι ένα κλικ πιο μέσα με αποτέλεσμα να μην μπορείς να πιέσεις με το δάκτυλο σου τις άκρες της οθόνης! Σε ταχύτητα δεν καταλαβα διαφορές αλλά δε το πέρασα και κανένα προγραμματάκι ούτε στο ιντερνετ είχα μπει. Ήσουνα δυνατός εδώ μέσα με το HD και μου έκανε απορία η αλλαγή σου.

 

ειναι νωρις ακομη για συμπερασματα :)

 

δεν θελω και πολυ να αλλαξει αντικειμενο η αγγελια μου,απο ""πωλειται HD"" να λεει ""πωλειται X1"" :D:p

 

αυτα τα ρημαδια τα εχω για φτυσιμο!!! εμεις να ειμαστε καλα ;)

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

λοιπον ελληνικα το καναμε απο εδω...

 

http://www.htc.com.gr/download.html

Τι έκανες από εκεί ??? Τίποτα. Δεν σε καταλαβαίνω ακριβώς τι θες να πεις. Ξέρεις ποια συσκευή έχεις πάρει?? Το HD λογικά εφόσων γράφεις εδώ. Αυτή είναι ROM του Diamond, άρα δεν μπαίνει στο HD. Και να μπορέσεις τέλος πάντως που δεν υπάρχει περίπτωση ούτε μια στο 1 000 000 εκείνη την ΡΟΜ, πάλι δεν θα μπορείς γιατί μπαίνει μόνο σε ελληνικές συσκευές. Και αν δεν είναι δεν μπαίνει. Η μόνη λύση είναι η ROM του Panosha (τώρα την θυμήθηκα)

~~They come. They fight. They destroy. They corrupt. It always ends the same.... ~~
Link to comment
Share on other sites

Ακριβώς... Εμείς να είμαστε καλά!

 

Κινητά είναι ! φτιάχνονται ή τα πετάς. τους ανθρώπους όχι!

 

 

Το X1 πάντως μου φαίνετα λίγο χοντρό

Ας επιχειρήσουμε...
Link to comment
Share on other sites

λοιπον ελληνικα το καναμε απο εδω...

 

http://www.htc.com.gr/download.html

 

τωρα επιτηθεμεθα εις τζιπιες

 

οκ τα παντα!!! ευχαριστω οσους βοηθησαν

Link to comment
Share on other sites

Τελικά υπάρχει και ROM του HD εκεί δεν το είχα προσέξει πριν. Είδα από την αρχή Diamond και νόμισα ήταν όλες. Τελικά τι έκανες?
~~They come. They fight. They destroy. They corrupt. It always ends the same.... ~~
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...