Jump to content

[Επίσημο] HTC Touch HD (Blackstone)


stark
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ενδιαφερομαι ν αγορασω το κινητo ως καινουργιο και αναφερομαι σε ελαττωματικες παρτιδες,ενημερωση λογισμικου,εκδοσεις κλπ
jg
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 12,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Ενδιαφερομαι ν αγορασω το κινητo ως καινουργιο και αναφερομαι σε ελαττωματικες παρτιδες,ενημερωση λογισμικου,εκδοσεις κλπ

 

δεν υπαρχει τετοιο προβλημα μην ανυσηχεις.

 

αν θελεις να τσεκαρεις κατι

 

αφου το παρεις....και το ανοιξεις,ανοιξε την καμερα του κινητου και βαλε το χερι σου μπροστα στο φακο της.

 

αν δεις καμια φωτεινη κουκιδα πανω στην οθονη σημαινει καμενο πιξελ της οθονης και απλα κανεις αμεσα αντικατασταση:)

 

αλλα δεν ειναι κατι που σημαινει δυσλειτουργια ....ειναι πιο πολυ ψυχολογικο παρα λειτουργικο προβλημα :)

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

Θεωρω οτι ειστε κατοχοι του κινητου οποτε μπορω να ρωτησω αν ειστε ικανοποιημενοι απο την αναλυση 320 ... στα 30fps εγγραφη video γιατι μου φαινεται ισως το μονο μειονεκτημα του εν λογω κινητου

Ευχαριστω

jg
Link to comment
Share on other sites

Θεωρω οτι ειστε κατοχοι του κινητου οποτε μπορω να ρωτησω αν ειστε ικανοποιημενοι απο την αναλυση 320 ... στα 30fps εγγραφη video γιατι μου φαινεται ισως το μονο μειονεκτημα του εν λογω κινητου

Ευχαριστω

 

εδω τα χαλαμε :lol:

 

αν σε ενδιαφερει η καμερα....κοιτα σε κατι αλλο :X:lol:

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

Ειμαι ικανοποιημενος απο αυτα που διαβαζω για το LG Renoir αλλα τα υπολοιπα χαρακτηριστικα του ειναι υποδεεστερα του HTC και ειμαι αναποφασιστος.

Ευχαριστω

jg
Link to comment
Share on other sites

τα 30fps εγγραφη video γιατι μου φαινεται ισως το μονο μειονεκτημα του εν λογω κινητου

Τώρα αυτό γιατί το λες?? Επειδή το LG τραβάει σε 120. Αυτό είναι σε slow motion, να βλέπεις τις κινήσεις πιο αργά και τέτοια. Τα 30fps νομίζω είναι κανονική ταχύτητα.

~~They come. They fight. They destroy. They corrupt. It always ends the same.... ~~
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά χωρίς να θέλω να θίξω κανένα δεν τίθετε θέμα σύγκρισης των δύο κινητών. Είναι δύο ανόμοια πράγματα. Το Lg είναι ένα άριστο τουλάχιστον σε δυνατότητες κινητό και το HD είναι ένα άριστο PDA. Αυτή είναι η απόψη μου πάντως. Όπως και να ΄χει δεν πιστεύω πως θα αγόραζε κάποιος το HD για της δυνατότητες της κάμεράς του. Θεωρώ ότι έιναι κάτω του μετρίου σε αποτέλεσμα. Πάντως για την ιστορία τα 30 fps είναι ιδάνικά για ομαλή λήψη. Άλοστε και αν θυμάμαι και σωστά το ανθρώπινο μάτι μέχρι τόσα μπορεί να δει. Τα 120 fps είναι υπερβολή ιδιαίτερα για ένα κινητό.
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Ειμαι ικανοποιημενος απο αυτα που διαβαζω για το LG Renoir αλλα τα υπολοιπα χαρακτηριστικα του ειναι υποδεεστερα του HTC και ειμαι αναποφασιστος.

Ευχαριστω

 

Εάν το συγκρίνεις με το LG... μάλλον δεν έχεις καταλάβει τι συσκευή σκοπεύεις να πάρεις!

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδια...είμαι και εγώ καινούργιος στο κλαμπ μόλις αγόρασα το touch κ έχω ενα προβληματάκι...πέρασα στη κάρτα μνήμης μερικά album αλλά το πρόβλημα μου είναι ότι δεν μ τα βγάζει στο touchflo στο Music...μπορεί καποιος να μ πει πως θα το κάνω να μου τα βγάζει κ εκεί?;)
Link to comment
Share on other sites

Το να βλέπεις ταινίες στο HD πολυ απλά δεν παίζεται. Βέβαια μπορεί να κάνει κάποια ώρα η μετατροπή της ταινίας αλλά πραγματικα αξίζει τον κόπο
Swift-Red-Arrow:ninja:
Link to comment
Share on other sites

Αν και δεν το έχω δοκιμάσει, τέτοιο option έχει το HD Tweak, το οποίο μπορείς να κατεβάσεις από εδώ:

 

http://montecristoff.webs.com/hdtweak.htm

ευχαριστω δουλεψε.την ιδια επιλογη ακριβως εχει και το sktools αλλα δεν κανουν τα ιδια πραγματα
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδια...είμαι και εγώ καινούργιος στο κλαμπ μόλις αγόρασα το touch κ έχω ενα προβληματάκι...πέρασα στη κάρτα μνήμης μερικά album αλλά το πρόβλημα μου είναι ότι δεν μ τα βγάζει στο touchflo στο Music...μπορεί καποιος να μ πει πως θα το κάνω να μου τα βγάζει κ εκεί?;)

 

Pίξε μια ματιά στο blog του panosha..

Link to comment
Share on other sites

Eρωτηση ασχετου, για να βλεπεις και να ανανεωνεις τον καιρο χρεωνεσαι ;Τα στοιχεια ειναι αξιοπιστα;
Link to comment
Share on other sites

Eρωτηση ασχετου, για να βλεπεις και να ανανεωνεις τον καιρο χρεωνεσαι ;Τα στοιχεια ειναι αξιοπιστα;
οχι συνηθως κανεις αννανεωση μεσω wifi,οσο εμπιστη ειναι η ε.μ.υ αλλο τοσο ειναι και αυτα που βλεπεις
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Για δειτε και αυτο http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=479929

καλο, αλλα παιζει ? Δεν το δοκιμασα ακομη :worry:

Κωστας (Pterarxos)

Μετακομισαμε σε νεο forum, εδω θα βρειτε το νεο "Περι Ανεμων και Υδατων"  We Think Different 

http://img718.imageshack.us/img718/3200/pterarxosmember420120.png

Link to comment
Share on other sites

Παίζει. :rolleyes:

 

Tο εβαλα και εγω. Παιζει μεν, αλλα με ασπρο background :confused:

Επισης, εμενα μου δημιουργησε παλι πρόβλημα, μην "ξυπνώντας" απο StandBy Mode. Μαλλον φταει που πειραζονται τα αρχεία manila. Αρα εγω προσωπικα δεν το συστηνω τελικα :down:, μια και τα προβληματα ειναι περισσοτερα απο αυτα που κερδιζεις, οσον αφορα στην επιφανεια του today screen :angry:

Κωστας (Pterarxos)

Μετακομισαμε σε νεο forum, εδω θα βρειτε το νεο "Περι Ανεμων και Υδατων"  We Think Different 

http://img718.imageshack.us/img718/3200/pterarxosmember420120.png

Link to comment
Share on other sites

Χαιρετώ την παρέα !

Έχω το HTC P3650 και θέλω να αγοράσω το HTC Touch HD

Μια ερώτηση

Τα προγράμματα που χρησιμοποιώ στο P3650 δουλεύουν και στο

HTC Touch HD?

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Χαιρετώ την παρέα !

Έχω το HTC P3650 και θέλω να αγοράσω το HTC Touch HD

Μια ερώτηση

Τα προγράμματα που χρησιμοποιώ στο P3650 δουλεύουν και στο

HTC Touch HD?

 

Ως επί των πλείστων ναι. Ίσως απλά να χρειάζεσαι διαφορετικές εκδόσεις των εν λόγω προγραμμάτων.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
Πειραματιστηκα με το WAD2 και καποια theme που εχει (iphone, adroid, blackberry storm) αλλα δεν ενθουσιαστηκα πολυ ψευτικα μου φανηκαν και πολλες συντομευσεις δεν δουλευανε. Το IDIAMOND PROJECT ξερει κανεις απο που μπορω να το κανω download? εψαξα αρκετα αλλα μονο βιντεακια στο youtube βρισκω - και στο xda δεν το βρηκα διαθεσιμο για κατεβασμα.
Link to comment
Share on other sites

Μετά από δύο μήνες χρήση, η μπαταρία συμπεριφέρεται περίεργα, με τη χρήση του ως απλό τηλέφωνο έφτανε περίπου τις 5 ημέρες. Τον τελευταίο καιρό χωρίς να τρέχει πρόγραμμα στο backround, χωρίς κλήσεις, σε κατάσταση αναμονής η μπαταρία αδειάζει, με κάθε άνοιγμα της οθόνης πέφτει και 1%, ακόμη και σε κατάσταση πτήσης αδειάζει, μπορεί κάποιος να εξηγήσει τι συμβαίνει? Η συσκευή είναι της ace με την αρχική της rom.

Σπύρος

Tab S8 - S23 Ultra

Link to comment
Share on other sites

Ξέρει κανείς αν υπάρχει διαθέσιμο έστω με παραγγελία από κάποιο κατάστημα της Wind στη Θεσσαλονίκη; Εδώ και μήνες μου έχουν πει ότι θα με ειδοποιήσουν όταν θα έχει στις αποθήκες.
Link to comment
Share on other sites

Ξέρει κανείς αν υπάρχει διαθέσιμο έστω με παραγγελία από κάποιο κατάστημα της Wind στη Θεσσαλονίκη; Εδώ και μήνες μου έχουν πει ότι θα με ειδοποιήσουν όταν θα έχει στις αποθήκες.

 

γιατι δεν κοιτας εκει?

 

http://www.play247.gr/index.php?main_page=advanced_search_result&keyword=&inc_subcat=1&categories_id=1&fromcate=1&cPath=1&manufacturers_id=194&sort=4d

 

εχει ελληνικα τηλ με εγγυηση φυσικα ελληνικης αντιπροσωπειας!!

σε μια μερα ειναι σπιτι σου :)

 

Μετά από δύο μήνες χρήση, η μπαταρία συμπεριφέρεται περίεργα, με τη χρήση του ως απλό τηλέφωνο έφτανε περίπου τις 5 ημέρες. Τον τελευταίο καιρό χωρίς να τρέχει πρόγραμμα στο backround, χωρίς κλήσεις, σε κατάσταση αναμονής η μπαταρία αδειάζει, με κάθε άνοιγμα της οθόνης πέφτει και 1%, ακόμη και σε κατάσταση πτήσης αδειάζει, μπορεί κάποιος να εξηγήσει τι συμβαίνει? Η συσκευή είναι της ace με την αρχική της rom.

 

καποια εφαρμογη στην κανει την δουλεια φιλε μου ;)

 

κοιτα τι εβαλες τις τελευταιες μερες :)

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

Δεν έχω προσθέσει καμία εφαρμογή τις τελευταίες μέρες, αλλά χωρίς να εμφανίζεται στον task manager είναι δυνατό να τρέχει και μάλιστα να καταναλώνει τόση ενέργεια!

Σπύρος

Tab S8 - S23 Ultra

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...