Jump to content

[Επίσημο] Nokia N79


mirrorofsorrow
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Μπορεις να ρωτησεις κ στα κεντρικα της ΝΟΚΙΑ στην Βουλιαγμενης. Απο την στιγμη που δεν εχουν τα nokia shop δυσκολα θα βρεις αλλου. Ρωτησες κ σε αλλα nokia shop κ σου ειπαν ολα το ιδιο? Αν ρωτησες μονο σε ενα καλο ειναι να ρωτησεις κ σε αλλα nokia shop.

 

πηρα τηλεφωνο σε καμια δεκαρια και μου ειπαν οτι μεχρι την παρασκευη (6 του μηνα) θα παραλαβουν.

δεν ειχε κανενα...

 

θα κανω υπομονη

ευχαριστω για τις απαντησεις

:)

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Έχω παρατηρήσει κάτι στο κινητό μου το οποίο με ενοχλεί πολύ. Όταν το έχω συνδεδεμένο με τον Η/Υ μέσω usb, αντί να φορτίζει όπως κάνουν τα περισσότερα κινητά, ξεφορτίζει με γρηγορότερο ρυθμό... Μόνο σε εμένα συμβαίνει αυτό ή είναι γενικότερη πατάτα της Νοκια;
Link to comment
Share on other sites

μεχρι αυτη τη στιγμη που μιλαμε δυστυχώς η νοκια δεν εχει καταφερει να κανει τα κινητα της να φορτίζουν μεσω usb και ειναι φυσικο να πέφτει η μπαταρια αφου οσο το εχεις συνδεδεμένο το κινητο ειναι σε μια διαδικασία αναμονής για να αξιοποιηθεί η συνδεση.
Link to comment
Share on other sites

Έχω παρατηρήσει κάτι στο κινητό μου το οποίο με ενοχλεί πολύ. Όταν το έχω συνδεδεμένο με τον Η/Υ μέσω usb, αντί να φορτίζει όπως κάνουν τα περισσότερα κινητά, ξεφορτίζει με γρηγορότερο ρυθμό... Μόνο σε εμένα συμβαίνει αυτό ή είναι γενικότερη πατάτα της Νοκια;

 

Όλα τα κινητά αποφορτίζονται όταν τα συνδέουμε με τον υπολογιστή. Η διαοφρά είναι πως σε μερικές περιπτώσεις επιτρέπεται η φόρτιση μέσω καλωδίου, ακριβώς για να μην χάνει αποθέματα η μπαταρία. Δεν είναι πατάτα της Nokia...

Link to comment
Share on other sites

Όλα τα άλλα κινητά που έχω χρησιμοποιήσει, φόρτιζαν από την usb. Προσωπικά πιστεύω πως είναι μεγάλο μείον για το κινητό αλλά τώρα δεν αλλάζει τπτ δυστιχώς.
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα!!

Εχει δει κανεις απο κοντα το γκρι?Γιατι εγω ειχα το λευκο και λεω να παρω το γκρι για αλλαγη:)

Link to comment
Share on other sites

φυσικα και το εχουμε δει!!προσωπικα δεν μου αρεσει...σαν το ασπρο οπως το χιονι μεσα σε ενα γυαλινο κουτι:love::drool:

τιποτα δεν συγκρινεται:lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα!!

Εχει δει κανεις απο κοντα το γκρι?Γιατι εγω ειχα το λευκο και λεω να παρω το γκρι για αλλαγη:)

 

Δες το απο κοντα και αποφασιζεις ο ιδιος..:)

 

μεχρι αυτη τη στιγμη που μιλαμε δυστυχώς η νοκια δεν εχει καταφερει να κανει τα κινητα της να φορτίζουν μεσω usb και ειναι φυσικο να πέφτει η μπαταρια αφου οσο το εχεις συνδεδεμένο το κινητο ειναι σε μια διαδικασία αναμονής για να αξιοποιηθεί η συνδεση.

 

Ενημερωτικα ,το εχει καταφερει η νοκια με αρχη το Ν85 ..:O

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Και οχι μονο το Ν85. Κ το 6600slide φορτιζει απο usb κ αν δεν κάνω λάθος κ τα τελευταία μοντέλα που παρουσιάστηκαν πριν 1 εβδομάδα περίπου φορτίζουν από usb.

iPhone 7 Plus 128GB Black iOS 10.3.1

MacBook Pro 13" macOS Sierra 10.12.4

Link to comment
Share on other sites

Ενημερωτικα ,το εχει καταφερει η νοκια με αρχη το Ν85 ..:O

 

:chair::kill::knife::protest:

 

παω να καταστρεψω τα Ν85 δεν θα βρεθει καλυτερο κινητο απο το δικο μας ωρε!:ninja::ninja:

 

και το 6600 και ΟΛΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

Link to comment
Share on other sites

Έχω καταλήξει στο να αγοράσω το N79, απλά δυσκολέυομαι στο να αποφασίσω ανάμεσα στο λευκό (και να πάρω και ένα ίδιο πίσω κάλυμμα για να έιναι ολόλευκο), ή να περιμένω το μαύρο eco. Όλες οι γνώμες καλοδεχούμενες, επίσης κάποιος που έχει το λευκό πώς δείχνει μετά από χρήση; (πχ αν λερώνει πιο εύκολα)
Link to comment
Share on other sites

 

παω να καταστρεψω τα Ν85 δεν θα βρεθει καλυτερο κινητο απο το δικο μας ωρε!:ninja::ninja:

 

και το 6600 και ΟΛΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

 

Ηρεμησε cute_eyes,δεν ειναι τπτ η φορτισει μεσω usb!:worry:

"Απλα" μια επιπλεον λειτουργια ειναι που η αληθεια ομως ειναι οτι σου λεινη τα χερια οταν εισαι στο PC με το κινητο σου και βοηθαει τα μεγιστα τη ζωη της μπαταριας!!!:):lol::D

Παντα φιλικα Μανος

Παρε το Nexus στα δικα σου χερια

Link to comment
Share on other sites

εχω το λευκό τόσο καιρο και δεν εχω καταφέρει να το βρωμίσω.δαχτυλιες κάνει δύσκολα και ακόμα αν γίνουν τότε με ένα χαρτομαντίλο το καθαρίζεις και γίνεται τζιτζι!εχω μια απορία το αυτοκόλλητο για τη προστασία οθόνης έχει γίνει χάλια...δαχτυλιες θολούρα και τα κλασικα.σκεφτόμουν να πάρω το νέο αυτοκόλλητο απο το e-shop αλλά χθες είδα στο media markt είδα ότι πουλάνε και εκεί...ποιο να προτιμήσω;υπαρχει περίπτωση να παω σε κανένα μαγαζί nokia και να μπορέσουν να μου αντικαταστήσουν το αυτοκόλλητο με ένα ολόιδιο;(μου αρέσει το ασημένιο τρίγωνο στο τελείωμα :D )
Link to comment
Share on other sites

εχω το λευκό τόσο καιρο και δεν εχω καταφέρει να το βρωμίσω.δαχτυλιες κάνει δύσκολα και ακόμα αν γίνουν τότε με ένα χαρτομαντίλο το καθαρίζεις και γίνεται τζιτζι!εχω μια απορία το αυτοκόλλητο για τη προστασία οθόνης έχει γίνει χάλια...δαχτυλιες θολούρα και τα κλασικα.σκεφτόμουν να πάρω το νέο αυτοκόλλητο απο το e-shop αλλά χθες είδα στο media markt είδα ότι πουλάνε και εκεί...ποιο να προτιμήσω;υπαρχει περίπτωση να παω σε κανένα μαγαζί nokia και να μπορέσουν να μου αντικαταστήσουν το αυτοκόλλητο με ένα ολόιδιο;(μου αρέσει το ασημένιο τρίγωνο στο τελείωμα :D )

 

Εμένα εκείνο το ασημένιο με έκανε να βγάλω το αυτοκόλλητο. :lol:

Ενδιαφέρομαι και εγώ για αυτοκολλητάκι χωρίς το τρίγωνο, μετά από εκείνο το κτύπημα που έφαγε...

ΘΑ ΕΠΙΣΤΡΕΨΟΥΜΕ ΚΑΙ Η ΓΗ ΘΑ ΤΡΕΜΕΙ!!! [sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά έχω χρόνια ν'ασχοληθώ με κινητά...παλιός οπαδός της siemens και τώρα κάτοχος ericsson...(W800, K800,K770). Λέω να πάρω κάνα νοκια έτσι για να ξεπεράσω την αδιαφορία μου για αυτήν...

σκέφτομαι το Ν79 και το 5800, versus G900...

ερωτήσεις για το 79αρι: το GPS μπορείς να το κάνεις να δουλέψει χωρίς χρέωση βάζοντας κάποιο πρόγραμμα;

από φωτογραφίες πως τα πάει; αξιοπρεπώς ή όχι;

το Wifi πιάνει καλά; το browsing γίνεται εύκολα;

 

και εν γένει έχει εμφανίσει κάποιο σοβαρό πρόβλημα όπως το 5800 με το ακουστικό ας πούμε;

 

sorry αλλά δεν έχω πολύ χρόνο, διάβασα λίγες σελ.αλλά μου έφαγε πολύ ώρα το 5800 με τα προβλήματά του!... όποιος μπορεί συντόμως να βοηθήσει θα ήμουν υπόχρεος...επίσης αν κανείς μπορεί να μου πει αν είναι καλύτερο από το G900 και γιατί; (θα ψάξω και διαξιφισμούς φυσικά..)

NEVER WITH THE CLIENTS,NEVER WITH THE STAFF

<ΟΧΙ ΣΤΑ GREEKLISH!!!>

Link to comment
Share on other sites

το GPS μπορείς να το κάνεις να δουλέψει χωρίς χρέωση βάζοντας κάποιο πρόγραμμα;

ετσι και αλλιως ειναι δωρεαν απλα οταν σου ζητα να συνδεθει στο ιντερνετ λες οχι

από φωτογραφίες πως τα πάει; αξιοπρεπώς ή όχι;

μια χαρα ειναι οι φωτο οχι και η τελειοτητα αλλα νορμαλ αποτελεσματα

το Wifi πιάνει καλά; το browsing γίνεται εύκολα;

προσωπικα το βρισκω κορυφαιο και πολυ βολικο!!

και εν γένει έχει εμφανίσει κάποιο σοβαρό πρόβλημα όπως το 5800 με το ακουστικό ας πούμε;

φτου κακα τι ειναι αυτα που λες??καμπανα ο ηχος:D

Link to comment
Share on other sites

Jopar[/member] στο συγκεκριμενο θεμα μπορεις να παρεις πληροφοριες μονο για την συγκεκριμενη συσκευη. Εαν θελεις μπορεις να ανοιξεις ενα νεο θεμα στους διαξιφισμους να κανεις συγκριση ολων των συσκευων που αναφερεις παραπανω.
http://www.myphone.gr/gallery/data/500/gianpithio_cp_2012.gif

Συντονιστής συζητήσεων στο forum της Nokia & Samsung @myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

Έχω καταλήξει στο να αγοράσω το N79, απλά δυσκολέυομαι στο να αποφασίσω ανάμεσα στο λευκό (και να πάρω και ένα ίδιο πίσω κάλυμμα για να έιναι ολόλευκο), ή να περιμένω το μαύρο eco. Όλες οι γνώμες καλοδεχούμενες, επίσης κάποιος που έχει το λευκό πώς δείχνει μετά από χρήση; (πχ αν λερώνει πιο εύκολα)

 

Το μαύρο είναι αρκετά καλό αλλά τίποτα το ξεχωριστό. Σε λευκό σίγουρα ξεχωρίζει. Δεν θα βρεις πολλά κινητά σε λευκό χρώμα. Το έχω σε λευκό μπρος-πίσω και είναι τέλειο! Του πάει πολύ αυτό το χρώμα!

Link to comment
Share on other sites

Το μαύρο είναι αρκετά καλό αλλά τίποτα το ξεχωριστό. Σε λευκό σίγουρα ξεχωρίζει. Δεν θα βρεις πολλά κινητά σε λευκό χρώμα. Το έχω σε λευκό μπρος-πίσω και είναι τέλειο! Του πάει πολύ αυτό το χρώμα!

 

Σε ευχαριστώ πολύ

Link to comment
Share on other sites

Καληπέρα στην παρέα ,είμαι κάτοχος ενός ν79 και δεν ξέρω τίποτα παραπάνω ,θα εκτιμούσα πολύ αν κάποιος μου έλεγε ποιο πρόγραμα θα δουλέψει για εγγραφή συνομιλιών χωρίς μπιπ και αν χρειάζεται κάποια χτρα διαδικασία ,διάβασα δοκιμασα διάφορα αλλά δεν μου πέρναει κανένα :(.

Ευχαριστώ!!!

Link to comment
Share on other sites

Παίδες θα ήθελα τη βοήθειά σας, έχω το Blutooth I-Tech clip vibrate και το νεοαποκτηθέν Ν79 μου αποσυνδέεται συνέχεια απο αυτό. Κάθε 1 λεπτό αποσυνδέεται και μετα απο 30 sec συνδέεται και πάλι. Τι προτείνετε?
Link to comment
Share on other sites

Διέγραψε το ακουστικό από τις αξιόπιστες συσκευές, δες στις οδηγίες του ακουστικού αν μπορείς να κανείς reset, και ξανακανε από την αρχή το ζευγαρώμα των συσκευών.
Link to comment
Share on other sites

Καληπέρα στην παρέα ,είμαι κάτοχος ενός ν79 και δεν ξέρω τίποτα παραπάνω ,θα εκτιμούσα πολύ αν κάποιος μου έλεγε ποιο πρόγραμα θα δουλέψει για εγγραφή συνομιλιών χωρίς μπιπ και αν χρειάζεται κάποια χτρα διαδικασία ,διάβασα δοκιμασα διάφορα αλλά δεν μου πέρναει κανένα :(.

Ευχαριστώ!!!

 

Ρώτα στο θέμα των εφαρμογών καλύτερα.

http://briefcase.pathfinder.gr/download/dimlou/22620/265402/0/logo_aekfanclub.gif
Link to comment
Share on other sites

Καληπέρα στην παρέα ,είμαι κάτοχος ενός ν79 και δεν ξέρω τίποτα παραπάνω ,θα εκτιμούσα πολύ αν κάποιος μου έλεγε ποιο πρόγραμα θα δουλέψει για εγγραφή συνομιλιών χωρίς μπιπ και αν χρειάζεται κάποια χτρα διαδικασία ,διάβασα δοκιμασα διάφορα αλλά δεν μου πέρναει κανένα :(.

Ευχαριστώ!!!

Επίσης διάβασε αυτό: S60 Platform FAQ!

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...