Jump to content

[Επίσημο] Nokia N85


mirrorofsorrow
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Όταν κατεβάζω νέα θέματα,γιατί αποθηκεύονται και στις φωτογραφίες σαν screen savers κατα κάποιον τρόπο??? Γίνεται να μην συμβαίνει αυτό?
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Εννοώ οτι η ταπετσαρία του θέματος και τά άλλα φόντο που έχει πηγαίνουν αυτόματα και στις εικόνες και εναλλάσσονται...αυτά σε μία φωτο.....
Link to comment
Share on other sites

Αυτό δεν γίνεται σε όλα τα θέματα. Και δε νομίζω οτι μπορείς να κάνεις κάτι για να μην προστίθεται η συγκεκριμένη εικόνα στην έκθεση.
Link to comment
Share on other sites

Αυτό δεν γίνεται σε όλα τα θέματα. Και δε νομίζω οτι μπορείς να κάνεις κάτι για να μην προστίθεται η συγκεκριμένη εικόνα στην έκθεση.

 

Μηπως ξερει κανεις σε πιο φακελο αποθηκέυοντε και αν μπορεις να τα σβησεις γιατι ειναι οντως πολυ σπαστικα στην εκθεση.

"Wot we do in life echoes in eternity"
Link to comment
Share on other sites

Για σας παιδιά και χρόνια πολλά

Μήπως μπορεί κάποιος να μου πει

1) Γιατί στο Pc Suite όταν πάω στο ημερολόγιο

Μου βγάζει το μήνυμα (Δεν ήταν δυνατή η ανάγνωση των καταχωρίσεων από την συσκευή σε προβολή ημερολογίου)

2) Πως απενεργοποιώ των ήχο εκίνησεις

Για μένα δεν ξέρει κανείς ρε παιδιά

Link to comment
Share on other sites

Για το 2 νομίζω δεν υπάρχει επιλογή μέσα από τις ρυθμίσεις. Αν το έχεις όμως στο αθόρυβο και το κλείσεις, μετά δεν ακούγεται ο ήχος εκκίνησης.

Επίσης σίγουρα θα μπορείς να τον απενεργοποιήσεις και με κάποιον τρόπο μέσω χακ.

Link to comment
Share on other sites

Για μένα δεν ξέρει κανείς ρε παιδιά

Για το 2 πας στο προφιλ που εχεις ενεργο , διαμορφωση ηχοι προειδοποιησης

απενεργοποιημενοι επισης βγαινουν εκτος ο ηχος καμερας ,χαμηλης μπαταριας και μπορει και καποιος αλλος.

Link to comment
Share on other sites

Μηπως ξερει κανεις σε πιο φακελο αποθηκέυοντε και αν μπορεις να τα σβησεις γιατι ειναι οντως πολυ σπαστικα στην εκθεση.

Αυτό εξαρτάται από το θέμα.

Αν είναι απλές εικόνες συνήθως τοποθετούνται στον φάκελο Εικόνες\Ταπετσαρίες ή Εικόνες.

 

Βρε παιδιά, ψάξτε λίγο τα κινητά σας, εξοικειωθείτε με αυτά.

Μη τα μαθαίνετε όλα μηχανικά!

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

Ο πιο απλός τρόπος να βρεις αρχεία είναι να ανοίξεις ένα file explorer όπως το x-plore, να ρυθμίσεις να εμφανίζονται κρυφά αρχεία και φάκελοι και να το ψάξεις χειροκίνητα.
Link to comment
Share on other sites

Ενώ οι ρυθμίσεις του Ίντερνετ στη συσκευή μου είναι σωστές, γιατί δεν μπορώ να ακούσω ραδιόφωνο μέσω Ίντερνετ?(από το ραδιόφωνο δικτύου?) Ευχαριστώ...
Link to comment
Share on other sites

Εγκατεστησε την εφαρμογη Internet Radio νομιζω οτι μπορεις να την κατεβασεις δωρεαν μεσα απο την ληψη και ξαναδοκιμασε..
http://www.myphone.gr/gallery/data/500/gianpithio_cp_2012.gif

Συντονιστής συζητήσεων στο forum της Nokia & Samsung @myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

Κατέβασα ένα παιχνίδι από το Vodafone Live και δεν ξέρω που έχει αποθηκευτεί... Έψαξα την κάρτα μνήμης αλλά δεν το βρήκα(εκεί το αποθήκευσα..).... Πού μπορεί να είναι????
Link to comment
Share on other sites

Βοήθεια!!

 

Θέλω να κάνω αναβάθμιση αλλά πιο πριν θέλω να κρατήσω back ups από επαφές, μηνύματα κλπ..Αυτό με το pc suite θα το κάνω ή με το ovi suite??

 

Όταν συνδέω το κινητό στο pc μέσω usb τι επιλέγω??Γιατί στο pc suite όταν το ανοίγω, εντοπίζει το κινητό σαν Nokia S60 USB Device USB Cable..:worry::worry:

Link to comment
Share on other sites

Βοήθεια!!

 

Θέλω να κάνω αναβάθμιση αλλά πιο πριν θέλω να κρατήσω back ups από επαφές, μηνύματα κλπ..Αυτό με το pc suite θα το κάνω ή με το ovi suite??

 

Όταν συνδέω το κινητό στο pc μέσω usb τι επιλέγω??Γιατί στο pc suite όταν το ανοίγω, εντοπίζει το κινητό σαν Nokia S60 USB Device USB Cable..:worry::worry:

 

Δεν χανεται τιποτε με την αναβαθμιση αλλα για καλο και για κακο κανε αντιγραφο ασφαλειας.Προτιμησε το pc suite,μπορεις ομως να το κανεις και απο το τηλεφωνο.Μολις συνδεσεις το κινητο επελεξε pc suite

[sIGPIC][/sIGPIC]

The only time I'm easy's when I'm Killed by death.

Link to comment
Share on other sites

παιδια help δεν εχω ιδεα πως να ενεργοποιησω internet και διαφορα τετοια ψιψιψινια.

αυτο που θελω να κανω ειναι να ενεργοποιηθει ο λογαριασμος μου για να κατεβασω τα παιχνιδια που εχει μεσα το κινητο(ποκερ.)

οποιος μπορει θα με σωσει.

(μην πεταχτει κανας εξυπνος με το κλασικο κανε ενα search):X

Link to comment
Share on other sites

Τι εννοείς να ενεργοποιήσεις το internet...;

Όπου χρειάζεται σύνδεση στο διαδίκτυο, είτε αυτό είναι ο browser, είτε κάποια εφαρμογή που θέλει πρόσβαση στο διαδίκτυο, εμφανίζεται μια λίστα με τα διαθέσιμα σημεία πρόσβασης καθώς και επιλογή για αναζήτηση WiFi (wlan).

 

Τώρα τι εννοείς με το να ενεργοποιηθεί ο λογαριασμός σου κτλ, μόνο εσύ το γνωρίζεις.:O

 

 

Τέλος, λυπάμαι που θα στο πω, αλλά η αναζήτηση και το διάβασμα τουλάχιστον του FAQ είναι απαραίτητες ενέργειες για τη σωστή συμμετοχή στα forums.

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

παιδια καλησπερα! εχουμε ενα nokia n85 και παρατηρουμε ενα προβλημα στο ηχεια του.. οταν ακουμε μουσικη χωρις ακουστικα, παρατηρουμε οτι ο ηχος ακουγεται καπως αλλειωμενος ενω οταν του βαζουμε τα ακουστικα δεν υπαρχει προβλημα.. ξερετε τι φταιει και πως διορθωνεται;; σας ευχαριστω! :)
Link to comment
Share on other sites

Τι εννοείς αλλοιωμένος; ΑΠο τα ακουστικα΄είναι λογικό να ακούγονται τα πάντα καλύτερα. Απο την άλλη, τα ηχεία παρόλο που είναι στερεοφωνικά, έχουν περιορισμένες δυνατότητες. Αν εννοείς οτι μπουκώνουν εύκολα, τότε είναι απολύτως λογικό.
Link to comment
Share on other sites

βασικα ακουγεται πολυ αλλοιωμενος ο ηχος που βγαζουν τα ηχεια οταν ακουμε μουσικη.. δεν ξερω πως να στο εξηγησω διαφορετικα.. απο μια ερευνα που εκανα, κατι ειδα οτι υπαρχει προβλημα σε ορισμενα nokia n85 και θα πρεπει να αλλαχτει η κεραια τους.. :(
Link to comment
Share on other sites

Δεν μπορώ να καταλάβω την έκταση του προβλήματος αλλά, όχι, εγώ δεν θα το πείραζα.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...