Jump to content

LG Renoir (KC910)


asikis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

nai ayti einai i diadikasia ...alla i euthini dikia sou ...an gini kati poli pithano na xaseis kai tin eggieisi sta leei kai to threat auta,,,,
[sIGPIC][/sIGPIC]εαν ξερει κανεις πως να αυξησω το upload ...ας βοηθησει
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

μπηκα ιντερνετ με τον οπερα μινι αλλα χρεωθηκα....πολυ.μου εκανε κατι ερωτισεις και παταγα ''ναι αυτην την φορα'' η κατι τετοιο.για να μην χρεωνομαι τι κανω?
Link to comment
Share on other sites

Παιδία σας ευχαριστώ πολυ για την άμεση ανταπόκριση.!

Μόλις έβαλα την "KC910-v13b-MGP_version2" και μέχρι στιγμής μπορώ να πώ ότι είμαι ευχαριστιμένος και βλέπω το κινητό μου πιο γρήγορο.!Δεν νομίζω ότι είναι από τον ενθουσιασμό.!Εσείς ποια πιστεύετε ότι είναι η καλύτερη έκδοση?Αυτή είναι καλή ή έχει κανένα πρόβλημα?

 

Σας ευχαριστώ και πάλι.!

Ποτέ μην τα βάζεις μ' έναν ηλίθιο. Είναι βέβαιο ότι θα σε ρίξει

στο επίπεδο του και θα σε νικήσει εκ πείρας.

Mark Twain

Link to comment
Share on other sites

Παιδία σας ευχαριστώ πολυ για την άμεση ανταπόκριση.!

Μόλις έβαλα την "KC910-v13b-MGP_version2" και μέχρι στιγμής μπορώ να πώ ότι είμαι ευχαριστιμένος και βλέπω το κινητό μου πιο γρήγορο.!Δεν νομίζω ότι είναι από τον ενθουσιασμό.!Εσείς ποια πιστεύετε ότι είναι η καλύτερη έκδοση?Αυτή είναι καλή ή έχει κανένα πρόβλημα?

 

Σας ευχαριστώ και πάλι.!

 

Μια χαρά είσαι.Το κινητο ειναι οντως πιο γρηγορο.Η 13c εχει προβλημα κ δεν εχει ανεβει ακομη.Συμβουλη μου ειναι αν δε βαλει κατι αξιοσημείωτο σε μια επομενη ανεπισημη εκδοση, να μεινεις εκει που εισαι.Εγω εχωτην 13a.

Ace of Hearts..
Link to comment
Share on other sites

Μια χαρά είσαι.Το κινητο ειναι οντως πιο γρηγορο.Η 13c εχει προβλημα κ δεν εχει ανεβει ακομη.Συμβουλη μου ειναι αν δε βαλει κατι αξιοσημείωτο σε μια επομενη ανεπισημη εκδοση, να μεινεις εκει που εισαι.Εγω εχωτην 13a.

 

είδα ότι ανέβηκε η v13c.

την έχει δοκιμάσει κανείς ακόμα?

Link to comment
Share on other sites

το πηραααααα, μια ερωτησουλα στα γρηγορα.Ξερω οτι εχει απαντιθει πολλες φορες αλλα κιταξα λιγο και δεν το βρηκα.Παω να συνδεθω με wifi βρισκει δυκτια και δεν με βαζει παρολο που δεν χρειααζοντε κοδικο, λεει αποτυχια συνδεσης, ξερετε τι παιζει.και κατι αλλο, εχει κανεις τις ρυθμισεις mms για κοσμοτε(whats up)?tnx :)

 

 

κανεις???:(:(:(

Link to comment
Share on other sites

@ Spidey

 

Πέρασα την v13b. Η εφαρμογή Amaze ξέρεις αν χρησιμοποιεί

το Internet ,οπότε χρεωνόμαστε, ή μόνο το δέκτη GPS ;

 

@antonysss

 

Για την v13c γράφει : Firmware Downloads

*removed for the moment due to bug*

Link to comment
Share on other sites

κανεις???:(:(:(

 

an einai diktio linksys den prokite na sindetheis pote...twra an einai alla ...an to sima den einai kalo auto ftaiei kai an tuxon to diktio pou se enmfanizei den einai internet alla kapio topiko pali den tha mporeis,,,,

[sIGPIC][/sIGPIC]εαν ξερει κανεις πως να αυξησω το upload ...ας βοηθησει
Link to comment
Share on other sites

μπηκα ιντερνετ με τον οπερα μινι αλλα χρεωθηκα....πολυ.μου εκανε κατι ερωτισεις και παταγα ''ναι αυτην την φορα'' η κατι τετοιο.για να μην χρεωνομαι τι κανω?

 

Ωχ μην ακουω τετοια παιδια.Αυτη τη στιγμη γράφω από οpera mini και έχω ενθουσιαστεί γτ είναι πολύ γρήγορος.Κ εμένα όπου με ρωτούσε πάτησα ΟΚ.Βέβαια μόνο 1 € κάρτα είχα και είμαι ήδη κανα μισάωρο οnline.Απίστευτα ευχρηστος πάντως έτσι? Ανετοτατη η πλοήγηση.

If we don't need Walls and Fences, why do we need Windows and Gates?
Link to comment
Share on other sites

oxi re paidia den ginete na xreonese.,.....diladi einai logiko to opera na se xrewnei kai ta alla oxi ,,,den ginete ,,,,otan mpainete sto opera apo ton upologisti sas xrewnei???/,,,,ekstos ama exete profil internet to wap kai den exete sindethei sto wifi....
[sIGPIC][/sIGPIC]εαν ξερει κανεις πως να αυξησω το upload ...ας βοηθησει
Link to comment
Share on other sites

α κατι αλλο, αυτο που λεει ''λειτουργια δικτυου' και εχει τις επιλογες 3g, gsm και αυτοματο τι ειναι?πιο πιστευετε οτι ειναι το καλητερο να εχω?
Link to comment
Share on other sites

an epilekeis px 3g to kinito sou tha pianei mono ekei pou exei diktio 3g...an to exeis automato tha pianeis oti diktio kai na exei,,,,
[sIGPIC][/sIGPIC]εαν ξερει κανεις πως να αυξησω το upload ...ας βοηθησει
Link to comment
Share on other sites

Oλα τα προγράμματα , amaze gps, google maps, εφοσον δε χρησιμοποιουνται με wifi, μας χρεωνουν.

Το εχω ξαναγραψει, οταν το σηματακι 3G/H κοκκινιζει για λιγο,ΧΡΕΩΝΟΜΑΣΤΕ.Επιπλεον, ακριβως διπλα απο το 3G/H βγαινει ενα σηματακι σαν το "play".

Για τον οπερα μινι, αν χρησιμοποιειται με wifi ΔΕΝ ΧΡΕΩΝΟΜΑΣΤΕ.O opera αν ειμαστε με wifi θα δουλεψει με αυτο.Αν ομως δεν ειμαστε, απο μονος του, ΧΩΡΙΣ ΚΑΜΙΑ ΠΡΟΕΙΔΟΠΟΙΗΣΗ,θα δουλεψει με data=χρέωση.

Αν θελουμε να ειμαστε 1000% σιγουροι, τοτε μπορουμε να δημιουργησουμε ενα νεο προφιλ java, βαζουμε ότι να είναι(ακυρες ρυθμισεις) και τοτε αν ενεργοποιησουμε αυτο το προφιλ, θα δουμε οτι δε θα δουλεψει ο οπερα μινι.

Παιχνιδια κ εφαρμογες-java-προφιλ-προσθηκη προφιλ.

Το εχω δοκιμασει το wifi με οπερα με μηδενικη καρτα στο whats up μου κ ολα ηταν ρολοι.

Ace of Hearts..
Link to comment
Share on other sites

α κατι αλλο, αυτο που λεει ''λειτουργια δικτυου' και εχει τις επιλογες 3g, gsm και αυτοματο τι ειναι?πιο πιστευετε οτι ειναι το καλητερο να εχω?

 

που ακριβως λεει ''λειτουργια δικτυου'' ????

Link to comment
Share on other sites

που ακριβως λεει ''λειτουργια δικτυου'' ????

 

συνδεσιμοτητα ----> ρυθμισεις δικτυου ---> λειτουργια δικτυου

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παιδιά!Επειδή καταλάθος έσπασα το clipακι του handsfree:( μήπως ξέρετε που μπορώ να βρω καινούριο:help:?Φυσικά έχω το KC910 Renoir.Ευχαριστώ πολύ!
Link to comment
Share on other sites

Αν θελουμε να ειμαστε 1000% σιγουροι, τοτε μπορουμε να δημιουργησουμε ενα νεο προφιλ java, βαζουμε ότι να είναι(ακυρες ρυθμισεις) και τοτε αν ενεργοποιησουμε αυτο το προφιλ, θα δουμε οτι δε θα δουλεψει ο οπερα μινι.

Παιχνιδια κ εφαρμογες-java-προφιλ-προσθηκη προφιλ.

Το εχω δοκιμασει το wifi με οπερα με μηδενικη καρτα στο whats up μου κ ολα ηταν ρολοι.

 

Το πρόβλημα είναι ότι δημιουργώντας νέο προφίλ στις ρυθμίσεις JAVA ,

δεν μπορούμε να επιλέξουμε προφίλ internet το WI-FI .

Εγώ κάνοντας πολλές δοκιμές με κοσμοκάρτα νομίζω ότι

επιλέγοντας προφιλ "COSMOTE Internet" δεν μπορεί να συνδεθεί

στο Amaze ή opera mini .Εάν όμως έχουμε ενεργοποιημένο το wi-fi , τότε

συνδέεται κανονικά μεσω wi-fi και δεν χρεωνόμαστε.

Ποια είναι τα δικά σου συμπεράσματα ;

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παιδιά!Επειδή καταλάθος έσπασα το clipακι του handsfree:( μήπως ξέρετε που μπορώ να βρω καινούριο:help:?Φυσικά έχω το KC910 Renoir.Ευχαριστώ πολύ!

 

only stin lg.....kai auto paizei na min to vreis pali kai egw pou eixa paei stin ousia paragkelia to ekana ....alla twra pira mia alli grafida tis lg.....pio simazemeni.....

[sIGPIC][/sIGPIC]εαν ξερει κανεις πως να αυξησω το upload ...ας βοηθησει
Link to comment
Share on other sites

only stin lg.....kai auto paizei na min to vreis pali kai egw pou eixa paei stin ousia paragkelia to ekana ....alla twra pira mia alli grafida tis lg.....pio simazemeni.....

 

ποια γραφιδα? του viewty? Aυτη ειναι ωραια και δεν ειναι σπαστικη...

δωσε σιτε!:)

Motorola Startac 130, Motorola v360, Motorola Razr v3i, Motorola Razr v3x, Motorola Rizr z3, Motorola Pebl U6, Motorola Pebl U9, Motorola Ming a1200, Motorola Milestone, Motorola Droid Razr, Motorola Moto X (2014), Motorola Moto Z, Motorola Moto Z2 Force, Google Pixel 6

Link to comment
Share on other sites

auti einai ... o fotismos einai ligo oti nanai ....pantws koumponei polu kala den uparxei periptwsi diladi na paisei kai einai kai mikri kai i vasi tis epidi einai pio xodri einai pio boliki sto xeri...2 teteies mazi apo plaisi 13 euro
[sIGPIC][/sIGPIC]εαν ξερει κανεις πως να αυξησω το upload ...ας βοηθησει
Link to comment
Share on other sites

auti einai ... o fotismos einai ligo oti nanai ....pantws koumponei polu kala den uparxei periptwsi diladi na paisei kai einai kai mikri kai i vasi tis epidi einai pio xodri einai pio boliki sto xeri...2 teteies mazi apo plaisi 13 euro

 

Α, πολυ ωραια! Αυτη ειναι του viewty που λεω. Αυτη θελω κι εγω, αλλα ειναι ακριβουτσικη! Μια θελω, δεν θελω δυο...

13 για 2 γραφιδες... :confused:

Motorola Startac 130, Motorola v360, Motorola Razr v3i, Motorola Razr v3x, Motorola Rizr z3, Motorola Pebl U6, Motorola Pebl U9, Motorola Ming a1200, Motorola Milestone, Motorola Droid Razr, Motorola Moto X (2014), Motorola Moto Z, Motorola Moto Z2 Force, Google Pixel 6

Link to comment
Share on other sites

Α, πολυ ωραια! Αυτη ειναι του viewty που λεω. Αυτη θελω κι εγω, αλλα ειναι ακριβουτσικη! Μια θελω, δεν θελω δυο...

13 για 2 γραφιδες... :confused:

pistepse me einai i pio ftini pou vrika...kai i moni tis lg....kai einai setaki 2 mazi den mporeiss na pareis mia ....

[sIGPIC][/sIGPIC]εαν ξερει κανεις πως να αυξησω το upload ...ας βοηθησει
Link to comment
Share on other sites

pistepse me einai i pio ftini pou vrika...kai i moni tis lg....kai einai setaki 2 mazi den mporeiss na pareis mia ....

 

Πετα μια μεχρι την κορινθο, στην αγοραζω 6,50 € !! :p :p

Motorola Startac 130, Motorola v360, Motorola Razr v3i, Motorola Razr v3x, Motorola Rizr z3, Motorola Pebl U6, Motorola Pebl U9, Motorola Ming a1200, Motorola Milestone, Motorola Droid Razr, Motorola Moto X (2014), Motorola Moto Z, Motorola Moto Z2 Force, Google Pixel 6

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...