Jump to content

LG Renoir (KC910)


asikis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

ρε παιδια...μηπως εχετε βρει πυ8ενα καμια 8ηκη για τ κινητακι μας??

με ζελατινη στν ο8ονη...σαν τ i-phone??

:S

;p

ορίστε η θήκη!;)

https://www.expansys.com.gr/p.aspx?i=176854

Hip Hop.
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

ρε παιδια...μηπως εχετε βρει πυ8ενα καμια 8ηκη για τ κινητακι μας??

με ζελατινη στν ο8ονη...σαν τ i-phone??

:S

;p

 

εγω εχω παραγγηλει μια απο το e-bay.com!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

αλλα εχω ακουσει οτι η θηκη με την ζελατινη με το που θα πεσει κατο σπαει τωρα αληθεια ψεματα δεν κσερω μολισ τιν παρω και μου πεσει κατο θα σου πω!!!!!!!!
Link to comment
Share on other sites

Κανε αναβαθμιση στην 10k GR...Ειναι η πιο τελευταια που υπαρχει..

 

μηπως μπορεις να με βοηθήσεις λιγο παραπανω???/γα παραδειγμα απο που μπορω να το κατευασω????μηπως μπορεις να μου στειλεις το site που το βρικες????....

θα διαγραφου πραγμαματα ??εικονες και τετοια???/

Link to comment
Share on other sites

Έχω ένα φιλαράκι που είναι πωλητής στην LG και θα μου πει αύριο τι γίνεται με την θηκούλα του. Μόλις μου πει θα σας ενημερώσω...
Link to comment
Share on other sites

μηπως μπορεις να με βοηθήσεις λιγο παραπανω???/γα παραδειγμα απο που μπορω να το κατευασω????μηπως μπορεις να μου στειλεις το site που το βρικες????....

θα διαγραφου πραγμαματα ??εικονες και τετοια???/

 

http://gr.lgmobile.com/web/web.product.manualSoftwareRF.laf

Aν και δεν διαγραφετε τιποτα καλου κακου κανε ενα backup πριν την αναβαθμιση!

Yo estoy aqui.todos estamos aqui...

Humanidad ahora habita dos mundos

(I am here.We are here...

Mankind now inhabits two worlds...)

Deus Ex 2

Link to comment
Share on other sites

Δεν ειναι στα καλα τους τα ατομα εκει περα, πως την εχουν δει δεν μπορω να καταλαβω.Μαζευω εδω και 4-5 μηνες χρηματα σαν τον βασιλακη κα'ι'λα και επιδει ετσι τους ηρθε λεει ''ας το ανεβασουμε καμια 70αρα, τα κορο'ι'δα δεν τελειωνουν'' http://www.kotsovolos.gr/site/product.jsp?catid=82961&cmicc=skroutz
Link to comment
Share on other sites

Δεν ειναι στα καλα τους τα ατομα εκει περα, πως την εχουν δει δεν μπορω να καταλαβω.Μαζευω εδω και 4-5 μηνες χρηματα σαν τον βασιλακη κα'ι'λα και επιδει ετσι τους ηρθε λεει ''ας το ανεβασουμε καμια 70αρα, τα κορο'ι'δα δεν τελειωνουν'' http://www.kotsovolos.gr/site/product.jsp?catid=82961&cmicc=skroutz

 

τη γλιτωσαααααααα!!

παλι καλα που το προλαβα και το πηρα με 320!!

Link to comment
Share on other sites

Δεν ειναι στα καλα τους τα ατομα εκει περα, πως την εχουν δει δεν μπορω να καταλαβω.Μαζευω εδω και 4-5 μηνες χρηματα σαν τον βασιλακη κα'ι'λα και επιδει ετσι τους ηρθε λεει ''ας το ανεβασουμε καμια 70αρα, τα κορο'ι'δα δεν τελειωνουν'' http://www.kotsovolos.gr/site/product.jsp?catid=82961&cmicc=skroutz

 

τη γλιτωσαααααααα!!

παλι καλα που το προλαβα και το πηρα με 320!!

δε παίζει ή προσφορά ήταν στα 325 ή άλλα μαγαζιά θα έχουν ακόμα αυτή τη τιμή...;)

Μάλλον Κοτσόβολος τα έπαιξε....:lol:

Hip Hop.
Link to comment
Share on other sites

δε παίζει ή προσφορά ήταν στα 325 ή άλλα μαγαζιά θα έχουν ακόμα αυτή τη τιμή...;)

Μάλλον Κοτσόβολος τα έπαιξε....:lol:

 

κ ομως!!

αν και εγω στην τελικη εδωσα 340 για διαχειριστικα εξωδα:wacko:

στον απιαστο παντως το εχει 314!!;)

Link to comment
Share on other sites

κ ομως!!

αν και εγω στην τελικη εδωσα 340 για διαχειριστικα εξωδα:wacko:

στον απιαστο παντως το εχει 314!!;)

άντε με το καλό να πέσει κάτο απ'τα 300€ να το αποκτήσω κι εγώ με την αναβάθμιση της σύνδεσης!:p

Hip Hop.
Link to comment
Share on other sites

http://gr.lgmobile.com/web/web.product.manualSoftwareRF.laf

Aν και δεν διαγραφετε τιποτα καλου κακου κανε ενα backup πριν την αναβαθμιση!

 

πως δηλαδη να κανω αυτο το backup????!!!!!

Link to comment
Share on other sites

αυτο να κανεις!!!!!

εγω απο τον κωτσοβολο το πηρα την τεταρτη και το πακετο ηταν κομπλε με 8αρα καρτα μνημης class 6!!

και η συσκευη ειναι κομπλε με εκδοση V10i και μεχρι τωρα που το εχω το μονο που με ανυσηχει ειναι η μπαταρια λιγο...

 

τους βλάκες... και εμένα την έκδοση 10i έχει, το μόνο που λείπει είναι η κάρτα μνήμης, 319 το πήρες και εσύ?

Link to comment
Share on other sites

ερωτηση....

υπαρχει τροπος οι εφαρμογες java που χρειαζονται συνδεση internet, να συνδεονται μεσω wifi και οχι μεσω του παροχου?? :O

Link to comment
Share on other sites

ερωτηση....

υπαρχει τροπος οι εφαρμογες java που χρειαζονται συνδεση internet, να συνδεονται μεσω wifi και οχι μεσω του παροχου?? :O

 

αμέ, μπαίνεις στον browser, πατάς ρυθμίσεις browser, μετά προφίλ και από κει επιλέγεις wi-fi...

Link to comment
Share on other sites

εγω που προσπαθησα να βαλω στο κινητο θεματα δεν μου τα διαβαζε....

 

ΔΟΚΙΜΑΣΕ ΕΔΩ¨:http://www.knowyourmobile.com/lg/lgkc910renoir/lgkc910renoirthemes/126205/apple_iphone_theme_for_the_lg_kc910_renoir.html

 

ΔΙΑΒΑΣΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ΤΙ ΛΕΕΙ:)

Link to comment
Share on other sites

τους βλάκες... και εμένα την έκδοση 10i έχει, το μόνο που λείπει είναι η κάρτα μνήμης, 319 το πήρες και εσύ?

 

ναι!!αλλα ειχα κανονικα την 8αρα μνημη στο κουτι!!

μου βαλανε κατι διαχειριστικα εξοδα και απο 319 το πηρα 340...:wacko:

Link to comment
Share on other sites

Παιδια ..μπορειτε να πειτε εντυπωσεις απο το κινητο??? .....επειδη διαβασα οτι τα lg κινητα εχουν καποιο προβλημα με την ενδειξη της μπαταριας στην οθονη ...(οτι δηλαδη εκει που δειχνει γεματη ..ξαφνικα μπορει να δειξει οτι εχει αδειασει...) ..ισχυει αυτο στο renoir??? ...

Ευχαριστω για τις απαντησεις σας...

ps.Ειμαι αναμεσα σε αυτο και στο nokia 5800..

Link to comment
Share on other sites

Παιδια ..μπορειτε να πειτε εντυπωσεις απο το κινητο??? .....επειδη διαβασα οτι τα lg κινητα εχουν καποιο προβλημα με την ενδειξη της μπαταριας στην οθονη ...(οτι δηλαδη εκει που δειχνει γεματη ..ξαφνικα μπορει να δειξει οτι εχει αδειασει...) ..ισχυει αυτο στο renoir??? ...

Ευχαριστω για τις απαντησεις σας...

ps.Ειμαι αναμεσα σε αυτο και στο nokia 5800..

 

κοιτα το κινητο το εχω απο την τεταρτη και γαμαει!!!!.......οσο για την μπαταρια δεν εχω κανενα προβλημα δηλαδη ακουω 2-3 ωρες την ημερα ραδιοφωνο και η μπαταρια ειναι μου τελιονει σε 4 μερες......ακομα παιζω παιχνιδια βγαζω φωτογραφιες....γενικα ειμαι πολι ευχαριστημενος απο το κινητο.....

Link to comment
Share on other sites

οχι οχι δεν αξιζει να δωσεις 20-30 ευρω λιγοτερα για να παρεις το nokia 5800....το 1 εχει 8αρα καμερα και το αλλο 3,2 ....η γνωμη μου ειναι να ερθεις στην παρεα του renoir!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Link to comment
Share on other sites

οχι οχι δεν αξιζει να δωσεις 20-30 ευρω λιγοτερα για να παρεις το nokia 5800....το 1 εχει 8αρα καμερα και το αλλο 3,2 ....η γνωμη μου ειναι να ερθεις στην παρεα του renoir!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

συμφωνω μαζι σου!!

αν και η δικια μου μπαταρια δεν την παλευει τοσο...σημερα ειναι η δευτερη μερα(προχτες το βραδυ το φορτησα) και μου χουν μεινει 2 γραμμουλες!!

οποτε για την τριτη μερα με το ζορι θα παει!!

παντως το κινητακι μεχρι στιγμης ειναι τελειο!!!!!!!!!!

;)

Link to comment
Share on other sites

ναι!!αλλα ειχα κανονικα την 8αρα μνημη στο κουτι!!

μου βαλανε κατι διαχειριστικα εξοδα και απο 319 το πηρα 340...:wacko:

 

εγώ το πήρα με δόσεις και μου βγήκε 343€

Link to comment
Share on other sites

εγώ το πήρα με δόσεις και μου βγήκε 343€

 

κ εγω με ατοκες!!

στα 339.28!!

τι ειναι αυτα τα διαχειριστικα εξοδα:wacko:??

Link to comment
Share on other sites

κ εγω με ατοκες!!

στα 339.28!!

τι ειναι αυτα τα διαχειριστικα εξοδα:wacko:??

 

ποιος ξέρει... μάλλον θα έχει να κάνει με την τράπεζα

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...