Jump to content

LG Renoir (KC910)


asikis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

katarxin sigoura den mporeis na valeis film ...firm mporeis na valeis :):):)

des auto einai sxetiko i asfaleia...diladi na sou pw pas na kopsis psomi kai spai o diaolos to podari tou kati ginete kai kovese ...auto mporei na gini kai me to kin mixanima einai kai apo mixanimata ginete i anabathimisi,,,,,,,einai asfaleis o tropos tis lg alla egw prosopika den mporw na sou pw 100% gia tous parapanw logous... to kalo einai oti ama finei kati gia ta firm tis lg eisai kalimenos me ti eggiisi...

[sIGPIC][/sIGPIC]εαν ξερει κανεις πως να αυξησω το upload ...ας βοηθησει
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Αν διαβάσεις τις 2 προηγούμενες σελίδες, έχουμε αναφερθεί.:)

 

τις ειδα τις σελιδες αλλα δν αναφερθηκε καπου αυτο που ειδα εγω!λοιπον εγω ειτε συνδεομαι μεσω wifi ειτε οχι μου βγαζει διπλα στο σημα ενα κινητο τηλεφωνο με 2 βελακια,ενα που φευγει κ ενα που ερχεται....αυτο τι σημαινει?κ πως μπορω να το αποφυγω γιατι λογικα με χρεωνει..

Link to comment
Share on other sites

Παιδια μηπως ξερει κανεις πως δουλευει το accelometer αν το λεω καλα....:OΕννοω αυτο που δουλευει με το jogging....:cool:
android or ios or wm......who cares.....???
Link to comment
Share on other sites

Mμμμ μαλιστα, το θεμα ειναι οτι θελω να κανω μια αναβαθμιση αλλα οσο και να εχω προσπαθισει να βγαλω νοημα απο τους τροπους δεν καταλαβαινω τπτ μιας και ειναι ολλα στα αγγλικά, υπάρχει μηπως καποιος οδηγος στα ελληνικα?

 

katarxin sigoura den mporeis na valeis film ...firm mporeis na valeis :):):)

des auto einai sxetiko i asfaleia...diladi na sou pw pas na kopsis psomi kai spai o diaolos to podari tou kati ginete kai kovese ...auto mporei na gini kai me to kin mixanima einai kai apo mixanimata ginete i anabathimisi,,,,,,,einai asfaleis o tropos tis lg alla egw prosopika den mporw na sou pw 100% gia tous parapanw logous... to kalo einai oti ama finei kati gia ta firm tis lg eisai kalimenos me ti eggiisi...

 

Mμμμ μαλιστα, το θεμα ειναι οτι θελω να κανω μια αναβαθμιση αλλα οσο και να εχω προσπαθισει να βγαλω νοημα απο τους τροπους δεν καταλαβαινω τπτ μιας και ειναι ολλα στα αγγλικά, υπάρχει μηπως καποιος οδηγος στα ελληνικα?

Link to comment
Share on other sites

Παιδια μηπως ξερει κανεις πως δουλευει το accelometer αν το λεω καλα....:OΕννοω αυτο που δουλευει με το jogging....:cool:

 

Παιδια για σκεφτειτε λιγο γιατι δεν εχω manual.....:rolleyes:

android or ios or wm......who cares.....???
Link to comment
Share on other sites

Παιδια για σκεφτειτε λιγο γιατι δεν εχω manual.....:rolleyes:

 

το joggin buddy εννοεις;τι σχεση εχει το accelerometer με αυτο;

Ace of Hearts..
Link to comment
Share on other sites

το joggin buddy εννοεις;τι σχεση εχει το accelerometer με αυτο;

 

Εχει ενα μενου που λεει για jogging και βαζεις km και χρονο...αυτο εννοω...το accelometer ειναι αλλο?

 

Αισθητηρα οπως το νοκια που το γυριζεις αναποδα και σταματαει να σε καλουν εχει?

android or ios or wm......who cares.....???
Link to comment
Share on other sites

Εχει ενα μενου που λεει για jogging και βαζεις km και χρονο...αυτο εννοω...το accelometer ειναι αλλο?

 

Αισθητηρα οπως το νοκια που το γυριζεις αναποδα και σταματαει να σε καλουν εχει?

 

Aισθητήρα για αυτο που λες για το νοκια, οχι.

Εχει τον αισθητηρα (accelerometer) που οταν γυριζεις το τηλ , βλεπεις φωτο, βιντεο full screen.

To joggin ειναι για το gps, περπατας/τρεχεις κ σου λεει τις θερμιδες που καταναλωνεις.Δουλεύει με αυτονομο gps και πρεπει να εισαι σε ανοιχτο χωρο για να βρει δορυφορο, την 1η φορα κανει ενα 5λεπτο για να λοκαρει σε δορυφορο, μετα σε μισο λεπτο.

Ace of Hearts..
Link to comment
Share on other sites

Aισθητήρα για αυτο που λες για το νοκια, οχι.

Εχει τον αισθητηρα (accelerometer) που οταν γυριζεις το τηλ , βλεπεις φωτο, βιντεο full screen.

To joggin ειναι για το gps, περπατας/τρεχεις κ σου λεει τις θερμιδες που καταναλωνεις.Δουλεύει με αυτονομο gps και πρεπει να εισαι σε ανοιχτο χωρο για να βρει δορυφορο, την 1η φορα κανει ενα 5λεπτο για να λοκαρει σε δορυφορο, μετα σε μισο λεπτο.

 

εχεις και το gps πανω σου και το κινητο?:shock::thanks:

Χαρτες παιρνει....?

android or ios or wm......who cares.....???
Link to comment
Share on other sites

τις ειδα τις σελιδες αλλα δν αναφερθηκε καπου αυτο που ειδα εγω!λοιπον εγω ειτε συνδεομαι μεσω wifi ειτε οχι μου βγαζει διπλα στο σημα ενα κινητο τηλεφωνο με 2 βελακια,ενα που φευγει κ ενα που ερχεται....αυτο τι σημαινει?κ πως μπορω να το αποφυγω γιατι λογικα με χρεωνει..

 

Δε σε χρεωνει απο τη στιγμη που μπαινεις με wifi.

Δοκιμασε να βγαλεις τη sim σου κ θα δεις οτι θα δουλευει ο οπερα με το κιν. τηλεφωνο με τα 2 βελακια.

Επισης κανε κ το εξης, βαλε το κινητο σε gsm mode, θα βγαλει πανω αριστερα το σημα G.

Δοκιμασε το google maps κ τον οπερα (παντα με wifi) κ θα δεις οτι δεν ειναι δυνατο το gprs να φορτωνει 200-250 kb μεσα σε 3-4 δευτερολεπτα.Αλλη μια αποδειξη οτι μπαινεις με wifi.

Εξαλλου οπως εχω αναφερει, οταν χρεωνεσαι βγαζει ενα κοκκινο σηματακι διπλα απο το G/3G/H

Ace of Hearts..
Link to comment
Share on other sites

Μια ερωτησουλα ακομα......:Oοταν κανεις convert με το divx convert mobile οταν τελειωνει που πηγαινει το αρχειο?:confused:
android or ios or wm......who cares.....???
Link to comment
Share on other sites

Μια ερωτησουλα ακομα......:Oοταν κανεις convert με το divx convert mobile οταν τελειωνει που πηγαινει το αρχειο?:confused:

 

Το βρηκα ευχαριστω.......:p

android or ios or wm......who cares.....???
Link to comment
Share on other sites

το gps πρεπει να το κοιταξω

Εχει κατεβασει καποιος απο το rapidshare?

ευχαριστω dimri!

2110,G500,3210,3510,6600,6170,3230,Ν70

Tolis' COROLLA Pics **COROLLA EE80 - 4AGE TVIS 124HP**

[sIGPIC][/sIGPIC]

www.corollaclub.com

Link to comment
Share on other sites

έχω εδώ και 2 μήνες το renoir προσπαθησα να κάνω αναβάθμιση λογισμικού από v10b σε 10k, η διαδικασία φαινονταν να έγινε κανονικά αλλά μετά το τέλος της αναβάθμισης εξακολοθώ να έχω την v10b please help
Link to comment
Share on other sites

τελικα κατάφερα να το φλασαρω...επιτέλους εχω την v10 opn gr μέσω του lgmdb τωρα πρέπει να ξαναπεράσω τισ ρυθμίσεις που είχα....

thanks Koutsman οι πληροφορίες σου ήταν πολύτιμες.

Link to comment
Share on other sites

Ξερει κανεις καποιο site για κατεβασμα sensor games και εχω 1 απορια...γιατι να γινεται ''σπασιμο'' του κινητου?
android or ios or wm......who cares.....???
Link to comment
Share on other sites

Άνοιξα το κινητό το σύνδεσα στον υπολογιστή με usb το έβγαλα και μαύρισαν τα 4\5 της οθόνης!

Δουλεύει (το κατάλαβα όταν πήρα καταλάθος τηλ ένα φίλο μου) αλλα φαίνετε μόνο απο πάνω μέχρι το σήμα της κοσμοτέ η οθόνη.

Πώς τους το δίνω πίσω τώρα;

Τους παίρνω τηλ, στελνω μειλ ή τους το πάω κάπου;

Θεσσαλονίκη είμαι.

...
Link to comment
Share on other sites

Άνοιξα το κινητό το σύνδεσα στον υπολογιστή με usb το έβγαλα και μαύρισαν τα 4\5 της οθόνης!

Δουλεύει (το κατάλαβα όταν πήρα καταλάθος τηλ ένα φίλο μου) αλλα φαίνετε μόνο απο πάνω μέχρι το σήμα της κοσμοτέ η οθόνη.

Πώς τους το δίνω πίσω τώρα;

Τους παίρνω τηλ, στελνω μειλ ή τους το πάω κάπου;

Θεσσαλονίκη είμαι.

Επι της Ν.Εγνατιας λιγο μετα το Ιπποκρατειο, προς κεντρο, στο απεναντι σου χερι εχει ενα μεγαλο κτιριο της LG!

Πηγαινε το εκει να το δουν

Γενικα η LG εχει εξαιρετικο σερβις και υποστηριξη πελατων, οποτε λογικα θα σε εξυπηρετησουν χωρις προβληματα :)

Link to comment
Share on other sites

Παιδια το smile detection πως δουλευει ξερει κανεις?

 

Δεξια στις επιλογες, το ενεργοποιεις, πατας να βγαλεις φωτογραφια , ποζαρεις , περιμενεις, περιμενεις, γυρνα λιγο στο πλάι ντε , περιμενεις , να 'σαι! :pig:

 

 

:lol::lol::lol::lol::lol:

Motorola Startac 130, Motorola v360, Motorola Razr v3i, Motorola Razr v3x, Motorola Rizr z3, Motorola Pebl U6, Motorola Pebl U9, Motorola Ming a1200, Motorola Milestone, Motorola Droid Razr, Motorola Moto X (2014), Motorola Moto Z, Motorola Moto Z2 Force, Google Pixel 6

Link to comment
Share on other sites

Δεξια στις επιλογες, το ενεργοποιεις, πατας να βγαλεις φωτογραφια , ποζαρεις , περιμενεις, περιμενεις, γυρνα λιγο στο πλάι ντε , περιμενεις , να 'σαι! :pig:

 

 

:lol::lol::lol::lol::lol:

 

Δεν με βγαζει ετσι.....μαλλον χαλασμενο θα ειναι....!!!!:p:p

Τωρα σοβαρα πως δουλευει?

android or ios or wm......who cares.....???
Link to comment
Share on other sites

Δεν με βγαζει ετσι.....μαλλον χαλασμενο θα ειναι....!!!!:p:p

Τωρα σοβαρα πως δουλευει?

 

Αληθεια, ετσι λειτουργει , πιεζεις , χαμογελας και περιμενεις να βρει το χαμογελο σου στην καλυτερη στιγμη σου, και το αποθανατιζει!

Εμενα με εβγαλε λιγο ασχημουτσικο αυτη τη φορα .. :ooch:

Motorola Startac 130, Motorola v360, Motorola Razr v3i, Motorola Razr v3x, Motorola Rizr z3, Motorola Pebl U6, Motorola Pebl U9, Motorola Ming a1200, Motorola Milestone, Motorola Droid Razr, Motorola Moto X (2014), Motorola Moto Z, Motorola Moto Z2 Force, Google Pixel 6

Link to comment
Share on other sites

Αληθεια, ετσι λειτουργει , πιεζεις , χαμογελας και περιμενεις να βρει το χαμογελο σου στην καλυτερη στιγμη σου, και το αποθανατιζει!

Εμενα με εβγαλε λιγο ασχημουτσικο αυτη τη φορα .. :ooch:

 

Το πετυχα αλλα ο χρηστης δεν μπορει να την βγαλει την φωτο οταν πρεπει τι μαλ@@@@κια ειναι παλι τουτη?:X

android or ios or wm......who cares.....???
Link to comment
Share on other sites

Το πετυχα αλλα ο χρηστης δεν μπορει να την βγαλει την φωτο οταν πρεπει τι μαλ@@@@κια ειναι παλι τουτη?:X

 

Θες να μας την ανεβασεις να σε δουμε, εμενα πρεπει να εχει χαλασει, συνεχως χαλια βγαινω!:elephant:

 

xaxaxaxaxa :lol::lol::lol:

 

__________

 

Δεν ειναι κακη ρυθμιση. Την βγαζει στην καλυτερη φαση του χαμογελου σου.

Motorola Startac 130, Motorola v360, Motorola Razr v3i, Motorola Razr v3x, Motorola Rizr z3, Motorola Pebl U6, Motorola Pebl U9, Motorola Ming a1200, Motorola Milestone, Motorola Droid Razr, Motorola Moto X (2014), Motorola Moto Z, Motorola Moto Z2 Force, Google Pixel 6

Link to comment
Share on other sites

Θες να μας την ανεβασεις να σε δουμε, εμενα πρεπει να εχει χαλασει, συνεχως χαλια βγαινω!:elephant:

 

xaxaxaxaxa :lol::lol::lol:

 

__________

 

Δεν ειναι κακη ρυθμιση. Την βγαζει στην καλυτερη φαση του χαμογελου σου.

 

Ασε φιλε μου και μενα με βγαζει....αστα αφου απογοητευτικα εβγαλα την γυναικα μου και:frog::tease:

 

Να σου κανω μια αλλη ερωτηση...sensor games εχεις βρει....?

android or ios or wm......who cares.....???
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...