Jump to content

PNS 135 Roadfinder


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 110
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Και το original menu που έκλεισα εγώ, σωστή επιφάνεια δεν είδα. Βλέπω ναι μεν επιφάνεια αλλά κατεστραμμένη. Αν πχ ελαχιστοποιήσεις ένα παράθυρο μένει σαν φόντο της επιφάνειας η εικόνα αυτού του παραθύρου. Ανάμεσα μπορείς να διακρίνεις τυχόν εικονίδια αλλά μένει η εικόνα σκουπίδι. Αν πατήσεις το Start και το ξαναπατήσεις, φεύγει αλλά και πάλι αφήνει σαν εικόνα τον εαυτό του από πίσω. Δε μπορώ να το εξηγήσω. Τώρα δεν έχω το raodfinder στα χέρια μου αλλά όταν το πάρω θα σας βγάλω μια φωτογραφία να καταλάβετε τι εννοώ. Μάλιστα είμαι σίγουρος ότι δεν είναι παραξενιά του δικού μου γιατί, όπως είπα και παραπάνω, ήδη κατέστρεψα ένα και μου το κάνανε αντικατάσταση. Τα ίδια συμβαίνουν και στο 2ο που πήρα.
Link to comment
Share on other sites

Exει δοκιμάσει κανείς τη συσκευή πεζός ή με ποδήλατο ? Μπορεί να σου αναλύσει την διαδρομή που έκανες, δηλ. μεση ταχύτητα, απόσταση, μέγιστη ταχύτητα. Είναι αξιόπιστο σε μικρ'ες ταχύτητες.

 

Το δοκίμασα πρόσφατα σε ένα ταξίδι μου στο εξωτερικό. Κανένα απολύτως πρόβλημα, σταθερό σήμα, άψογος προγραμματισμός διαδρομής (και κατ' επέκταση προσαρμογής σε δικές μου αλλαγές και παρεκκλίσεις πορείας) και γενικώς άψογες εντυπώσεις. ΑΑΑ+

 

:cool:

Link to comment
Share on other sites

Και το original menu που έκλεισα εγώ, σωστή επιφάνεια δεν είδα. Βλέπω ναι μεν επιφάνεια αλλά κατεστραμμένη. Αν πχ ελαχιστοποιήσεις ένα παράθυρο μένει σαν φόντο της επιφάνειας η εικόνα αυτού του παραθύρου. Ανάμεσα μπορείς να διακρίνεις τυχόν εικονίδια αλλά μένει η εικόνα σκουπίδι. Αν πατήσεις το Start και το ξαναπατήσεις, φεύγει αλλά και πάλι αφήνει σαν εικόνα τον εαυτό του από πίσω. Δε μπορώ να το εξηγήσω. Τώρα δεν έχω το raodfinder στα χέρια μου αλλά όταν το πάρω θα σας βγάλω μια φωτογραφία να καταλάβετε τι εννοώ. Μάλιστα είμαι σίγουρος ότι δεν είναι παραξενιά του δικού μου γιατί, όπως είπα και παραπάνω, ήδη κατέστρεψα ένα και μου το κάνανε αντικατάσταση. Τα ίδια συμβαίνουν και στο 2ο που πήρα.[/quote

 

φιλε μου το original menu εσυ πωσ το εκλεισες??ποιο αρχειο εκλεισες απο ολα??

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

καλησπέρα σε όλους,

 

έχω ήδη ένα RYE35XX και του έχω βάλει Destinator μέσω κάρτας SD. Επειδή θέλω να πάρω ένα καινούργιο και σκέφτομαι το roadfinder λόγω του win ce5, ήθελα να ρωτήσω 3 πράγματα:

1. το είδα στο electroworld και δεν έχει κάποιο εξώγκομα για κεραία (όπως το RYE)... αυτό σημαίνει οτι είναι ενσωματωμένη μέσα στο case? και πως έχει καλύτερη λήψη από τα R/YE?

2. αν πάρω το destinator όπως το έχω στην SD θα παίξει ΟΚ και στο καινούργιο έτσι (εννοείται οτι θα ακολουθήσω τις οδηγίες ξεκλειδώματος πρώτα)?

3. Υπάρχουν εφαρμογές και παιχνίδια για win ce5 και που τα ψάχνω?

 

ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Πως παίρνουμε backup απο το Roadfinder135 γιατί δοκίμασα να το κάνω με copy/paste και μου έβγαινε σφάλμα με αποτέλεσμα να μην τα καταφέρω.
Link to comment
Share on other sites

Δεν υπαρχει δυνατοτητα backup με την εννοια πως οτι και να παθει θα το επαναφερεις. Εγω εχω καταστρεψει ενα 135 πειραζοντας τη registry. Μετα δε ξεκινουσε και δε το εβλεπε ουτε το Activesync για να επαναφερω την αλλαγη που ειχα κανει. Ξερουμε οτι ολες οι αλλαγες χανονται μετα απο σβησιμο με το διακοπτακι εκτος απο τη registry και τα αρχεια που εχει στο φακελο ResidentFlash. Με βαση αυτα, βρες εναν registry editor για windows ce και κρατα τη registry σε ενα αρχειο reg και επισης κρατα backup το φακελο ResidentFlash που εχει μεσα το Sygic Drive. Απο κει και περα προσεχε τι κανεις με τη registry. Σχεδον ολες οι αλλαγες μπορουν να αναιρεθουν ακομη κι αν δεν μπορεις να τρεξεις registry editor απο τα windows ce. Υπαρχει registry editor που τρεχει στο pc και μπορεις να κανεις αλλαγες απο κει αρκει να μπορει το activesync να δει τη συσκευη.
Link to comment
Share on other sites

Με ενδιαφέρει να κρατησω backup το φάκελο ResidentFlash που έχει μέσα το Sygic Drive σε περίπτωση που δεν καταφέρω το ξεκλείδωμα,παρά να "πειράξω" τη registry.

Το backup μπορούμε να το πάρουμε με το Activesync? η με άλλο τρόπο.

ευχαριστώ για την προηγούμενη απάντηση.

Link to comment
Share on other sites

Με Activesync μόνο. Νομίζω βέβαια ότι το Sygic Drive το έχει και μέσα στο CD του Roadfinder αλλά κράτα το καλού κακού. Αντέγραψε απλά κάπου τα περιεχόμενα του Resident Flash.
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα και απο μενα!ειμαι κατοχος και του 135 και του 143 λογω της προσφορας απο τον κωτσοβωλο.προσωπικα ο χαρτης του ειναι σχετικα απογοητευτικος.ειδα ενα αλτεκ με destinator7 και ειναι απλα τρομερο.οπως βλεπω μπαινει destinator και στα roadfinder ε???αυριο λεω να το δοκιμασω και ελπιζω να μη το καταστρεψω.βεβαια πρεπει πρωτα να αλλαξω το μικρο το 135 γτ εχει ελλατωματικη οθονη.

 

κατι αλλο μηπως ξερετε απο κωτσοβολο.γινεται να το γυρισω πισω και να παρω καποιο αλλο gps στη θεση του?γτ ηδη εχει κολλησει το 143 καμια 10αρια φορες με αποτελεσμα να το κλεινω απο το off και να χανω της ρυμθισεις ωρας

Link to comment
Share on other sites

Δεν παθαίνουν τίποτα αν δε πειράξεις τη registry και το να βάλεις destinator δεν εχει καμιά σχέση με τη registry. Ακολούθησε τις οδηγίες στο αρχείο του bbbb και δε πρόκειται να κάνεις ζημιά ακόμη κι αν το θες. Απλά αντέγραψε στο pc σου για σιγουριά το φάκελο ResidentFlash που έχει μέσα στο Roadfinder πριν κάνεις οτιδήποτε. Έχε υπόψιν σου ότι για το 143 πρέπει να κάνεις κάποιες αλλαγές στο πρόγραμμα του bbbb πριν το βάλεις γιατί είναι φτιαγμένο για το 135 αλλά μπορώ να σε βοηθήσω με αυτό αν τελικά τα κρατήσεις τα Roadfinder.

 

Όσο για την αλλαγή, γενικά υπάρχει ένα περιθώριο κάποιων ημερών για να κάνεις αλλαγή ένα προϊόν για τον οποιοδήποτε λόγο. Αυτό δεν ισχύει για τον Κωτσόβολο μόνο, είναι γενικός κανόνας για τα εμπορικά καταστήματα. Δεν επιστρέφονται χρήματα φυσικά αλλά μπορείς να πάρεις κάτι άλλο στην ίδια αξία. Έχε υπόψιν σου όμως ότι δε πρέπει να λείπει από τα κουτιά τίποτα, ούτε καν ένα σακουλάκι.

 

Αν θες τη γνώμη μου, ζήτα απλά αντικατάσταση και των δύο λόγω του ότι είναι ελαττωματικά. Πες τους τι συμβαίνει και ίσως στο αλλάξουν και το 143 αν και δε νομίζω να έχει κάποιο ελάττωμα. Απλά για καλό και για κακό. Είναι πολύ καλή η προσφορά και τα Roadfinder είναι μεν φθηνές επιλογές αλλά είναι αξιοπρεπέστατες. Γενικά δεν έχουν προβλήματα και δυσαρεστημένους πελάτες που να τα έχουν αλλάξει καμιά δεκαριά φορές μέχρι να πετύχουν το καλό όπως πχ με τα RYE. Αν ήταν RYE θα σου έλεγα να τα αλλάξεις ακόμη κι αν με τα ίδια λεφτά έπαιρνες μισό GPS από τα άλλα.

 

Γενικά να ξέρεις ότι όλα κολλάνε για διάφορους λόγους. Windows έχουν πάνω με ότι κι αν συνεπάγεται αυτό. Και το ότι χάνει την ώρα είναι κάτι το φυσικό για τα Roadfinder. Μη περιμένεις να τα βάζεις σε sleep και να τα δουλεύεις έτσι. Από το διακοπτάκι πρέπει να τα κλείνεις και το ότι χάνει την ώρα είναι ένα ελάττωμά τους με το οποίο μαθαίνεις να ζεις. Με το που κλειδώνει το Roadfinder σε κάποιους δορυφόρους παίρνει την ώρα από εκεί κάθε φορά. Σε sleep το βάζεις μόνο αν θες να το κλείσεις για πολύ λίγο. Να φανταστείς το δικό μου (το 135 έχω), αν το αφήσω σε sleep τέρμα φορτισμένο, σε 2 μέρες δεν έχει μπαταρία! Επίσης σίγουρα θα κολλήσει σχετικά γρήγορα αν το κλείνω σε sleep. Από εκεί το έβγαλα το συμπέρασμα ότι πρέπει να κλείνει από το διακοπτάκι για να συνέρχεται. Αν τώρα, κάτω από αυτές τις συνθήκες κολλάει κάθε τρεις και λίγο τότε ναι, να το ψάξεις. Αλλά άμα το δουλεύεις επί 2 μέρες βάζοντας το κάθε λίγο σε sleep είναι μάλλον αναμενόμενο να κολλάει.

Link to comment
Share on other sites

α οκ!παντως με το destinator αλλαζει και ο χαρτης ετσι??η θα χω απλα αλλη εφαρμογη αλλα με τον ιδιο χαρτη??????τωρα για τη συσκευασια ενα σακουλακι ειναι σκισμενο γτ δεν υπηρχε και αλλος τροπος ανοιγματος του καλωδιου usb!τεσπα.ειδομεν!και αν τελικα τα κρατησω μαλλον θα κανω την μετατροπη στο 143 γτ το μικρο θα ειναι για επισκευη οποτε θα χρειαστω τη συμβουλη σου επειδη λες ειναι διαφορετικη η διαδικασια!:P
Link to comment
Share on other sites

Το destinator έχει ολόδικό του χάρτη. Δεν αλλάζει απλά η εμφάνιση. Δεν έχουν καμία σχέση. Θα το καταλάβεις και μόνος σου.

 

Όταν σου λέω πως έχει άλλη διαδικασία, μη φανταστείς κάτι κουλό, η ίδια σχεδόν είναι απλά επειδή έχει μεγαλύτερη οθόνη το 143, θα πρέπει να αλλάξεις κάποιες παραμέτρους στο πρόγραμμα που έχει φτιάξει ο bbbb για το 135 για να καλύπτει ολόκληρη την οθόνη του 143. Αλλιώς από τα 400x280 pixel του 143 το μενού θα καλύπτει μόνο τα 320x240 αν δε κάνεις τις κατάλληλες αλλαγές. Θα φαίνεται δηλαδή το μενού στην πάνω αριστερή πλέυρά της οθόνης και θα έχει κενό από κάτω και από δεξιά. Τίποτα το σπουδαίο. Την αλλαγή δηλαδή την κάνεις για λόγους εμφάνισης και για να αξιοποιήσεις καλύτερα το χώρο που σου δίνει η οθόνη όταν θα τρέχεις το μενού του bbbb.

 

Αν δεν έχουν περάσει κάποιες μέρες πάντως από τη στιγμή που τα αγόρασες (δε ξέρω πόσες, κάπου 5 με 10 εργάσιμες είναι) θεωρείται DOA δηλαδή κατεστραμμένο από την πρώτη στιγμή που το αγόρασες και έτσι έχεις το δικαίωμα να ζητήσεις άλλο ολοκαίνουργιο αν σου πουν για επισκευή. Πότε τα πήρες;

Link to comment
Share on other sites

κοιτα να δεις φιλε τι συμβαινει με το κωτσοβολο...

πηγα στου γαλατσιου απ οπου και τα πηρα και της ειπα να τα αλλαξω και να παρω ενα αλλο gps με destinator ισως κανενα mls.μου ελεγε ******** οτι δεν γινεται κλπ κλπ.της ειπα τοτε να μου το αντικαταστησει το 135 γτ ειναι ελλατωματικο.με τα χιλια ζορια το αντικατεστησε ενω ελεγε οτι πρεπει να το στειλει στην εταιρεια και αν κριθει θα μου το αντικατασησει.

 

επειδη ομως εγω ειχα τσαντιστει με τη ξινη σκεφτηκα να παω στο κωτσοβολο της ν.ιωνιας μπας και εξυπηρετηθω.πηγα με το καινουριο 135 που δουλευε.του τα λεω του παλικαριου,τα ελεγχει και τσακ ειμαι κατοχος ενος MLS destinator τωρα..

 

βαρεθηκα να κανω αλλαγες στο roadfinder οποτε πηρα ενα mls και ξεμπρεδεψα :p

Link to comment
Share on other sites

Mιας και η κάρτα στο roadfinder 143 λέγεται sdmmc θα δουλέψει το μενού που έχω φτιάξει για το mls 4800 και ανάλυση 480*272

Mενού σε ανάλυση 480*272 με 2 κουμπιά

http://rapidshare.de/files/40420293/mls.rar.html

με 4 κουμπιά για destinator6 και 7,tcmp player και windows

http://rapidshare.de/files/40420307/mls.rar.html

και με 6 κουμπιά που έχει ότι και στα 4 συν 2 κενά

http://rapidshare.de/files/40420321/mls.rar.html

Θα χρειαστεί να μετονομάσετε το αρχείο menu4800.exe σε mobilenavigator.exe

Τις αλλαγές για τα μονοπάτια των κουμπιών τις κάνετε στο αρχείο mls4800.ini

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Mιας και η κάρτα στο roadfinder 143 λέγεται sdmmc θα δουλέψει το μενού που έχω φτιάξει για το mls 4800 και ανάλυση 480*272

Mενού σε ανάλυση 480*272 με 2 κουμπιά

http://rapidshare.de/files/40420293/mls.rar.html

με 4 κουμπιά για destinator6 και 7,tcmp player και windows

http://rapidshare.de/files/40420307/mls.rar.html

και με 6 κουμπιά που έχει ότι και στα 4 συν 2 κενά

http://rapidshare.de/files/40420321/mls.rar.html

Θα χρειαστεί να μετονομάσετε το αρχείο menu4800.exe σε mobilenavigator.exe

Τις αλλαγές για τα μονοπάτια των κουμπιών τις κάνετε στο αρχείο mls4800.ini

 

Καλη χρονια σε ολους

Φιλε μας ξεστραβωσες και σε ευχαριστω πολυ

Εξ αιτιας σου περασα Dest Mio Igo στο Pns 135

Παρακληση αν γινεται για το Garmin και για ini με 8 κουμπια

Ευχαριστω εκ των προτερων:respect::respect::respect:

:thanks::thanks::thanks:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Έκανα τη διαδικασία αλλά μόλις πατάω Sygic λέει cannot find MobileNavigator111 make sure the filename and the path are correct.

Άλλαξα το path του sygic σε

"ResidentFlash\MobileNavigator\desktop.exe" και μπαίνω στα windows

και ετσι ανοιγω το sygic.

μπορώ να ανοίγω το sygic πιο απλά για να μην μπαίνω στα windows

Link to comment
Share on other sites

Έκανα τη διαδικασία αλλά μόλις πατάω Sygic λέει cannot find MobileNavigator111 make sure the filename and the path are correct.

Άλλαξα το path του sygic σε

"ResidentFlash\MobileNavigator\desktop.exe" και μπαίνω στα windows

και ετσι ανοιγω το sygic.

μπορώ να ανοίγω το sygic πιο απλά για να μην μπαίνω στα windows

 

Έλεγξε το path του Sygic. Μπορεί να συμβαίνουν τα εξής:

 

1) Να μην έχεις μετονομάσει το MobileNavigator.exe σε MobileNavigator111.exe αλλά σε κάτι άλλο. Μήπως έβαλες κανένα άσσο λιγότερο η παραπάνω;

 

2) Μήπως έχεις κανένα \ στην αρχή του path;

 

Σε κάθε περίπτωση συμβαίνει κάτι και το path του Sygic δε ταιριάζει με το path του αντίστοιχου κουμπιού στο μενού.

Link to comment
Share on other sites

Εφ' όσον το exe του sygic το έχεις μετονομάσει προσθέτοντας τρεις άσσους πρέπει να είναι έτσι...

 

 

Command = "\ResidentFlash\MobileNavigator\MobileNavigator111.exe"

 

 

Οποιος θέλει ας βάλει το δικό μου ini

Είναι με 6 μεγάλα κουμπιά για Destinator, MioMap, Sygic Drive, iGO, TomTom & Navigon

και τρία μικρά για το Destinator8, το Genius Driver και τα windows (desktop).

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.
Link to comment
Share on other sites

Τα δοκίμασα όσα μου είπατε αλλά δυστυχώς τίποτα.

αλλαξα το path γιατι ειχε στην αρχη μια / που δεν επρεπε

αλλά τίποτα , οι άσσοι σωστοί ,η κατάληξη σωστή αλλά τίποτα .

Το μόνο που μου δουλεύει είναι το path "ResidentFlash\MobileNavigator\desktop.exe"

Δοκίμασα το νέο ini αλλά πάλι τίποτα

Μάλλον θα το αφήσω έτσι.

Link to comment
Share on other sites

ΚΥΡΙΟΙ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ.

ΥΠΑΡΧΕΙ ΕΝΑ ΘΕΜΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΑΝΑΛΥΣΩ ΕΔΩ ΚΑΙ 10 ΗΜΕΡΕΣ ΠΕΡΙΠΟΥ.ΕΠΕΣΕ ΣΤΑ ΧΕΡΙΑ ΜΟΥ ΕΝΑ ROADFINDER PNS 143.ΤΟ ΞΕΚΛΕΙΔΩΣΑ ΚΑΙ ΤΟΥ ΠΕΡΑΣΑ ΜΕ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΚΑΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΚΟΠΟ ΤΟ DESTINATOR 7 ΜΕ ΤΟΝ ΓΝΩΣΤΟ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΜΑΣ ΤΡΟΠΟ. ΠΑΝΤΑ ΜΕ COM PORT=7 ΕΧΩ ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙ ΟΤΙ ΣΤΗΝ ΧΕΙΡΟΚΙΝΗΤΗ ΑΝΑΖΗΤΗΣΗ ΚΟΥΜΠΩΝΕΙ ΣΕ ΔΟΡΥΦΟΡΟΥΣ ΜΕ BAUD RATE=115200 MONO TOY.AN TOY ΔΩΣΩ BAUD RATE=4800 KAI ΠΑΛΙ ΚΟΥΜΠΩΝΕΙ ΕΩΣ 8 ΔΟΡΥΦΟΡΟΥΣ.ΜΕΧΡΙ ΕΔΩ...ΣΧΕΔΟΝ ΚΑΛΑ!ΣΤΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΠΛΗΚΤΡΟΛΟΓΩ ΜΙΑ ΝΕΑ ΔΙΑΔΡΟΜΗ.....^%)&^%(^%(&^)&%$$)(*&....ΑΦΟΥ ΛΟΙΠΟΝ ΒΑΛΩ ΚΑΙ ΤΗΝ ΝΕΑ ΜΟΥ ΔΙΑΔΡΟΜΗ ΠΑΤΩ ΜΕΤΑΒΑΣΗ ΚΑΙ ΤΟ ΣΗΜΑ ΕΧΕΙ ΧΑΘΕΙ.ΔΕΝ ΒΛΕΠΕΙ ΞΑΝΑ ΔΟΡΥΦΟΡΟ ΟΥΤΕ ΓΙΑ ΠΛΑΚΑ. ΕΧΩ ΑΠΙΒΔΗΣΕΙ.ΚΟΝΤΕΥΩ ΝΑ ΞΕΧΑΣΩ ΚΑΙ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΞΕΡΩ.ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΠΟΛΛΕΣ ΩΡΕΣ ΑΝΑΖΗΤΗΣΗΣ ΤΗΣ ΕΠΙΛΥΣΗΣ ΤΟΥ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΟΣ,ΚΑΤΕΛΗΞΑ ΝΑ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ Η ΣΥΣΚΕΥΗ ΕΙΝΑΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΙΚΗ.ΕΤΣΙ ΛΟΙΠΟΝ ΓΙΑ ΤΟ Γ*^$%# ΑΓΟΡΑΣΑ ΜΙΑ ΝΕΑ ΙΔΙΑ. Ε ΤΑ ΙΔΙΑ ΠΑΝΤΕΛΑΚΗ ΜΟΥ ΤΑ ΙΔΙΑ ΠΑΝΤΕΛΗ ΜΟΥ,ΟΤΙ ΤΟΥ ΚΑΤΕΒΕΙ ΤΟΥ ΛΟΛΟΣΤΕΦΑΝΗ!!!! ΑΚΡΙΒΩΣ Η ΙΔΙΑ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ. ΝΑ ΣΗΜΕΙΩΣΩ ΟΤΙ,ΟΣΟ ΥΠΑΡΧΕΙ ΜΕΣΑ Η ΚΑΡΤΑ SD ΚΑΙ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙ ΑΥΤΑ ΤΑ ΝΟΥΜΕΡΑ ΤΟ DESTINATOR,MOY KANEI TA IDIA KAI TO MANISIO PROGRAMMA (SYGIC DRIVE), ΜΟΛΙΣ ΑΦΑΙΡΕΣΩ ΤΗΝ SD TOTE TO MΑΝΙΣΙΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΠΑΙΖΕΙ ΚΑΤΕΥΘΕΙΑΝ ΚΑΙ ΜΑΛΙΣΤΑ ΚΛΕΙΔΩΝΕΙ ΠΟΛΥ ΓΡΗΓΟΡΑ ΣΕ COM PORT=7 KAI BAUD RATE=4800.

ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΘΕΡΜΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΟΠΟΙΑΔΗΠΟΤΕ ΓΝΩΜΗ ΠΟΥ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΒΟΗΘΗΣΕΙ ΣΤΗΝ ΑΡΣΗ ΑΥΤΟΥ ΤΟΥ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΟΣ :w00t::tease::dizzy::heat::dash:

Technician Electronic :shoot: Person in Charge of Department service
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Για pns 135 τροποποιησα αυτο με 11 κουμπια:D

 

Garmin XT εχει βαλει κανεις στο pns 135?

Eγω παιδευομαι αλλα ματαια

 

Παρτε και ενα πιο μερακλιδικο και καλα ταξιδια

Link to comment
Share on other sites

panoss1 το μενού είναι super!!!!

 

Αν βρεις τρόπο να βάλουμε και κουμπι για τα windows είσαι μέγας!!!

 

Α και να μην ξεχάσω τα icon πως τα δημιουργείς?

 

 

Για win κουμπι εχει.

Τα φτιαχνω αλλαζοντας το ini.:):):)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...