Jump to content

Τα πάντα για την Q card


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ναι, σε όλα τα δίκτυα έτσι είναι. Πρέπει να έχεις ένα υπόλοιπο γύρω στα 0,10 ευρώ για να μπορείς να κάνεις κλήσεις.
Link to comment
Share on other sites

παρ'ολες τις αυξησεις που εκανε η εταιρια μπορουσε να κανει και καποιες ευκολιες στους κατοχους Qcard,πως ειναι δυνατον το τμημα εξυπηρετησης να χρεωνεται στο Q συμβολαιο ανα κληση ενω στα καρτοκινητα να εχει χρονοχρεωση??? wind δε μας τα λες καλα.......
Link to comment
Share on other sites

παρ'ολες τις αυξησεις που εκανε η εταιρια μπορουσε να κανει και καποιες ευκολιες στους κατοχους Qcard,πως ειναι δυνατον το τμημα εξυπηρετησης να χρεωνεται στο Q συμβολαιο ανα κληση ενω στα καρτοκινητα να εχει χρονοχρεωση??? wind δε μας τα λες καλα.......

 

Ακριβώς για αυτό , καλούμε από το σταθερό μας 2119993000

Link to comment
Share on other sites

Νομίζω ότι το έχει αναφέρει κι άλλος, αλλά νομίζω ότι όντως το πακέτο των 100ΜΒ είναι λίγο ελαστικό στον όγκο δεδομένων αλλά και στη διάρκεια παροχής. Μην το πείτε ούτε του παππά!
Link to comment
Share on other sites

Ακριβώς για αυτό , καλούμε από το σταθερό μας 2119993000

 

Αν εισαι εξω και εχεις αναγκη την εξυπηρετηση τι θα κανεις???

Link to comment
Share on other sites

Αν εισαι εξω και εχεις αναγκη την εξυπηρετηση τι θα κανεις???

 

Χρησιμοποιώ τηλεκάρτα

Link to comment
Share on other sites

Χρησιμοποιώ τηλεκάρτα

 

Ενταξει τωρα η μιλαμε σοβαρα η κανουμε πλακα,θα μπορουσα κι εγω να το ριξω στην πλακα,οποτε δεν ασχολουμαι αλλο μαζι σου....

Link to comment
Share on other sites

Ε τι άλλο θέλεις δηλαδή να σου απαντήσει.Αν θέλεις να μιλήσεις με εξυπηρέτηση πελατών όταν είσαι έξω ή πάρε από τηλεκάρτα όπως σου λέει ή πάρε από την συσκευή σου με χρονοχρέωση.Δηλαδή τι θέλεις ο προηγούμενος φίλος να σου ανακαλύψει νέους τρόπους επικοινωνίας με το cc;

斯塔夫罗斯 :O

Link to comment
Share on other sites

Δεν ζήτησα από κανέναν ΠΟΤΕ να ασχοληθεί μαζί μου .

Μού έκανες προσωπική ερώτηση ( τι θα κάνεις ), και σου απάντησα προσωπικά (χρησιμοποιώ).

Θα μπορούσα επίσης να σου πώ ότι επειδή έχω πάντα μαζί μου 3 κινητά , θα έπαιρνα απο αυτό που έχω πακέτο για σταθερά δηλαδή από CU ή F2G

Edited by Vasileios
Link to comment
Share on other sites

χαλαρωστε παιδια..ουτως η αλλως εχει παραλογα υψηλη χρεωση η εξυπηρετηση...και κακως εχει γενικα χρεωση
Vamos Aris
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά ξέρει κανένας πως να λάβω αυτόματα τις ρυθμίσεις για να μπαίνω στο ίντερνετ?(έχω το Desire HD και πριν είχα το Galaxy S αλλα σε κανένα δεν κατάφερα να συνδεθώ στο ίντερνετ μέχρι τώρα! :( )
Follow me on Instagram : el.rapha_
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά ξέρει κανένας πως να λάβω αυτόματα τις ρυθμίσεις για να μπαίνω στο ίντερνετ?(έχω το Desire HD και πριν είχα το Galaxy S αλλα σε κανένα δεν κατάφερα να συνδεθώ στο ίντερνετ μέχρι τώρα! :( )

 

Δεν χρειάζεται κάτι παραπάνω

http://www.wind.com.gr/Βασικό-μενού/Κινητή/Για-τον-Ιδιώτη/Καρτοκινητή/Q-Card/My-Q-Υπηρεσίες/Internet.aspx

 

Απλώς να έχεις ενεργή και την περιαγωγή δεδομένων

Αυτόματα δεν έρχονται!

Link to comment
Share on other sites

Δεν χρειάζεται κάτι παραπάνω

http://www.wind.com.gr/Βασικό-μενού/Κινητή/Για-τον-Ιδιώτη/Καρτοκινητή/Q-Card/My-Q-Υπηρεσίες/Internet.aspx

 

Απλώς να έχεις ενεργή και την περιαγωγή δεδομένων

Αυτόματα δεν έρχονται!

 

Τα είχα βάλει ξανά και δεν δούλεψαν...τώρα έιναι οκ..ευχαριστώ πάντως..!!

Follow me on Instagram : el.rapha_
Link to comment
Share on other sites

WIND F2G

Το F2G δεν σας χαλάει χατίρια! Μας ζητήσατε να παρατείνουμε την προσφορά για τα 500 MB και το κάναμε! Μας ζητήσατε να κρατήσει περισσότερο η προσφορά μέσα από τα καταστήματα WIND και το κάναμε κι αυτό!! Έτσι, μέχρι τις 30/4 θα μπορείτε να σερφάρετε από το κινητό, όπου κι αν είστε, μόνο με 5€, ενώ με κάθε ανανέωση από 20€ και πάνω, που θα πραγματοποιείτε μέσα σε ένα κατάστημα WIND, θα έχετε free 100’ ΠΡΟΣ ΟΛΟΥΣ!

Link to comment
Share on other sites

Γιατι αραγε μας βαζουν να τρεχουμε στα καταστηματα?

Και δεν βαζουν την προσφορα να την αγοραζεις μεσω ιντερνετ?

Υπογραφή εκτός Ο.Π.Χ.
Link to comment
Share on other sites

Γιατι αραγε μας βαζουν να τρεχουμε στα καταστηματα?

Και δεν βαζουν την προσφορα να την αγοραζεις μεσω ιντερνετ?

 

Γιατί πηγαίνοτας στο κατάστημα όλο και κάτι άλλο μπορεί να αγοράσεις :Ρ:lol:

Link to comment
Share on other sites

Τα 100 mb χρειάζονται ενεργοποίηση ... γίνετε ακόμα να τα έχουμε?

Γενικότερα τι κινήσεις κάνω ..έχω μια καινούργια κάρτα που δεν έχει ενεργοποιηθεί καμιά προσφορά.

Πρέπει να καλέσω κάπου για φτηνότερες χρεώσεις κλπ ?

Link to comment
Share on other sites

Πρέπει να στείλεις ένα κενό μήνυμα στο 12260 .

Μετά κάνε μία ανανέωση για να έχεις πάνω από ένα ευρώ , και καλώντας το 12200 αγόρασε ένα πακέτο 300 λεπτών ή 300 μηνυμάτων .

Internet Θα έχεις λογικά χωρίς ενεργοποίηση

Αν θές για πιό σίγουρα, 500ΜΒ στείλε 500 στο 1210

Link to comment
Share on other sites

Μπορεί κάποιος να το βάλει στο πρώτο ποστ; Και να το ανανεώνουμε με ότι άλλες πληροφορίες μαζεύουμε;

 

Για να ενημερωθούμε για το υπόλοιπο μας τηλεφωνικώς, καλούμε στο 1225

Για να ενημερωθούμε για το υπόλοιπο μας με sms, στέλνουμε κενό sms στο 1225

Κενό sms στο 12260 έχουμε πάρα πολύ οικονομικές χρεώσεις προς όλους

 

Προσφορές:

 

Για 300' προς όλη τη Wind & Q καλούμε 12200 και πατάμε το ένα

Για 300 sms προς όλη τη Wind & Q καλούμε 12200 και πατάμε το δύο

Για 500mb / 30 μέρες στέλνουμε 500 στο 1210

Κενό sms στο 1210 για να μάθουμε το υπόλοιπο των 500mb

Link to comment
Share on other sites

Tα παραπανω οπως κ τα αντιστοιχα για ολες τις εταιριες, οπως κ πολλα αλλα χρησιμα, τα εχω γραψει ολα τα σε ενα site http://www.kinita.dom.gr

Δειτε το κ πειτε μου αν ειναι σωστα ολα αυτα.

Πιστευω ειναι τρομερα χρησιμο για ολους.

τα δωρεαν 500 mb στην Q που τα ειδες ρε φιλε ,στο f2go υπαρχουν αλλα τα πληρωνεις 5 ευρο ,εαν ισχυει κατι καινουργιο θα ηθελα να μαθω ,καλημερα

Link to comment
Share on other sites

τα δωρεαν 500 mb στην Q που τα ειδες ρε φιλε ,στο f2go υπαρχουν αλλα τα πληρωνεις 5 ευρο ,εαν ισχυει κατι καινουργιο θα ηθελα να μαθω ,καλημερα

 

 

"Τη μοναδική προσφορά απολαμβάνεις είτε είσαι συνδρομητής WIND F2G είτε WIND Card to all είτε Q card."

 

Μέχρι προχθές είχε 500mb με 5 ευρώ το μήνα και στα Q.

Σήμερα δεν ξέρω αν ισχύει ακόμη...

http://www.ibizaclub.gr/lottaria.gr/marras//titans/caliber002.jpg

Ευτυχώς που ξέχασα να μεγαλώσω...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...