Jump to content

Τα πάντα για την Q card


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

3λεπτο πρεπει να ειναι. Θυμησε μου,τι μηνυμα στελνεις στο 12410 γι'αυτο?
Link to comment
Share on other sites

3λεπτο πρεπει να ειναι. Θυμησε μου,τι μηνυμα στελνεις στο 12410 γι'αυτο?

Στειλε 21 στο 12410 εως 31/10

 

 

Αν ειναι 3λεπτο δε συμφερει (μιας και δεν πολυχρειαζομαι τα επιπλεον ΜΒ που δινει)

Link to comment
Share on other sites

3λεπτο πρεπει να ειναι. Θυμησε μου,τι μηνυμα στελνεις στο 12410 γι'αυτο?

Λες να ισχύει για όλους;

Κάνε το καλό, και άσε το WiFi της γιαγιάς ανοικτό 🙂
Φορητότητα προς Frog

Link to comment
Share on other sites

μου ηρθε μηνυμα απο Q για 200' προς ολους + 1 Gb με 3€

 

ξερει κανεις αν τα λεπτα του χροινου ομιλιας ειναι ανα δευτερολεπτο ή τρίλεπτα;

 

ευχαριστω

 

Aν δεν αναφέρει στο sms ότι είναι ανά δευτερόλεπτο, τότε είναι τρίλεπτο.

Link to comment
Share on other sites

Ό,τι πληρώνουμε είναι ανά δευτερόλεπτο απ το πρώτο δευτερόλεπτο, ότι είναι δωρεάν/προσφορά/δώρο είναι ανά δευτερόλεπτο με ελάχιστη χρέωση 3 λεπτών.
Link to comment
Share on other sites

Ό,τι πληρώνουμε είναι ανά δευτερόλεπτο απ το πρώτο δευτερόλεπτο, ότι είναι δωρεάν/προσφορά/δώρο είναι ανά δευτερόλεπτο με ελάχιστη χρέωση 3 λεπτών.

 

Η πιο σωστη διατυπωση ....

Μπορεί καποιος να μου πει τους αριθμους της επομενης κληρωσης του τζόκερ;
Link to comment
Share on other sites

Οχι ακριβως. Υπαρχουν προσφορες που οταν ειναι λιγα λεπτα ομιλιας πχ. 100 , τα παει ανα δευτερολεπτο. Οταν δινει πολλα τα παει ελαχιστη διαρκεια 3min. Πχ. στο countdown offers που με 3€ εδωσε 100min προς ολους και 300MB.
Link to comment
Share on other sites

Στειλε 21 στο 12410 εως 31/10

 

 

Αν ειναι 3λεπτο δε συμφερει (μιας και δεν πολυχρειαζομαι τα επιπλεον ΜΒ που δινει)

 

Οχι.Εστειλα και ελαβα απαντηση "Η ΠΡΟΣΦΟΡΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΔΙΑΘΕΣΙΜΗ ΣΤΟ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ ΣΑΣ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ"

Εχω φαει 2 ακυρα μεχρι στιγμης στην Q. Μαλλον φταιει οτι ειμαι νεος ακομη!

Link to comment
Share on other sites

Ηρθε σε εμενα αυτο το μηνυμα

H ΔIAPKEIA IΣXYOΣ ΣAΣ EΛHΞE KAI H ΣYNΔEΣH ΣAΣ ΘA AKYPΩΘEI ΣE 5 HMEPEΣ. ΓIA NA ΠAPATEINETE TH ΔIAPKEIA IΣXYOΣ, ANANEΩΣTE AMEΣA TO XPONO OMIΛIAΣ ΣAΣ.

Το νουμερο ληγει;

My list of Devices: 2012 ZTE Blade 2, 2014: ZTE Blade 3, Galaxy S Duos 2 2015: Switch to Windows Phone Lumia 535, 2016: Moving to iOS with iPhone 5s, 2018: Back to Android Redmi 5 Plus, 2019: Xiaomi Redmi Note 7, 2020: iPhone SE 2020 , 2022: iPhone 13, 2023: iPhone 14 Pro 

Tablets: iPad 9th Gen 64GB WiFi 

Mobile: What’s Up+ Nova Unlimited All

Σταθερή: Cosmote 100/10 FTTH, Nova 200/20 FTTH, Cosmote Adsl 24

Link to comment
Share on other sites

Οχι.Εστειλα και ελαβα απαντηση "Η ΠΡΟΣΦΟΡΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΔΙΑΘΕΣΙΜΗ ΣΤΟ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ ΣΑΣ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ"

Εχω φαει 2 ακυρα μεχρι στιγμης στην Q. Μαλλον φταιει οτι ειμαι νεος ακομη!

δεν ειναι αυτο,αν δεν σου εχει ερθει το μηνυμα δεν σου δινει την προσφορα,αυτο ισχυει κατά κανόνα για την περιπτωση του 12410. Το πακετο των 8 ευρω για ιντερνετ για 8 μηνες που γραψαμε πιο πισω,ειναι απο τις εξαιρεσεις.Ισχύει για όλους.'Οπως επίσης και το 60 στο 12410 (ιντερνετ 1 γιγα με 4,44).

 

Ηρθε σε εμενα αυτο το μηνυμα

H ΔIAPKEIA IΣXYOΣ ΣAΣ EΛHΞE KAI H ΣYNΔEΣH ΣAΣ ΘA AKYPΩΘEI ΣE 5 HMEPEΣ. ΓIA NA ΠAPATEINETE TH ΔIAPKEIA IΣXYOΣ, ANANEΩΣTE AMEΣA TO XPONO OMIΛIAΣ ΣAΣ.

Το νουμερο ληγει;

Το νουμερο ληγει 13 μηνες μετα την τελευταια ανανεωση. Αν και ψαρωτικο το μηνυμα λογικά αναφερεται στο μηδενισμό υπολοίπου.Ποτε είχες κάνει την τελευταία ανανέωση?

Link to comment
Share on other sites

Το εχει παρακανει η Q.

 

Μεσα σε ενα μηνα περιπου μου εχει αφαιρεσει με το ετσι θελω χρηματα απο το κανονικο μου υπολοιπο με τη δικαιολογια οτι και καλα μου εχει ενεργοποιησει καποια πακετα χωρις εννοειται να το εχω ζητησει.

 

Τωρα μου αφαιρεσε 3€ και μου εδωσε 1500' σε wind/q.

 

Ο μονος λογος που κραταω το νουμερο ειναι η προσφορα με το ιντερνετ για τους 8 μηνες που εβγαλε παλι.

 

Αντε να μπω παλι στη διαδικασια να μιλησω μαζι τους στο chat...

Link to comment
Share on other sites

Θυμάται κανείς από πέρισυ εαν ενεργοποιησουμε το πακέτο των 8 ευρώ, χρειάζεται να βάζουμε λεφτά καθε 3 μήνες, ή δουλεύει και με μηδέν υπόλοιπο χρημάτων;
Link to comment
Share on other sites

το Internet δουλεύει με 0,01 ευρώ.

Επομενως χρειαζεται αναναιωση καθε τριμηνο

Μπορεί καποιος να μου πει τους αριθμους της επομενης κληρωσης του τζόκερ;
Link to comment
Share on other sites

Ναι δυστυχώς!

COSMOTE VDSL 100/10, COSMOTE TV FULL PACK, COSMOTE GIGAMAX UNLIMITED, COSMOTE INTERNET ON THE GO με κάρτα (εξοχικό), F2G + CU (για δοκιμές), EON TV FULL PACK.

Link to comment
Share on other sites

Το εχει παρακανει η Q.

 

Μεσα σε ενα μηνα περιπου μου εχει αφαιρεσει με το ετσι θελω χρηματα απο το κανονικο μου υπολοιπο με τη δικαιολογια οτι και καλα μου εχει ενεργοποιησει καποια πακετα χωρις εννοειται να το εχω ζητησει.

 

Τωρα μου αφαιρεσε 3€ και μου εδωσε 1500' σε wind/q.

 

Ο μονος λογος που κραταω το νουμερο ειναι η προσφορα με το ιντερνετ για τους 8 μηνες που εβγαλε παλι.

 

Αντε να μπω παλι στη διαδικασια να μιλησω μαζι τους στο chat...

 

Η wind το παράκανε πια έστειλε και σε μενα με το ετσι θέλω τα 1500 προς wind/q ταχα μου εντελώς δωρεάν χωρις να επισημαίνει οτι τραβαει 3 ευρώ για το λόγο αυτό και μάλιστα το ενεργοποίησε και στα 3 νούμερα της οικογένειας αυτή τη βδομάδα.

Link to comment
Share on other sites

Οταν λεμε 8αρι εννοούμε 1500 λεπτα προς όλους +1,5 GB? Γιατί πρόσφατα:, ενω σε εμενα το εδωσαν αλλα στη γυναικα μου δεν το εδωσαν, μου απάντησαν τα εξής

 

Σε συνέχεια του αιτήματος σας με κωδικό 37-4041769590, θα θέλαμε να σας ενημερώσουμε ότι η συγκεκριμένη προσφορά ίσχυε για συγκεκριμένο χρονικό διάστημα & πλέον δεν είναι διαθέσιμη προς ενεργοποίηση. (05.10.2016)

Mε εκτίμηση,

 

ονοματεπωνυμο

Wind Customer Experience Team

Link to comment
Share on other sites

Οταν λεμε 8αρι εννοούμε 1500 λεπτα προς όλους +1,5 GB? Γιατί πρόσφατα:, ενω σε εμενα το εδωσαν αλλα στη γυναικα μου δεν το εδωσαν, μου απάντησαν τα εξής

 

Σε συνέχεια του αιτήματος σας με κωδικό 37-4041769590, θα θέλαμε να σας ενημερώσουμε ότι η συγκεκριμένη προσφορά ίσχυε για συγκεκριμένο χρονικό διάστημα & πλέον δεν είναι διαθέσιμη προς ενεργοποίηση. (05.10.2016)

Mε εκτίμηση,

 

ονοματεπωνυμο

Wind Customer Experience Team

Οχι, λεμε για την προσφορα για το 1 γιγα καθε μηνα για 8 μηνες με 8 ευρω κοστος.

Link to comment
Share on other sites

Η wind το παράκανε πια έστειλε και σε μενα με το ετσι θέλω τα 1500 προς wind/q ταχα μου εντελώς δωρεάν χωρις να επισημαίνει οτι τραβαει 3 ευρώ για το λόγο αυτό και μάλιστα το ενεργοποίησε και στα 3 νούμερα της οικογένειας αυτή τη βδομάδα.

 

Και σε εμένα προέκυψε αυτό, μίλησα μαζί τους μέσω chat, μου είπε θα το διευθετήσουν (μου έστειλαν και sms με κωδικό υπόθεσης) αλλά ακόμα δεν μου έχουν επιστρέψει τα 3€...

The more things change, the more they stay the same...
Link to comment
Share on other sites

Ούτε εμένα ακόμα. Στο chat πως μπορώ να μιλήσω μαζί τους; Κάποιο λινκ;

 

κάνε login και θα στο εμφανίσει.

The more things change, the more they stay the same...
Link to comment
Share on other sites

Και σε εμένα προέκυψε αυτό, μίλησα μαζί τους μέσω chat, μου είπε θα το διευθετήσουν (μου έστειλαν και sms με κωδικό υπόθεσης) αλλά ακόμα δεν μου έχουν επιστρέψει τα 3€...

2-3 εργασιμες παίρνει,μέσω του τσατ..Εμένα την μεθεπόμενη μέρα μου τα επέστρεψαν.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...