Jump to content

Τα πάντα για την Q card


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

με το 3g internet πακετα που δινει εχει δοκιμασει κανεις να κανει voip κλησεις?

skype, viber, voipyo ?

φυσικά, δουλεύουν άψογα
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια.Εβαλα Q-CARD σε ενα sony live with walkman (WT19i) το οποιο θα το εχω στο στρατο.Θελω να ρωτησω επειδη θελω να εχω internet,ποιες ειναι οι ρυθμισεις που πρεπει να κανω?Δεν μπορω να το βρω..Το λογισμικο του ειναι ANDROID 4.0.4 official.Σας παρακαλω,μια βοηθεια γιατι θελω το whatsapp να δουλευει,λογο σχεσης.. :O

Ευχαριστω για το χρονο σας!

Link to comment
Share on other sites

καλο ειναι να ψαχνουμε λιγο

http://www.wind.com.gr/gr/q/my-q-upiresies/q-utilities/internet/

 

σωστά, έτσι..λίγο ψάξιμο και βρήκαμε αυτό που θέλουμε.

Link to comment
Share on other sites

είχα έναν αριθμό q ξεχασμένο από τότε που είχα αγοράσει το zte από κατάστημα wind με την προσφορά. δεν ήξερα για το myq τα bonus 300 λεπτά και γενικά τα πακέτα της. δεν είναι και άσχημα.:happy:

http://www.myphone.gr/mp1/support/myphoneuser.jpg

Androidoθαυμάστρια.

Link to comment
Share on other sites

μην χανεις χρονο και ενεργοποιησε το αμεσως!!:-)

Πάθος Αξιοπρέπεια Σεβασμός από το 1 9 6 6

 

 

Link to comment
Share on other sites

Παιδες, σημερα ενεργοποιηθηκε φορητητα απο wind συμβολαιο σε vodafone καρτοκινητο, ποσες μερες πρεπει να περιμενω για να κανω φορτητοτα σε Q ?

 

(το αυτο εγινε γιατι φορητοτητα απο wind σε q ηθελαν 30 μερες... ενω απο wind σε voda εγινε σε 3 μερες....)

Motorola Moto G

Nexus S, SlimJB 2.0, Beladus 7.1

Link to comment
Share on other sites

Παιδες, σημερα ενεργοποιηθηκε φορητητα απο wind συμβολαιο σε vodafone καρτοκινητο, ποσες μερες πρεπει να περιμενω για να κανω φορτητοτα σε Q ?

 

(το αυτο εγινε γιατι φορητοτητα απο wind σε q ηθελαν 30 μερες... ενω απο wind σε voda εγινε σε 3 μερες....)

 

Sorry αλλά και μόνο που σε βαλαν σε τετοιο κόπο εγώ δε θα γύριζα. Δημόσιο τελείως!!!

Link to comment
Share on other sites

Sorry αλλά και μόνο που σε βαλαν σε τετοιο κόπο εγώ δε θα γύριζα. Δημόσιο τελείως!!!

 

ηταν μεγαλυτερος ο κοπος ηδη περιμενα 30 μερες για να παρω απαντηση οτι δεν εγκρινεται η φορητοτητα λογω "λαθος στοιχειω"... και ηθελαν αλλες 30 για νεα αιτηση...

 

το θεμα δεν ειναι η ταλαιπωρια ειναι οτι

1. ολη η οικογενεια εχει wind

2. στη περιοχη που μενω αξιολογο 3g εχει μονο η wind, η voda με το ζορι εχει 2g μεσα στο σπιτι και η κοσμοτε σφυριζει αδιαφορα γιατι μαλλον στα 8χλμ απο τη Πατρα ειμαστε στο 0,0001% που δε καλυπτεται απο το δικτυο της....

Motorola Moto G

Nexus S, SlimJB 2.0, Beladus 7.1

Link to comment
Share on other sites

@panoc

ολες αυτες τις μερες θα μπορουσες να ειχες ζητησει το συμβολαιο σε καρτοκινητο F2G (30 ημερες) και μετα φορητοτητα σε Q (3 ημερες)

τώρα θα ήσουν ετοιμος!

Link to comment
Share on other sites

@panoc

ολες αυτες τις μερες θα μπορουσες να ειχες ζητησει το συμβολαιο σε καρτοκινητο F2G (30 ημερες) και μετα φορητοτητα σε Q (3 ημερες)

τώρα θα ήσουν ετοιμος!

 

μα δε καταλαβες το ειχα ζητησει αλλα το απεριψαν ! και με ενημερωσαν οτι το απεριψαν μετα τη παροδο των 30ημερων.

οποτε αντι να ξαναμπλεξω με 30ημερα (γιατι ετσι γινεται λεει), εκανα φορητοτητα σε voda.

 

αλλιως θα επρεπε να κανω παλι αυτο που ειπες δηλαδη παλι 30 μερες αναμονη.

Motorola Moto G

Nexus S, SlimJB 2.0, Beladus 7.1

Link to comment
Share on other sites

δεν καταλαβες τι σου ειπα. επρεπε να ειχες ζητησει αρχικα ακυρωση & πως θες να κρατησεις τον αριθμο σου σε καρτα. δεν μπορουν να σου αρχειοθετησουν την ακυρωση, εκτος κι αν δεχτεις προσφορα! τεσπα αφου βρηκες λυση!
Link to comment
Share on other sites

αλλα απαντηση δε πηρα, εφοσον σημερα ενεργοποιηθηκε η voda ποτε μπορω να ζητησω φορητοτητα αυριο ας πουμε ; μεθαυριο ;

Motorola Moto G

Nexus S, SlimJB 2.0, Beladus 7.1

Link to comment
Share on other sites

αλλα απαντηση δε πηρα, εφοσον σημερα ενεργοποιηθηκε η voda ποτε μπορω να ζητησω φορητοτητα αυριο ας πουμε ; μεθαυριο ;

 

...και σήμερα!

Link to comment
Share on other sites

Και σε μένα ακόμα να κάνουν φορητοτητα απο Wind σε Q 2 Εβδομάδες περάσαν και ακόμα τίποτα :mad: πρέπει να στείλω 2ο email στην ΕΕΤΤ .

 

Αύριο θα περάσω πάλι :mad:

:ninja:
Link to comment
Share on other sites

Και σε μένα ακόμα να κάνουν φορητοτητα απο Wind σε Q 2 Εβδομάδες περάσαν και ακόμα τίποτα :mad: πρέπει να στείλω 2ο email στην ΕΕΤΤ .

 

Αύριο θα περάσω πάλι :mad:

Tι ειναι η ΕΕΤΤ φιλε;

 

ενταξει το κοιταξα:

ΕΘΝΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ

ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΩΝ & ΤΑΧΥΔΡΟΜΕΙΩΝ

Edited by giorgos1966

Εικόνα εκτός Όρων Πρόσβασης και Χρήσης.

 

"Δυστυχώς επτωχεύσαμεν!!!"

Link to comment
Share on other sites

Παιδες, σημερα ενεργοποιηθηκε φορητητα απο wind συμβολαιο σε vodafone καρτοκινητο, ποσες μερες πρεπει να περιμενω για να κανω φορτητοτα σε Q ?

 

(το αυτο εγινε γιατι φορητοτητα απο wind σε q ηθελαν 30 μερες... ενω απο wind σε voda εγινε σε 3 μερες....)

 

αλλα απαντηση δε πηρα, εφοσον σημερα ενεργοποιηθηκε η voda ποτε μπορω να ζητησω φορητοτητα αυριο ας πουμε ; μεθαυριο ;

 

σημερα πρωι πρωι εκανα αιτηση για φορητοτητα απο voda σε q, με πηρανε μεσημεριατικα απο τη voda για προσφορα και τους ειπα οτι δεν ενδιαφερομαι.

ελπιζω να μη κολησει παλι καπου το θεμα και σε 3 μερες να ειμαι επιτελους στη Q.

Motorola Moto G

Nexus S, SlimJB 2.0, Beladus 7.1

Link to comment
Share on other sites

Εγώ δέχτηκα σήμερα για 2η φορά τηλέφωνο από vodafone για προσφορά . Την προηγούμενη τρίτη τους είχα απορρίψει την προσφορα που μου έκαναν και τους είχα πεί κατηγορηματικά ότι θέλω να πάω στην q.

Τα έχω πάρει τόσο πολύ με την γελοία συμπεριφορά τους και δεν πρόκειται να τους πληρωσω οποιοδήποτε υπόλοιπο μείνει , μετά την μεταφορά .

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...