Jump to content

Τα πάντα για την Q card


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Eυχαριστώ πολύ παιδιά, εφόσον ισχύει για Q ΜΕ ΣΥΜΦΈΡΕΙ γιατί κάνω ασύμρατο δικτυο από το android κινητό μου και έχω ιντερνετ στο φορητό μου...
Link to comment
Share on other sites

SUPER Προσφορές

 

 

Παράταση για το πρόγραμμα 500 ΜΒ με 5 Ευρώ , μέχρι 31/07/12

Το πρόγραμμα 60 ΜΒ γίνεται 120

Δωρεάν Smartphone αξίας 99 ευρώ , με μία ανανέωση 59 ευρώ ( χωρίς άλλα Bonus) Ισχύει για παλιούς και νέους συνδρομητές F2G, WIND Card, Q ,

Δωρεάν 350 ΜΒ τον μήνα,για δύο μήνες, σε κάθε ενεργοποίηση νέου καρτοκινητού από 21/05 μέχρι 31/07 !!!!

Αυτά και άλλα πολλά στις SUPER προσφορές της WIND

 

 

http://www.wind.com.gr/gr/gia-ton-idioti/kiniti/kartokiniti/super-prosfores-kartokinitis-/

Edited by Vasileios
Link to comment
Share on other sites

Αυτά είναι! :D

Ήμουν σίγουρος ότι θα τραβήξει και όλο το καλοκαίρι τα 500 με 5!

 

Σήμερα μου ήρθε μήνυμα που έλεγε πως αν ανανεώσω με κάρτα 5€ θα μου τα διπλασιάσει.

Ετυχε και την άνοιξα σήμερα μετά από καιρό :lol:

 

Μια χαρά μου έκατσε

Link to comment
Share on other sites

Παιδεια καλησπερα.σημερα μου ηρθε ενα μηνυμα στην q το οποιο λεη δωρο διπλασιο χρονο ομιλιαες εαν η επομενη ανανεωση ειναι 5ε και γινει στις επομενες 5 μερες.Αρα δηλαδη αν βαλω μια 10αρα καρτα θα γινει 20ε και θα παραμεινουν για παντα στην καρτα(αφου δεν λεη χρονο διαρκειας) και θα μπορω να τα καταναλωσω οπως και οποτε θελω?

Επισης να ρωτησω και κατι αλλο αμα ανανεωσω απο καταστημα wind με 10ε τι θα κερδισω?

 

Ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

Αν βάλεις 10 ευρώ θα πάρεις 17,86 ευρώ στον λογαριασμό σου .

Θα μείνουν για πάντα.

Στην θέση σου θα έβαζα 20 ευρώ...

Edited by Vasileios
Link to comment
Share on other sites

Αν βάλεις 10 ευρώ θα πάρεις 17,86 ευρώ στον λογαριασμό σου .

Θα μείνουν για πάντα.

Στην θέση σου θα έβαζα 20 ευρώ...

 

Όπως γράφω ακριβώς από πάνω, μου ήρθε κι εμένα μήνυμα.

Λέει καθαρά 5€ και όχι παραπάνω.

Τώρα θα μου πεις και στον τριπλασιασμό έλεγε πως είναι για ένα μήνα, αλλά είναι για πάντα.

 

Anyway,

μακάρι να διπλασιάζει και παραπάνω :)

Link to comment
Share on other sites

Παιδεια καλησπερα.σημερα μου ηρθε ενα μηνυμα στην q το οποιο λεη δωρο διπλασιο χρονο ομιλιαες εαν η επομενη ανανεωση ειναι 5ε και γινει στις επομενες 5 μερες.Αρα δηλαδη αν βαλω μια 10αρα καρτα θα γινει 20ε και θα παραμεινουν για παντα στην καρτα(αφου δεν λεη χρονο διαρκειας) και θα μπορω να τα καταναλωσω οπως και οποτε θελω?

Επισης να ρωτησω και κατι αλλο αμα ανανεωσω απο καταστημα wind με 10ε τι θα κερδισω?

 

Ευχαριστω

όσα βάλεις (από 5€ μέχρι 50€) διπλασιάζονται και μπαίνουν μόνιμα στο κανονικό σου υπόλοιπο. με 10€ θα κερδίσεις 100' και 100sms προς wind

Link to comment
Share on other sites

SUPER Προσφορές

 

 

Δωρεάν Smartphone αξίας 99 ευρώ , με μία ανανέωση 59 ευρώ ( χωρίς άλλα Bonus) Ισχύει για παλιούς και νέους συνδρομητές F2G, WIND Card, Q ,

 

 

http://www.wind.com.gr/gr/gia-ton-idioti/kiniti/kartokiniti/super-prosfores-kartokinitis-/

 

συμφέρει το παραπάνω "deal", 'ετσι;

άρχισα και το σκέφτομαι σοβαρά! με 59€ θα βγάλω άνετα 1 χρόνο χωρίς ανανέωση

Link to comment
Share on other sites

συμφέρει το παραπάνω "deal", 'ετσι;

άρχισα και το σκέφτομαι σοβαρά! με 59€ θα βγάλω άνετα 1 χρόνο χωρίς ανανέωση

 

και εγω θα το παρω απλως παρε τηλεφωνο το καταστημα πριν να ρωτησεις αν υπαρχει αποθεμα. Εγω πηγα και δεν ειχαν.

Link to comment
Share on other sites

δεν έχω αποφασίσει αν το πάρω ακόμη, καθως πρεπει να σκάσω 60€ με τη μια :p

 

βεβαια ψάχνω για το αν αξίζει και η συσκευη παράλληλα ;)

Link to comment
Share on other sites

η συσκευή δεν αξίζει, ψάξτε το αντίστοιχο τόπικ της..και δεν έχει και roms από xda, έχει μείνει στο 2.2, γενικά μόνο για τσάμπα αξίζει :p
Link to comment
Share on other sites

δεν έχω αποφασίσει αν το πάρω ακόμη, καθως πρεπει να σκάσω 60€ με τη μια :p

 

βεβαια ψάχνω για το αν αξίζει και η συσκευη παράλληλα ;)

 

Θέλουν να σκάσουμε τα 59ευρα επιτοπου, ενώ αυτοι θα μας τα βάλουν σε 3 μηνιαίες δόσεις...

Link to comment
Share on other sites

Θέλουν να σκάσουμε τα 59ευρα επιτοπου, ενώ αυτοι θα μας τα βάλουν σε 3 μηνιαίες δόσεις...
σου δινουν μια συσκευή όμως:p
Link to comment
Share on other sites

Θέλουν να σκάσουμε τα 59ευρα επιτοπου, ενώ αυτοι θα μας τα βάλουν σε 3 μηνιαίες δόσεις...

 

Σου σκάνε επιτόπου και μια συσκευή που στους καταλόγους κοστίζει 99€

Link to comment
Share on other sites

αξίζει σαν προσφορά, αλλά δε γνωρίζω τί γίνεται με τη συσκευή. δε βρίσκω κάπου τα χαρακτηριστικά της (ολοκληρωμένα-τύπου gsmarena)

και είμαι ντεμί να χρησιμοποιήσω ή όχι την προσφορά, καθώς ανανεωνω 5/10€ ανά 2/3μηνο και μένει και υπόλοιπο

 

 

btw έχει πάρει κανείς τη συσκευή με τη συγκεκριμένη προσφορά;

Link to comment
Share on other sites

Θέλουν να σκάσουμε τα 59ευρα επιτοπου, ενώ αυτοι θα μας τα βάλουν σε 3 μηνιαίες δόσεις...

 

Αν το σκεφτείς λίγο, είναι σαν να σου δίνουν τα 2/3 τώρα και το 1/3 σε ένα μήνα.

Έστω ότι είναι 60€,

20 σου βάζουν σήμερα

20 σε 1 βδομάδα (1 ιουνίου)

Και αλλα 20 1 ιουλίου

 

Έχεις τα 40€ (τα 2/3 anyway) τώρα και σε ένα μήνα το άλλο εικοσάρι.

 

Δε θέλει γράμματα :p

Link to comment
Share on other sites

αξίζει σαν προσφορά, αλλά δε γνωρίζω τί γίνεται με τη συσκευή. δε βρίσκω κάπου τα χαρακτηριστικά της (ολοκληρωμένα-τύπου gsmarena)

και είμαι ντεμί να χρησιμοποιήσω ή όχι την προσφορά, καθώς ανανεωνω 5/10€ ανά 2/3μηνο και μένει και υπόλοιπο

 

 

btw έχει πάρει κανείς τη συσκευή με τη συγκεκριμένη προσφορά;

 

Σημερα πηγα σε καταστημα και το πηρα. Οι υπαλληλοι δεν ηξεραν τιποτα και ελεγαν "εσυ που το εμαθες", μετα απο λιγο που ενημερωθηκαν μου πετανε "με ανανεωση 120 ευρω το παιρνεις δωρο" και τους ειπα οτι αυτο ηταν παλλια προσφορα και εδινε ενα αλλο κινητο. Τεσπα μετα απο κανενα 10λεπτο την βρηκαν την προσφορα και το πηρα. Για δωρεαν κινητο μια χαρα ειναι και ειδικα για εμενα που το θελω για δευτερο. Οποιος σκεφτεται να το παρει να μπει στο σιτε και να παει εκει που παραγγελνουν νουμερα ονλινε και να πατησει την προσφορα με το κινητο (σημερα το εβαλαν για ονλινε παραγγελιες). Δεν το συνιστω να το παρετε απο καταστημα γιατι εκει δεν ξερουν τι τους γινεται :lol:

Link to comment
Share on other sites

μου ηρθε παλι σμσ διπλασιασμου καρτα αμα βαλω 5ρα..εχω μια 10ρα στην ακρη κ περιμενω να βγαλουν σμσ τριπλασιασμου :p
Vamos Aris
Link to comment
Share on other sites

έχω ένα περίεργο πρόβλημα. καλώ το 12200, αγοράζω πακέτο μηνυμάτων, μου λέει «συγχαρητήρια, μόλις αποκτήσατε 300 δωρεάν σμσ κλπ κλπ»,

αλλά, ούτε παίρνω τα μηνύματα, ούτε χρεώνομαι για το πακέτο. συμβαίνει σε κανέναν άλλο?

Link to comment
Share on other sites

Όντως περίεργο. Δοκίμασε να ξαναστείλεις μήνυμα για το υπόλοιπο των μηνυμάτων μήπως ανανεώθηκε, αλλιώς πάρε την εξυπηρέτηση να το κοιτάξουν.
Link to comment
Share on other sites

Όντως περίεργο. Δοκίμασε να ξαναστείλεις μήνυμα για το υπόλοιπο των μηνυμάτων μήπως ανανεώθηκε, αλλιώς πάρε την εξυπηρέτηση να το κοιτάξουν.

τίποτα, πήρα την εξυπηρέτηση (δεν φανταζόμουν ότι θα ταν ανοιχτά σαββατιάτικα:lol:) και μου παν ότι την περασμένη βδοβάδα που χα βάλει πακέτα και είχαν εξαφανιστεί (μου πίστωσαν 5€ γι αυτό το λάθος) μπλέχτηκε το σύστημα και τώρα θα πρέπει να περιμένω μέχρι τις 2/6 για να ξαναβάλω πακέτο:cry::angry:

Link to comment
Share on other sites

Συνεχιζει να δινει η q με 5 ευρω τα

500 mb internet αν ναι πως αγοραζουμε την προσφορα

Η ομορφιά θα σώσει τον κόσμο!!
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...