Jump to content

Τα πάντα για την Q card


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Συνεχίζετε μέχρι τέλος Απριλίου η προσφορά με τα 500MB=>5€

Λόγω προσφοράς παίζει να κατεβάζουν την ταχύτητα ή όχι;

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή έχουμε ενεργοποίηση με 5 ευρώ για 500 ΜΒ μέχρι τέλος του μήνα και είναι πολύ καλο, είδα ότι το ίδιο έπραξε και η βόδαφον...
Link to comment
Share on other sites

^ Πιστεύω (και ελπίζω η ότι θα γίνει καλοκαιρινή προσφορά μετά την παράταση που θα δώσουν και για το μάιο :)

 

Sent from my Galaxy S using homing pigeon

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή έχουμε ενεργοποίηση με 5 ευρώ για 500 ΜΒ μέχρι τέλος του μήνα και είναι πολύ καλο, είδα ότι το ίδιο έπραξε και η βόδαφον...

 

Άσχετο με το θέμα, αλλά η vodafone δεν ανανέωσε μέχρι τέλος Απρίλη. Από ότι βλέπω εδώ

Edited by tripolis
Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Άσχετο με το θέμα, αλλά η vodafone δεν ανανέωσε μέχρι τέλος Απρίλη. Από ότι βλέπω εδώ

 

Εμένα μου ήρθε μήνυμα ότι συνεχίζει μέχρι 30-04

Υπογραφή εκτός Ο.Π.Χ.
Link to comment
Share on other sites

Όσοι το έχετε ενεργοποιήσει με τη συγκεκριμένη προσφορά έχετε ικανοποιητική ταχύτητα;(Φυσικά μιλάω για την Q)
Link to comment
Share on other sites

Πήγα να ανανεώσω σε κατάστημα σήμερα για να εκμεταλλευτώ το διπλάσιο bonus smart hour της wind. Αλλά μου έδωσε το απλό. Πήρα τηλέφωνο στην εξυπηρέτηση και μου είπαν, μετά από 7' που το έψαχναν μάλλον, ότι "ίσχυε μέχρι 17 Μαρτίου, τι κρίμα!", κάτι που δεν γράφει πουθενά το τελευταίο τους φυλλάδιο :mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad: Αν έχει γίνει πιο πριν παρόμοιο σχόλιο παρακαλώ να διαγραφεί το δικό μου, ευχαριστώ.
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Όσοι το έχετε ενεργοποιήσει με τη συγκεκριμένη προσφορά έχετε ικανοποιητική ταχύτητα;(Φυσικά μιλάω για την Q)

 

400αρες download βαράω εγώ :D

Link to comment
Share on other sites

Όσοι το έχετε ενεργοποιήσει με τη συγκεκριμένη προσφορά έχετε ικανοποιητική ταχύτητα;(Φυσικά μιλάω για την Q)

 

πολυ καλη ταχυτητα. εχεις καποιο θεμα εσυ?

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Πήγα να ανανεώσω σε κατάστημα σήμερα για να εκμεταλλευτώ το διπλάσιο bonus smart hour της wind. Αλλά μου έδωσε το απλό. Πήρα τηλέφωνο στην εξυπηρέτηση και μου είπαν, μετά από 7' που το έψαχναν μάλλον, ότι "ίσχυε μέχρι 17 Μαρτίου, τι κρίμα!", κάτι που δεν γράφει πουθενά το τελευταίο τους φυλλάδιο :mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad: Αν έχει γίνει πιο πριν παρόμοιο σχόλιο παρακαλώ να διαγραφεί το δικό μου, ευχαριστώ.

 

Τρίχες! Το έχουν ακόμα στο site τους. Τι Ελληνάρες!

http://www.wind.com.gr/gr/gia-ton-idioti/kiniti/kartokiniti/kartokiniti-q/q-card/ananeose-ton-hrono-omilias-sou/

 

Μιλώντας για το site τους, τα Σκόπια εμφανίζονται ως Μακεδονία αντί Fyrom. Κάποια μαμoυνιά πρέπει να κάνει η Google, επειδή μπαίνοντας στο http://maps.google.com/maps?ll=41.483356,21.578193&z=7&t=m&hl=el-GR τους εμφανίζει και με τα δύο ονόματα.

Κάνε το καλό, και άσε το WiFi της γιαγιάς ανοικτό 🙂
Φορητότητα προς Frog

Link to comment
Share on other sites

Τρίχες! Το έχουν ακόμα στο site τους. Τι Ελληνάρες!

http://www.wind.com.gr/gr/gia-ton-idioti/kiniti/kartokiniti/kartokiniti-q/q-card/ananeose-ton-hrono-omilias-sou/

 

Tι εννοείς; η σελίδα που δίνεις έχει το πίνακα των δώρων απο τα καταστηματα που ισχύουν ακομα δεν αναφερει κατι για τα happy hours, ο πίνακας εχει αφαιρεθεί

Ο λογικός άνθρωπος προσαρμόζεται στο κόσμο γύρω του...

Ο παράλογος επιμένει να προσπαθεί να προσαρμόσει τον κόσμο στον εαυτό του...

Γι' αυτό το λόγο κάθε πρόοδος εξαρτάται από τον παράλογο!!!

 

George Bernard Shaw

Link to comment
Share on other sites

400αρες download βαράω εγώ :D

 

πολυ καλη ταχυτητα. εχεις καποιο θεμα εσυ?

 

Επειδή εγώ χρησιμοποιώ Frog σαν βασικό νούμερο, γι αυτό και ρώτησα για την Q για να το χρησιμοποιήσω μόνο για το internet που το θέλω. Ευχαριστώ για την απάντησή σας, όπως φαίνεται θα το βάλω γιατί η Cosmote κανένα δωράκι δεν δίνει για internet. :mad:

Link to comment
Share on other sites

παιδιά, πριν 15 λεπτά (15:00) έβαλα μια 10άρα κάρτα στην Q που έχω για να ενεργοποιήσω το πακέτο των 500ΜΒ. Αφού την έβαλα, μ είπε πως έχω 8,93 Euro. Ενεργοποιώ το πακέτο και για πλάκα ζητάω υπόλοιπο κάρτας και μου λέει πως έχω 12,86 Euro!! Με λίγα λόγια μου διπλασίασε το αρχικό υπόλοιπο.

ξέρετε αν υπάρχει καμιά τέτοια προσφορά; ενημερώστε και τα υπόλοιπα άτομα του forum. εμένα,πάντως, μ έφτιαξε τη μέρα! :D:D

(δεν ξέρω αν το έχει γράψει κανείς άλλος,γι αυτό μη βαράτε :lol::lol::lol: )

Dell Axim x51v, Dell Streak 5

Motorola A3100, Motorola Droid 2 Global, Motorola Droid Razr

Palm Pre Plus

Blackberry Bold 9780, Blackberry Q10

Apple iPhone 4

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΙ 90 λεπτά προς σταθερά και κινητά! :D:D:D

(θα πιαστεί το χέρι κρατώντας το streak!!! :lol::lol::lol::lol::lol: )

Dell Axim x51v, Dell Streak 5

Motorola A3100, Motorola Droid 2 Global, Motorola Droid Razr

Palm Pre Plus

Blackberry Bold 9780, Blackberry Q10

Apple iPhone 4

Link to comment
Share on other sites

Κι εγώ σήμερα έβαλα 10αρα κάρτα για το ιντερνετ. Περίεργο πάντως αυτό που μας λες holy_alien. Μακάρι να γίνει και σε εμάς αν και προσωπικά εγώ θα το ενεργοποιήσω σε καμιά 10αρια μέρες.

 

Ερώτηση: Οι ρυθμίσεις για το ιντερνετ ισχύουν αυτές? έχω κινητό Htc wildfire

Link to comment
Share on other sites

παιδιά, πριν 15 λεπτά (15:00) έβαλα μια 10άρα κάρτα στην Q που έχω για να ενεργοποιήσω το πακέτο των 500ΜΒ. Αφού την έβαλα, μ είπε πως έχω 8,93 Euro. Ενεργοποιώ το πακέτο και για πλάκα ζητάω υπόλοιπο κάρτας και μου λέει πως έχω 12,86 Euro!! Με λίγα λόγια μου διπλασίασε το αρχικό υπόλοιπο.

ξέρετε αν υπάρχει καμιά τέτοια προσφορά; ενημερώστε και τα υπόλοιπα άτομα του forum. εμένα,πάντως, μ έφτιαξε τη μέρα! :D:D

(δεν ξέρω αν το έχει γράψει κανείς άλλος,γι αυτό μη βαράτε :lol::lol::lol: )

μάλλον σου χαν στείλει κάποιο μήνυμα για διπλασιασμό της ανανέωσης

Ερώτηση: Οι ρυθμίσεις για το ιντερνετ ισχύουν αυτές? έχω κινητό Htc wildfire
ναι,αυτές είναι οι ρυθμίσεις,δηλαδή το μόνο που βάζεις,είναι το apn
Link to comment
Share on other sites

παιδιά, πριν 15 λεπτά (15:00) έβαλα μια 10άρα κάρτα στην Q που έχω για να ενεργοποιήσω το πακέτο των 500ΜΒ. Αφού την έβαλα, μ είπε πως έχω 8,93 Euro. Ενεργοποιώ το πακέτο και για πλάκα ζητάω υπόλοιπο κάρτας και μου λέει πως έχω 12,86 Euro!! Με λίγα λόγια μου διπλασίασε το αρχικό υπόλοιπο.

ξέρετε αν υπάρχει καμιά τέτοια προσφορά; ενημερώστε και τα υπόλοιπα άτομα του forum. εμένα,πάντως, μ έφτιαξε τη μέρα! :D:D

(δεν ξέρω αν το έχει γράψει κανείς άλλος,γι αυτό μη βαράτε :lol::lol::lol: )

 

η q είναι η μόνη που κάνει προσφορές στα κρυφά. εμένα μου είχε τύχει να βάλω 5 ευρώ κάρτα, να μου τραβάει το φόρο, το κόστος για επέκταση υπολοίπου που είχα, να ενεργοποιώ πακέτο 300 λεπτά και το υπόλοιπό μου να είναι 4.5 ευρώ! και όχι δεν μου τα τράβηξαν μετά από ώρα!

Υπογραφή εκτός Ο.Π.Χ.
Link to comment
Share on other sites

help!

Πώς μπορώ να δω αν κάποιο νούμερο είναι wind ή q?

Τhnx

 

τον αριθμο που σε ενδιαφερει στο 1274

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

τον αριθμο που σε ενδιαφερει στο 1274

δεν ισχύει πλέον αυτό. σε μένα καιρό τώρα,όταν στέλνω μήνυμα στο 1274 δεν υπάρχει ο αριθμος,δεν στέλνεται

Link to comment
Share on other sites

δεν ισχύει πλέον αυτό. σε μένα καιρό τώρα,όταν στέλνω μήνυμα στο 1274 δεν υπάρχει ο αριθμος,δεν στέλνεται

 

http://www.wind.com.gr/gr/f2g/upiresies/f2g-id/

Link to comment
Share on other sites

ήμαστε στο θέμα της Q, κι ο άλλος ρώτησε

help!

Πώς μπορώ να δω αν κάποιο νούμερο είναι wind ή q?

Τhnx

το 1274 δουλεύει μονο σε f2g για f2g αριθμούς

Link to comment
Share on other sites

Καλα ηταν να υπηρχε sharing,πολυ χρησιμη υπηρεσια οταν εχεις 2-3 νουμερακια και θελεις να τα ανανεωνεις μεταφεροντας το υπολοιπο στο βασικο νουμερο που χρησιμοποιεις...
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...