Jump to content

Τα πάντα για την Q card


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

απ'οσο εχει αναφερθει οχι ακομα.Σε καποιους (οπως εμενα ως 4/7 ) ειναι ενεργο το προηγουμενο ακομα.Μετα απο τη λήξη μπορεί να αρχίσουν να στέλνουν. Αν δοκιμαζετε με χαμηλοτερο υπολοιπο το 8G στο 12000 μπορει να δειτε ποτε και αν ισχυει (θα απανταει οτι δεν επαρκει το υπολοιπο για την ενεργοποιηση.)
Link to comment
Share on other sites

απ'οσο εχει αναφερθει οχι ακομα.Σε καποιους (οπως εμενα ως 4/7 ) ειναι ενεργο το προηγουμενο ακομα.Μετα απο τη λήξη μπορεί να αρχίσουν να στέλνουν. Αν δοκιμαζετε με χαμηλοτερο υπολοιπο το 8G στο 12000 μπορει να δειτε ποτε και αν ισχυει (θα απανταει οτι δεν επαρκει το υπολοιπο για την ενεργοποιηση.)

H ΠEPIOΔOΣ ENEPΓOΠOIHΣHΣ THΣ ΠPOΣΦOPAΣ EΛHΞE. KAΛEΣTE 12200 KAI ENEPΓOΠOIHΣTE TO AΓAΠHMENO ΣAΣ ΠAKETO.

 

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Δεν έχω δει ανακοίνωση ακόμα, πάντως υπάρχει μείωση της τιμής στo ΚΙΟΥ ΣΤΑΡ από 8.5 στα 7€ (Το αυτόματο παραμένει στα 8.5€)

https://www.myq.gr/gr/paketa/kiou-star/

Edited by user_one

Αριθμός δωρεάν εξυπηρέτησης Wind: 13700

Καταγγελία σύμβασης κι επιστροφή εναπομείναντος υπολοίπου καρτοκινητού: https://www.eett.gr/opencms/opencms/EETT/Consumer/Electronics/about_Regulation.html

Link to comment
Share on other sites

Σημερα μου τελειωνει το 8/8

Τις τελευταιες μερες το ειχα ξεσκισει στα sms για εκ νεου ενεργοποιηση αλλα φυσικα και λογικα ετρωγα πορτα:lol:

 

Για να δουμε απο αυριο που θα αρχισω να στελνω τι θα γινει!

Link to comment
Share on other sites

Σημερα μου τελειωνει το 8/8

Τις τελευταιες μερες το ειχα ξεσκισει στα sms για εκ νεου ενεργοποιηση αλλα φυσικα και λογικα ετρωγα πορτα:lol:

 

Για να δουμε απο αυριο που θα αρχισω να στελνω τι θα γινει!

 

ΠΡΙΝ λήξει, δεν έχει νόημα το sms.

ΥΓ. Σου έλεγε το είναι ενεργή η προσφορά, έτσι δεν είναι ?

Link to comment
Share on other sites

Το ξέρω ότι δεν έχει νόημα αλλά δεν μου ήμουν σίγουρος ποτέ το είχα ενεργοποίησει, κ δεν έχανα κ τίποτα να δοκιμαζω SMS. Μου λέει το παρακάτω "H ΠEPIOΔOΣ ENEPΓOΠOIHΣHΣ THΣ ΠPOΣΦOPAΣ EΛHΞE. KAΛEΣTE 12200 KAI ENEPΓOΠOIHΣTE TO AΓAΠHMENO ΣAΣ ΠAKETO"

 

Στάλθηκε από το Samsung Note 8 μου

Link to comment
Share on other sites

Οι πονηροί έβγαλαν σήμερα countdown offer για 1γιγα με 2€ για όσους τους τελείωσε το πακέτο 8/8/8 .Ισχύει μέχρι τις 4 η ώρα.Απο εκεί και μετά ίσως μας ανοίξουν την προσφορά 8/8/8 .(κοιτάνε να τσιμπήσουν το ένα ευρώ παραπάνω που έχει το countdown.).Γνωμη μου μην πάρει κανένας το countdown γιατί μετά σίγουρα θα βγάλουν την προσφορά 8/8/8.Αντε να οργανωθούμε και εμείς οι συνδρομητές λίγο.
Link to comment
Share on other sites

Οι πονηροί έβγαλαν σήμερα countdown offer για 1γιγα με 2€ για όσους τους τελείωσε το πακέτο 8/8/8

Δεν έχουμε όλοι τις ίδιες ανάγκες φίλε μου,προσωπικά το 8/8 δεν μου λέει κάτι

Σε εμένα έκοψαν τα 15gb με 10€ και το έκαναν 10/ 10 πλέον ....που το είχα σαν προσωπική προσφορά

 

 

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk

Edited by akalos
Link to comment
Share on other sites

Οπότε, 2-3 ημέρες ΜΕΤΑ την λήξη της σωστής ημερομηνίας θα σου έρθει sms που θα σου δίνει περιθώριο 2-3 ημέρες να πάρεις πάλι την προσφορά!

ΥΓ. Εμένα λήγει 07-07, έχω φροντίσει να μην ξεμείνω από ΜΒ και περιμένω.

 

Και η δικια μου 07/07 ληγει,οποτε αν σου ερθει σμσ για την ενεργοποιηση της προσφορας ενημερωσε εδω,οπως θα κανω και εγω.

Link to comment
Share on other sites

Και η δικια μου 07/07 ληγει,οποτε αν σου ερθει σμσ για την ενεργοποιηση της προσφορας ενημερωσε εδω,οπως θα κανω και εγω.

 

Έγινε !!!!!!!!!

 

----- προσθήκη μηνύματος 91 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Οι πονηροί έβγαλαν σήμερα countdown offer για 1γιγα με 2€ για όσους τους τελείωσε το πακέτο 8/8/8 .Ισχύει μέχρι τις 4 η ώρα.Απο εκεί και μετά ίσως μας ανοίξουν την προσφορά 8/8/8 .(κοιτάνε να τσιμπήσουν το ένα ευρώ παραπάνω που έχει το countdown.).Γνωμη μου μην πάρει κανένας το countdown γιατί μετά σίγουρα θα βγάλουν την προσφορά 8/8/8.Αντε να οργανωθούμε και εμείς οι συνδρομητές λίγο.������������������������������������������

 

Πότε λήγει εσένα ?

Link to comment
Share on other sites

Χαιρετώ την παρέα.

Μια μικρή ερώτηση, γιατί δεν βρίσκω πουθενά την απάντηση.

Έστω ότι έχουμε ενεργή αυτόματη ανανέωση κάθε 1η του μηνός, και ενεργοποιημένο το κιου σταρ auto. Στην σελίδα της Q γράφει ότι το πακέτο έχει διάρκεια 30 ημέρες. Όταν ο μήνας έχει 31 ημέρες τι γίνεται; Μένεις μία ημέρα εκτός πακέτου;

Link to comment
Share on other sites

Χαιρετώ την παρέα.

 

Μια μικρή ερώτηση, γιατί δεν βρίσκω πουθενά την απάντηση.

 

Έστω ότι έχουμε ενεργή αυτόματη ανανέωση κάθε 1η του μηνός, και ενεργοποιημένο το κιου σταρ auto. Στην σελίδα της Q γράφει ότι το πακέτο έχει διάρκεια 30 ημέρες. Όταν ο μήνας έχει 31 ημέρες τι γίνεται; Μένεις μία ημέρα εκτός πακέτου;

Η αυτόματη ανανέωση γίνεται μετά το πέρας των 30 ημερολογιακών ημερών, οπότε δεν υπάρχει σταθερή ημερομηνία για την ανανέωση. Πχ αν έγινε η ανανέωση 1η Ιουλίου, η ημέρα της επόμενης ανανέωσης θα είναι η 31η Ιουλίου και όχι η 1η Αυγούστου.
Link to comment
Share on other sites

Η αυτόματη ανανέωση γίνεται μετά το πέρας των 30 ημερολογιακών ημερών, οπότε δεν υπάρχει σταθερή ημερομηνία για την ανανέωση. Πχ αν έγινε η ανανέωση 1η Ιουλίου, η ημέρα της επόμενης ανανέωσης θα είναι η 31η Ιουλίου και όχι η 1η Αυγούστου.

 

Δηλαδή ενώ έχω ρυθμισμένη αυτόματη ανανέωση στις 28 του μήνα 10€, θα τα τραβάνε όταν περνάνε 30 ημέρες; Τότε ποιος ο λόγος της ημερομηνίας;

3255d66d1b0c.png

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα έληξε το πακέτο 8m/8g/8€ . Έστειλα δοκιμαστικό μήνυμα και δεν υπάρχει η προσφορά ακόμα....

 

Προφανώς εννοείς θα λήξει το ΒΡΑΔΥ !!!

Link to comment
Share on other sites

Το δικό μου έληξε. Εξαρτάται πότε το ενεργοποίησε ο καθένας. Αν θυμάμαι καλά υπήρχε μια προθεσμία κάποιων ημερών για την ενεργοποίηση του πακέτου.
Link to comment
Share on other sites

Το δικό μου έληξε. Εξαρτάται πότε το ενεργοποίησε ο καθένας. Αν θυμάμαι καλά υπήρχε μια προθεσμία κάποιων ημερών για την ενεργοποίηση του πακέτου.

 

Αφού έληξε χθες, ΣΗΜΕΡΑ πρέπει να δοκιμάσεις αν δέχεται το sms για 8G/8e/8μ.

Link to comment
Share on other sites

κ μενα εληξε το 8/8.παιδια οποτε ξανανοιξει η προσφορουΐτα ας ενημερωσει καποιος εδω. καλημερα κ ευχαριστω προκαταβολικα
Link to comment
Share on other sites

Ποιος είναι ο δωρεάν αριθμός επικοινωνίας με την Q ή wind.

θέλω να ζητήσω απενεργοποίηση δεδομένων για να μην με χρεώσουν πάλι το 1,20 ευρώ.

Δεν θέλω να πληρώνω ούτε και 1 λεπτό παραπάνω για τις διάφορες απατεωνιές τους.

Το chat που είχαν βλέπω ότι δεν υπάρχει και στο facebook απαντάνε ότι ναναι.

Edited by Vox
Link to comment
Share on other sites

Έχει πάρει κανείς πρόσφατα το 8G/8μ/8€ ?

 

----- προσθήκη μηνύματος 2 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

κ μενα εληξε το 8/8.παιδια οποτε ξανανοιξει η προσφορουΐτα ας ενημερωσει καποιος εδω. καλημερα κ ευχαριστω προκαταβολικα

 

Πότε έληξε ακριβώς ? Δοκίμασες να στείλεις sms ?

Link to comment
Share on other sites

Έστειλα σήμερα τίποτα. Στέλνουν μήνυμα οτι η προσφορά για ενεργοποίηση έχει λήξει μπείτε στο 12200 για να ενεργοποιήσετε το αγαπημένο σας πακέτο. Ευχαριστώ δεν θα πάρω, γιατί για μένα δεν έχει κάποιο αγαπημένο πακέτο.....
Link to comment
Share on other sites

Ποιος είναι ο δωρεάν αριθμός επικοινωνίας με την Q ή wind.

θέλω να ζητήσω απενεργοποίηση δεδομένων για να μην με χρεώσουν πάλι το 1,20 ευρώ.

Δεν θέλω να πληρώνω ούτε και 1 λεπτό παραπάνω για τις διάφορες απατεωνιές τους.

Το chat που είχαν βλέπω ότι δεν υπάρχει και στο facebook απαντάνε ότι ναναι.

Πάρε 13700.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...