Jump to content

Τα πάντα για την Q card


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Παιδιά εγώ δεν έχω PayPal ή χρεωστική κάρτα, έχω μόνο SKRILL , και Θέλω να κάνω ανανέωσης χρόνο ομιλίας €6 , Σας παρακαλώ πολύ να με βοηθήσει κάποιος να τού δώσω €15 στο SKRILL, και να μου δώσει €6 στο PayPal μου. Σας παρακαλώ
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά εγώ δεν έχω PayPal ή χρεωστική κάρτα, έχω μόνο SKRILL , και Θέλω να κάνω ανανέωσης χρόνο ομιλίας €6 , Σας παρακαλώ πολύ να με βοηθήσει κάποιος να τού δώσω €15 στο SKRILL, και να μου δώσει €6 στο PayPal μου. Σας παρακαλώ

 

και η skrill καρτα ειναι. Δεν χρειαζεσαι κατι αλλο

Μπορεί καποιος να μου πει τους αριθμους της επομενης κληρωσης του τζόκερ;
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλησπέρα υπάρχει καμία προσφορά για 5 η 10 η 15gb?
Ενοικιαζομενα δωμάτια και διαμερίσματα στην παραλία των Μυλων Αργολιδος δέκα λεπτά απο το Ναύπλιο σε προσιτές τιμές.
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλησπέρα υπάρχει καμία προσφορά για 5 η 10 η 15gb?
Υπάρχει αλλά είναι στο μωβ δωράκι

 

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

εκει θα σου πουν οτι ειναι δωρεαν λογικα. Αφου εισαι Θεσσαλονικη απ'οτι βλεπω,παρε τηλεφωνο τα μαγαζια κι οποιος σου πει οτι στη δινει δωρεαν πηγαινε.

 

Κάποιος γνωρίζει αν υπάρχει στη Θεσσαλονίκη κάποιο κατάστημα για να κάνω δωρεάν την πρώτη αλλαγή της (πολύ) παλιάς σιμ μου σε 4g; Έχω ρωτήσει στο κατάστημα στην Άνω Τούμπα και είπαν ότι κοστίζει 5€. Επίσης, η καινούρια σιμ θα είναι και multisim; Στο τσατ στο facebook δε βγάζω άκρη με τη συνεννόηση.:(:X

Link to comment
Share on other sites

Κάποιος γνωρίζει αν υπάρχει στη Θεσσαλονίκη κάποιο κατάστημα για να κάνω δωρεάν την πρώτη αλλαγή της (πολύ) παλιάς σιμ μου σε 4g; Έχω ρωτήσει στο κατάστημα στην Άνω Τούμπα και είπαν ότι κοστίζει 5€. Επίσης, η καινούρια σιμ θα είναι και multisim; Στο τσατ στο facebook δε βγάζω άκρη με τη συνεννόηση.:(:X

Κάπου έχει βγει ανακοίνωση ότι είναι δωρεάν,αν την βρεις να την δείξεις στο κατάστημα,ναι είναι multisim

Την βρήκα:

https://www.wind.gr/gr/f2g/upiresies/yphresia-periagwghs/apolause-to-4g-diktuo/

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk

Edited by akalos
Link to comment
Share on other sites

Multisim πηρα προσφατα για νεο αριθμο Q και σημερα παραλαμβανω την δευτερη sim με courier κατοπιν φοριτοτητας. Δε νομιζω να δινουν αλλες. Για κοστος παρε τηλέφωνο σε ολα τα καταστηματα γιατι δυσκολα πιστευω θα ειναι δωρεαν
Link to comment
Share on other sites

Εαν είναι παλιά κάρτα, η wind τη δίνει δωρεάν, απλά στα καταστήματα εκμεταλλεύονται την κατάσταση και την "δηλώνουν" ως "αντικατάσταση λόγω φθοράς ή κλοπής" που κοστίζει 5 ευρώ. Ας στειλει e-mail στη wind/q να του επιβεβαιωσουν οτι είναι δωρεαν προωθηση αλλαγης σε καρτα 4g και ας παει σε κατάστημα με την απαντηση του e-mail. Εγω πηγα στο κατάστημα της Βενιζελου και τους ειπα απευθειας οτι μου ειπε η wind οτι ειναι δωρεαν αντικατάσταση και μου την εκαναν χωρις να πουνε τιποτα.
Link to comment
Share on other sites

Multisim πηρα προσφατα για νεο αριθμο Q και σημερα παραλαμβανω την δευτερη sim με courier κατοπιν φοριτοτητας. Δε νομιζω να δινουν αλλες. Για κοστος παρε τηλέφωνο σε ολα τα καταστηματα γιατι δυσκολα πιστευω θα ειναι δωρεαν

 

Πόσο κόστισε ο νέος αριθμός Q και η φορητότητα;

 

Κάπου έχει βγει ανακοίνωση ότι είναι δωρεάν,αν την βρεις να την δείξεις στο κατάστημα,ναι είναι multisim

Την βρήκα:

https://www.wind.gr/gr/f2g/upiresies/yphresia-periagwghs/apolause-to-4g-diktuo/

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk

 

Εαν είναι παλιά κάρτα, η wind τη δίνει δωρεάν, απλά στα καταστήματα εκμεταλλεύονται την κατάσταση και την "δηλώνουν" ως "αντικατάσταση λόγω φθοράς ή κλοπής" που κοστίζει 5 ευρώ. Ας στειλει e-mail στη wind/q να του επιβεβαιωσουν οτι είναι δωρεαν προωθηση αλλαγης σε καρτα 4g και ας παει σε κατάστημα με την απαντηση του e-mail. Εγω πηγα στο κατάστημα της Βενιζελου και τους ειπα απευθειας οτι μου ειπε η wind οτι ειναι δωρεαν αντικατάσταση και μου την εκαναν χωρις να πουνε τιποτα.

 

Θα δείξω την ανακοίνωση στη σελίδα τους και τη συνομιλία στο chat του facebook που αναφέρουν ότι η πρώτη αλλαγή παλιάς sim σε 4g είναι δωρεάν και ελπίζω να γίνει. Διαφορετικά αν με χρεώσουν θα στείλω την απόδειξη μέσω email ή facebook chat μήπως και μου τα πιστώσουν στο λογαριασμό μου (σε προηγούμενες σελίδες του θέματος το αναφέρουν αυτό).

 

Κάτι ακόμα πρέπει αυτοπροσώπως ο κάτοχος της γραμμής να πάει στο κατάστημα με την ταυτότητά του για την αλλαγή της sim σε 4g ή μπορεί και κάποιος τρίτος;

 

Παντώς μέσα στην ατιμία και την μπαγαποντιά είναι η μπλε :mad::mad:

Link to comment
Share on other sites

Η φοριτοτητα θεωρητικα ειναι δωρεαν απλα εχει 10 ευρω ενσωματωμενο πακετο οπως και όταν αγοραζεις νεο αριθμο. Στα μαγαζια λενε δεν εχουν δηθεν καρτες sim για φορητοτητα. Οποτε ιντερνετικα γινεται η φαση και παραλαμβανεις με courier εχοντας τα 10 ευρω και φ/φο ταυτοτητας.
Link to comment
Share on other sites

Η φοριτοτητα θεωρητικα ειναι δωρεαν απλα εχει 10 ευρω ενσωματωμενο πακετο οπως και όταν αγοραζεις νεο αριθμο. Στα μαγαζια λενε δεν εχουν δηθεν καρτες sim για φορητοτητα. Οποτε ιντερνετικα γινεται η φαση και παραλαμβανεις με courier εχοντας τα 10 ευρω και φ/φο ταυτοτητας.

 

Μια χαρά έχουν sim στα καταστήματα χθες το απόγευμα τους είπα για επαναφορά αριθμού που είχε λήξει επειδή έχει χρόνια να μπει κάρτα και κατευθείαν έβγαλε από το συρτάρι καινούρια sim!

Link to comment
Share on other sites

Εγω σε οποιο καταστημα wind ρωτησα για φορητοτητα,δηθεν δεν ειχαν καρτες sim. Για οποιαδηποτε αλλη χρηση ηθελες,ειχαν πολλες sim.Διαλεγες και νουμερακι. Νομιζω απο τοτε που καταργηθηκε το 30αρι,ολοι οι παροχοι προφασιζονται ελλειψη καρτων sim. Mεχρι πριν 1 μηνα τουλαχιστον.
Link to comment
Share on other sites

Εχει καποιος αλλος προβλημα με την ανανεωση χρονου ομιλιας? Προσπαθω να κανω ανανεωση μεσω laptop και απο οποιον browser και να χρησιμοποιησω (Firefox,Chrome,Opera) με το που συνδεομαι και παταω online ανανεωση χρονου ομιλιας ,με βγαζει σε μια οθονη με quick links,καταστηματα,επικοινωνια,newsletter).

edit. Κατα τυχη, μετα απο πολλες προσπαθειες, ανοιξα την σελιδα της Q σε private window στον FIREFOX και η συναλλαγη εγινε κανονικα.

Edited by Kanenas13
Link to comment
Share on other sites

Εχει καποιος αλλος προβλημα με την ανανεωση χρονου ομιλιας? Προσπαθω να κανω ανανεωση μεσω laptop και απο οποιον browser και να χρησιμοποιησω (Firefox,Chrome,Opera) με το που συνδεομαι και παταω online ανανεωση χρονου ομιλιας ,με βγαζει σε μια οθονη με quick links,καταστηματα,επικοινωνια,newsletter).

edit. Κατα τυχη, μετα απο πολλες προσπαθειες, ανοιξα την σελιδα της Q σε private window στον FIREFOX και η συναλλαγη εγινε κανονικα.

 

Το ίδιο πρόβλημα είχα και εγώ και μετά από πολλές προσπαθείς άνοιξε η σωστή σελίδα.

.
Link to comment
Share on other sites

Πήγα νούμερο με φορητότητα στη q αλλά στη γραμμή δεν είναι ενεργοποιημένο το 4G. Έχω στείλει μήνυμα τόσο μέσω του facebook (bot), όσο και από τη φόρμα επικοινωνίας της wind, ζητώντας την ενεργοποίηση του 4G, αλλά καμία απάντηση...

I can't tell you what the Cuore Sportivo is...

You have to see it for yourself.

Link to comment
Share on other sites

Πήγα νούμερο με φορητότητα στη q αλλά στη γραμμή δεν είναι ενεργοποιημένο το 4G. Έχω στείλει μήνυμα τόσο μέσω του facebook (bot), όσο και από τη φόρμα επικοινωνίας της wind, ζητώντας την ενεργοποίηση του 4G, αλλά καμία απάντηση...

Αν και δεν προλαβα να ασχοληθω παραπανω,σημερα και σε εμενα εγινε η μεταβαση απο Cosmote σε Q σε δικαρτη συσκευη οπου και η δευτερη καρτα ειναι Q. Δεν πιανει ουτε 4G ουτε 3G,γενικως τιποτα δεν πιανει με καθε πιθανο συνδυασμο ρυθμισεων. Αυριο θα τους καλεσω και εγω

Link to comment
Share on other sites

Βρήκες εύκολα κάρτα σιμ για τη φορητότητα;

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Ιντερνετικα εκανα αιτηση στο site και ηρθε σε 2 εργασιμες με ACS. Απο εκεινη την ημερα περασαν ακομη 2 εργασιμες και εγινε η μεταβαση.

Σε μαγαζια μου διναν ακυρο οτι και καλα δεν ειχαν sim για φορητοτητα αλλα μονο για νεα νουμερα και συμβολαια.

Ειμαι Θεσσαλονικη και πιθανων στην Αθηνα απαιτειται ο μισος χρονος.

Μαζι με την sim ηρθε και καρτα ανανεωσης 10 ευρω την οποια αφησα αθικτη μιας και εδωσαν μερικα δωρακια ενεργοποιησης.

Link to comment
Share on other sites

Κι εγώ Θεσσαλονίκη είμαι και ενδιαφέρεται ένας γνωστός μου να έρθει στην Q με φορητότητα από άλλη εταιρεία.

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Θα μεσολαβησει και ενα τηλεφωνημα απο αυτους την επομενη της ηλεκτρονικης αιτησης (μπορει και την ιδια αν η αιτηση γινει νωρις) για επιβεβαιωση στοιχειων.
Link to comment
Share on other sites

Αν δεν έχεις internet δοκίμασε να ανοίξεις κιαι το data Roaming.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...