Jump to content

Τα πάντα για την Q card


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Εγώ το συνδέω μέσω Bluetooth με το κινητό και είναι σαν να έχω ακουστικό Bluetooth. Μιλάω δηλαδή με ανοιχτή ακρόαση από το μικρόφωνο του smartwatch.

 

Δηλαδή το ρολόι έχει και μικρόφωνο και μεγάφωνο

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή το ρολόι έχει και μικρόφωνο και μεγάφωνο

Έτσι ακριβώς. Αν θέλεις μπορείς να βάλεις και κάρτα σιμ και να δουλεύει αυτόνομα ως τηλέφωνο, δεν το έχω όμως δουλέψει έτσι.

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Σκοπεύω να του βάλω μια σιμ και να μιλαω, αλλά χωρίς εξτρα αξεσουάρ. Το φορτίζεις κάθε βράδυ;

Εξαρτάται από τη χρήση.

Αν το δουλεύεις σαν απλό ρολόι κρατάει αρκετά η μπαταρία, αν ανοίγεις το Bluetooth και το χρησιμοποιείς για κλήσεις κρατάει γύρω στη μιάμιση μέρα, φορτίζει όμως γρήγορα καθώς έχει μπαταρία μικρής χωρητικότητας.

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Εξαρτάται από τη χρήση.

Αν το δουλεύεις σαν απλό ρολόι κρατάει αρκετά η μπαταρία, αν ανοίγεις το Bluetooth και το χρησιμοποιείς για κλήσεις κρατάει γύρω στη μιάμιση μέρα, φορτίζει όμως γρήγορα καθώς έχει μπαταρία μικρής χωρητικότητας.

Χρειάζεται Bluetooth για κλήσεις;

Link to comment
Share on other sites

Χρειάζεται Bluetooth για κλήσεις;

Για κλήσεις υπάρχουν δύο τρόποι:

1) Μέσω bluetooth

2) Aν του βάλεις sim

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Για κλήσεις υπάρχουν δύο τρόποι:

1) Μέσω bluetooth

2) Aν του βάλεις sim

 

Σκοπεύω να του βάλω σιμ και όταν με καλεί κάποιος, να απαντάω με ανοικτή ακρόαση.

Link to comment
Share on other sites

40€ είναι 4Χ1000 λεπτά q και 4X1000mb εφόσον βάζεις 10€ κάθε μήνα.

κρίμα να τα "χάσεις" για κάτι που δεν χρειάζεσαι (δεν είναι κυριολεκτικά smartwatch αλλά είναι ένα gsm κινητό watch που κάνεις κλήσεις btw).. Για να καλύψεις μέρος από αυτά τα δωρεάν πακέτα που χάνεις ίσως χρεωθείς αγοράζοντας άλλα πακέτα στη θέση τους. Οπότε δεν είναι "προσφορά" για όλους

Αυτο ακριβως

Προσωπικά δε θα τα θυσιαζα για το ρολοι

 

Sent from my Redmi Note 2 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

μιλάνε για αυτό το ρολόι σε άλλα threads, ψάξ'το. Έχει κάποια θεματάκια (πχ νομίζω δε γράφει/διαβάζει Ελληνικά σε sms επαφές, δεν είμαι και σίγουρος) που πρέπει να ξέρεις.
από Ericsson GF 788 ξεκινήσαμε μη σου πω από motorola c520.. By Keysmith
Link to comment
Share on other sites

μιλάνε για αυτό το ρολόι σε άλλα threads, ψάξ'το. Έχει κάποια θεματάκια (πχ νομίζω δε γράφει/διαβάζει Ελληνικά σε sms επαφές, δεν είμαι και σίγουρος) που πρέπει να ξέρεις.

Έχει κανονικότατα ελληνικά.

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Αν δεν κάνω λάθος, το bonus των 120' προς στάθερα με κάθε ανανέωση των 10€, είχε "χρέωση" ανά δευτερόλεπτο.

Πλέον, εφαρμόζεται ελάχιστη "χρέωση" 3 λεπτών..

Αριθμός δωρεάν εξυπηρέτησης Wind: 13700

Καταγγελία σύμβασης κι επιστροφή εναπομείναντος υπολοίπου καρτοκινητού: https://www.eett.gr/opencms/opencms/EETT/Consumer/Electronics/about_Regulation.html

Link to comment
Share on other sites

οχι,ολα τα μπονους που δινονται ειναι με ελαχιστη 3'.Το συγκεκριμένο ηταν εξαρχης με ελάχιστη 3'.Δίνεται σε οποιαδηποτε ανανεωση ανω των 5 ευρω απο καταστημα μονο,με επιβαρυνση το τελος συναλλαγης 0,30.

Το μονο μπονους στην q που μαλλον ειναι ανα δευτερολεπτο ειναι αυτο με τα 1000' προς q απο ανανέωση ανω των 10 ευρω.

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα, ειχα το πακετο με τα 8€ που εχει 1gb internet καθε μηνα χωρις ανανεωση, το θεμα μου ειναι οτι η καρτα εληξε και πλεον εγινε διακοπη του πακετου, γνωριζετε αν μπορω να κανω κατι ωστε να ανακτησω το πακτετο , την καρτα την ειχα μονο για το ιντερνετ και ετσι δεν εβαζα χρηματα. :cry:
Link to comment
Share on other sites

Μιλα με το chat στο myq.gr καταρχας πρέπει να βάλεις χρήματα μέσα. Το αν η προσφορά έχει διακοπεί θα το δεις την 1η του μήνα.
Link to comment
Share on other sites

Μιλα με το chat στο myq.gr καταρχας πρέπει να βάλεις χρήματα μέσα. Το αν η προσφορά έχει διακοπεί θα το δεις την 1η του μήνα.

 

 

Ευχαριστω για την απαντηση, τωρα εβαλα χρηματα. δεν μπορω να βρω που ειναι στο site το chat παλια ειχα ξανα επικοινωνησει μεσο chat για χρηματα που μου τραβουσαν κ ενεργοποιηουσαν μονοι τους πακετα. αλλα τωρα δεν το ειδα πουθενα στο site Υπεθεσα οτι το εβγαλαν

Link to comment
Share on other sites

Μπαίνεις με τους κωδικούς σου στο myq.gr και εμφανίζεται κάτω δεξιά η ειδοποίηση.
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω για την απαντηση, τωρα εβαλα χρηματα. δεν μπορω να βρω που ειναι στο site το chat παλια ειχα ξανα επικοινωνησει μεσο chat για χρηματα που μου τραβουσαν κ ενεργοποιηουσαν μονοι τους πακετα. αλλα τωρα δεν το ειδα πουθενα στο site Υπεθεσα οτι το εβγαλαν

Κοίταξέ μήπως έχεις κανένα adblock ενεργοποιμενο γιατί κόβει το chat του F2G και της Q εγώ έτσι την πάτησα μια φορά έχω κάνει root ένα tablet που έχω και έχω adblock (adaway) και έψαχνα το chat ρε που είναι ρε που είναι... Μόλις το απενεργοποιώ το είδα

http://s33.postimg.org/4rv5rf5in/IMG_20160603_140152.jpg

https://telegram.org

Link to comment
Share on other sites

Αν δεν κάνω λάθος, το bonus των 120' προς στάθερα με κάθε ανανέωση των 10€, είχε "χρέωση" ανά δευτερόλεπτο.

Πλέον, εφαρμόζεται ελάχιστη "χρέωση" 3 λεπτών..

 

πάντα έτσι ήταν

Link to comment
Share on other sites

Καθε ποτε πρεπει να βαζω καρτα για να μην χασω το νουμερο.

 

Στάλθηκε από το SM-G930F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

TCe
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα, ειχα το πακετο με τα 8€ που εχει 1gb internet καθε μηνα χωρις ανανεωση, το θεμα μου ειναι οτι η καρτα εληξε και πλεον εγινε διακοπη του πακετου, γνωριζετε αν μπορω να κανω κατι ωστε να ανακτησω το πακτετο , την καρτα την ειχα μονο για το ιντερνετ και ετσι δεν εβαζα χρηματα. :cry:

 

Στη Wind/Q λήξη 3μήνου (6μήνου παλιότερα) κάρτας σημαίνει {εκτός από υπόλοιπο 0€} και σβήσιμο όλων των πακέτων που είναι ενεργά εκείνη τη στιγμή της λήξης.

Έβαλες κάρτα €, ---> Δε σου εμφάνισε πάλι τα πακέτα;

Άν όχι, κάλεσέ τους από chat ή fb. Το chat είναι κάτω δεξιά μετά την είσοδο στο https://www.wind.gr/q/

 

----- προσθήκη μηνύματος 78 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Καθε ποτε πρεπει να βαζω καρτα για να μην χασω το νουμερο.

 

Στάλθηκε από το SM-G930F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Κάθε 13 (παρά κάτι) μήνες.

Link to comment
Share on other sites

Με φορητοτητα πηγα στην Q απο συνδεση.

Ποσο καιρο πρεπει να μεινω στην Q ωστε μετα να παω σε free2go? Ποια ειναι η διαδιακασια και ποιο το κοστος ?

Link to comment
Share on other sites

Οπότε θες μπορείς να το αλλάξεις σε κατάστημα. Για το κόστος δεν ξέρω,έχει αναφερθεί εδώ οτι η εξυπηρέτηση μιλάει για δωρεάν αλλαγή,σε κατάστημα όμως ζητήσαν χρήματα. Αν το δοκιμάσεις ενημέρωσέ μας.
Link to comment
Share on other sites

Το τελευταίο να υποθέσω οτι ισχύει για όλους? Δεν λέει αποκλειστική προσφορά...
Link to comment
Share on other sites

Το τελευταίο να υποθέσω οτι ισχύει για όλους? Δεν λέει αποκλειστική προσφορά...

 

Λες (εκτός από το 60 στο 12410 που δίνει 1GB για 1 μήνα με -4,44€) να βρήκαμε και άλλο στο 12410 sms που ισχύει για όλους;

 

Όποιος το δοκιμάσει ΑΣ γράψει αν του έδωσε όσα λέει

κι ας το γράψει εδώ ΑΝ είναι έτσι: http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=434674&page=2

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...