Jump to content

Τα πάντα για την Q card


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Αν θες και μπορέσεις,

ενημέρωσε την άλλη Τετάρτη

ΑΝ το 1GB:

α) στο βάλανε

και

β) μέχρι πότε, (2/9 ή 23:59 της 3/8)

 

Απλά το'χω απορία. Όπως το'γραφε το sms που πήρατε. Για να ξέρω. Καταλαβαίνεις.

Αν το θυμηθώ, φυσικά.

Κάνε το καλό, και άσε το WiFi της γιαγιάς ανοικτό 🙂
Φορητότητα προς Frog

Link to comment
Share on other sites

Αν το θυμηθώ, φυσικά.

 

1GB για κάθε μήνα για 8 (τουλάχιστον) μήνες με 8€.

 

Εεεεε για 1GB εξτρα για......??...... κάνε τον κόπο.

Αν το θυμηθείς....βεβαίως.

Link to comment
Share on other sites

Μου ηρθε αυτο το σμσ

 

EKΠTΩΣEIΣ ME ATEΛEIΩTO ΣEPΦAPIΣMA! 2GB MONO ME 6€. EΛA ΣE ENA KATAΣTHMA WIND EΩΣ 31/8 KAI ENEPΓOΠOIHΣE TO!

 

Εχει παει κανείς σε καταστημα να το κανει;

Link to comment
Share on other sites

Μόλις ήρθε! 5 λεπτά δουλειά! Πολυ πιο γρήγορο απο το να πάει κάποιος στο κατάστημα! https://uploads.tapatalk-cdn.com/20160728/a6d3ecc8acfcf4997a42f0fa2c74ca21.jpg

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλορίζικο! Ευκολο νουμερο; Πληρωσες μόνο την καρτα ανανεωσης και σου εκαναν δωρο το νουμερο;
Link to comment
Share on other sites

Μου ηρθε αυτο το σμσ

 

EKΠTΩΣEIΣ ME ATEΛEIΩTO ΣEPΦAPIΣMA! 2GB MONO ME 6€. EΛA ΣE ENA KATAΣTHMA WIND EΩΣ 31/8 KAI ENEPΓOΠOIHΣE TO!

 

Εχει παει κανείς σε καταστημα να το κανει;

και μένα μου ρθε. καθόλου κακό;)

Link to comment
Share on other sites

Περνώντας σήμερα από την Ομόνοια πήρα και εγώ ένα από τα παιδιά εκεί, μου είπε ότι μου το δίνει δωρεάν χωρίς να βάλω κάρτα αλλά έβαλα 5€ έτσι για τον ήλιο που τα χτυπάει τα παιδιά όλη μέρα.
Link to comment
Share on other sites

Καλορίζικο! Ευκολο νουμερο; Πληρωσες μόνο την καρτα ανανεωσης και σου εκαναν δωρο το νουμερο;

 

 

 

Ευχαριστω. Ναι σχετικά εύκολο νουμερακι. Ναι μόνο την κάρτα ανανέωσης πλήρωσα.

 

Μόλις τωρα έβαλα την κάρτα σιμ στο τηλεφωνο έπιασε κανονικά σήμα Wind αλλά όταν πήγα να κανω μια κλήση μου λεει να επισκεφτώ ένα κατάστημα Wind για να κανω ταυτοποίηση της κάρτας sim. Αλλά λογικά αύριο ή την Δευτέρα που θα τους έχει πει το κουριερ με την αίτηση υπογραμμένη και την φωτοτυπία της ταυτότητας μου θα έχει ενεργοποιηθεί. Ευτυχώς μου έδωσαν το αποδεικτικό αποστολής και ετσι μπορώ να βλέπω που βρίσκεται με το tracking number.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Edited by impreza_sti
Συνεχόμενα μηνύματα
Link to comment
Share on other sites

Απόλαυσε τις διακοπές σου χωρίς να σκέφτεσαι τα MB! Δωρεάν 1GB mobile internet κάθε Σαββατοκύριακο μέχρι τέλος Αυγούστου για να σερφάρεις ασταμάτητα!

 

Στείλε δωρεάν SMS “1” στο 12200 & απόλαυσε δωρεάν 1GB!

Η προσφορά είναι διαθέσιμη σε όλους τους Q συνδρομητές .Το 1GB αφορά πλοήγηση εντός Ελλάδος και ισχύει από το Σάββατο (από 00.01) έως την Κυριακή (23.59) για κάθε Σαβ/κο του Αυγούστου. Η ενεργοποίηση της προσφοράς μπορεί να γίνει μόνο τις ημέρες της προσφοράς ( Σάββατο ή Κυριακή) με δωρεάν SMS “1” στο 12200.

 

Διαθέσιμα Σαβ/κα της προσφοράς

30/07 00:01 έως 31/07 23:59

06/08 00:01 έως 07/08 23:59

13/08 00:01 έως 14/08 23:59

20/08 00:01 έως 21/08 23:59

27/08 00:01 έως 28/08 23:59

 

Για να ενεργοποιηθεί η προσφορά, χρειάζεται ελάχιστο υπόλοιπο ίσο με 0,01€ και να έχει προηγηθεί ανανέωση χρόνου ομιλίας τις τελευταίες 90 ημέρες. Το δωρεάν 1GB καταναλώνεται πρώτο από οποιαδήποτε άλλα ΜΒ από ενεργοποιημένα πακέτα ή Bonus με κατανάλωση ανά 1ΚΒ.

 

https://www.wind.gr/gr/q/doro-1gb-kathe-sk-tou-augoustou/

Link to comment
Share on other sites

Απόλαυσε τις διακοπές σου χωρίς να σκέφτεσαι τα MB! Δωρεάν 1GB mobile internet κάθε Σαββατοκύριακο μέχρι τέλος Αυγούστου για να σερφάρεις ασταμάτητα!

 

Στείλε δωρεάν SMS “1” στο 12200 & απόλαυσε δωρεάν 1GB!

Η προσφορά είναι διαθέσιμη σε όλους τους Q συνδρομητές .Το 1GB αφορά πλοήγηση εντός Ελλάδος και ισχύει από το Σάββατο (από 00.01) έως την Κυριακή (23.59) για κάθε Σαβ/κο του Αυγούστου. Η ενεργοποίηση της προσφοράς μπορεί να γίνει μόνο τις ημέρες της προσφοράς ( Σάββατο ή Κυριακή) με δωρεάν SMS “1” στο 12200.

 

Διαθέσιμα Σαβ/κα της προσφοράς

30/07 00:01 έως 31/07 23:59

06/08 00:01 έως 07/08 23:59

13/08 00:01 έως 14/08 23:59

20/08 00:01 έως 21/08 23:59

27/08 00:01 έως 28/08 23:59

 

Για να ενεργοποιηθεί η προσφορά, χρειάζεται ελάχιστο υπόλοιπο ίσο με 0,01€ και να έχει προηγηθεί ανανέωση χρόνου ομιλίας τις τελευταίες 90 ημέρες. Το δωρεάν 1GB καταναλώνεται πρώτο από οποιαδήποτε άλλα ΜΒ από ενεργοποιημένα πακέτα ή Bonus με κατανάλωση ανά 1ΚΒ.

 

https://www.wind.gr/gr/q/doro-1gb-kathe-sk-tou-augoustou/

 

Ωραίος! Πολύ καλό δωράκι!

Link to comment
Share on other sites

Εστειλα μηνυμα αλλά η απαντηση ηταν πως "Δεν υπαρχει προσφορα. Stay tuned..."

Εχω υπολοιπο και ανανεωσα πριν μια βδομαδα

Παιζει να τρωω ακυρο λογω της προσφορας με τα 8€ για 8 μηνες που εχω;

Link to comment
Share on other sites

Από ότι λέει μόνο Σάββατο και Κυριακή μπορείς να στείλεις. Δοκίμασε ξανά μετά από καμία ώρα ή αύριο.

 

Sent from my XT1524

Link to comment
Share on other sites

Ομοίως, Μόλις έστειλα και όλα καλά.

 

Screenshot_20160730_000925.png

 

Sent from my XT1524

 

Ναι, έπρεπε να πάει 12:01.Καλή προσφορά πάντως.Κι αφού προέρχομαι από συμβόλαιο άλλης εταιρείας με ...300 ΜΒ, όλες αυτές οι προσφορές μάλλον θα με καλομάθουν :lol:

Link to comment
Share on other sites

Από ότι κατάλαβα θέλει ενεργοποίηση κάθε ΣΚ ;

 

Sent from my XT1524

 

ΝΑΙ. Είναι σαφες στο sms: Από 00:01 του κάθε Σαβάτου , για τα 5 ΣK.

 

Τελικά έδωσε 5GB, όπως είχα "προβλέψει" από αρχές Ιούλη, αλλά με "άλλο" τρόπο: Όχι με "κάρτα" >10€.

 

Όπως και το f2go 5GB παρατείνοντας σε Lucky Summer το Absolut Surf με 15,12€.

 

Καλοφάγωτα.

Edited by jimmiss
Link to comment
Share on other sites

Από ότι κατάλαβα θέλει ενεργοποίηση κάθε ΣΚ ;

 

Sent from my XT1524

 

Ναι, αυτό κατάλαβα κι εγώ από το απαντητικό μήνυμα.

Link to comment
Share on other sites

Χθες που τελειωναν τα mb των δεδομένων, κλασσικά μου έφαγαν ενα ποσό γυρω στο ευρώ.. πάλι καλά μου έχουν φάει κ περισσότερα..

 

Κλασσικά βρισιδι κλπ στο messenger και περιμένω ποτε θα γίνει επιστροφή.. Εχω δύο θέματα όμως..

 

Επειδή ήξερα οτι θα συμβεί, ειχα άλλαξει το apn σε σκέτο my, παρολ'αυτα συνεβη όμως κανονικά.. με κλειστά δεδομένα κιόλας!

 

Σήμερα ηρθε μήνυμα sms που ελεγε χοντρικά οτι πιθανόν συνεβη απο αυτοματη ενημέρωση κ λοιπες δικαιολογίες κ οτι μου επιστρέφουν το ευρώ.. μπαινω να δω κατευθείαν κ δεν έχει γίνει όμως πίστωση..

 

Στάλθηκε από το HUAWEI CRR-L09 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Πίστωση δεν έγινε γιατί είναι bonus

Κάλεσε 1225 και θα το ακούσεις στο τέλος.

Τα άλλα δεν τα σχολιάζω . Μόνιμο πρόβλημα τι καινούριο να πω ;

Link to comment
Share on other sites

Το άκουσα στο τέλος όντως, το θέμα είναι πως μπορώ να το εκμεταλλευτω απο τη στιγμή που δε φαίνεται στο υπόλοιπο στην εφαρμογή?

 

 

 

Στάλθηκε από το HUAWEI CRR-L09 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...