Jump to content

Τα πάντα για την Q card


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Δηλαδή αυτή η απόδειξη που γράφει "Ηλεκτρονικά είδη 0.01€" είναι η εγγύηση;

Και αν πάθει κάτι το samsung galaxy pocket (της τελευταίας προσφοράς των 59€), που πάω για να μου το διορθώσουν/αλλάξουν; Και πως είμαι σίγουρος ότι θα δεχτούν την συγκεκριμένη απόδειξη και δεν θα μου λένε άλλα αντί άλλων;

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή αυτή η απόδειξη που γράφει "Ηλεκτρονικά είδη 0.01€" είναι η εγγύηση;

Και αν πάθει κάτι το samsung galaxy pocket (της τελευταίας προσφοράς των 59€), που πάω για να μου το διορθώσουν/αλλάξουν; Και πως είμαι σίγουρος ότι θα δεχτούν την συγκεκριμένη απόδειξη και δεν θα μου λένε άλλα αντί άλλων;

 

Αν γράφει το μοντέλο και το IMEI τότε η απόδειξη είναι και αποδεικτικό εγγύησης. Αν δεν τα αναγράφει αυτά έχεις πρόβλημα, πας από εκεί που στο έδωσαν και ζητάς να σου δώσουν χαρτί αγοράς με το IMEI της συσκευής.

Link to comment
Share on other sites

Τελικά αυτή η απόδειξη είχε κολλημένο ένα χαρτάκι με το IMEI και την σφραγίδα του καταστήματος (από πίσω και δεν το είχα δει:p ) και μου επιβεβαίωσε και η εξυπηρέτηση πελατών Q ότι ισχύει κανονικά ως εγγύηση, εφόσον περάστηκε το συγκεκριμένο IMEI στο σύστημά τους, σε οποιοδήποτε κατάστημα WIND.
Link to comment
Share on other sites

Ι need a six month vacation, twice a year.
Link to comment
Share on other sites

600MB, με online ενεργοποίηση;)
Link to comment
Share on other sites

Kαι για πoιό λόγο να μην κάνει ένας Θεσσαλονικιός την αίτηση σε ένα από τα άπειρα καταστήματα της Wind στη Θεσσαλονίκη; Για πoιό λόγο να μη δώσει μιά μικρή υποστήριξη στην τοπική του κοινωνία; Οταν ανοίξει ο ίδιος ένα καταστήμα θα περιμένει κάποιον από την...Πάτρα για να ψωνίσει;

Να είχαμε και σωστά καταστήματα θα έλεγα κάτι αλλά ...

 

600MB, με online ενεργοποίηση;)

 

cool!!!

:ninja:
Link to comment
Share on other sites

Ολοκληρώθηκε σήμερα η μεταφορά σε qε ανανέωση πέντε ευρώ έδωσε 350mb Internet ,50 μηνύματα σε όλους. Είχα την εντύπωση ότι θα έδινε και πιο πολύ χρόνο αλλά το πήγαν στο online μάλλον
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας! Πριν από ένα μήνα πήρα q. Με την ενεργοποίηση της sim μου ήρθε ένα μήνυμα που έλεγε πως έχω δώρο 300ΜΒ τον μήνα για τρεις μήνες. Πράγματι πήρα τα πρώτα 300ΜΒ που έληξαν 31/8. Εστειλα σήμερα μήνυμα στο 1210 για να δω αν εχω εκ νέου τα ΜΒ και μου λέει "δεν έχεις δωρεάν υπόλοιπο". Σας εχει συμβει κ εσας;
WIND :D
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας! Πριν από ένα μήνα πήρα q. Με την ενεργοποίηση της sim μου ήρθε ένα μήνυμα που έλεγε πως έχω δώρο 300ΜΒ τον μήνα για τρεις μήνες. Πράγματι πήρα τα πρώτα 300ΜΒ που έληξαν 31/8. Εστειλα σήμερα μήνυμα στο 1210 για να δω αν εχω εκ νέου τα ΜΒ και μου λέει "δεν έχεις δωρεάν υπόλοιπο". Σας εχει συμβει κ εσας;

Μάλλον το υπόλοιποι το ακούς από αλλού.Γραψου στο my q να δεις από εκεί.

Link to comment
Share on other sites

http://www.wind.com.gr/gr/q/doro-smartphone-apo-tin-q

 

http://www.wind.com.gr/files/1/Home_page_banners/block-images/WIND_Mid_banner_Motorola_Fire.png

 

τελειωσε το samsung pocket Και βγηκε το motorola fire.

καλο ειναι και αυτο αν σκεφτουμε οτι παλι τζαμπα το παιρνουμε.

Symbian, Die hard
Link to comment
Share on other sites

τελειωσε το samsung pocket Και βγηκε το motorola fire.

καλο ειναι και αυτο αν σκεφτουμε οτι παλι τζαμπα το παιρνουμε.

 

οποιος το παρει περιμενουμε να μας πει εντυπωσεις,μιλαμε για 3G και wifi συσκευη γι αυτα τα λεφτα καλη πρεπει να ειναι...

Link to comment
Share on other sites

οποιος το παρει περιμενουμε να μας πει εντυπωσεις,μιλαμε για 3G και wifi συσκευη γι αυτα τα λεφτα καλη πρεπει να ειναι...

η συσκευή είναι μέτρια, και το rooting απ όσο έψαξα είναι περίεργο να το καταφερεις (δεν κατάλαβα γιατί) και δεν υπάρχουν custom roms,κι η stock ειναι μάπα

Link to comment
Share on other sites

Μάλλον το υπόλοιποι το ακούς από αλλού.Γραψου στο my q να δεις από εκεί.

 

Οχι ουτε κ εκει υπαρχει κατι. Τους πηρα τηλ κ μου ειπαν πως δεν ξερουν γιατι δεν εχουν μπει τα νεα 300ΜΒ

WIND :D
Link to comment
Share on other sites

σημερα σε ενα νουμερο κιου που εχω για την προσφορα με τα 350mb internet μου εδωσε επιπλεον δωρο 60mb internet για ενα μηνα και πρεπει να στειλω την λεξη υπ4 στο 12410 για να μαθαινω το υπολοιπο δεν φαινονται μαζι με τα 350mb internet αλλα ξεχωριστα... μια χαρα την βλεπω την κιου ολο δωρα δινει συχνα πυκνα μπραβο της! ετσι κραταει τους συνδρομητες της! αλλα την βονταφον ως βασικο νουμερο δεν την αλλαζω...

επιτελους αλλαξαν το ρολοι του ρευματος με ψηφιακο και μπηκαμε στην μηνιαια τηλεμετρηση , παντως 2 λογαριασμοι ρευματος για αλλαγη ρολογιου επανωτοι δεν περιμενα να δω .

Link to comment
Share on other sites

Τόσο καιρό γουσταραμε που η κιου έδινε 600 mb με 5€.

Τώρα που τα δίνουν αλλοι, μας κακοφαινεται;

 

 

Σε galaxy nexus με 4.1 βάζω τις ρυθμίσεις που έχω και σε galaxy tab (οι οποίες ήρθαν αυτόματα), αλλά δεν συνδέεται καθόλου στα δεδομένα. Καμιά ιδέα μέχρι.να πάρουμε την εξυπηρέτηση;

Link to comment
Share on other sites

Τόσο καιρό γουσταραμε που η κιου έδινε 600 mb με 5€.

Τώρα που τα δίνουν αλλοι, μας κακοφαινεται;

 

 

Σε galaxy nexus με 4.1 βάζω τις ρυθμίσεις που έχω και σε galaxy tab (οι οποίες ήρθαν αυτόματα), αλλά δεν συνδέεται καθόλου στα δεδομένα. Καμιά ιδέα μέχρι.να πάρουμε την εξυπηρέτηση;

 

Βάλε χειροκίνητα στο apn το myq.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, παιδιά. :)

Κάθε φορά που με παίρνουν τηλέφωνο και πατάω το κόκκινο κουμπί, μου έρχεται μήνυμα ότι ο χ αριθμός με κάλεσε. Μπορώ να το απενεργοποιήσω αυτό χωρίς όμως να χάσω την ειδοποίηση κλήσεων όταν το κινητό είναι κλειστό; :worry:

 

Είναι πολύ σπαστικό. :X

Link to comment
Share on other sites

Ραντεβου με τη Δουκισσα.

Έλεος λες και ειμαστε τιποτα πεινασμενοι......:rolleyes:

 

Εγω σκεφτηκα οτι αμα κερδίσω, το λιγότερο που θα πρεπει να κάνω ειναι:

1. Να κάνω ενα δείπνο (διπλάσιας τουλάχιστον αξίας) στη γυναίκα μου

2. Να τις αγοράσω μια ανθοδέσμη υπερλούξ που θα συνοδεύεται οπωσδήποτε απο μονόπετρο

3. Να της κάνω δώρο το κερδισμένο smartphone (για ξεκάρφωμα)

4. Να ακούω την κρεβοτομουρφούρα για τουλάχιστον 3 βράδια και

5. Να μου πετάει καμια δεκαρια χρόνια στο μέλλον οτι βγήκα ραντεβού με άλλη γυναίκα.

 

Οπότε χάρισμα τα δωράκια τους.

Link to comment
Share on other sites

"Σε περίπτωση που ο νικητής είναι γυναίκα το δώρο του ραντεβού θα είναι μία βόλτα για ψώνια με τη Δούκισσα Νομικού"

:lol::lol::lol::lol::lol:

http://www.wind.com.gr/gr/q/oroi-summetohis

nokia 6600 -> nokia n70 -> nokia n95 -> htc touch pro2 -> motorola milestone -> palm pre2 -> samsung omnia7 -> iphone 4S -> iphone 5 -> nexus5 -> iphone 5C
Link to comment
Share on other sites

Το θέμα είναι ποιος/ποια πληρώνει.

Το κινητάκι είναι μια χαρά. Πας στην Νομικού, στο δίνει, βγάζεις και καμιά φωτογραφία μαζί της και φεύγεις :p

Link to comment
Share on other sites

Εγω σκεφτηκα οτι αμα κερδίσω, το λιγότερο που θα πρεπει να κάνω ειναι:

1. Να κάνω ενα δείπνο (διπλάσιας τουλάχιστον αξίας) στη γυναίκα μου

2. Να τις αγοράσω μια ανθοδέσμη υπερλούξ που θα συνοδεύεται οπωσδήποτε απο μονόπετρο

3. Να της κάνω δώρο το κερδισμένο smartphone (για ξεκάρφωμα)

4. Να ακούω την κρεβοτομουρφούρα για τουλάχιστον 3 βράδια και

5. Να μου πετάει καμια δεκαρια χρόνια στο μέλλον οτι βγήκα ραντεβού με άλλη γυναίκα.

 

Οπότε χάρισμα τα δωράκια τους.

Προφανώς δεν είναι για σένα άλλα για εμάς :lol: μη-παντρεμένους άλλα και συ άμα κερδίσεις την δίνεις σε ενα φίλο :lol:

 

Ρε πεδία τα λεπτά προς όλους ? πως ακριβός προς όλους Γιατί μια μου λέει οτι δεν έχω επαρκές υπόλοιπο την άλλη λέει οτι είναι συνδρομητής vodafone lol :lol: ενω εχω 50 min ακόμα

:ninja:
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...